Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

po horyzont a nawet dalej


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
23 odpowiedzi w tym temacie

#21 OFFLINE   mifek

mifek

    SUM

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPipPip
  • 11308 postów
  • LokalizacjaWioska Z Tramwajami
  • Imię:Rafał
  • Nazwisko:...znane...

Napisano 07 grudzień 2009 - 08:50

To w sumie dobrze, szybką #8 mam, teraz linka i nad wodę, śmigać, śmigać, wyniki przyjdą same... żebym tylko nad wodę nie miał te 600-700km :wacko:


kuba to kiedy się przeprowadzasz??

#22 OFFLINE   Kuba Standera

Kuba Standera

    W walce z głupota nie ma wygranych, są tylko cudem ocaleni

  • Bloggerzy
  • PipPipPipPip
  • 9639 postów
  • LokalizacjaGibraltar i okolice

Napisano 07 grudzień 2009 - 09:43

Ja moge choćby jutro, niestety mam szkodniki i one nie chcą...

#23 OFFLINE   Kuba Standera

Kuba Standera

    W walce z głupota nie ma wygranych, są tylko cudem ocaleni

  • Bloggerzy
  • PipPipPipPip
  • 9639 postów
  • LokalizacjaGibraltar i okolice

Napisano 09 grudzień 2009 - 10:31

Wczoraj w salonie Hurch w Krakowie miałem przyjemność mieć w rękach wędkę Visiona GT seatrout. OMG! Takiego kijka dawno nie widziałem. Potencjał ma wędka kosmiczny. Kij bardzo szybki, bardzo lekki, blank - rozmiarowo to przypomina #5. Pięknie chodzi pod linką. Wielki plus dla salonu - przed wejściem casting pool gdzie można wędką pośmigać. Dzięki uprzejmości p. Adam Sikory mogłem chwilkę z wędką spędzić. Razem z linką extreme distance visiona działa cuda. P. Sikora musiał się cofnąć trochę od poola :mellow: Jednak widać, że rzucać trzeba po prostu umieć. Z miną XVIII wiecznego chłopa pańszczyźnianego przed którym wylądował helikopter oglądałem jak 2 wymachami można śmignąć CAŁY sznur czyli 30 parę metrów. I to w między czasie jeszcze opowiadając o wędce i o tym jak się łowiło trochę lżejszą wersją :huh: . Musze powiedzieć ze coraz bardziej podoba się mi sprzęt Visiona. Kiedyś łowiłem głównie ich wędkami, później zaczęły się eksperymenty. Niestety mają jedną wadę - sporą cenę. Linka extreme distance - jedna z ciekawszych linek odległościowych, running cieniutki i sztywny, głowica dużej masy, przeźroczysta i o małej średnicy. Za to kosztuje tyle co 3 40+ . Wiem, że wychodzi tekst sponsorowany :mellow: ale dzielę się na gorąco, jestem pod wrażeniem.

#24 OFFLINE   Adamus

Adamus

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 170 postów
  • LokalizacjaCieszyn

Napisano 09 grudzień 2009 - 19:09

Łowiłem kijami różnych firm i doszedłem do wniosku że każdym kijem wykonanym przez renomowaną firmę, jeśli to będzie model flagowy można spokojnie rzucać i łowić jak się chce, jeśli on będzie leżał w ręce. Niezależnie czy był wykonany 10 lat temu czy jest nowością.
Ważne aby tylko umiejętności pozwoliły na to by drzemiące w kiju możliwości wykorzystać.
Umiejętności rzutowe plus dobrze wagowo dobrana linka do mocy kija to recepta na rzuty wyrywające linkę z kołowrotka.




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych