Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

BAAAAARCA!


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2983 odpowiedzi w tym temacie

#21 OFFLINE   Mateusz Baran

Mateusz Baran

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2557 postów
  • LokalizacjaBrussels

Napisano 06 styczeń 2010 - 12:48

dadzą radę, choć lekko nie będzie. Trochę chłopaki przespali pierwszą połowę. Jednak wyszedł chyba zbyt rezerwowy skład.

Spokojnie, za tydzień wyjdzie pierwsza 10 + Pinto (który na marginesie sporo ryzykował) i pojedziemy Andaluzyjczyków.

szkoda byłoby zacząć rok, od odpadnięcia z tak miłych rozgrywek.

#22 OFFLINE   Grego

Grego

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 312 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 10 styczeń 2010 - 22:59

Dzisiaj ładny powiew optymizmu, choć początkowo zupełnie nie zanosiło się. A trzeci gol Messiego - :huh: :huh: :huh:. Miłe zakończenie wieczoru.
Pozdrawiam wszystkich fanów,
  • kokosz77 lubi to

#23 OFFLINE   Guzu

Guzu

    (G)uzurpator

  • PATRON
  • PipPipPipPipPip
  • 14823 postów
  • LokalizacjaPodkowa
  • Imię:Daniel

Napisano 11 styczeń 2010 - 10:49

No bylo bardzo dynamicznie.

Skonczylo sie bardzo happy endem :D

W srode o 22 powazny test...


Guzu

#24 OFFLINE   Mateusz Baran

Mateusz Baran

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2557 postów
  • LokalizacjaBrussels

Napisano 11 styczeń 2010 - 22:18

ano po pierwszych 15 minutach przecierałem oczy ze zdumienia...

Na szczęście jest Leo. w Chicago też jak było źle, to piłka trafiała do MJa i on wiedział co z nią zrobić.

3 bramkę można oglądać 20 razy i się nie nudzi. Nawet dla kibica koszykówki! <_< :mellow:

#25 OFFLINE   Xavi

Xavi

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 394 postów
  • LokalizacjaPruszków
  • Imię:Robert
  • Nazwisko:Lis

Napisano 12 styczeń 2010 - 11:16

Hej Baloo
Widzę, że jestes mega fanem MJa i Byków? Masz jakies finały Chicago na DVD?
Pzdr

#26 OFFLINE   Mateusz Baran

Mateusz Baran

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2557 postów
  • LokalizacjaBrussels

Napisano 12 styczeń 2010 - 13:05

he, z bykami i MJam to była dziwna sprawa.

Na początku nie znosiłem kolesia, wszystko sam, a do tego zawsze pogrążał drużyny, któym akurat kibicowałem: Phoenix Suns, a później ponaddźwiękowcom z Seatle. To był ostatni finał, w którym nie kibicowałem Bykom. A pamiętam jeszcze finały Lakersów z Celtami, które oglądałem mieszkając w Moskwie, gy w Polsce jeszcze nikt nawet nie myślał o legendarnych słowach hej, hej tu NBA!

Później MJ odszedł i po roku wrócił, a ja chyba zrozumiałem na czym polega geniusz MJa. MOże zwyczajnie nieco podrosłem i zacząłem rozumieć o co chodzi w koszykówce. Niestety finałów na DVD nie posiadam. mam kilka filmików z MJ-em: Playground, To the Max, itp. jakieś meczyki też się pewnie znajdą, ale nic szczególnego i niestety w jakości Divx.

Obecnie jakoś nie mogę utożsamić się z jakąś drużyną NBA. To już nie to samo. Kiedyś były wybitne jednostki, teraz jest wielu dobrych i kilku lepszych. D-wade, LJ, Garnet, Kobe, Howard... ale to już nie to samo co Ewing, Pippen, Magic, Kemp, D. Willkins, Penny Hardeway, nawet młody Shaq i wielu innych.... MOże to kwestia czasu, gdy wszyscy byli zachłyśnięci NBA i wymieniało się jednym tchem pierwsze 5-tki połowy drużyn? Tuż po finałach o 6 nad ranem szło się na boisko z piłką i razem z kumplami odtwarzało się niezapomniane zagrania.
Dziś chyba najlbiżej jestem mimo wszystko Lakersami. Grając iekawą koszykówkę i mająkilku fajnych grajków. No i Kobe chyba dorasta i potrafi udźwignąć to, co kiedyś dźwigał (może trochę przy okazji) Szaq.


Wracając do Barcy, ważam, że Leo ma duuuuuże podstawy aby stać się legendą piłki. Ma 22 lata i poza pucharem świata z Argentyną zdobył już wszystko, a co więcej wciąż potrafi czarować (patrz ostatnia bramka). Ciekaw jestem jak to się potoczy.

#27 OFFLINE   Kamil Z.

Kamil Z.

    Ekspert

  • PRZEDSTAWICIEL MARKI
  • PipPipPipPip
  • 5317 postów
  • LokalizacjaWałbrzych/Wrocław
  • Imię:Kamil

Napisano 12 styczeń 2010 - 13:45

Ale się piękny offtop koszykarski zrobił
MJ i reszta paczki to legendy i co do tego nie ma wątpliwości
(Jak chociażby Rodman przyznający, że po swoich licznych zbiórkach natychmiast oddawał piłkę kolegom z zespołu bo....bał się, że go sfaulują i będzie musiał rzucać osobiste <_< )

Z obecnych i niedawnych zawodników najbardziej cenię Allena Iversona(ten crossover, na który nawet MJ dawał się nabrać <_< ) i przez to dłuuugo kibicowałem Philadelphi 76ers. Lakersów nigdy nie darzyłem wielkim uczuciem ze względu na.... Brayanta,(gwiazdorstwo, konflikt z Shaqiem itd) Fakt. Zmienia się, ale niesmak pozostał....Teraz staram się śledzić na bieżąco wyniki i wydarzenia z NBA(min ostatnie 13pkt w 35sek T. Mac'a :mellow: ) jednak nie ma już tych achów i ochów tylko dla jednego zespołu czy zawodnika...

Poza NBA pozostaje jeszcze Streetball, który też piękny jest

A co do tematu. Natknął się ktoś z Was może na urywki ostatniego meczu, lub chociaż bramkę Messiego?? Niestety, ja mecz przegapiłem Embarassed


Pozdrawiam
Kamil

#28 OFFLINE   Mateusz Baran

Mateusz Baran

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2557 postów
  • LokalizacjaBrussels

Napisano 12 styczeń 2010 - 15:54

Kamil, wiem kto jest Twoim idolem i nawet fryzurę masz podobną...

Ale to jest wątek fanów Barcy! więc proponuję kolega odwiedzić stronę fcbarca.com i tam znajdziesz nawet cały meczyk.

YO!

#29 OFFLINE   Kamil Z.

Kamil Z.

    Ekspert

  • PRZEDSTAWICIEL MARKI
  • PipPipPipPip
  • 5317 postów
  • LokalizacjaWałbrzych/Wrocław
  • Imię:Kamil

Napisano 12 styczeń 2010 - 17:10

Kamil, wiem kto jest Twoim idolem i nawet fryzurę masz podobną...

Nie dam Ci tej satysfakcji i nie skomentuję tego <_<

A brameczka rzeczywiście zacna :mellow:

Pozdro.

#30 OFFLINE   tpe

tpe

    www.basshunting.blogspot.ie

  • PRZEDSTAWICIEL MARKI
  • PipPipPip
  • 3527 postów
  • LokalizacjaIre
  • Imię:Tomek

Napisano 13 styczeń 2010 - 18:04

Rewanż można pooglądać na żywo dziś o 22 na kanale SPORTKLUB. Szkoda tylko, że SPORTKLUB na N-ce jest bardzo słabej jakości...

A wracając do NBA i M.J. Pamiętam te noce przed TV podczas play-off. I chyba najlepsza akcja duetu Jordan - Pippen podczas finału z Suns. A wcześniej, przed play-off, codzienne przeglądanie telegazety w oczekiwaniu na wyniki rozegranych meczów NBA. Teraz sprawdzam wyniki może raz na miesiąc. To już nie jest to samo NBA co w latach '90-tych...

#31 OFFLINE   Mateusz Baran

Mateusz Baran

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2557 postów
  • LokalizacjaBrussels

Napisano 14 styczeń 2010 - 09:28

Dobra koszykarze Pora z małym smutkiem wrócić do meritum wątku.

Nie udało się... Szkoda, żal najbardziej akcji Messiego w słupek i mega nieskutecznej dobitki do pustej bramki Ibry. Miał mało czasu, ale mógł zrobić to lepiej.

Choć prawdę powiedziawszy, dwie bramki dla Sevilli były raczej prawidłowe. Więc równie dobrze mogło być 2:2.
II połowa piękna, trochę niepoukłądana I. Szkoda...


Reasumując, jeśli mielibyśmy odpaść z jakiś rozgrywek, to chyba najlepiej właśnie z Pucharu Króla. Może to pozwoli nieco odpocząć przemęczonym zawodnikom.

Niech obronią LM i znów Barca zapisze piękną kartę historii.



#32 OFFLINE   Guzu

Guzu

    (G)uzurpator

  • PATRON
  • PipPipPipPipPip
  • 14823 postów
  • LokalizacjaPodkowa
  • Imię:Daniel

Napisano 14 styczeń 2010 - 09:36

Reasumując, jeśli mielibyśmy odpaść z jakiś rozgrywek, to chyba najlepiej właśnie z Pucharu Króla. Może to pozwoli nieco odpocząć przemęczonym zawodnikom.

Niech obronią LM i znów Barca zapisze piękną kartę historii.


No wlasnie. Idziemy do przodu. Juz niedugo mecz...z Sevilla :mellow:

VeB!

Guzu

#33 OFFLINE   Mateusz Baran

Mateusz Baran

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2557 postów
  • LokalizacjaBrussels

Napisano 18 styczeń 2010 - 13:15

no i taka jest róznica między tymi drużynami...

szkoda tego pucharu... teraz przyjdzie czekać cały tydzień na kolejny meczyk...

#34 OFFLINE   Guzu

Guzu

    (G)uzurpator

  • PATRON
  • PipPipPipPipPip
  • 14823 postów
  • LokalizacjaPodkowa
  • Imię:Daniel

Napisano 18 styczeń 2010 - 13:29

Niech chlopaki odpoczna :D

Ale czuc bylo atmosfere rewnazu w sobote. Czuc :D

Dobrze ze sprowadzili na swoje miejsce Seville.

Dodatkowo real sie popisal :mellow:

Dobra to byla sobota (mimo deszczu).

Pozdrawiam

Guzu

p.s. mimo deszczu i tak nie zmoklem :D dobrze usiadlem B)

#35 OFFLINE   tpe

tpe

    www.basshunting.blogspot.ie

  • PRZEDSTAWICIEL MARKI
  • PipPipPip
  • 3527 postów
  • LokalizacjaIre
  • Imię:Tomek

Napisano 18 styczeń 2010 - 13:38

Real ma już w plecy 5 punktów. Coś czuję, że sezon Barca zakończy z przewagą 8 punków nad Królewskimi <_<

#36 OFFLINE   Grego

Grego

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 312 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 18 styczeń 2010 - 23:27

Dobra to byla sobota (mimo deszczu).

Pozdrawiam

Guzu

p.s. mimo deszczu i tak nie zmoklem :D dobrze usiadlem B)

Kurde, Guzu, nie dołuj mnie. Żeby zobaczyć na stadionie choćby to jedno podanie Xaviego mógłbym siedzieć pod rynną. Niestety, byłem tam tylko raz i jedyne, co mnie nieco zaskoczyło, to wydrapany na krzesełku napis: (nazwa polskiego klubu) to ch...; to zresztą chyba jakaś nasza plaga narodowa, bo trzy rzędy niżej okazało się, że (polskie imię męskie) to ch.... Ponieważ nie miałem scyzoryka, to nie mogłem wydrapać, że wszystkie te napisy, to.... Zazdraszczam <_<, ale pozdrawiam B) .


#37 OFFLINE   Guzu

Guzu

    (G)uzurpator

  • PATRON
  • PipPipPipPipPip
  • 14823 postów
  • LokalizacjaPodkowa
  • Imię:Daniel

Napisano 18 styczeń 2010 - 23:29

Grego,

Nie zazdraszczaj tylko daj znac jak znow zawitasz. to sie razem wybierzemy na meczycho jakies. Ja generalnie smigam w miare regularnie (karnet)...

Guzu

#38 OFFLINE   Grego

Grego

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 312 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 18 styczeń 2010 - 23:40

Ot, uroki bycia socio. Jeżeli mi się zdarzy być, to powiadomię Cię chyba z rocznym wyprzedzeniem :lol:. Meczyk, a potem jakaś rioja, y una mas botella... Chyba mnie pogięło, pół metra śniegu, a ja tu jakieś fantasmagorie; pomarzyć - miła rzecz.

#39 OFFLINE   Kamil Z.

Kamil Z.

    Ekspert

  • PRZEDSTAWICIEL MARKI
  • PipPipPipPip
  • 5317 postów
  • LokalizacjaWałbrzych/Wrocław
  • Imię:Kamil

Napisano 20 styczeń 2010 - 22:19

No i już wiadomo, kto najlepszy jest....żadne tam galacticos
http://sport.wp.pl/kat,1726,title,Wybrano-druzyne-UEFA-2009, wid,11876716,wiadomosc.html

#40 OFFLINE   Mateusz Baran

Mateusz Baran

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2557 postów
  • LokalizacjaBrussels

Napisano 25 styczeń 2010 - 13:19

Jakoś tak głupio czeka sie cały tydzień na koljne mecze... Będąc kibicem dużo lepiej czułem się wiedząc, że spotkamy się w środku tygodnia. Teraz przyjdzie czekać do marca na LM.

Tak czy siak, 0:3 do przodu, wraca Yaya (choć pewnie będzie odpoczywał po PNA) i szykujemy formę na Gijon.

Może RMA wtopi jakieś punkty bez czerwonokartkowicza Ronaldo!





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych