Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Warta/Noteć Gorzów i okolice


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
344 odpowiedzi w tym temacie

#201 OFFLINE   Borowik22

Borowik22

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 132 postów
  • LokalizacjaLipki Wielkie

Napisano 23 wrzesień 2017 - 10:48

Wczorajszy wieczorny piesek 64cm z Warty, LunkerCity Sheaker seledyn na 12 gr, Fennwick Hmx 2,90 do 28 gr, Penn Battle 3000, pletka Mikado octa do 0,14

Użytkownik Borowik22 edytował ten post 23 wrzesień 2017 - 10:53

  • Kierat lubi to

#202 OFFLINE   Borowik22

Borowik22

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 132 postów
  • LokalizacjaLipki Wielkie

Napisano 23 wrzesień 2017 - 10:50

Wczorajszy wieczorny piesek 64cm z Warty, LunkerCity Sheaker seledyn na 12 gr, Fennwick Hmx 2,90 do 28 gr, Penn Battle 3000, pletka Mikado octa do 0,14

Załączone pliki


Użytkownik Borowik22 edytował ten post 23 wrzesień 2017 - 10:59

  • Wojciech_B, Dokuś i Rafał1 lubią to

#203 OFFLINE   Dokuś

Dokuś

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1330 postów
  • Lokalizacjaどこ水と自然!
  • Imię:Dok

Napisano 25 wrzesień 2017 - 11:52

W sobotę wyskoczyłem na Wartę poniżej Obrzycka na trzy godzinki. Zmokłem okrutnie, ale złowiłem kilka okoni i szczupaczka. Satysfakcję miałem (choć rybki nie były rekordowe), bo byłem jedynym wędkarzem z kilkunastu, który w ogóle coś złowił! :)


Użytkownik Dokuś edytował ten post 25 wrzesień 2017 - 11:54


#204 OFFLINE   mendes

mendes

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 76 postów
  • LokalizacjaLubuskie
  • Imię:Wojtek

Napisano 25 wrzesień 2017 - 22:56

Ja ostatni tydzień spędziłem nad morzem. Przez tydzień nie złowiłem ani rybki. Łowiłem głównie z plaży z gruntu. Ale udało mi się wyskoczyć pospiningować w porcie w Kołobrzegu. Dwa dni machania wędą i dupa. Nawet małego sandaczyka nie złowiłem. Fajny klimat w sumie spiningowanie między łajbami, kutrami i innymi. Ale ryby nie współpracowały. Po takim czymś dzisiejszy szczupak 46cm. i okoń około 30 to była wędkarska uczta. Ale idzie panie i panowie jesień :D  Robota na pasiece ustaję i teraz każda wolna chwila ryby :)

 



#205 OFFLINE   Robas

Robas

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2119 postów
  • LokalizacjaPoznań
  • Imię:Robert

Napisano 26 wrzesień 2017 - 06:02

ja byłem w sobotę na Warcie w okolicach Międzychodu , i dawno tak nie połowiłem :) , w sumie 9 zębatych największy 75cm ,jeden okoń i ok 12 brań nie zaciętych , szkoda że nie miałem spodniobutów , ułatwiło by to dojście do wody 


  • Dokuś lubi to

#206 OFFLINE   Rafał1

Rafał1

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 48 postów
  • LokalizacjaGorzów Wlkp.
  • Imię:Rafał

Napisano 26 wrzesień 2017 - 06:16

Wczoraj byłem na starorzeczu Warty (okolice Czechowa) pogoda idealna na szczupłego. Trafił się tylko jeden około 40 cm. Również mogłem zabrać spodniobuty:)

#207 OFFLINE   mendes

mendes

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 76 postów
  • LokalizacjaLubuskie
  • Imię:Wojtek

Napisano 26 wrzesień 2017 - 06:17

Ja właśnie tydzień temu kupiłem spodniobuty z decathlona za 149zł. Moje stare niestety się rozszczelniły. Łowienie na Warcie bez spodniobutów jest prawie niemożliwe.

#208 OFFLINE   Rafał1

Rafał1

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 48 postów
  • LokalizacjaGorzów Wlkp.
  • Imię:Rafał

Napisano 26 wrzesień 2017 - 06:19

Szczególnie przy aktualnym poziomie wody :D

#209 OFFLINE   Borowik22

Borowik22

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 132 postów
  • LokalizacjaLipki Wielkie

Napisano 27 wrzesień 2017 - 19:13

Dzisiaj godzina wieczorem, oblawiłem tylko ulubioną główkę , 3 brania i 3 ryby na brzegu, szczupak 70 cm, i dwa okonie około 30 cm wszytsko z opadu, główka 10 gr, przynety Dam Longhorn oraz Dragon Bandit w seledynie

#210 OFFLINE   mendes

mendes

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 76 postów
  • LokalizacjaLubuskie
  • Imię:Wojtek

Napisano 27 wrzesień 2017 - 20:49

Ja już trzeci wypad z samymi maluchami. Dzisiaj dwa szczupaki 43 i 47 cm. Ten drugi dopiero za 4 razem się uwiesił. Co ciekawe stał pod samymi nogami i widziałem jak trzy razy za gumą" wyjeżdżał". Sandacz nie współpracuję wcale.
  • Borowik22 lubi to

#211 OFFLINE   Borowik22

Borowik22

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 132 postów
  • LokalizacjaLipki Wielkie

Napisano 27 wrzesień 2017 - 20:54

mendes-sandacze u mnie tylko na szarówce, poza tym za wysokie cisnienie jest obecnie bynajmniej mi przy takim nigdy nie brały

#212 OFFLINE   Borowik22

Borowik22

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 132 postów
  • LokalizacjaLipki Wielkie

Napisano 01 październik 2017 - 20:51

Warta idzie do góry, dzisiaj kleń 43 cm na gumę RH , do tego spad bolenia i niezaciete branie sandacza guma ściągnięta pozostaly ewidentne ślady psich zębów

Załączone pliki



#213 OFFLINE   Dokuś

Dokuś

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1330 postów
  • Lokalizacjaどこ水と自然!
  • Imię:Dok

Napisano 02 październik 2017 - 20:34

Byłem w sobotę i niedzielę w Antoninach i złowiłem kilka okoni i cztery szczupaczki, ale nic do portretowania się nie nadawało... Jak nie zabieram aparatu, to jest jest co fotografować a jak dźwigam plecak ze statywem, to akurat nic ciekawego nie złowię... ;/



#214 OFFLINE   mendes

mendes

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 76 postów
  • LokalizacjaLubuskie
  • Imię:Wojtek

Napisano 02 październik 2017 - 21:41

Ja zdradziłem Wartę z Odrą w okolicach Kostrzyna. Woda wysoka główki przelane. Wlazłem w spodniobutach i jakoś się dało łowić. Trafiłem cztery nieduże szczupaki. Ale pod nogami w trawie spadł mi duży okoń 40+. Do piątku wędkowanie mogę niestety z głowy sobie wybić. Ale weekend ze spinningiem nad Wartą :) może ktoś z Gorzowa lub okolic się wybiera to chętnie miejscówki nowe poznam😁

#215 OFFLINE   mendes

mendes

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 76 postów
  • LokalizacjaLubuskie
  • Imię:Wojtek

Napisano 07 październik 2017 - 20:42

Dzisiaj się zapuściłem dość daleko w górę rzeki. Chyba już jestem skazany na nieduże rybki.
Trzy szczupaki między 52 a 63cm. i sandaczyk 49. Ale klimat jesienny czyli deszcz wiatr i słońce na przemian miodzio. Szybki hol fotki i spowrotem do wody. Wędka Mikado Inazuma Flash Zander po złamaniu końcówki ucięta o 9 cm. z wklejoną nową przelotką szczytową.

Załączone pliki


  • Dokuś i PawełS lubią to

#216 OFFLINE   Borowik22

Borowik22

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 132 postów
  • LokalizacjaLipki Wielkie

Napisano 08 październik 2017 - 08:43

Mendes w jakich okolicach łapiesz? bo u mnie już glowki mocno przelane, za glowkami nie ma juz spokojnej wody, tylko uciąg

#217 OFFLINE   mendes

mendes

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 76 postów
  • LokalizacjaLubuskie
  • Imię:Wojtek

Napisano 08 październik 2017 - 18:24

Teraz to tylko w dużych klatkach gdzie są wysokie burty. U nasady przelanych główek w miejscat gdzie jest czcina też można gumę poprowadzić wzdłuż czciny. Najlepsze są jednak burty wysokie no i bez spodniobutów to praktycznie nie możliwe.

#218 OFFLINE   Borowik22

Borowik22

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 132 postów
  • LokalizacjaLipki Wielkie

Napisano 08 październik 2017 - 18:26

Dzisiaj sandacz 55 cm, Dragon Fatty perła z czerwonym brzuchem na 10 gr, Tica Fario do 28 gr Penn Sargus 3000, mikado octa 0,14, okoloce Skwierzyny
  • PawełS lubi to

#219 OFFLINE   mendes

mendes

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 76 postów
  • LokalizacjaLubuskie
  • Imię:Wojtek

Napisano 08 październik 2017 - 20:15

Na "moim terenie" łowiłeś? Trza było gadać to byśmy się zpikneli.

#220 OFFLINE   Borowik22

Borowik22

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 132 postów
  • LokalizacjaLipki Wielkie

Napisano 08 październik 2017 - 21:28

A wyskoczyłem przed meczem, a pod Skwierzyną glowki sa jakoś wyżej i mozna jescze w woderkach porzucać:) bo u mnie juz się nie da:) ogólnie jedno branie, bolek wieczorem troszkę ganiał ale nie mialem coś na nie ochoty:p woda fajna głęboka jednak w dołkach gdzie co roku byly pstryki jest jeszcze pusto, ele drobnica pod powierzchnią także nie ma co się dziwic, trzeba czekac na mrozy




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych