Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Wędkarskie sklepy internetowe - opinie, uwagi, polecenia


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
434 odpowiedzi w tym temacie

#41 OFFLINE   mirkus

mirkus

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 109 postów

Napisano 01 marzec 2015 - 22:30

http://sklepwedkarski.pl


Kilka dni temu zrobiłem zakupy woblerów Rapala wtym sklepie . Super profesjonalne podejście do mojej prośby o wybranie kilku modeli do moich łowisk i metod połowu .
Woblery otrzymałem z szerokim opisem ich indywidualnej pracy i zastosowania , co najważniejsze opisem nie zerżniętym z internetu , tyko opisem ich doświadczeń wędkarskich.
Prowadzę działalność i doceniam chęć przedsiębiorcy aby jego klient dobrze wydał swoje pieniądze a ja tak się właśnie poczułem na każdym etapie naszych rozmów.
WIELKIE P O L E C A M - sklepwedkarski.pl

Pozdrawiam Mirek
  • salmonzander lubi to

#42 OFFLINE   siwy123

siwy123

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 21 postów

Napisano 02 marzec 2015 - 18:38

Według mnie mimo wszystko Pirania.

Zamawiam tam od dawien, dawna. Mają spory asortyment, ruch pewnie też, więc zdarzały się małe wpadki typu brak 2-3 gum, czy inny kolor ale zawsze wszystko było załatwione poprzez 1-2 maile. Czy to jako dorzucenie do następnej paczki, czy dosłanie następnego dnia. Więc od siebie mogę ten sklep polecić

no z tym mailem osobiscie nie mialem tak dobrze po otrzymaniu 2 nie kompletnej paczki z pirania postanowilem do nich napisac ze jesli na przyszlosc nie beda posiadali  danego koloru czy rozmiaru prosze o katakt mailem zawsze mozna cos zamienic i otrzymalem odpowiedz z takimi przeprosinami ze sklep ma cisnienia i maja prawo sie pomylic  i moge odeslac na wlasny koszt przynety jesli chce otrzymac zwrot pieniedzy a jezeli cos sie nie podoba to moge sobie poszukac innego sklepu tak wiec podejscie na poziomie



#43 OFFLINE   krzychun

krzychun

    Giełda rulez

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2189 postów
  • LokalizacjaWieluń
  • Imię:Krzysiek

Napisano 02 marzec 2015 - 20:34

no z tym mailem osobiscie nie mialem tak dobrze po otrzymaniu 2 nie kompletnej paczki z pirania postanowilem do nich napisac ze jesli na przyszlosc nie beda posiadali  danego koloru czy rozmiaru prosze o katakt mailem zawsze mozna cos zamienic i otrzymalem odpowiedz z takimi przeprosinami ze sklep ma cisnienia i maja prawo sie pomylic  i moge odeslac na wlasny koszt przynety jesli chce otrzymac zwrot pieniedzy a jezeli cos sie nie podoba to moge sobie poszukac innego sklepu tak wiec podejscie na poziomie

Ja to bym dal Ci bana.



#44 OFFLINE   Kamil_Be

Kamil_Be

    Nie doradzam na PW, dajcie mi spokój :D

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1459 postów
  • LokalizacjaOlsztyn
  • Imię:Kamil
  • Nazwisko:Be

Napisano 03 marzec 2015 - 10:52

no z tym mailem osobiscie nie mialem tak dobrze po otrzymaniu 2 nie kompletnej paczki z pirania postanowilem do nich napisac ze jesli na przyszlosc nie beda posiadali  danego koloru czy rozmiaru prosze o katakt mailem zawsze mozna cos zamienic i otrzymalem odpowiedz z takimi przeprosinami ze sklep ma cisnienia i maja prawo sie pomylic  i moge odeslac na wlasny koszt przynety jesli chce otrzymac zwrot pieniedzy a jezeli cos sie nie podoba to moge sobie poszukac innego sklepu tak wiec podejscie na poziomie

 

Poleciałeś gruuuubo kolego, do tego pełnym zdaniem  :D Wiesz co to kropka, przecinek, wielka litera itd?


  • HaDe lubi to

#45 OFFLINE   rower26

rower26

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1339 postów
  • Imię:Łukasz

Napisano 03 marzec 2015 - 12:14

Na około 20 zamówień w Piranii miałem 2 reklamacje. Nie ten rozmiar gumek (mniejszy, tańsze gumki).

Wszystko było załatwione poprawnie. Nigdy, złego słowa na piranię, nie powiem. Wysyłki zawsze ekspresowe.



#46 OFFLINE   Andzi

Andzi

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 13 postów
  • LokalizacjaKruklanki
  • Imię:Andrzej

Napisano 03 marzec 2015 - 17:13

pirania pirania!!!



#47 OFFLINE   David72

David72

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 149 postów
  • LokalizacjaBiałystok

Napisano 03 marzec 2015 - 20:41

Dla wszystkich, dla których jest problemem to, że sklepy wystawiają towar którego nie mają aktualnie na stanie, polecam sklep Drapieżnik z Białegostoku  na stronie jest dokładny opis albo na stanie albo na zamówienie.

 

Często u nich kupuję, jestem z Białegostoku więc odbieram osobiście - więc brak u mnie doświadczeń z wysyłką.



#48 OFFLINE   RokiFishBoa

RokiFishBoa

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1037 postów
  • Imię:Zbigniew

Napisano 03 marzec 2015 - 21:10

ciekawa nazwa  :P To sklep wędkarski? Czy jakaś nazwa miejscowego trunku... (?)



#49 OFFLINE   Dagon

Dagon

    :P

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3079 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 03 marzec 2015 - 21:13

Mnie skojarzyło się z "Wampirem z Bytomia", ale sklep, jak sklep, jeśli dobry, to pal licho nazwę. ;)



#50 OFFLINE   siwy123

siwy123

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 21 postów

Napisano 03 marzec 2015 - 21:42

I dałem się sprowokować :( .

Primo, gdyby "ksiengarnia" była napisana kursywą zrozumiałbyś ironię? Secundo - wiem, że zachowuję się jak Don Kichot, ale staram się apelować o w miarę czytelną polszczyznę. Sam nie ukończyłem studiów polonistycznych, więc moja przeglądarka ma zainstalowany słownik języka polskiego.

 

Mimo wszystko pozdrawiam serdecznie :)

 

I żeby nie było OT, od siebie polecam: http://www.corona-fishing.pl.

obiecuje pisze do ciebie po raz ostatni 

1 jezeli bylo by  to zamierzone pewnie wszyscy by zrozumieli no ale zabraklo wiedzy 

2 jezeli nie posiadasz wyksztalcenia w tym kierunku zostaw to ludziom i strona ktore sie tym zajmuja bo to akurat strona poswiecona wedkarstwu no a krytykowac innych pisownie podpierajac sie programem a nie wlasna wiedza to czysta hipokryzja 

3 zainstaluj inny slownik z polskimi oraz interpunkcyjnymi znakami bo kilku brak no ale to pewnie bylo rowniez planowane 

4 jezeli juz naprawde to wszystko to to czesc twojego planu w walce z niepoprawna pisownia to mas z naprawde problemy psychicze walczyc o poprawna ortografia walac byki to juz nie sarkazm ale czysta glupota brawo wow 

 

5 <<edit>> Więcej kultury!!! Chcemy aby jerkbait.pl był miejscem kulturalnej wymiany poglądów


Użytkownik mario edytował ten post 04 marzec 2015 - 15:42


#51 OFFLINE   RokiFishBoa

RokiFishBoa

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1037 postów
  • Imię:Zbigniew

Napisano 03 marzec 2015 - 21:49

obiecuje pisze do ciebie po raz ostatni 

1 jezeli bylo by  to zamierzone pewnie wszyscy by zrozumieli no ale zabraklo wiedzy 

2 jezeli nie posiadasz wyksztalcenia w tym kierunku zostaw to ludziom i strona ktore sie tym zajmuja bo to akurat strona poswiecona wedkarstwu no a krytykowac innych pisownie podpierajac sie programem a nie wlasna wiedza to czysta hipokryzja 

3 zainstaluj inny slownik z polskimi oraz interpunkcyjnymi znakami bo kilku brak no ale to pewnie bylo rowniez planowane 

4 jezeli juz naprawde to wszystko to to czesc twojego planu w walce z niepoprawna pisownia to mas z naprawde problemy psychicze walczyc o poprawna ortografia walac byki to juz nie sarkazm ale czysta glupota brawo wow 

5 <<edit>> Więcej kultury!!! Chcemy aby jerkbait.pl był miejscem kulturalnej wymiany poglądów

 

ps.dzieki za link

Nie ma bata! Ciężko będzie znaleźć sklep, który cię nie zleje jak wejdziesz z nim w konwersację  ;)  


Użytkownik mario edytował ten post 04 marzec 2015 - 15:43

  • krzychun lubi to

#52 OFFLINE   Pawgas

Pawgas

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 782 postów
  • LokalizacjaBerlin/Szczecin
  • Imię:Paweł

Napisano 03 marzec 2015 - 21:54

obiecuje pisze do ciebie po raz ostatni 

1 jezeli bylo by  to zamierzone pewnie wszyscy by zrozumieli no ale zabraklo wiedzy 

2 jezeli nie posiadasz wyksztalcenia w tym kierunku zostaw to ludziom i strona ktore sie tym zajmuja bo to akurat strona poswiecona wedkarstwu no a krytykowac innych pisownie podpierajac sie programem a nie wlasna wiedza to czysta hipokryzja 

3 zainstaluj inny slownik z polskimi oraz interpunkcyjnymi znakami bo kilku brak no ale to pewnie bylo rowniez planowane 

4 jezeli juz naprawde to wszystko to to czesc twojego planu w walce z niepoprawna pisownia to mas z naprawde problemy psychicze walczyc o poprawna ortografia walac byki to juz nie sarkazm ale czysta glupota brawo wow 

5 <<edit>> Więcej kultury!!! Chcemy aby jerkbait.pl był miejscem kulturalnej wymiany poglądów

 

ps.dzieki za link

Kolego - forum służy do wymiany poglądów, lecz pisząc w ten sposób znacznie utrudniasz zrozumienie Twoich myśli. Dla mnie to zwyczajny brak szacunku dla innych. Skoro inni potrafią i chcą napisać posty po polsku to również wymagają od innych takiego postępowania. Inaczej całe to pisanie nie ma sensu i jest tylko bezmyślnym klepaniem w klawiaturę.

 

PS 

Polecam posłuchać tego klipu:


Użytkownik mario edytował ten post 04 marzec 2015 - 15:43

  • Kuballa44 i Kamil_Be lubią to

#53 OFFLINE   Gad1979

Gad1979

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 221 postów
  • LokalizacjaŁódź

Napisano 04 marzec 2015 - 19:11

polecam Piranie:)



#54 OFFLINE   kamyk30

kamyk30

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 46 postów
  • LokalizacjaKoszalin
  • Imię:Daniel

Napisano 04 marzec 2015 - 19:24

Ja nie polecam pirani masakra jednym słowem....sprawę opisywałem na sąsiednim forum I do tej pory właściciel nie przedstawił argumentów , które  by "mówiły" o winie przewożnika.Naszczęście przed odbiorem sprawdziłem zawartosć paczki - wędki.Była połamana I bez karty gwarancyjnej. (wędka 1 skład. dł 202 cm paczka 196cm....)Nie Polecam!!


  • Blue lubi to

#55 OFFLINE   wojt1988

wojt1988

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 57 postów

Napisano 04 marzec 2015 - 19:42

ja cenię piranię za duży wybór i bardzo przejrzystą stronę  ale już kilkukrotnie zdarzyły im się wpadki. zdarzało się, zę brakowało pojedynczych gumek, ciężarków itd. co ciekawe, pomyłki były zawsze na moją niekorzyść. dodatkowo raz zostały mi skasowane wszystkie punkty jakie nagromadziłem. komunikat - "system reset". podsumowując to kupuję u nich ale zawsze trzeba przeanalizować dokładnie zawartość paczki



#56 OFFLINE   siwy123

siwy123

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 21 postów

Napisano 04 marzec 2015 - 21:57

Nie ma bata! Ciężko będzie znaleźć sklep, który cię nie zleje jak wejdziesz z nim w konwersację  ;)  

zawsze zamiawiam w podobny sposob o ktorym pisales wczesniej "do koszyka- wysylka kaski- odbiur i wszystko ok " no ale jezeli sa w paczce po raz kolejny braki lub nie odpowiednie rzeczy z tej samej stronki to juz cos nie gra 

i oczywiscie gdy po raz pierwszy grzecznie zwracam na to uwage zamiast przeprosin otrzymuje bezczelnego maila no to sorry w takim sklepie jak pirania juz na 100% zakupow nie zrobie dlatego tez ten post

jezeli bedziemy bagatelizowac wszystkie bledy sklepow int. w krotce  bedziemy sie modlic czy paczka za ktora nie zadko placimy gruba kase w ogole przyjdzie 

rozumie ze bledy byly i beda sie zdazaly w takich sklepach to normalne ale odpowiednie pdejscie do klienta zalatwilo by sprawe od reki chociaz by zwykle "przepraszamy "

nawiazujac do tego co napisales powyzej niestety musze przyznac ze w wiekszosci przypadkow masz racje :(  w naszym kraju klient ma prawo tylko placic a jak sie poszczesci to dostanie co chcial  :(  

a najgorsze jest to ze sie na to zgadzamy :wacko:



#57 OFFLINE   malinabar

malinabar

    Zaawansowany

  • TEAM JERKBAIT
  • PipPipPip
  • 2291 postów
  • Lokalizacjapłd.-zach.
  • Imię:Bartek

Napisano 04 marzec 2015 - 21:57

Moje punkciki też się jakoś dziwnie przeterminowały i skasowały . Najgorsze , że nikt nie odpisał na maila z zapytaniem o ten stan rzeczy ( tego nie trawię ) . Parę przesyłek było uszczuplonych o pojedyncze produkty , ale wyrównywali przy następnych zamówieniach . Generalnie polecam - z zachowaniem elementarnych zasad rewolucyjnej czujności  ;) .

A jeśli chodzi o wobki i podejście do klienta . to predator-fishing rządzi póki co !



#58 OFFLINE   bartsiedlce

bartsiedlce

    Ekspert

  • Moderatorzy
  • 6246 postów
  • LokalizacjaSiedlce
  • Imię:Bartek

Napisano 04 marzec 2015 - 22:33

3 zainstaluj inny slownik z polskimi oraz interpunkcyjnymi znakami bo kilku brak no ale to pewnie bylo rowniez planowane 

4 jezeli juz naprawde to wszystko to to czesc twojego planu w walce z niepoprawna pisownia to mas z naprawde problemy psychicze walczyc o poprawna ortografia walac byki to juz nie sarkazm ale czysta glupota brawo wow 

 

Litości  :unsure: Przeczytaj swoje wpisy  :blink:



#59 OFFLINE   fred88

fred88

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 219 postów
  • LokalizacjaBielsk Podlaski
  • Imię:Piotrek

Napisano 05 marzec 2015 - 08:50

Dla wszystkich, dla których jest problemem to, że sklepy wystawiają towar którego nie mają aktualnie na stanie, polecam sklep Drapieżnik z Białegostoku  na stronie jest dokładny opis albo na stanie albo na zamówienie.

 

Często u nich kupuję, jestem z Białegostoku więc odbieram osobiście - więc brak u mnie doświadczeń z wysyłką.

 

Też polecam ten sklep. Obsługa w sklepie na najwyższym poziomie. Nawet jak jest masa ludzi to fachowo doradzą. Ich sklep internetowy też w pełni zaspokaja moje potrzeby.



#60 Guest_Drac_*

Guest_Drac_*
  • Guests

Napisano 05 marzec 2015 - 09:42

Kiedyś w piranii kupowałem ale jakiś czas temu mocne braki mieli w przynętach gumowych - rozmiarówka i kolorystyka.

Wszędzie 'chwilowo niedostępne'!!!

I odpuściłem. Teraz nie jestem przywiązany do jednego sklepu,  kupuję w 5, 10, 15 sklepach i jest mi z tym dobrze :)

 

Edit:

A i tak najbardziej lubię stacjonarny sklep, gdzie jest miły sprzedawca, towar mogę podotykać :)

Ogólnie zakupy internetowe staram się ograniczać do tego czego nie ma w stacjonarce.


Użytkownik Drac edytował ten post 05 marzec 2015 - 09:47

  • Fiskare i Rraptor lubią to




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych