Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Zimowy Kropek Drawy 2010 - ZLOT


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
277 odpowiedzi w tym temacie

#261 OFFLINE   patu

patu

    Ekspert

  • TEAM JERKBAIT
  • PipPipPipPip
  • 6984 postów
  • Lokalizacjaokolice Szczecina
  • Imię:Patryk
  • Nazwisko:S.

Napisano 10 marzec 2010 - 08:19

...nie, o tym jak ojciec uświadamiał syna :lol: :huh: :mellow: :lol:

#262 OFFLINE   popper

popper

    Ekspert

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 9461 postów
  • LokalizacjaDolny Śląsk
  • Imię:Waldek

Napisano 10 marzec 2010 - 08:22

Dajcie to na: http://www.jerkbait.pl/forum/index.php?t=msg&th=10540&am p;am p;start=0& i wszyscy się pośmieją, bo tak, to nawet czytanie o tym, nijakie jest :unsure:

http://img97.imageshack.us/img97/7867/obraz371.jpg

#263 OFFLINE   remek

remek

    Administrator

  • Administratorzy
  • 26625 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Remek

Napisano 10 marzec 2010 - 08:34

Witam, to moje pierwsze wejście na to szacowne forum i mam nadzieję, że nie ostatnie. Uprzedzano mnie przed wyjazdem, że poznam świetnych ludzi, zobaczę uroczą rzekę i spędzę parę dni w dobrym towarzystwie. I nie wprowadzono mnie w błąd. Przyjęto mnie, nowego w tym towarzystwie, z sympatią i czułem się jakbyśmy się znali już długo, za co chciałem Wam wszystkim obecnym na zlocie podziękować.
Pomimo pewnego niedostatku pstrągów mam nadzieję na uczestnictwo w kolejnych zlotach.
Na zbiorowym zdjęciu stoję pierwszy z lewej. Pozdrawiam Tomek @zillion



Zillion - witaj na forum! Zapraszamy na kolejne imprezy.


Zakwasy na ścianach płaczu? Dzisiaj już czuję sięjako tako :D



#264 OFFLINE   Grzecho

Grzecho

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 457 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 10 marzec 2010 - 19:06

Cześć

po powrocie ze zlotu byłem strasznie zajęty i dopiero teraz miałem szansę prześledzić wątek :angry:

wracając do zlotu było super, świetna organizacja, miła pamiątka dla każdego z uczestników w postaci woblerów @Sławka, choć tym pamiątkowym to będę bał się rzucać :lol: , niesamowita atmosfera, mi nawet nie przeszkadzało, że pogoda się na nas uwzięła i ryby nam nie brały, widać nie są one najważniejsze na zlotach, nałowić możemy się w domu na zlocie trzeba się przede wszystkim poznać, wymienić doświadczenia i miło spędzić czas. Według mnie udało się to w 100 %.
Pierwszy raz pomachałem sobie trochę muchówką, zobaczyłem jak robią to prawdziwi spece w tej dziedzinie, którzy dodatkowo chętnie dzieli się swoją wiedzą na temat tej metody, co tu dużo pisać czuję, że mucha mnie niedługo wciągnie :mellow:
nabyłem parę wahadeł @dzerwysa i nie mogę się doczekać ich pierwszych testów, długo by jeszcze można pisać...

A Drawa i Korytnica mnie urzekły, bez przerwy robiłem fotki, których kilka umieszczę w kolejnych postach.

kawały @Zilliona szczególnie o papugach zwalały z nóg :lol:
witamy na forum :D

do następnego zlotu

pzdr
Grzecho

#265 OFFLINE   Grzecho

Grzecho

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 457 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 10 marzec 2010 - 22:46

Cześć

W trakcie zlotu mimo niesprzyjających warunków codziennie twardo z Lizardem łowiliśmy.

Załączone pliki



#266 OFFLINE   Grzecho

Grzecho

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 457 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 10 marzec 2010 - 22:49

mimo, że aura nas nie rozpieszczała, a przynęty nam obmarzały razem z żyłką

Załączone pliki



#267 OFFLINE   Grzecho

Grzecho

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 457 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 10 marzec 2010 - 22:57

zresztą jak tu przestać, widząc co krok same bankówki, jak choćby ta alejka zwałek


patrząc po raz ostatni na Korytnicę obiecałem sobie, że jeszcze tam wrócę :mellow:

pzdr
Grzecho

Załączone pliki



#268 OFFLINE   hasior

hasior

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3527 postów
  • Lokalizacjatam gdzie ryby

Napisano 10 marzec 2010 - 23:46

łowiłem na Korytnicy w miesiacach letnich kapitalne klexy,kropków tam nieuwidzi a przymajmniej wiekszych,zato trafiają sie okonie,najwiekszy 36cm <_<
Idąc od mostu i ot biwaku z miejscem na ognisko na srodku,trzeba przejsc jakieś 500-600m mijamy las i za polanką sa super miejsca z dziurami a w nich kleksy,jest tam sporo drzew i wysoka sciana płaczu B) ,radzę tak pobadać powierzchniowym robactwem,woda extremalnie czysciutaka,przejzysta niesamowicie.



#269 OFFLINE   zillion

zillion

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 11 marzec 2010 - 13:59

Dziękuję Koledzy za sympatyczne powitanie. @patu zakwasy takie sobie, a byłyby mniej odczuwalne gdyba nie ta straszna żarłoczność pstrągów, która nas dotknęła.
@szpiegu, te czerwone ciuchy są po prostu bardzo ciepłe, zaś na przyszły wyjazd poprawię się i ubiorę cywilki. Po górkach chodzimy często, bo trzeba, zaś z tym ratowaniem to bez przesady, u nas nikt takiego słowa nie używa. Zdarzeń śmiesznych jest sporo, np:
jeden z kolegów odpadł od ściany, przeleciał ze 3 metry, zatrzymał się gdzieś na wysokości ok. 15 m. Na dole zrobiło się leciuchne zamieszanie, a ten coś gada z góry. Po uciszeniu jeden wrzeszczy
- Co mówiłeś?
On odpowiada
- Czy krew jest żółta?
Na dole ??? konsternacja, jakiś baran odpowiada
- nie, czerwona!
A ten z góry
- O k...a, to znaczy że się zes...em!

Przepraszam moderatorów poprawię się.

@remek mówiłem Ci za zlocie, że zapomniałem dostępu do forum, lecz jak widzisz, spora dawka lecytyny pomogła i sobie przypomniałem. Bo bałem się, że będę jak ten gość co przyszedł do lekarza i mówi:
-Panie doktorze mam sklerozę,
-Od kiedy?
-Co od kiedy?

Przepraszam za przydługi wywód i pozdrawiam Was wszystkich serdecznie @zillion



#270 OFFLINE   patu

patu

    Ekspert

  • TEAM JERKBAIT
  • PipPipPipPip
  • 6984 postów
  • Lokalizacjaokolice Szczecina
  • Imię:Patryk
  • Nazwisko:S.

Napisano 11 marzec 2010 - 20:10

Jedna z miejscówek ...

http://img710.imageshack.us/img710/8664/drawahdr3hdr.jpg

#271 OFFLINE   patu

patu

    Ekspert

  • TEAM JERKBAIT
  • PipPipPipPip
  • 6984 postów
  • Lokalizacjaokolice Szczecina
  • Imię:Patryk
  • Nazwisko:S.

Napisano 11 marzec 2010 - 20:27

.. i jeszcze jedna... niestety jak większość pusta :angry:

http://img54.imageshack.us/img54/690/miejscwkahdr.jpg

#272 OFFLINE   popper

popper

    Ekspert

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 9461 postów
  • LokalizacjaDolny Śląsk
  • Imię:Waldek

Napisano 11 marzec 2010 - 20:31

Puste, czy nie puste, za to ujęcia piękne, bajkowe :mellow:.
Mam tylko nadzięję, że kiedyś ta woda znajdzie mądrego gospodarza.

#273 OFFLINE   tornado

tornado

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1703 postów
  • LokalizacjaDolny Śląsk

Napisano 11 marzec 2010 - 20:39

Petryk Waldi nie ma co zdjątka rewelka

#274 OFFLINE   patu

patu

    Ekspert

  • TEAM JERKBAIT
  • PipPipPipPip
  • 6984 postów
  • Lokalizacjaokolice Szczecina
  • Imię:Patryk
  • Nazwisko:S.

Napisano 11 marzec 2010 - 21:02

Tomek zwany @zillionem i jego nowo nabyta ( rozdziewiczana podczas zlotu :lol:) niebieska strzała do Croix`ów... made by XRods

P.S sorka za ucięte kaloszki :mellow:

http://img203.imageshack.us/img203/9468/dsc0762hdr.jpg

#275 OFFLINE   tofik

tofik

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2132 postów
  • LokalizacjaPyrlandia
  • Imię:Łukasz
  • Nazwisko:Adamek

Napisano 11 marzec 2010 - 22:08

Puste, czy nie puste, za to ujęcia piękne, bajkowe :mellow:.
Mam tylko nadzięję, że kiedyś ta woda znajdzie mądrego gospodarza.

Waldku ja szczerze mówiąc nie rozumiem wielu rzeczy związanych z tą rzeką i samym DPN. byłem ta kilka razy i ryb właściwie widziałem tyle co palców u dwóch rąk i to faktycznie jest dziwne bo rzeka ma olbrzymi potencjał. nie pisze tu nawet o łososiach,bo to już historia,ale żeby pstrągów i lipieni było tyle co jest, to już nie porozumienie,biorąc pod uwagę fakt że jest to rzeka objęta ochroną Parku Narodowego. nie wprowadzono zakazu zabijania ryb tak jak np w parkach generalnie nie można nawet zrywać roślinek i grzybów,o strzelaniu do zwierzyny nie wspomnę. logiki w tym nie widzę żadnej i jestem przekonany że ludzie wracają tam tylko ze względu na same krajobrazy i tylko gdzieś głęboko w sobie marzą o rybie.
Być może gdyby działało tam jakieś Towarzystwo Przyjaciół tej rzeki było by inaczej,ale nie sądzę żeby władze parku na to zezwoliły gdyż podejrzewam że nie bardzo mają ochotę dzielić dobrami tego terenu/rzeki/obszaru. ale co by się nie działo to i tak wszystko jest zasługą norek amerykańskich które najpierw wytępiły ryby,potem żubry,teraz żrą dziki a na końcu zjedzą nas....szkoda tylko że ta norka jest z gatunku HOMO SAPIENS :(

#276 OFFLINE   tofik

tofik

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2132 postów
  • LokalizacjaPyrlandia
  • Imię:Łukasz
  • Nazwisko:Adamek

Napisano 11 marzec 2010 - 22:15

no i żeby nie było że tylko marudzę:
dzięki panowie za fotki, ze zlotu wypadłem w ostatniej chwili więc cieszę sie ze mogę oglądać świeże zdjęcia tych pięknych miejscówek :D i mam nadzieję że odbędzie się 4 edycja Zimowego Kropka Drawy :D

#277 OFFLINE   Lizard

Lizard

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 12 postów
  • LokalizacjaSuchy Las

Napisano 11 marzec 2010 - 22:57

Co do zdjęcia grupowego to brakuje tam ekipy lubelskiej przede wszystkim.

A teraz wrażenia:
Wyjazd - super
Ludzie - super
Widoki - super
Rzeka, a raczej rzeki - fenomenalne
Ryby, a raczej ryba - wyjątkowa, bo z tego co widzę to jedyna na zlocie :D. Aż mi głupio przyznawać się, że coś złowiłem.

Poza tym to Kropek Korytnicy, więc nie wiem czy się liczy...

Drawa to piękna rzeka, z wielkim potencjałem - kilometr rzeki można obławiać cały dzień i to z jednej tylko strony.
Korytnica też jest piękna - z Grzechem obłowiliśmy odcinek przyujściowy i powyżej wsi Jaźwiny (o ile dobrze pamiętam nazwę). Wrażenie szczególnie na mnie zrobiły pozostałości po jazie i całym zespole stawów hodowlanych - a wszystko to w środku lasu.

Na naszej Bystrzycy trzeba się sporo nachodzić, żeby zaliczyć tyle miejsc, ile występuje na Drawie czy Korytnicy na długości kilkuset metrów. Problem tylko w tym, że na Drawie jak ryby nie chcą brać to nie biorą a z Bystrzycy zawsze coś się wydłubie. Dlatego takie wyjazdy tez są dobre, bo umacniają tzw. lokalny patriotyzm :D

A nad Drawę z chęcią pojadę jeszcze raz. Właśnie zaczynam coś kombinować, bo firma, w której pracuję ma także biuro w Pile. Operacja Delegacja chyba ruszy, jak się cieplej zrobi. Tyle, że słyszałem, że jest mocne ograniczenie dostępu do Parku (i tym samym rzeki) na wiosnę...

Załączone pliki

  • Załączony plik  rybka.jpg   96,89 KB   253 Ilość pobrań


#278 OFFLINE   tofik

tofik

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2132 postów
  • LokalizacjaPyrlandia
  • Imię:Łukasz
  • Nazwisko:Adamek

Napisano 11 marzec 2010 - 23:28

@Lizard-kombinuj tą delegacje,Drawa to nie tylko park.słyszałem że poniżej parku z rybami jest jakby lepiej. wkrótce zamierzam to sprawdzić <_<




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych