Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Wędkarskie sklepy internetowe - opinie, uwagi, polecenia


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
434 odpowiedzi w tym temacie

#81 OFFLINE   Tomek St.

Tomek St.

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 579 postów
  • LokalizacjaGóra Kalwaria
  • Imię:Tomek

Napisano 19 luty 2016 - 22:01

Sklep Pirania http://www.pirania-sklep.pl/- dobry wybór, szczególnie przynęt (moja opinia, ale wiem, ze dużo osób też ją podziela)

 

 

Duży wybór, ale tylko czysto teoretycznie. Masa opcji kolorystycznych czy rozmiarów jest niedostępna, zazwyczaj te najbardziej atrakcyjne niestety. Sam często tam kupuję, ale te notoryczne braki strasznie mnie denerwują i obniżają moją ocenę sklepu.



#82 OFFLINE   Alaryk

Alaryk

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 880 postów
  • LokalizacjaLublin
  • Imię:Jarek

Napisano 23 luty 2016 - 23:16

Z tymi sklepami internetowymi jest problem, jak kupuje się dużo drobnych rzeczy, mylą kolory, rozmiary, czasem nie przysyłają niektórych rzeczy.

#83 OFFLINE   X.rut

X.rut

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 60 postów

Napisano 23 luty 2016 - 23:24

Duży wybór, ale tylko czysto teoretycznie. Masa opcji kolorystycznych czy rozmiarów jest niedostępna, zazwyczaj te najbardziej atrakcyjne niestety. Sam często tam kupuję, ale te notoryczne braki strasznie mnie denerwują i obniżają moją ocenę sklepu.


Niestety muszę sie zgodzić z ta opinią, mimo to pirania to w dalszym ciagu sklep gdzie kupuję najwiecej i najchetniej

#84 OFFLINE   dolot

dolot

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 181 postów
  • LokalizacjaKielce
  • Imię:Piotr
  • Nazwisko:Kozieł

Napisano 23 luty 2016 - 23:34

Mi nie pozostaje nic innego jak tylko zgodzić się z przedmówcami. Opcji dużo jednak dużo niedostępnych choć tylko raz zdarzyło mi się ze zamówionego towaru nie mieli... Został zamieniony na inny po wcześniejszym uzgodnieniu... Wielki plus za to za kontakt z klientem i szybkość realizacji zamówienia...

#85 OFFLINE   Voiteh

Voiteh

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 774 postów
  • LokalizacjaTarnów
  • Imię:Wojtek

Napisano 08 grudzień 2016 - 10:08

Odświeże trochę temat,a mianowicie złożyłem w niedziele zamówienie w tym o to sklepie:

http://sprzetdragon....macje-o-sklepie

zamówienie nie duze bo na kwote 114zł (kilka salmiaków i pudełko Versus),dzisiaj mamy czwartek a mojej przesyłki jak nie było tak nie ma,dzwoniłem wczoraj do sklepu,nikt nie odbiera,napisałem e-maila i nie otrzymałem żadnej odpowiedzi,dzwonie dzisiaj rano i to samo...

Czy ktoś coś zamawiał lub robił zakupy w tym sklepie i spotkała go podobna sytuacja?



#86 OFFLINE   Tubylec1982

Tubylec1982

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 179 postów
  • LokalizacjaŻagań

Napisano 08 grudzień 2016 - 11:15

To lepiej jak w pirani . Jak ja zapytałem grzecznie kiedy będzie moja przesyłka to mnie z..bali ze mam cicho siedzieć i czekać jak będzie to będzie :P  W końcu nie wytrzymałem i powiedziałem grzecznie że ich pogięło z traktowaniem klienta i niech sobie w 4litery zamówienie wsadzą :)   Oczywiście negatywy z fb usuwali szybciej niż pakowali :P    Ja tam się zraziłem choć dużo fajnych przynęt mają.


  • czis lubi to

#87 OFFLINE   Voiteh

Voiteh

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 774 postów
  • LokalizacjaTarnów
  • Imię:Wojtek

Napisano 08 grudzień 2016 - 11:40

Próba dodzwonienia się poskutkowała,bo sprzedawca sam oddzwonił i wyjasnił mi co i jak i jako rekompenstae mam dostać gratis.Więc poczekamy i zobaczymy jak sprawa się rozwiąże.



#88 OFFLINE   surk

surk

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 52 postów

Napisano 08 grudzień 2016 - 13:15

W moim przypadku przesyłka była  po tygodniu a zwrot kasy za towar, który był wystawiony a go fizycznie nie było, jeszcze dwa tygodnie później.



#89 OFFLINE   Grzegorz B.

Grzegorz B.

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 407 postów
  • LokalizacjaStargard

Napisano 08 grudzień 2016 - 18:49

To lepiej jak w pirani .

 

Potwierdzam, że z Piranii przesyłki idą nieśpiesznie. Jak zamówiłem i zapłaciłem w poniedziałek rano, to przesyłkę otrzymałem w czwartek w następnym tygodniu. Powinni usunąć ze strony info "wysyłka w 2 dni".



#90 OFFLINE   smasher

smasher

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 197 postów
  • LokalizacjaRegensburg/Bawaria

Napisano 08 grudzień 2016 - 19:19

Ja 10 lat zamawiam w FM i zawsze jestem zadowolony.


Użytkownik smasher edytował ten post 08 grudzień 2016 - 19:20

  • pisaq87 i Rraptor lubią to

#91 OFFLINE   tebe

tebe

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 358 postów
  • Imię:Tomasz

Napisano 08 grudzień 2016 - 19:22

Odświeże trochę temat,a mianowicie złożyłem w niedziele zamówienie w tym o to sklepie:

http://sprzetdragon....macje-o-sklepie

zamówienie nie duze bo na kwote 114zł (kilka salmiaków i pudełko Versus),dzisiaj mamy czwartek a mojej przesyłki jak nie było tak nie ma,dzwoniłem wczoraj do sklepu,nikt nie odbiera,napisałem e-maila i nie otrzymałem żadnej odpowiedzi,dzwonie dzisiaj rano i to samo...

Czy ktoś coś zamawiał lub robił zakupy w tym sklepie i spotkała go podobna sytuacja?

Mają jakiś remanent, jakiegoś maila dostałem i wysyłki będą robić jak się obrobią.



#92 OFFLINE   robbertzam

robbertzam

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 220 postów
  • LokalizacjaSzczecin
  • Imię:Robert

Napisano 08 grudzień 2016 - 19:23

To ja zarekomenduję https://topfish.pl/ . Przerzuciłem się tam parę lat temu po złych doświadczeniach z FM i bardzo sobie chwalę. Co dla mnie najważniejsze jest kontakt z żywym człowiekiem, a nie instytucją. Polecam



#93 OFFLINE   Artek

Artek

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1954 postów
  • LokalizacjaWielkopolska
  • Imię:Artur

Napisano 08 grudzień 2016 - 20:32

Mają jakiś remanent, jakiegoś maila dostałem i wysyłki będą robić jak się obrobią.

 

Czyli koło Wielkanocy.



#94 OFFLINE   Danni91

Danni91

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 18 postów
  • LokalizacjaŁomża
  • Imię:Damian

Napisano 19 grudzień 2016 - 16:54

Witam. Poleci ktoś sklep internetowy z dużym wyborem przynęt gumowych ? Najlepiej żeby można było kupować na sztuki nie paczkami . Najbardziej interesują mnie mannsy ,relaksy i dragony .

#95 OFFLINE   czis

czis

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 104 postów
  • LokalizacjaTarnów
  • Imię:Wojtek

Napisano 19 grudzień 2016 - 17:30

Ostatnie zamówienie kumpla z Piranii przyszło po dwóch tygodniach i to tylko dlatego że się upomnial i jeszcze musiał doslac potwierdzenie opłacenia tego zamowienia...

#96 OFFLINE   robbertzam

robbertzam

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 220 postów
  • LokalizacjaSzczecin
  • Imię:Robert

Napisano 19 grudzień 2016 - 19:14

Coś mnie podkusiło i zamówiłem w Piranii trochę gum. Zmówienie złożone siódmego grudnia do dziś nie jest wysłane. Po paru mailach ponaglających Pan łaskawie odpisał, że jutro będzie wysłane...zobaczymy! Pierwszy i ostatni raz byłem ich klientem :angry:


  • czis lubi to

#97 OFFLINE   Danni91

Danni91

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 18 postów
  • LokalizacjaŁomża
  • Imię:Damian

Napisano 19 grudzień 2016 - 19:27

Ja też miałem nie miłe chwilę z tym sklepem . Zamówienia szły bardzo długo a nie kiedy były nie kompletne . Szukam czegoś innego ale bardzo trudno o coś dobrego . Niby FM ale tam paczkami niestety

#98 OFFLINE   Artek

Artek

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1954 postów
  • LokalizacjaWielkopolska
  • Imię:Artur

Napisano 19 grudzień 2016 - 20:24

Ja też miałem nie miłe chwilę z tym sklepem . Zamówienia szły bardzo długo a nie kiedy były nie kompletne . Szukam czegoś innego ale bardzo trudno o coś dobrego . Niby FM ale tam paczkami niestety

 

Możesz też sobie zamówić w sklepiku internetowym pracowni Art.-Rod z Poznania.



#99 OFFLINE   Majo

Majo

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1095 postów

Napisano 19 grudzień 2016 - 20:55

Chciałem zamówić trochę gum na Piranii ale sobie daruję. Muszę poszukać inny sklep. 


  • czis lubi to

#100 OFFLINE   wolf-77

wolf-77

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 16 postów
  • LokalizacjaKoszalin
  • Imię:Wolf

Napisano 19 grudzień 2016 - 21:28

A ja mam pytanie odnośnie sklepu Rockfish który rzekomo ma siedzibę w Siedlcach.Na OLX mają powystawiane sporo wędek St.Croix w tym jedną którą chciałbym kupić w prezencie ale nigdzie nic na temat tego sklepu nie mogę znależć.






Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych