Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Warta/Noteć Gorzów i okolice


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
344 odpowiedzi w tym temacie

#221 OFFLINE   Borowik22

Borowik22

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 132 postów
  • LokalizacjaLipki Wielkie

Napisano 10 październik 2017 - 14:36

Dzisiaj 3 sandacze gluty po około 40cm, brania z opadu u nasady główki przy warkoczu na Relax Diamond na 12 gr seledyn podciagniety flamastrami na okonia ,brań dużo, ciężko było wciąć ze wzgledu na balon od wiatru, okolice Skwierzyny, szczupaka brak

#222 OFFLINE   mendes

mendes

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 76 postów
  • LokalizacjaLubuskie
  • Imię:Wojtek

Napisano 10 październik 2017 - 14:49

Kurdę Borowik nie bardzo kumam nasada główki przy warkoczu? Ja dzisiaj zarybiałem Wartę narybkiem bolenia i klenia. Niech młodzież rośnie:)

#223 OFFLINE   Borowik22

Borowik22

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 132 postów
  • LokalizacjaLipki Wielkie

Napisano 10 październik 2017 - 14:51

No znaczy się na stronie zapływowej gdzie warkocz styka sie ze spokojną wodą w najwiekszym dołku:) sorki za pomyłke:)

#224 OFFLINE   mendes

mendes

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 76 postów
  • LokalizacjaLubuskie
  • Imię:Wojtek

Napisano 10 październik 2017 - 15:29

Spoko. No to szacun bo teraz główki przelane i warkocz sie albo przesunął albo po całości przemiał się robi. Pod wodą nie widać zalanej trawy i łatwo o uczep. Ja poniżej 12-14 gram teraz nie schodzę. Dla tego najlepsze burty i duże klatki. Jutro też polecę w okolicę Kijewic, bo od dwóch lat tam nie byłem. Zobaczymy.

#225 OFFLINE   Borowik22

Borowik22

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 132 postów
  • LokalizacjaLipki Wielkie

Napisano 10 październik 2017 - 15:34

No woderki obowiazkowo i stosuje dlugiego spina 2,90m bo krotkim nie wyszedlbym.poza zalane trawy, utrudnia troszke opad ale daje radę

#226 OFFLINE   Borowik22

Borowik22

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 132 postów
  • LokalizacjaLipki Wielkie

Napisano 10 październik 2017 - 15:34

Na kijewicach jest jedna główka która darze sentymentem ale też dawno nie byłem:)

#227 OFFLINE   Borowik22

Borowik22

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 132 postów
  • LokalizacjaLipki Wielkie

Napisano 12 październik 2017 - 18:08

Dzisiaj wiatr uniemożliwił łowienie z opadu, ludzie uciekali znad rzeki, fale jak na morzu:) dlatego tez poszedłem na szczupaki i się trafiło 77 cm , grubego pikea:) Dragon Fatty 8 cm brokatowa perła z czarnym grzbietem ogon podciagniety czerwonym flamastrem , na 12 gr, branie w spokojnej zatoce główki, przeciagnol mnie po trawach niesamowicie:) miałem w tej głowce jeszcze jedna rybe ale spadła, ponizej foto

Załączone pliki


  • PawełS lubi to

#228 OFFLINE   mendes

mendes

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 76 postów
  • LokalizacjaLubuskie
  • Imię:Wojtek

Napisano 12 październik 2017 - 18:12

Dzisiaj trochę hardcorowe łowienie. Wiało jak diabli. Jedyna opcja to rzutu pod prąd z wiatrem i ciężka główka. Poniżej 17 gram nie zchodziłem. Ale fajnego szczupaka wyciągnąłem. Jutro dla odmiany lecę na jezioro popływać za sandaczem.
  • Borowik22 i PawełS lubią to

#229 OFFLINE   Borowik22

Borowik22

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 132 postów
  • LokalizacjaLipki Wielkie

Napisano 15 październik 2017 - 10:50

Dzisiaj słabo, na odcinku 1,5 km trzy brania z jednej główki, na pozostałych pusto, na brzegu wylądowały dwa szczupaczki 52-i 50 cm , trzecie branie popsułem, sandaczy dzisiaj nie było:p okolice Skwierzyny

#230 OFFLINE   mendes

mendes

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 76 postów
  • LokalizacjaLubuskie
  • Imię:Wojtek

Napisano 15 październik 2017 - 21:18

Ja dziś miałem kiepski dzień. Rwałem gumę za gumą. Straciłem chyba 6 sztuk. Wydłubałem jednego małego szczupaka i koniec. Czułem że tak będzie bo za ładną pogoda. Zdecydowanie wolę kiepską najlepiej zimną i dżdżystą aurę.

#231 OFFLINE   mendes

mendes

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 76 postów
  • LokalizacjaLubuskie
  • Imię:Wojtek

Napisano 30 październik 2017 - 21:26

Lipa z tą Wartą ostatnio. Woda jeszcze większa no i wichury jakieś. Ale dzisiaj kurier przywiózł nową wędkę i nie mogłem się powstrzymać. Wiało jak diabli i balon z plecionki się robił ale wydłubałem fajnego pasiaka 34cm. Wędka na blanku Matagi Silky i kopyto 7.5cm. Teraz wciągam febrisan tak mnie wypizgało :)

Załączone pliki



#232 OFFLINE   mendes

mendes

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 76 postów
  • LokalizacjaLubuskie
  • Imię:Wojtek

Napisano 04 listopad 2017 - 17:46

Czy ktoś jest w stanie powiedzieć jak wygląda sytuacja na Odrze? Czy da radę spinningować z brzegu? Pytam o okolicę Kostrzyna.

#233 OFFLINE   Borowik22

Borowik22

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 132 postów
  • LokalizacjaLipki Wielkie

Napisano 04 listopad 2017 - 18:02

Mendes a jak tam Warta pod Skwierzyną? Da radę jeszcze porzucać czy wszytsko zalane na dobre? Bo dawno nie byłem

#234 OFFLINE   mendes

mendes

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 76 postów
  • LokalizacjaLubuskie
  • Imię:Wojtek

Napisano 04 listopad 2017 - 20:56

Dzisiaj byłem i się zmyłem. Główki przelane rzeka ciągnie dupa blada. Jutro pojadę w górę rzeki i zobaczę może tam da się łowić. A wiesz coś o Odrze? Chętnie bym pojechał ale nie wiem czy sytuacja taka sama jak na Warcie?

#235 OFFLINE   Borowik22

Borowik22

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 132 postów
  • LokalizacjaLipki Wielkie

Napisano 05 listopad 2017 - 09:30

Rozmawiałem w piątek z kolegą w wedkarskim i mówił że w Słubicach można w gumowcach pochodzić:) za bardzo w to nie wierzę:)

#236 OFFLINE   Artek

Artek

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1950 postów
  • LokalizacjaWielkopolska
  • Imię:Artur

Napisano 05 listopad 2017 - 16:08

Rozmawiałem w piątek z kolegą w wedkarskim i mówił że w Słubicach można w gumowcach pochodzić :) za bardzo w to nie wierzę :)

.........chyba po mieście.



#237 OFFLINE   mendes

mendes

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 76 postów
  • LokalizacjaLubuskie
  • Imię:Wojtek

Napisano 07 listopad 2017 - 19:23

Wczoraj byłem z psem na spacerku i namierzyłem aktywność boleni na wewnętrznej stronie zakrętu. Brzeg tam wysoki i woda nie płynie za szybko. Dzisiaj tam pojechałem i dostałem parę fajnych rybek. Niestety myślę że do końca roku już się nie połowi "klasycznie" z główek. Szkoda bo to moja ulubiona metoda połowu późną jesienią i wczesną zimą.

Załączone pliki



#238 OFFLINE   mendes

mendes

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 76 postów
  • LokalizacjaLubuskie
  • Imię:Wojtek

Napisano 15 listopad 2017 - 17:48

Dzisiejszego pięknego dnia poszedłem sprawdzić jak działa nowa latarka czołowa z aliexpress. Słyszałem opinie że światło odstrasza ryby. Tego zbója nie odstraszło. Taki w deszczu i po ciemku to podwójna satysfakcja. Nie jakiś kolos bo 64 cm.

Załączone pliki


  • Krzysiek Rogalski, Dokuś i ODYSEUSZ lubią to

#239 OFFLINE   Borowik22

Borowik22

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 132 postów
  • LokalizacjaLipki Wielkie

Napisano 15 listopad 2017 - 18:37

Brawo Mendes:) woda opada może w grudniu jeszcze bedzie możliwość łapania z opadu:) wziąłeś się za nocne sandacze?:)

#240 OFFLINE   mendes

mendes

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 76 postów
  • LokalizacjaLubuskie
  • Imię:Wojtek

Napisano 15 listopad 2017 - 20:58

No wziął z klasycznego opadu. Dokładnie do końca sezonu chciałbym się nastawić na sandacza. Pewnie parę nocek zaliczę. Aby tylko woda opadła. Jutro dla relaksu pływam za sandaczem na jeziorze. Najpiękniejsze jest to że do pracy dopiero w poniedziałek.




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych