Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie
TECH

Przelotki TAC Slim

tech-rb przelotki

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
10 odpowiedzi w tym temacie

#1 OFFLINE   Friko

Friko

    SUM

  • Super moderatorzy
  • 18579 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 12 kwiecień 2015 - 09:52

Chodzi mi o przelotki TAC SLIM rozprowadzane przez niemiecki sklep tackle24.de:

 

 

http://tackle24.de/i...p?k=60&lang=eng

 

- zwłaszcza miałbym prośbę do niemieckojęzycznych kolegów o sprawdzenie czy i jakie są na ich temat opinie użytkowników / niezależnych rodbuilderów na niemieckich forach. W sklepie reklamują że "prawie jak Fuji SIC" ale jak wiadomo ....

 

Zastanawiam się czy zaryzykować czy trzymać sprawdzonych rozwiązań. 



#2 OFFLINE   Rheinangler

Rheinangler

    Ekspert

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 5354 postów
  • LokalizacjaDusseldorf
  • Imię:Arek
  • Nazwisko:Wałęga

Napisano 12 kwiecień 2015 - 09:57

Słyszałem, że bardzo przyzwoite  :rolleyes: Paweł skrobnij do Artura Mr.White z naszego forum on ich używał więc coś konkretnego usłyszysz o nich  ;)



#3 OFFLINE   Tu nie ma ryb.

Tu nie ma ryb.

    Zaawansowany

  • PRZEDSTAWICIEL MARKI
  • PipPipPip
  • 1200 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Łukasz

Napisano 12 kwiecień 2015 - 10:04

kiedys kupilem tam pare rzeczy i miedzy innymi  przelotke tac slimsic xo , która była uzupelnieniem tytanow ze szczytu,  wygladaja jak fuji , z tym pierscieniem sic chyba nie jet najgorzej , ksztują tyle co laconite .... Moim zdaniem spoko :) szczegolnie przy robieniu myku z dwoma rodzajami przelotek na jednej wędce , gdy nie chcemy wydawac worka siana na torzity / tytany na dole .....


  • mrWhite7 lubi to

#4 OFFLINE   mrWhite7

mrWhite7

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2266 postów
  • LokalizacjaHamburg
  • Imię:Artur
  • Nazwisko:Bielecki

Napisano 12 kwiecień 2015 - 20:53

Bardzo dobre przelotki , zrobiłem na nich sporo kijaszków i nikt nie narzekał . Lekkie z dobrym pierścieniem poprawnie wykonane i trwałe . Są to podróby wiodących producentów dlatego są dobrze dobrane wysokości tak że nie miałem nigdy problemów z dobraniem właściwego składu w zależności od mocy kija .Cenowo dobrze to wygląda i myślę że jeżeli ktoś nie chce być posiadaczem "Phenixa w tytanach" to te spełnią swoją rolę doskonale. Na forach też je dobrze oceniają , polecam.Można je porównać jakością do przelotek Phenixa (bodajże Essex lub do przelotek które posiada pan Zieliński te podobne do Fuji KL) a modele Titanium są szczególnie godne polecenia .Czysta klasyka :)


Użytkownik mrWhite7 edytował ten post 12 kwiecień 2015 - 20:56


#5 OFFLINE   mrWhite7

mrWhite7

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2266 postów
  • LokalizacjaHamburg
  • Imię:Artur
  • Nazwisko:Bielecki

Napisano 12 kwiecień 2015 - 20:58

kiedys kupilem tam pare rzeczy i miedzy innymi  przelotke tac slimsic xo , która była uzupelnieniem tytanow ze szczytu,  wygladaja jak fuji , z tym pierscieniem sic chyba nie jet najgorzej , ksztują tyle co laconite .... Moim zdaniem spoko :) szczegolnie przy robieniu myku z dwoma rodzajami przelotek na jednej wędce , gdy nie chcemy wydawac worka siana na torzity / tytany na dole .....

Ja je mieszałem z PacBay titanium i wyszła super armata :) Na szczyt założyłem te : http://tackle24.de/index.php?a=1156 Stożek zrobiłem z tych http://tackle24.de/index.php?a=1057  Chocker z 4L i wyszedł super kij kleniowy z lekkim i ciętym szczytem .


Użytkownik mrWhite7 edytował ten post 12 kwiecień 2015 - 21:05


#6 Guest_Piokowal_*

Guest_Piokowal_*
  • Guests

Napisano 12 kwiecień 2015 - 21:47

Marka przelotek TAC jest promowana przez niemiecki sklep tackle 24.de  Właściwym producentem tych przelotek jest chińska firma Sea Guide,której wyroby są stosowane przez wielu producentów na świecie m.in. Shimano. Ogólnie cena adekwatna do jakości.

Poniżej link do strony producenta: http://sea-guide.com/shop/model-xo/


  • Friko lubi to

#7 OFFLINE   Friko

Friko

    SUM

  • Super moderatorzy
  • 18579 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 13 kwiecień 2015 - 06:53

Dziekuje Koledzy za informacje, chyba zostane jednak przy Fuji zwlaszcza ze do ciezszego kijka szukam osprzetu... moze przy jakims lzejszym kijaszku te TACkle wyprobuje

#8 OFFLINE   dolot

dolot

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 181 postów
  • LokalizacjaKielce
  • Imię:Piotr
  • Nazwisko:Kozieł

Napisano 08 marzec 2016 - 21:22

Wrócę do tematu przelotek seaguide jako że cenowo wypadają korzystnie. Jednak z dostępnością jest ciężko nie mogę nigdzie znaleźć sklepu z pełną ofertą a nie wiem czy takle24 zamówi takie jakbym akurat chciał. Gdzie zamawialiscie swoje przelotki jest szansa żeby zamówić na stronie producenta?

#9 OFFLINE   mrWhite7

mrWhite7

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2266 postów
  • LokalizacjaHamburg
  • Imię:Artur
  • Nazwisko:Bielecki

Napisano 08 marzec 2016 - 22:32

Wrócę do tematu przelotek seaguide jako że cenowo wypadają korzystnie. Jednak z dostępnością jest ciężko nie mogę nigdzie znaleźć sklepu z pełną ofertą a nie wiem czy takle24 zamówi takie jakbym akurat chciał. Gdzie zamawialiscie swoje przelotki jest szansa żeby zamówić na stronie producenta?

W tackle24.de to co jest na stronie i da się zamówić to jest dostępne , dodatkowo sklep przysyła maila potwierdzającego zamówienie z prośbą że dopiero po przysłaniu drugiego maila potwierdzającego że towar jest dostępny i gotowy do wysyłki należy zapłacić pieniądze. 



#10 OFFLINE   Paavo

Paavo

    Casting Illuminati

  • Twórcy
  • PipPipPip
  • 1616 postów
  • LokalizacjaKanta-Hämee - Southern Finland
  • Imię:Paweł

Napisano 09 marzec 2016 - 06:03

W tackle24.de to co jest na stronie i da się zamówić to jest dostępne , dodatkowo sklep przysyła maila potwierdzającego zamówienie z prośbą że dopiero po przysłaniu drugiego maila potwierdzającego że towar jest dostępny i gotowy do wysyłki należy zapłacić pieniądze. 

Kurcze,ja nie wiedziałem...zrobiłem u nich chyba z 10 zamówień i od razu ''lałem'' pieniażki i jak na razie wtopy nie było.Wracjąc do przelotek Tac (Sea-Guide) posiadam je w kilku kijach i stosunek cena-jakość super,fakt faktem brakuje w ofercie Tackle modelu w ramce a'la KL-H,trochę szkoda.



#11 OFFLINE   dolot

dolot

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 181 postów
  • LokalizacjaKielce
  • Imię:Piotr
  • Nazwisko:Kozieł

Napisano 09 marzec 2016 - 07:54

Właśnie szukam tych ala kl-h dodatkowo w ramce złoty mat i ni holery nigdzie nie ma wszędzie czarne. Myślicie że jest wogole szansa to dostać?





Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: tech, tech-rb, przelotki

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych