Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Przynęty Eluska

kobiety woblery

  • Zamknięty Temat jest zamknięty
1288 odpowiedzi w tym temacie

#21 OFFLINE   adashhh

adashhh

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 678 postów
  • LokalizacjaPasłęka
  • Imię:Adam

Napisano 24 kwiecień 2015 - 15:30

Super prace ! Reksio powalił mnie na kolana  :) szkoda takie cacko do wody wrzucać   :D


  • Eluska lubi to

#22 OFFLINE   Eluska

Eluska

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 731 postów
  • Imię:Ela

Napisano 24 kwiecień 2015 - 15:35

Gratuluję pomysłu na wątek :D .

Te kobiece woblerki mogą być niezłym prezentem zachęcającym nasze kobietki do łowienia :D i na inne okazje.

Rozumiem, że tylko je ozdabiasz. Korpusy, lakierowanie itd. robi kolega? Da się nimi normalnie łowić? (pomijam kolorystykę :D )

Kobietą się podobają,parę moich koleżanek których nie ciągnie do wędkowania na widok moich woblerów stwierdziły że chcą takie ''coś'' i noszą je jako breloczki przy kluczach :D Nie tylko.Oczywiście korzystam z jego wiedzy bo doświadczenia nie można mu odmówić ale nie jest tak że tylko maluję.Jestem typem orginała kobiecego który lubi różne typowo męskie zajęcia chociaż nie wyglądam :) Da się na nie łowić.Widzę że wielu panów w to powątpiewa :lol:



#23 OFFLINE   *Hektor*

*Hektor*

    Zaawansowany

  • Twórcy
  • PipPipPip
  • 1212 postów
  • LokalizacjaPPL-SPIN
  • Imię:Piotr

Napisano 24 kwiecień 2015 - 15:37

Pojawiła się płeć piękna na forum i jest poruszenie :)  o to chodzi :D :D

Zaraz zaczną zapraszać Elę, na wspólne wędkowanie :D :D, wypad na ryby :D :D

Ha-ha, ciekawe kto oprócz Eli ma najwięcej postów w jej wątku :D :P ;)

 

Jak zobaczyłem że utworzyła swój wątek, to już było jasne że to będzie najbardziej topowy temat dzisiejszego dnia ;)


Użytkownik *Hektor* edytował ten post 24 kwiecień 2015 - 15:38

  • Dagon i Eluska lubią to

#24 OFFLINE   logun74

logun74

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 440 postów
  • Lokalizacjagorzów wlkp
  • Imię:tomasz
  • Nazwisko:kałużny

Napisano 24 kwiecień 2015 - 20:20

Ela - fajnie , że przeżywasz swoje życie intensywnie . Masz pasję i ją pielegnujesz - niezłe prace , a na rysowanego kota  , to bym sie pisał na prezent dla Mamy , Ona kocha koty. Pozdrawiam


  • Eluska lubi to

#25 OFFLINE   woblery z Bielska

woblery z Bielska

    Jak coś cię przerasta - dorośnij:)

  • Moderatorzy
  • 6867 postów
  • LokalizacjaBielsko
  • Imię:Janusz

Napisano 24 kwiecień 2015 - 20:34

Dla mnie osobiście, takie odejście od sztampy w zdobieniu przynęt jest zarówno odkrywcze, jak i niebezpieczne. O zachwycie nad kobiecością tak zdobionych przynęt już pisałem, więc nie będę się powtarzał. Masz niewątpliwie talent. Może powinnaś spróbować przyozdobić swoje przynęty (przynajmniej ich część), w nieco bardziej "rybny" sposób, choćby używając bardziej standardowe zestawy kolorów? Tu widzę niebezpieczeństwo, że Twoje woblery będą tylko ciekawostką folklorystyczną, a muszę Ci powiedzieć, iż każdy twórca jest dumny, gdy na jego przynęty są łowione ryby. Obawiam się, że mało jest tak odważnych facetów, by założyć Twojego woblera na koniec zestawu. Będą raczej dawać szansę bardziej tradycyjnym w malowaniu przynętom, nawet jeśli oznacza to "Chińszczyznę". Cóż, tacy już jesteśmy :rolleyes:

 

Serdecznie witaj we własnym wątku :)


  • Zwierzu lubi to

#26 OFFLINE   Eluska

Eluska

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 731 postów
  • Imię:Ela

Napisano 24 kwiecień 2015 - 20:45

Ela - fajnie , że przeżywasz swoje życie intensywnie . Masz pasję i ją pielegnujesz - niezłe prace , a na rysowanego kota  , to bym sie pisał na prezent dla Mamy , Ona kocha koty. Pozdrawiam

Chętnie narysuje kocura dla mamy,Jak coś to Priv.


  • logun74 lubi to

#27 OFFLINE   Eluska

Eluska

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 731 postów
  • Imię:Ela

Napisano 24 kwiecień 2015 - 20:55

Dla mnie osobiście, takie odejście od sztampy w zdobieniu przynęt jest zarówno odkrywcze, jak i niebezpieczne. O zachwycie nad kobiecością tak zdobionych przynęt już pisałem, więc nie będę się powtarzał. Masz niewątpliwie talent. Może powinnaś spróbować przyozdobić swoje przynęty (przynajmniej ich część), w nieco bardziej "rybny" sposób, choćby używając bardziej standardowe zestawy kolorów? Tu widzę niebezpieczeństwo, że Twoje woblery będą tylko ciekawostką folklorystyczną, a muszę Ci powiedzieć, iż każdy twórca jest dumny, gdy na jego przynęty są łowione ryby. Obawiam się, że mało jest tak odważnych facetów, by założyć Twojego woblera na koniec zestawu. Będą raczej dawać szansę bardziej tradycyjnym w malowaniu przynętom, nawet jeśli oznacza to "Chińszczyznę". Cóż, tacy już jesteśmy :rolleyes:

 

Serdecznie witaj we własnym wątku :)

No cóż Januszu nie wszytko musi być na jeden szczot  ;) Do odważnych świat należy.Panowie rzeczywiście mają strach w oczach gdy pomyślą o łowieniu na kwiecistego woblera? :doh:  Puściłam wodze inwencji twórczej nie bardzo zastanawiając się co na to druga płeć  :ph34r: A na poważnie to będą i realistyczne malowane wobki spokojnie :rolleyes:



#28 OFFLINE   DonPablo

DonPablo

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 702 postów
  • LokalizacjaBielsko
  • Imię:Paweł

Napisano 24 kwiecień 2015 - 21:05

Masz potencjał...chyba nawet eksportowy jakby co.

Takie oryginalne i niekonwencjonalne wzory, sądzę, że cieszyłyby się powodzeniem szczególnie w Japonii.

Tam, takie firmy jak Heddon, Zeal czy Saurus, mają cieszące się dużym powodzeniem oryginalnie/dziwnie/śmiesznie malowane wobki.

Sam chętnie dołożyłbym parę takich dzieł do swoich skrzynek :).


  • Eluska lubi to

#29 OFFLINE   Pride

Pride

    Zaawansowany

  • Twórcy
  • PipPipPip
  • 3211 postów

Napisano 24 kwiecień 2015 - 21:07

Widzę bratnią duszę na forum :D świetne przynęty ;)


  • Emson lubi to

#30 OFFLINE   Dagon

Dagon

    :P

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3079 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 24 kwiecień 2015 - 21:09

(...) .Panowie rzeczywiście mają strach w oczach gdy pomyślą o łowieniu na kwiecistego woblera? :doh:(...)

Ja trochę mam, tak szczerze mówiąc.

Wyobraź sobie, że stoję sobie w stałej miejscówce, rzucam zadowolony do wody tym ślicznym, różowym, pomalowanym w przeróżne kwiecie woblerem i nagle słyszę za sobą głos - Cześć Darek ... - Po czym koledze głos więźnie w gardle, patrzy na woblera, później na mnie, znów na woblera ...

Zaczyna unikać mnie nad wodą.

Nie odbiera telefonów.

Nie chce razem na nocne sandacze jechać ...

 

:)  ;)



#31 OFFLINE   blackabyss

blackabyss

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 926 postów

Napisano 24 kwiecień 2015 - 21:18

Zazdroszcze talentu i wyjscia poza schemat.

Artystka.


  • Eluska lubi to

#32 OFFLINE   Eluska

Eluska

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 731 postów
  • Imię:Ela

Napisano 24 kwiecień 2015 - 21:20

Masz potencjał...chyba nawet eksportowy jakby co.

Takie oryginalne i niekonwencjonalne wzory, sądzę, że cieszyłyby się powodzeniem szczególnie w Japonii.

Tam, takie firmy jak Heddon, Zeal czy Saurus, mają cieszące się dużym powodzeniem oryginalnie/dziwnie/śmiesznie malowane wobki.

Sam chętnie dołożyłbym parę takich dzieł do swoich skrzynek :).

Oj rzeczywiście ciekawe te dziwadła co robią,szczególnie Saurus bardzo inspirujące  ^_^


  • DonPablo lubi to

#33 OFFLINE   marcin wojtczak

marcin wojtczak

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 121 postów

Napisano 24 kwiecień 2015 - 21:21

Ja trochę mam, tak szczerze mówiąc.

Wyobraź sobie, że stoję sobie w stałej miejscówce, rzucam zadowolony do wody tym ślicznym, różowym, pomalowanym w przeróżne kwiecie woblerem i nagle słyszę za sobą głos - Cześć Darek ... - Po czym koledze głos więźnie w gardle, patrzy na woblera, później na mnie, znów na woblera ...

Zaczyna unikać mnie nad wodą.

Nie odbiera telefonów.

Nie chce razem na nocne sandacze jechać ...

 

:)  ;)

)))))))))) uśmiałem się ))))))

 

dobre dobre.... a co będzie jak ten kolega nagle zacznie sie do ciebie uśmiechać  ))))) i zaproponuje wspólną nockę na sumach )))))))))))))))))))))))))))))))))))))))



#34 OFFLINE   Dagon

Dagon

    :P

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3079 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 24 kwiecień 2015 - 21:25

)))))))))) uśmiałem się ))))))

 

dobre dobre.... a co będzie jak ten kolega nagle zacznie sie do ciebie uśmiechać  ))))) i zaproponuje wspólną nockę na sumach )))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

Tak, czy siak, będę miał jednego kolegę mniej.  :D


  • Jack__Daniels, Dienekes i ezehiel lubią to

#35 OFFLINE   Eluska

Eluska

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 731 postów
  • Imię:Ela

Napisano 24 kwiecień 2015 - 21:25

Widzę bratnią duszę na forum :D świetne przynęty ;)

 Indywidualiści trzymają się razem  ;) Podziękowała


  • Pride lubi to

#36 OFFLINE   marcin wojtczak

marcin wojtczak

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 121 postów

Napisano 24 kwiecień 2015 - 21:26

A tak swoją droga włożyłaś Ela kij w mrowisko )))))

Wielu z nas po cichu czekało na ten momęt  i obawiało się jednocześnie tego momętu gdy na scenie pojawi się kobietka która może okazać sie lepsza w tym lurebuildingowym hobby od nasz wszystkich 

Jesteś jedną z bardzo bardzo nielicznych kobiet które wkładając do wędkarstwa swoje serce 

 

Wiem że jedna z Polek buduje wędki i znam jedną Mołdawianke która także robi woblery i co ciekawe  robi też drewniane kołowrotki muchowe !!!! ma firme zajmującą sie obróbką drewna cnc

Licze na to że twoje zdolności rozwiną sie  i... wielu facetów zakasujesz na dzień dobry )))

trzymam kciuki 


Użytkownik marcin wojtczak edytował ten post 24 kwiecień 2015 - 21:29

  • Eluska lubi to

#37 OFFLINE   Eluska

Eluska

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 731 postów
  • Imię:Ela

Napisano 24 kwiecień 2015 - 21:31

Tak, czy siak, będę miał jednego kolegę mniej.  :D

To jest argument :lol:​ ,muszę mieć to na uwadze przy następnym malowaniu :whistling:



#38 OFFLINE   Eluska

Eluska

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 731 postów
  • Imię:Ela

Napisano 24 kwiecień 2015 - 21:38

A tak swoją droga włożyłaś Ela kij w mrowisko )))))

Wielu z nas po cichu czekało na ten momęt  i obawiało się jednocześnie tego momętu gdy na scenie pojawi się kobietka która może okazać sie lepsza w tym lurebuildingowym hobby od nasz wszystkich 

Jesteś jedną z bardzo bardzo nielicznych kobiet które wkładając do wędkarstwa swoje serce 

 

Wiem że jedna z Polek buduje wędki i znam jedną Mołdawianke która także robi woblery i co ciekawe  robi też drewniane kołowrotki muchowe !!!! ma firme zajmującą sie obróbką drewna cnc

Licze na to że twoje zdolności rozwiną sie  i... wielu facetów zakasujesz na dzień dobry )))

trzymam kciuki 

Bójcie się nadchodzę!!! :D



#39 OFFLINE   Stary Baca

Stary Baca

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 111 postów
  • Lokalizacjaw czcinach tutejszy
  • Imię:Jacek

Napisano 24 kwiecień 2015 - 21:38

Gdyby takie kolorki robił facet to byłby to jakiś problem (na zlotach :D  itd) a woblerki nazwałbym  "Biedronie" i raczej bym takiego nie użył :D  by koledzy nie mieli rozterek :D .

Z ręki kobiecej to biorę w ciemno na prezenty i na specjalne okazje :D , tym bardziej, że podobno łowne i niejedna kobiałka je doceni ;)


  • Eluska lubi to

#40 OFFLINE   marcin wojtczak

marcin wojtczak

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 121 postów

Napisano 24 kwiecień 2015 - 21:42

Gdyby takie kolorki robił facet to byłby to jakiś problem (na zlotach :D  itd) a woblerki nazwałbym  "Biedronie" i raczej bym takiego nie użył :D  by koledzy nie mieli rozterek :D .

Z ręki kobiecej to biorę w ciemno na prezenty i na specjalne okazje :D , tym bardziej, że podobno łowne i niejedna kobiałka je doceni ;)

ja piernicze ))))

dawno się tak nie uśmiechałem czytając posty na wędkarskim forum )))))

 

"biedronie"))))))))))))

 

no ale  .... na słupskie torcie i łosośki powinny być skuteczne ))))) miały by przecież urzędowe poparcie ))))


  • Eluska lubi to




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych