Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Silniki Haibo


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
591 odpowiedzi w tym temacie

#501 OFFLINE   Wiciu 1982

Wiciu 1982

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 114 postów
  • LokalizacjaPoznań

Napisano 07 wrzesień 2019 - 18:49

Ja mam M200 i też wyślę na gwarancję silnik nagle sie rozłącza, bez względu czy płynę na maxa czy delikatnie. Muszę chwilę odczekać i można płynąć dalej.



#502 OFFLINE   suszek

suszek

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 9 postów
  • LokalizacjaLublin

Napisano 07 wrzesień 2019 - 22:34

To samo u mnie było oddałem do serwisu i czekam już 1.5 miesiąca i silnika nadal nie mam , żałuję że kupiłem ten silnik,a to już drugi silnik tej firmy.W jednym rozłączał się ,a w drugim maksimizer obroty warjowały.

#503 OFFLINE   DamianN

DamianN

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 30 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Damian

Napisano 10 wrzesień 2019 - 19:53

Ciekawe czy takie same cuda dzieją się z Rhino Blx bo silniki wyglądają identycznie. Ja jeszcze swojego po naprawie nie miałem czasu przetestować ale zrobię to w niedzielę.

#504 OFFLINE   DamianN

DamianN

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 30 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Damian

Napisano 19 wrzesień 2019 - 18:55

Jakby co to po serwisie silniczek narazie hula dobrze. Byłem z nim na dwóch wyjazdach. Byłbym na trzech ale na pierwszym klemy w akumulatorze tak mi zaśniedziały że na silniku pokazywało tylko 3V :P i myslelme że silnik jest uszkodzony po serwisie dopiero w domu doszedłem do ładu o co chodzi ;)

#505 OFFLINE   rompacz

rompacz

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 18 postów
  • LokalizacjaKraków

Napisano 15 październik 2019 - 18:37

Naprawa silnik trwała dosyć długo, ale odczekałem swoje. Przypomnę, że awaria dotyczyła wyłączania się silnika przy szybkim pływaniu. 

Po naprawie przez kilka wyjazdów wszystko super - cieszyłem się. Niestety niedługo. Tym razem awaria trybu "SPORT" -  włącza się i wyłącza w losowym momencie. 

No cóż....odeśle znowu na reklamację ale po sezonie wędkarskim bo chce sobie coś popływać i połowić.

Polecam silniki- są naprawdę świetne....jeśli są sprawne ha ha ;) 


  • michcio lubi to

#506 Guest_Drac_*

Guest_Drac_*
  • Guests

Napisano 15 październik 2019 - 19:58

Ale wtope zaliczyli!
Jakaś wadliwa seria pewnie poszła.
Mój wciąż działa bez zastrzeżeń.

Nie katuje go, pływam na ok 80% zazwyczaj, co daje mi prędkość ok 5,5 - 6 km/h.
Na dużej fali dałem mu tryb sport ostatnio, to poszedl ok 6,2-6,5 pod wiatr.
Nieustannie jestem zadowolony.
Ale juz sporo opinii o awariach poszło, chyba balbym się teraz kupić.....

#507 OFFLINE   Apioo

Apioo

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1226 postów
  • LokalizacjaRzeszów

Napisano 15 październik 2019 - 20:01

Ja również mam szczęście posiadać M150, ale z pierwszych dostaw, dla mnie sprzęt rewelacja. :)

#508 OFFLINE   TomekTomek11112

TomekTomek11112

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 69 postów

Napisano 09 styczeń 2020 - 12:01

Proszę o informację co dalej z waszymi silnikami. Chcę taki m 150 kupić i nie wiem czy warto. Tyle w ostatnich wątkach o awariach!

#509 OFFLINE   Piotrek Milupa

Piotrek Milupa

    Moderator Emeritus

  • TEAM JERKBAIT
  • PipPipPipPip
  • 8446 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Piotrek

Napisano 09 styczeń 2020 - 13:14

Mój M150 nadal bezawaryjny, kupowałem wcześniej niż z tej felernej serii


  • TomekTomek11112 lubi to

#510 OFFLINE   Tłdk

Tłdk

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 38 postów
  • LokalizacjaDania
  • Imię:Tomasz
  • Nazwisko:Łuczyk

Napisano 09 styczeń 2020 - 15:17

Ja mam swój m150 około roku i wszystko super. Żadnych zastrzeżeń.
  • Piotrek Milupa lubi to

#511 OFFLINE   skilos

skilos

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 152 postów
  • LokalizacjaOpolskie
  • Imię:Arek

Napisano 09 styczeń 2020 - 16:27

Mój m150 też po sezonie i ok . Nie wiem z której dostawy bo zamówiłem w Tokarex w grudniu  2018 r( nie mieli już )  i czekałem na przesyłkę do polowy marca .Poinformowali mnie ze caly transport z Chin jest opóźniony i później kolejne opóźnienia przy odprawach celnych .



#512 Guest_Drac_*

Guest_Drac_*
  • Guests

Napisano 10 styczeń 2020 - 18:11

Mój wciąż niezawodny :)
Ale to z pierwszych dostaw do Pl.
Przypuszczam że juz ogarneli problem.
Gdybym mial teraz kupowac - zadzwoniłbym do Tokarexu i szczerze pogadal.
Oni wiedzą co mają na magazynie!

#513 OFFLINE   Wiciu 1982

Wiciu 1982

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 114 postów
  • LokalizacjaPoznań

Napisano 10 styczeń 2020 - 19:58

Proszę o informację co dalej z waszymi silnikami. Chcę taki m 150 kupić i nie wiem czy warto. Tyle w ostatnich wątkach o awariach!

Mój M200 przerywał w trakcie pływania zadzwoniłem Pan powiedział, że to falownik i, że mam przysłać 5 dni i silnik był u mnie naprawiony. Tak więc oceniam serwis i obsługę na plus. 

Dla mnie ważny jest serwis i czas gwarancji gdyż nawet najlepsze marki czasem padają. Tak więc cena czyni cuda, jeśli za te pieniądze ktoś mi daje sprzęt i gwarancję na 5 lat to Ja uważam, że to dobry interes.


  • TomekTomek11112 lubi to

#514 OFFLINE   rojek35

rojek35

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 41 postów
  • LokalizacjaOlsztyn

Napisano 06 luty 2020 - 19:47

Mam zamiar zakupić m200 do pontonu 320cm z kilem. Do tej pory pływałem Osepianem 55 lbs ale na jeziorze 500ha przy wietrznej pogodzie i dużej fali średnio sobie radził...Wiciu 1982 napisz proszę jakie masz wrażenia z pływania z tym silnikiem. Jednostka pływająca, pobór prądu, prędkości, wrażenia z pływania przy dużym wietrze i fali itd. Z góry dziękuję.

#515 OFFLINE   arto83

arto83

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 54 postów

Napisano 07 luty 2020 - 14:42

Ja mam swoj ponad rok i wszystko gra. Ponoc te wcześniejsze modele byly ok. Potem duze zainteresowanie i poszła ilość nie jakość

#516 OFFLINE   pawlo29

pawlo29

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 965 postów
  • LokalizacjaŁódż
  • Imię:Paweł
  • Nazwisko:Każmierski

Napisano 07 luty 2020 - 16:18

Mam zamiar zakupić m200 do pontonu 320cm z kilem. Do tej pory pływałem Osepianem 55 lbs ale na jeziorze 500ha przy wietrznej pogodzie i dużej fali średnio sobie radził...Wiciu 1982 napisz proszę jakie masz wrażenia z pływania z tym silnikiem. Jednostka pływająca, pobór prądu, prędkości, wrażenia z pływania przy dużym wietrze i fali itd. Z góry dziękuję.

Z pontonami tak bywa , jak jest pogoda bezwietrzna super się pływa  ale jak przyjdzie wiatr to jest problem płynąć pod wiatr . Z kuzynem tak miałem  ja łódką a on pontonem   , silniki 55 lbs miał każdy i było ciężko gumiakiem płynąć . Natomiast przy flałcie on był górą  tak to wygląda   :)



#517 OFFLINE   Wiciu 1982

Wiciu 1982

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 114 postów
  • LokalizacjaPoznań

Napisano 08 luty 2020 - 13:09

Mam zamiar zakupić m200 do pontonu 320cm z kilem. Do tej pory pływałem Osepianem 55 lbs ale na jeziorze 500ha przy wietrznej pogodzie i dużej fali średnio sobie radził...Wiciu 1982 napisz proszę jakie masz wrażenia z pływania z tym silnikiem. Jednostka pływająca, pobór prądu, prędkości, wrażenia z pływania przy dużym wietrze i fali itd. Z góry dziękuję.

Sprzęt zbiera się subiektywnie oceniam, że przy pontonie 3m idzie lepiej niż 2hp haswinga. przy 2X100ah około 1:50min na max funkcję sport naprawdę czuć. rumpel mógł by być składany ale ogólnie ok. Na super wielkim wietrze nie pływałem. Nie posiadam urządzeń do pomiarów tak więc wszystko to moje subiektywne opinie



#518 OFFLINE   rojek35

rojek35

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 41 postów
  • LokalizacjaOlsztyn

Napisano 08 luty 2020 - 13:22

Dzięki za info Wicku 1982.

#519 OFFLINE   na ryby

na ryby

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 124 postów
  • LokalizacjaKaszuby

Napisano 01 maj 2020 - 16:11

Dziś pierwszy raz pływałem na m150. Już po rozpakowaniu silnik zrobił na nie bardzo dobre wrażenie. Dodam że całe życie używałem silników minn kota i dalej mam taki dziobowy na innej łódce i jestem fanem tej marki. M150 kupiłem bo wszyscy chwalili jakość do ceny. Też tak uważam. Porównanie jakości do ceny wypada bardzo dobrze. Silnik m150 wydaje się bardzo solidy i jest kompaktowy, pomimo 70 lb.(Minkota traxis 55 lb była dużo większa).  Moim zdaniem można go montować do mniejszych łódek i pontonów. Nie ma co się bać tej siły uciągu, bo silniczek jest bardzo kompaktowy. Ja pływam na łódce 4,1mx1,9m jednopłaszczowej więc niezaciężkiej.  Czuć, że silnik nie ma problemu z pchaniem łódki, a już po włączeniu spokojnie osiągam prędkości trolingowe przy małym poborze prądu. Jak więcej nim popływam to napiszę więcej. Na razie mogę polecić go z czystym sumieniem. 



#520 Guest_Drac_*

Guest_Drac_*
  • Guests

Napisano 03 maj 2020 - 17:03

Ja kolejny sezon rozpocząłem z M150 i wciąż niezmiennie jestem zadowolony.
Choć trafiały się niewypały u kolegów....




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych