Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Spinning Gunki - informacje o wędkach


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
135 odpowiedzi w tym temacie

#61 OFFLINE   siarq

siarq

    Ekspert

  • PRZEDSTAWICIEL MARKI
  • PipPipPipPip
  • 5446 postów
  • Imię:adam

Napisano 28 marzec 2016 - 19:03

http://wodny-swiat.c...cm-ml-2-7g.html mowimy o tym kiju - paleczka :) w porownaniu do pezon&mitchel 1-7 duzo sztywniejszy. tez go mialem kupic , podobaja mi sie produkty z gunki , jednak jak wzielem do reki to nie , decyzja zapadla na kij pezon


Użytkownik siarq edytował ten post 28 marzec 2016 - 19:04


#62 OFFLINE   antoni

antoni

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 127 postów
  • LokalizacjaNowy Sącz
  • Imię:Antoni
  • Nazwisko:Kiepura

Napisano 28 marzec 2016 - 21:11

Tak to ten kij choć byłem przekonany ze to jednosklad a ten pezon jaka ma akcje gdyż szczerze mówiąc nie przepadam za kluskami widziałem ostatnio na giełdzie przyjemna okoniowy bodajże do 4 g w fajnej jak na niego cenie 400 , ale co zrobic jak kluska i choć wiem ,ze amortyzacja okonia lepsza to jakoś nie mogę sie przekonać do klusek i już ma być kosa.

#63 OFFLINE   P62

P62

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 14 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 28 marzec 2016 - 21:57

@antoni

Przyjrzyj się ofercie z tego roku. Bardzo ciekawa seria Yurai, do 400 PLN kupisz bez problemu.


  • antoni lubi to

#64 OFFLINE   antoni

antoni

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 127 postów
  • LokalizacjaNowy Sącz
  • Imię:Antoni
  • Nazwisko:Kiepura

Napisano 28 marzec 2016 - 22:07

Sprawdzę dziękuje . Cos chciałem zakupić na pasiaki a sezon łowienia z łódki za pasem dziekuje wszystkim za podpowiedzi i pozdrawiam.

#65 OFFLINE   siarq

siarq

    Ekspert

  • PRZEDSTAWICIEL MARKI
  • PipPipPipPip
  • 5446 postów
  • Imię:adam

Napisano 29 marzec 2016 - 07:04

Ten pezon 1-7 ma akcje szczytowa szybki kij , żaden krowi ogon. Czuły naprawdę jeden z lepszych kijów który miałem w swej karierze.ma bardzo delikatna szczytowke jak wklejka. Taki uczciwy zakres pracy to od 2.5/3 do 7g


  • antoni lubi to

#66 OFFLINE   siarq

siarq

    Ekspert

  • PRZEDSTAWICIEL MARKI
  • PipPipPipPip
  • 5446 postów
  • Imię:adam

Napisano 07 listopad 2016 - 22:06

Witam wszystkich kolegów po kiju :)

Czy ktos z Was mistrzowie posiada/miał przyjemność z kijem Gunki IRON-T 210 ML 15g bądź 3-12g ? Potrzebuję Patyka który będzie operował gumami od 7g do do 15. Do lżejszych mam pezona 1-7 a na ciężko gunki 10-28 które spisuja się bdb. W sklepie wygląda ok ale nie wiem jak się sprawują. ..

#67 OFFLINE   GIĘTY

GIĘTY

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 84 postów
  • LokalizacjaBrzeg

Napisano 03 grudzień 2016 - 22:41

Witam. Posiadam Gunki BUSHI S-ML 190cm 3-12gr ten kijek załatwi twoje potrzeby w tym zakresie. Super kijek  :)  do jigowania w takim przedziale wyrzutu. Pozdrawiam



#68 OFFLINE   Majkel S

Majkel S

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 66 postów
  • LokalizacjaLublin

Napisano 09 styczeń 2017 - 23:14

Mam dwa kije jeśli chodzi o tę firmę:

1. Gunki Shigeki M/ML 210 cm c.w 5-18g. Bardzo, bardzo czuły i "szybki" blank. Cienkościenny blank jest wsadzany w dolnik, ale nie czuję związanego z tym dyskomfortu. Gdyby tak było, reklamował bym. Może nawet ciut za sztywny ten kijek jest do moich zastosowań, ale animowanie przynęty za jego pomocą to bajka.

 

2. Pezon&Michel Redoutable Flow, 165 cm, c.w. 0,5-5g. Ten z kolei, jest dosyć nietypowy. Pomimo tego, że jest wędką UL, jego blank ma dosyć grube ścianki i sprawia wrażenie "mięsistości". Służy mi na małych pstrągowych siurkach, wzdręgach i okoniach. 

 

Obydwie wędki są bardzo dobrze wykończone i pomimo posiadania przeze mnie w sumie niemałej ilości patyków i to samych "lepsiejszych", bardzo lubię używać właśnie tych dwóch, szczególnie tego mniejszego. Oczywiście komuś innemu mogą te wędki nie pasować. I bardzo dobrze, dzięki temu mamy taki wybór na rynku :)

 

zdjęcia w załączniku

Załączone pliki



#69 OFFLINE   sq6www

sq6www

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 6 postów
  • LokalizacjaOława
  • Imię:Rafał

Napisano 09 styczeń 2017 - 23:35

Czy któryś z kolegów testował PEZON&MICHEL MICROMASTER 5-25g. Mógłby się ktoś podzielic opiniąą?? Dziekuje



#70 OFFLINE   GIĘTY

GIĘTY

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 84 postów
  • LokalizacjaBrzeg

Napisano 10 styczeń 2017 - 06:58

@siarq

Ten pezon 1-7 którego używasz jaki to dokładnie model ?



#71 OFFLINE   siarq

siarq

    Ekspert

  • PRZEDSTAWICIEL MARKI
  • PipPipPipPip
  • 5446 postów
  • Imię:adam

Napisano 10 styczeń 2017 - 17:32

Musze wykopać go za szafy , bo poszedł na zimowisko. Jak się nie mylę to pandora Streeto 1-7. Świetny kij. Raz nawet Bolka 73cm pokonał 



#72 OFFLINE   siarq

siarq

    Ekspert

  • PRZEDSTAWICIEL MARKI
  • PipPipPipPip
  • 5446 postów
  • Imię:adam

Napisano 10 styczeń 2017 - 17:36

A gdzie nabyłes tego redoutableflow? Kiedyś gadałem w sklepie z gościem to twierdził że wogole nie ma importu do pl tych kijów.  Czechy najbliżej. ..


Użytkownik siarq edytował ten post 10 styczeń 2017 - 17:36


#73 OFFLINE   GIĘTY

GIĘTY

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 84 postów
  • LokalizacjaBrzeg

Napisano 10 styczeń 2017 - 17:56

Jestem mocno zainteresowany zakupem kija

Pandora Perch Seduction S-200L 0.5-7g

ale niewiele informacji na jego temat znalazłem, więc poczekam do lutego i na targach w Poznaniu zobaczę jak w łapie leży.


Użytkownik GIĘTY edytował ten post 10 styczeń 2017 - 18:35


#74 OFFLINE   GIĘTY

GIĘTY

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 84 postów
  • LokalizacjaBrzeg

Napisano 10 styczeń 2017 - 18:17

@siarq

Kijek Pezon&Michel Redoutable Flow nie pamiętam tylko o jakim c.w. macałem w grudniu w krokodylu we Wrocławiu.

Odniosłem wrażenie że wygina się jak witka wiklinowa więc jak dla mnie to odpada ale to kwestia co kto lubi.



#75 OFFLINE   siarq

siarq

    Ekspert

  • PRZEDSTAWICIEL MARKI
  • PipPipPipPip
  • 5446 postów
  • Imię:adam

Napisano 10 styczeń 2017 - 20:20

ten moj to: Pandora streeto Perch Seduction S-200L 1-7g,  moze to byl jakis mikros co widziales do 3,5g. to maja  taka akcje , aby moc totalnym paprochem rzucic.Tez sie wybieram na targi pomacac jakies pezony/gunki. u mnie w okolicach najblizszy sklep, ktory ma kilka modeli jest 25km oddemnie, i to pare sztuk maja. wszedzie wysypy jaxonow , mikado , najtanszych kongerow itp. w krokodylu bylem ze 3 razy , ale to juz z 2 lata temu i zabardzo nie trafiali w moje gusta...



#76 OFFLINE   Majkel S

Majkel S

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 66 postów
  • LokalizacjaLublin

Napisano 10 styczeń 2017 - 21:46

A gdzie nabyłes tego redoutableflow? Kiedyś gadałem w sklepie z gościem to twierdził że wogole nie ma importu do pl tych kijów.  Czechy najbliżej. ..

 

jeśli pytanie było do mnie, to nabyłem go w takiej hurtowni/sklepie w Lublinie na Elizówce. Sklep się nazywa Rybka i mają ogromny asortyment. Nie ma się zupełnie co sugerować tym co mają na stronie internetowej wystawione. Tam naprawdę się podłoga ugina od wędek :) 


  • Przemek_M lubi to

#77 OFFLINE   GIĘTY

GIĘTY

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 84 postów
  • LokalizacjaBrzeg

Napisano 11 styczeń 2017 - 22:10

Jeśli chodzi o Gunki to miałem okazję pomacać kilka modeli z serii Bushi i Shigeki i powiem że bardzo fajne wędki, zwłaszcza Bushi mi odpowiada ze względu na stosunek cena/jakość. Jak napisałem wyżej jedną już posiadam a mam zamiar kupić jeszcze też tą od 7-28g.



#78 OFFLINE   siarq

siarq

    Ekspert

  • PRZEDSTAWICIEL MARKI
  • PipPipPipPip
  • 5446 postów
  • Imię:adam

Napisano 11 styczeń 2017 - 22:31

Mam shigeki 10-28 spoko pałka na cięższe lowienie



#79 OFFLINE   GIĘTY

GIĘTY

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 84 postów
  • LokalizacjaBrzeg

Napisano 08 luty 2017 - 17:09

Witam. Czy któryś z kolegów macał może wędzisko Gunki

STREET FISHING S- 198L

jeśli tak to proszę o opinie.



#80 OFFLINE   GIĘTY

GIĘTY

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 84 postów
  • LokalizacjaBrzeg

Napisano 08 luty 2017 - 19:32

Jestem ciekawy czy seria STREET FISHING na 2017 to odpowiednik PANDORY czy zupełnie coś innego?






Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych