Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Penn Slammer 260


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
24 odpowiedzi w tym temacie

#21 OFFLINE   Tubylec1982

Tubylec1982

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 179 postów
  • LokalizacjaŻagań

Napisano 28 sierpień 2017 - 22:54

Ja jeszcze nie wyrwałem pletki do tego punktu i brody lecą choć z 2 mm zostawiłem do końca , ale wada jaką uświadczyłem to to że stopka nie wchodzi  do końca w uchwyt wędki . niestety w Black Rocku pękło przez to mocowanie bo dokręcałem cały czas bo pod łapką czułem że coś mi się odkręca :P   Ojciec teraz kupił Fenwicka jakiegoś i ma 360 też nie pasuje, Ja swojego spiłowałem :)  Ale trochę żałuje że kupiłem .Bo wędka prawie do śmieci i te brody .  Jedynie co kawał solidnego kręcioła do orania



#22 OFFLINE   wilczybilet

wilczybilet

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1137 postów
  • Imię:Maciej

Napisano 20 wrzesień 2018 - 09:55

Używam od kilku miesięcy slammera 260 z nawiniętą plecionką 18lb i nie miałem nigdy żadnej brody, a łowię często. Faktem jest, że stopka nie pasuje do większości uchwytów kołowrotków, ale lekko siłowo sparowałem go z Fenwickiem HMG w jednoskładzie do 20lb (stopkę wcisnąłem w gniazdo trochę siłowo, ale dokręciłem z wyczuciem). Jest to mój podstawowy zestaw szczupakowy. Do pozostałych moich patyków z przeznaczeniem na sandacza i szczupaka niestety nie pasuje przez zbyt grubą stopkę, żeby nie to kupiłbym jeszcze jednego (podejrzewam, że i tak kupię za jakiś czas na zapas). Co do nawoju, jest wiele opinii, większość jednak mówiących o tym, że jest bardzo zły. Według mnie nawój ma całkiem przyzwoity i odległości rzutowe podobne do młynków, które lepiej i równiej układają plecionkę. Finezji tu nie ma, ale też bez tragedii. Polecam ten młynek ;)


Użytkownik wilczybilet edytował ten post 20 wrzesień 2018 - 10:01


#23 OFFLINE   G_rzegorz

G_rzegorz

    Zaawansowany

  • Twórcy
  • PipPipPip
  • 1342 postów
  • LokalizacjaKujawsko pomorskie
  • Imię:Grzegorz

Napisano 20 wrzesień 2018 - 13:00

Mojego slammera używam od ponad roku z plecionką 0,12 mm. Najpierw z Beastmasterem a obecnie z Avidem. Ani w jednym ani w drugim przypadku nie miałem problemu z niepasującą stopką.

A co do plecionki to u mnie podobnie...brody jeszcze nie uświadczyłem choć czytając komentarze w sieci nie mogę się jej doczekać ;)  :D



#24 OFFLINE   wilczybilet

wilczybilet

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1137 postów
  • Imię:Maciej

Napisano 20 wrzesień 2018 - 13:07

Chciałem jeszcze spasować Slammerka z Kamisori Zander, ale niestety uchwyt fuji w tym kiju jest zbyt wąski i sparowałęm kij z Jaxonem zx 300. Też prosta konstrukcja i chwalona.


Użytkownik wilczybilet edytował ten post 20 wrzesień 2018 - 13:08


#25 OFFLINE   crizz100

crizz100

    Zaawansowany

  • Zbanowani
  • PipPipPip
  • 1214 postów
  • Lokalizacjamultikonto (@esoxx87, @Marcisio1, @esexlucius)

Napisano 27 wrzesień 2018 - 13:13

zawsze można spiłować stopkę 






Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych