Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Spinning w Poznaniu


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
57 odpowiedzi w tym temacie

#41 OFFLINE   hamerhed

hamerhed

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 208 postów
  • Lokalizacjapoznań/giżycko
  • Imię:arek

Napisano 09 kwiecień 2015 - 17:26

Adaś,jeśli brać pod uwagę ewentualną nasiadówkę z piwkiem w łapie oprócz łowienia to jest jeszcze lepsze miejsce,kawałek dalej.

Mniej więcej na początku Czerwonaka zjazd w lewo przez tory,kawałek dalej parking.Mini przystań,miejsce do zaparkowania auta i ognicho chyba też można rozpalić.Pseudo altanka do schowania się przed ewentualnym deszczem także.Wszystko praktycznie nad samą rzeką,którą na tamtym odcinku lubię.Mini główeczki,małe warkoczyki,takie tam.... :) ;) .

 

albo jeszcze kawaleczek dalej za czerwonakiem, pierwszy zjazd w lewo za przejazdem kolejowym. Moze bez infrastruktury w postaci lawek, ale potencjalnie mniej ludzi, dobry dojazd i sporo miejsca



#42 OFFLINE   AdasCzeski

AdasCzeski

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1322 postów
  • LokalizacjaPoznań
  • Imię:Adam
  • Nazwisko:Czeski

Napisano 09 kwiecień 2015 - 17:51

taak... nieco w górę, za strumykiem w stronę elewatora czy co to, to tam jest jest magiczna główka słyszałem o boleniu 95... i to od osoby raczej godnej zaufania. 

 

To miejsce wskazane przez drag`a wygląda (na google) ciekawiej jak chodzi rzecz jasna o społeczny aspekt wędkarstwa. :) 



#43 OFFLINE   Gofer2005

Gofer2005

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 961 postów
  • LokalizacjaPoznań
  • Imię:Łukasz

Napisano 09 kwiecień 2015 - 22:04

taak... nieco w górę, za strumykiem w stronę elewatora czy co to, to tam jest jest magiczna główka słyszałem o boleniu 95... i to od osoby raczej godnej zaufania. 

 

To miejsce wskazane przez drag`a wygląda (na google) ciekawiej jak chodzi rzecz jasna o społeczny aspekt wędkarstwa. :)

 

 

O tym miejscu mówicie ? :D

 

1391823_10201811313157313_220237136_n.jp 971504_10201811321917532_944739732_n.jpg

 

1377183_10201811322597549_1805170071_n.j 1378546_10201811323757578_24088359_n.jpg58508_10201811323117562_1798537051_n.jpg 

 

 

Parę razy tam byłem, nic konkretnego nie złowiłem, ale na slidera12 coś pod girami tak mi jebn... że na pamiątkę tylko mokre pory miałem (od wody !!) nie wiem czy to mega bolo czy sum, akurat pa3łem gdzie indziej :( chętnie się wybiorę na małe posiedzenie :)


  • Kmicic i AdasCzeski lubią to

#44 OFFLINE   drag

drag

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1654 postów
  • LokalizacjaPolska
  • Imię:Andrzej

Napisano 09 kwiecień 2015 - 22:43

Ładne zdjęcia Gofer porobiłeś :D .

Dawnymi czasy częściej tam bywałem(znaczy przed pierwsza i drugą córcią :) )Wtedy w ogóle częściej bywałem.

Ale ogólnie do odcinka od muru z Twojego ostatniego zdjęcia do tego małego prawobrzeżnego dopływu mam całkiem miłe wspomnienia.Przy dobrym dniu,smużaczek(albo i nie smużaczek :D )....,bo ja to głównie za kleniami tam węszyłem.

Plus także ten że grunciarze zaczynaja zasiadac dopiero od pierwszej główki która chyba widać w oddali na ostatnim zdjęciu.



#45 OFFLINE   Najeżony

Najeżony

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 161 postów
  • LokalizacjaWlkp
  • Imię:Sławek

Napisano 10 kwiecień 2015 - 07:17

Zjazd za przejazdem kolejowym często odwiedzany jest przez patrol policji, tak że oczy dookoła głowy panowie.



#46 OFFLINE   Gofer2005

Gofer2005

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 961 postów
  • LokalizacjaPoznań
  • Imię:Łukasz

Napisano 10 kwiecień 2015 - 08:39

Zjazd za przejazdem kolejowym często odwiedzany jest przez patrol policji, tak że oczy dookoła głowy panowie.


Ja tam kradzionego sprzętu nie mam to się nie boję :P

#47 OFFLINE   Najeżony

Najeżony

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 161 postów
  • LokalizacjaWlkp
  • Imię:Sławek

Napisano 10 kwiecień 2015 - 09:18

O sprzęt zapewne nie zapytają. Natomiast czy nie popełniasz "wielkiego przestępstwa" trzymając puszkę z procentami w ręku to na pewno sprawdzą.  ;) 



#48 OFFLINE   Gofer2005

Gofer2005

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 961 postów
  • LokalizacjaPoznań
  • Imię:Łukasz

Napisano 10 kwiecień 2015 - 10:42

A gdzie tam jest miejsce publiczne? :)

#49 OFFLINE   Maynard

Maynard

    Cast Spinn C&R

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1912 postów
  • LokalizacjaPoznań

Napisano 10 kwiecień 2015 - 11:00

Warta >> PZW >> burdel >> dom publiczny >> miejsce publiczne:lol:  Voila!
O ile pamiętam dobrze, Ustawa mówi o ulicach, placach i parkach, więc nie ma co się aż tak stresować. Bardziej zważałbym na to, że wszyscy jakoś tam przyjadą i tak samo powinni odjechać. ^_^

Pozdrawiam
Grzesiek



#50 OFFLINE   AdasCzeski

AdasCzeski

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1322 postów
  • LokalizacjaPoznań
  • Imię:Adam
  • Nazwisko:Czeski

Napisano 10 kwiecień 2015 - 11:20

Jezu... starczy o tej Policji. Co za czasy... wolność kuźwa, a piwa w lesie zaraz pić nie będzie wolno. 

 

Jak to mówił płk Kurtz w Czasie Apkalipsy: We train young men to drop fire on people, but their commanders won’t allow them to write “fuck” on their aeroplanes because it’s obscene. (Uczymy młodych palić ludzi żywcem, a nie pozwalamy. napisać słowa „pierdolić” na samolotach, bo to nieprzyzwoite).

 

Groza... groza... :) 



#51 OFFLINE   Pawel1983

Pawel1983

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 47 postów
  • LokalizacjaPoland
  • Imię:Paweł

Napisano 10 kwiecień 2015 - 12:06

Witam, panowie co tak na warte sie uparliscie??? Mamy tyle pieknych wod w okolicy poznania gdzie idzie trafic naprawde spore garbusy a i ładnego sandala i zebatego niebrakuje



#52 OFFLINE   Gofer2005

Gofer2005

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 961 postów
  • LokalizacjaPoznań
  • Imię:Łukasz

Napisano 10 kwiecień 2015 - 12:08

Ja mogę z papcia z piątkowa przydreptac kawałek se spłynę na styropianie i jestem :)

#53 OFFLINE   Gofer2005

Gofer2005

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 961 postów
  • LokalizacjaPoznań
  • Imię:Łukasz

Napisano 10 kwiecień 2015 - 12:10

Witam, panowie co tak na warte sie uparliscie??? Mamy tyle pieknych wod w okolicy poznania gdzie idzie trafic naprawde spore garbusy a i ładnego sandala i zebatego niebrakuje


O tym Wielkopolskim Poznaniu mówisz? :)
  • drag lubi to

#54 OFFLINE   Robas

Robas

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2119 postów
  • LokalizacjaPoznań
  • Imię:Robert

Napisano 10 kwiecień 2015 - 18:29

macie jeszcze fajne miejsce w Niwce , w miejscu wodowanie łodzi , jest parking , ławki , miejsce na ognisko , wszystko przy Warcie , w razie nadwyżki procentowej kursuje autobus do Poznania i Szpital blisko ;) , jest jeszcze jedno fajne miejsce co kojarzę ale to już w górę od Śremu z ławkami i świeżo usypanymi główkami



#55 OFFLINE   motylanoga

motylanoga

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 21 postów
  • LokalizacjaPoznań
  • Imię:Marcin
  • Nazwisko:!@#$

Napisano 10 kwiecień 2015 - 21:56

macie jeszcze fajne miejsce w Niwce , w miejscu wodowanie łodzi , jest parking , ławki , miejsce na ognisko , wszystko przy Warcie , w razie nadwyżki procentowej kursuje autobus do Poznania i Szpital blisko ;) , jest jeszcze jedno fajne miejsce co kojarzę ale to już w górę od Śremu z ławkami i świeżo usypanymi główkami


W niwce chyba tylko 3 główki, Puszczykowo w wekkend obstawione.

#56 OFFLINE   Robas

Robas

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2119 postów
  • LokalizacjaPoznań
  • Imię:Robert

Napisano 11 kwiecień 2015 - 08:16

W niwce chyba tylko 3 główki, Puszczykowo w wekkend obstawione.

główek jest więcej , a w każdym miejscu w weekend z łatwym dojazdem będzie tłok , tym bardziej teraz gdy jest ładna pogoda a wędkarze po zimie wyposzczeni


  • pmiszk1 lubi to

#57 OFFLINE   Robas

Robas

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2119 postów
  • LokalizacjaPoznań
  • Imię:Robert

Napisano 15 kwiecień 2015 - 15:56

odnośnie picia browarka nad wartą w Poznaniu http://www.epoznan.p...oholu_nad_Warta



#58 OFFLINE   Najeżony

Najeżony

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 161 postów
  • LokalizacjaWlkp
  • Imię:Sławek

Napisano 16 kwiecień 2015 - 07:23

Długo nie było trzeba czekać na efekty uboczne. Jak ktoś ma fejsbuka to panowie z klubu colmic poznań opisują pewną sytuacje. Nie wiem czy link zadziała.

https://www.facebook...?type=1&fref=nf






Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych