Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Spinning w Poznaniu


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
57 odpowiedzi w tym temacie

#21 OFFLINE   Gofer2005

Gofer2005

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 961 postów
  • LokalizacjaPoznań
  • Imię:Łukasz

Napisano 08 kwiecień 2015 - 14:54

najłatwiej na betonach między (pod?) mostami lub koło portu na Garbarach 

tylko nie wiem czy tam można grilla robić, że o przygotowaniu i spożywaniu zupy chmielowej nie wspomnę :D

 

 

 

Art. 14. Zakaz sprzedaży, podawania i spożywania napojów alkoholowych

2a. Zabrania się spożywania napojów alkoholowych na ulicach, placach i w parkach, z wyjątkiem miejsc przeznaczonych do ich spożycia na miejscu, w punktach sprzedaży tych napojów.

 

Ani to ulica, ani park, placu też nie ma, a więc ?  :)


  • minecjusz lubi to

#22 OFFLINE   Masgen

Masgen

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 4 postów
  • LokalizacjaPoznań
  • Imię:Konrad

Napisano 08 kwiecień 2015 - 15:05

Od 3 lat mieszkam w Poznaniu i od 3 lat nie mogę trafić nic dobrego na spinning.
Do "betonów" mam 5 minut drogi i jestem tam regularnie, kierowałem się i w jedną i drugą stronę rzeki ale bez wyników. Między mostami trochę okonia się czepia na paproszki i nic więcej.
Chętnie dowiem się jakiś ciekawszych miejsc w tej okolicy ;)



#23 OFFLINE   Gofer2005

Gofer2005

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 961 postów
  • LokalizacjaPoznań
  • Imię:Łukasz

Napisano 08 kwiecień 2015 - 15:07

Polataj za bolkami Masgen



#24 OFFLINE   minecjusz

minecjusz

    szogun

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1703 postów
  • LokalizacjaWRZEŚNIA/ORZECHOWO
  • Imię:Przemo

Napisano 08 kwiecień 2015 - 15:07

Jakby co wezmę namiot..... :ph34r:  :ph34r:

Po jednym na nóżkę i zmiana warty :lol:

Można też spotkać się trochę dalej - np kilka km od Pyrlandii...im dalej od cywilizacji tym łatwiej i integrację i mniej "smutnych panów"...



#25 OFFLINE   Masgen

Masgen

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 4 postów
  • LokalizacjaPoznań
  • Imię:Konrad

Napisano 08 kwiecień 2015 - 15:15

@Gofer2005

We wrześniu widziałem jak jakiś starszy pan wyciągnął bolka 50cm~ na betonach, moich wobków nawet nie chcą liznąć...

Sporo wędkarzy ostatnio się tu przewija ale wszyscy raczej starsi i niechętni do konwersacji ;)

Spro RedArc mój znak rozpoznawczy na betonach jakby ktoś mnie mijał z forumowiczów :)


  • wsw1515 lubi to

#26 OFFLINE   Gofer2005

Gofer2005

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 961 postów
  • LokalizacjaPoznań
  • Imię:Łukasz

Napisano 08 kwiecień 2015 - 16:20

Spróbuj w maju na Spirita 7cm



#27 OFFLINE   Maynard

Maynard

    Cast Spinn C&R

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1907 postów
  • LokalizacjaPoznań

Napisano 08 kwiecień 2015 - 17:26

(...) gdzie mógłbym połowić okonie, sandacze i szczupaki?

Nie, ale mogę Koledze wystawić jazie, klenie i bolenie. :rolleyes:
 

Pozdrawiam
Grzesiek


  • lunov lubi to

#28 OFFLINE   Jano

Jano

    mode raptor

  • Moderatorzy
  • 3206 postów
  • LokalizacjaPoznań

Napisano 08 kwiecień 2015 - 19:14

Spro RedArc mój znak rozpoznawczy na betonach jakby ktoś mnie mijał z forumowiczów :)

Konrad,

RedArc to dość popularny młynek, więc łatwo się pomylić... może chociaż jakaś długa czerwona róża, żółty parasol lub chociaż Głos Wielkopolski pod pachą :lol:


  • Gofer2005 lubi to

#29 OFFLINE   Masgen

Masgen

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 4 postów
  • LokalizacjaPoznań
  • Imię:Konrad

Napisano 08 kwiecień 2015 - 19:23

uwierz, że 3 rok kręcę się na betonach i nigdy tu nie widziałem czerwonego młynka :P

(swóją drogą widzę, że jesteś z Koszalina, ja z Kołobrzegu :) )



#30 OFFLINE   VOJT@S

VOJT@S

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 345 postów
  • LokalizacjaPoznań
  • Imię:Wojtek
  • Nazwisko:Buczkowski

Napisano 09 kwiecień 2015 - 06:38

panoiwie betony to trudne łowisko szczególnie pod kątem boleni ale trzeba mieć sporo cierpliwości i dobrze się maskować po brzegach,nie mówie o ubiorze moro,wystarczy nie robić niepotrzebnych i gwałtownych ruchów i przykucnąc przy wodzie,między mostami nowym rocha a estkowskiego po prawej stronie rzeki są drobne trawy na betonie więc to już nam pomoże się troche skryć przed boleniem,ja osobiście jak jestem w poznaniu to łowie tylko na betonach,szczególnie od strony katedry,cierpliwość prowadzi do doskonałości,pozdro



#31 OFFLINE   Maynard

Maynard

    Cast Spinn C&R

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1907 postów
  • LokalizacjaPoznań

Napisano 09 kwiecień 2015 - 07:31

Chętnie dowiem się jakiś ciekawszych miejsc w tej okolicy ;)

Beton jest zawsze bardziej szary na drugim brzegu! :rolleyes:

Piszesz, że od trzech lat masz 5 minut do rzeki, łowisz tam regularnie w obu kierunkach i nie trafiłeś ani jednej ładnej ryby. To może oznaczać, że jest inny powód Twoich niepowodzeń, niż dobór łowiska. Obawiam się, że odpowiedzi na pytanie o "ciekawsze miejsca w okolicy" nie przyniosą zmiany rezultatów.

P.S. Uwaga natury ogólnej. Kolegom, którzy w dobrej wierze będą podpowiadać pod którym krzaczkiem tam coś gryzie, zwracam uwagę na fakt, że wątek ma kilka dni, 30 postów, a wyświetleń blisko tysiąc. Już pomijam, że Kolega, który pytał to nieznajomy (bez urazy Masgen - wierzę, że z Ciebie równy gość). Nie ma co przesadzać, ale też nie ma co lekceważyć tych setek wyświetleń nie wiadomo kogo na ogólnym, zwłaszcza pisząc o miejscówkach niemal XYZ...

Pozdrawiam
Grzesiek


Użytkownik Maynard edytował ten post 09 kwiecień 2015 - 07:34

  • bobesku, drag i Piotr123 lubią to

#32 OFFLINE   michalwedkarz

michalwedkarz

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 23 postów
  • LokalizacjaZielona Góra
  • Imię:Michał

Napisano 09 kwiecień 2015 - 08:26

Raz byłem w Poznaniu na rybach, kolega mnie namówił, pierwszy i ostatni RAZ. Jak łowić to tylko poza Poznaniem, najlepiej chyba na prywatnych stawach.



#33 OFFLINE   Maynard

Maynard

    Cast Spinn C&R

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1907 postów
  • LokalizacjaPoznań

Napisano 09 kwiecień 2015 - 09:01

Raz byłem w Poznaniu na rybach, kolega mnie namówił, pierwszy i ostatni RAZ.
Jak łowić to tylko poza Poznaniem, najlepiej chyba na prywatnych stawach.

To jest bardzo dobra koncepcja! ^_^


  • drag lubi to

#34 OFFLINE   drag

drag

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1654 postów
  • LokalizacjaPolska
  • Imię:Andrzej

Napisano 09 kwiecień 2015 - 10:46

Beton jest zawsze bardziej szary na drugim brzegu! :rolleyes:

Piszesz, że od trzech lat masz 5 minut do rzeki, łowisz tam regularnie w obu kierunkach i nie trafiłeś ani jednej ładnej ryby. To może oznaczać, że jest inny powód Twoich niepowodzeń, niż dobór łowiska. Obawiam się, że odpowiedzi na pytanie o "ciekawsze miejsca w okolicy" nie przyniosą zmiany rezultatów.

P.S. Uwaga natury ogólnej. Kolegom, którzy w dobrej wierze będą podpowiadać pod którym krzaczkiem tam coś gryzie, zwracam uwagę na fakt, że wątek ma kilka dni, 30 postów, a wyświetleń blisko tysiąc. Już pomijam, że Kolega, który pytał to nieznajomy (bez urazy Masgen - wierzę, że z Ciebie równy gość). Nie ma co przesadzać, ale też nie ma co lekceważyć tych setek wyświetleń nie wiadomo kogo na ogólnym, zwłaszcza pisząc o miejscówkach niemal XYZ...

Pozdrawiam
Grzesiek

Grzesiek,ja myślę że jak najbardziej jest co przesadzać.Także jestem daleki od postawy psa ogrodnika(mało ostatnio łowię,brak czasu) i z punktu nie przyjmuję wcale że każdy pytający to mięsiarz,ale...Wystarczy połazic nad Wartą i próbować nie wdepnąć w stosy łusek po skrobanych rybach,to raz(i to nie tylko w granicach administracyjnych Poznania).

Dwa(moje osobiste informacje)-na przestrzeni kilku ostatnich lat zauważyłem,niestety,że coraz bardziej trzeba się napracować nie tylko żeby trafić fajnego klenia,ale żeby trafić coś w ogóle.Nie mam na myśli ryb około 30-centymetrowych.Klenie i jazie także już trafiły "pod strzechy"-czytaj na patelnie.

Trzy-bardzo słuszna uwaga na temat tej ilości wyświetleń.Bardzo dużo ludzi zagląda tu tylko po to żeby namierzyć miejscówki i skorzystać z wiedzy osób które się nad ich rozpracowaniem nagłówkowały.

Tak więc-pomysł z prywatnymi stawami-popieram :D :D ;) .

 


Użytkownik drag edytował ten post 09 kwiecień 2015 - 11:11

  • Maynard i minecjusz lubią to

#35 OFFLINE   VOJT@S

VOJT@S

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 345 postów
  • LokalizacjaPoznań
  • Imię:Wojtek
  • Nazwisko:Buczkowski

Napisano 09 kwiecień 2015 - 11:03

Może i ja się czegoś nowego dowiem z tych opisów :rolleyes:



#36 OFFLINE   Masgen

Masgen

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 4 postów
  • LokalizacjaPoznań
  • Imię:Konrad

Napisano 09 kwiecień 2015 - 11:35

Nie przyszedłem tu dowiedzieć sie gdzie złapie konkretne ryby :)
To ze mam 3 posty nie oznacza ze przyszedłem tu szukać miejsc żeby cos złapać i do domu na patelnie (nie jestem rybożerny ). Ktoś mnie kiedys pokierował w stronę kamieni za mostem hetmanskim i trafiają sie tam ryby, co prawda nie mowię tu o 50cm a raczej trzydziestkach kleniach.

I proponuje nie ładować wszystkich do jednego wora (wlasnie dlatego mam tak mało postów mimo ze zaglądam na forum codziennie, strach sie odezwać bo od razu rekiny forum mnie pożrą)

Do zobaczenia nad Wartą ;)




Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

#37 OFFLINE   Maynard

Maynard

    Cast Spinn C&R

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1907 postów
  • LokalizacjaPoznań

Napisano 09 kwiecień 2015 - 15:26

kilka dni, 30 postów, a wyświetleń blisko tysiąc. Już pomijam, że Kolega, który pytał to nieznajomy
(bez urazy Masgen - wierzę, że z Ciebie równy gość).

Pozdrawiam
Grzesiek

Nikt tu nikogo nie ładuje Masgen, a już z pewnością nie do wora.
To jedynie ograniczone zaufanie i ostrożność z troski o "naszą rzekę".
Nie mamy Morrum, nie mamy Shannon - mamy Wartę. -_-

Pozdrawiam
Grzesiek



#38 OFFLINE   AdasCzeski

AdasCzeski

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1322 postów
  • LokalizacjaPoznań
  • Imię:Adam
  • Nazwisko:Czeski

Napisano 09 kwiecień 2015 - 15:41

a ja Wartuni nie wymieniłbym na dwie Morrum i cztery Shannon... :) Moja ci ona, słowiańska, prasłowiańska... grusza, co chroni w swych konarach... no dość.

 

:)

 

Nie zmienia to faktu, że trzeba by się spotkać nad rzeką. Miasto odpada. W górę... hm na Starołęce hałas, we Wiórku mało ciekawie, zjazd pod most w Rogalinku chyba ktoś zamknął jakimś łańcuchem. Może w dół przy tej opasce obok mostu kolejowego na wjeździe do Koziegłów. Dojazd dobry, miejsca dużo... 


  • Maynard lubi to

#39 OFFLINE   drag

drag

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1654 postów
  • LokalizacjaPolska
  • Imię:Andrzej

Napisano 09 kwiecień 2015 - 16:24

a ja Wartuni nie wymieniłbym na dwie Morrum i cztery Shannon... :) Moja ci ona, słowiańska, prasłowiańska... grusza, co chroni w swych konarach... no dość.

 

:)

 

Nie zmienia to faktu, że trzeba by się spotkać nad rzeką. Miasto odpada. W górę... hm na Starołęce hałas, we Wiórku mało ciekawie, zjazd pod most w Rogalinku chyba ktoś zamknął jakimś łańcuchem. Może w dół przy tej opasce obok mostu kolejowego na wjeździe do Koziegłów. Dojazd dobry, miejsca dużo... 

Adaś,jeśli brać pod uwagę ewentualną nasiadówkę z piwkiem w łapie oprócz łowienia to jest jeszcze lepsze miejsce,kawałek dalej.

Mniej więcej na początku Czerwonaka zjazd w lewo przez tory,kawałek dalej parking.Mini przystań,miejsce do zaparkowania auta i ognicho chyba też można rozpalić.Pseudo altanka do schowania się przed ewentualnym deszczem także.Wszystko praktycznie nad samą rzeką,którą na tamtym odcinku lubię.Mini główeczki,małe warkoczyki,takie tam.... :) ;) .



#40 OFFLINE   AdasCzeski

AdasCzeski

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1322 postów
  • LokalizacjaPoznań
  • Imię:Adam
  • Nazwisko:Czeski

Napisano 09 kwiecień 2015 - 17:17

Nie byłem tam... google wygląda jak najbardziej ok. :) 

 

Jutro tam będę przejazdem to przekonam się naocznie. 






Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych