Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Szczecin

miasto szczecin street fishing poland urban fishing

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1659 odpowiedzi w tym temacie

#1361 OFFLINE   Luk1234

Luk1234

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 109 postów
  • LokalizacjaSzczecin/Poznań

Napisano 25 listopad 2018 - 20:52

Z moich obserwacji wynika jasno. Albo skoro świt wbijesz się w miejsce i majtając dropem przez pół albo i cały dzień wyciągniesz wymiara/komplet albo masz totalne szczęście wyciągając coś z mniej "rybnych" miejscówek. Swoją drogą ja już chyba kończę miejskie łowienie w tym roku, niestety mam czas łowić tylko w weekend a od jakiegoś czasu co przychodzę, to tylko wolne najgorsze miejsca ;)

Do osób, które tutaj łowią już parę ładnych lat...nie wydaje Wam się, że z roku na rok presja coraz większa? Jakoś mi się wydaje, że kilka lat temu ludzi było zdecydowanie mniej......No chyba, że zakaz na SUMowskich zrobił swoje..


  • Przemek SzN lubi to

#1362 OFFLINE   lyha

lyha

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 322 postów
  • LokalizacjaSzczecin
  • Imię:Przemek

Napisano 27 listopad 2018 - 22:41

Z moich obserwacji wynika jasno. Albo skoro świt wbijesz się w miejsce i majtając dropem przez pół albo i cały dzień wyciągniesz wymiara/komplet albo masz totalne szczęście wyciągając coś z mniej "rybnych" miejscówek. Swoją drogą ja już chyba kończę miejskie łowienie w tym roku, niestety mam czas łowić tylko w weekend a od jakiegoś czasu co przychodzę, to tylko wolne najgorsze miejsca ;)

Do osób, które tutaj łowią już parę ładnych lat...nie wydaje Wam się, że z roku na rok presja coraz większa? Jakoś mi się wydaje, że kilka lat temu ludzi było zdecydowanie mniej......No chyba, że zakaz na SUMowskich zrobił swoje..

Moim zdaniem przez zakaz na Wodach Morskich wszyscy po prostu skumulowali się od trasy zamkowej do dworca.



#1363 OFFLINE   karkoszek

karkoszek

    Zaawansowany

  • PRZEDSTAWICIEL MARKI
  • PipPipPip
  • 1783 postów
  • LokalizacjaGryfino
  • Imię:Rafał
  • Nazwisko:Lures.pl

Napisano 30 listopad 2018 - 22:53

Stan wody w Szczecinie też tak dramatyczny jak u mnie?

#1364 Guest_MarcinW_*

Guest_MarcinW_*
  • Guests

Napisano 01 grudzień 2018 - 08:23

Widziałem na zdjęciach jak wyglądała w środę przystań delfin, więc chyba tak.



#1365 OFFLINE   gumowy

gumowy

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 568 postów
  • LokalizacjaDelta Odry
  • Imię:Filip
  • Nazwisko:Skywalker

Napisano 01 grudzień 2018 - 12:02

Przystań Delfin zdjęcie z wczoraj
589d39d61394e9de8086652ab7877a7d.jpg


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

#1366 OFFLINE   karkoszek

karkoszek

    Zaawansowany

  • PRZEDSTAWICIEL MARKI
  • PipPipPip
  • 1783 postów
  • LokalizacjaGryfino
  • Imię:Rafał
  • Nazwisko:Lures.pl

Napisano 06 grudzień 2018 - 17:02

Jakieś informacje z bulwarów? Bierze coś, jaka gramatura główek? W sobotę na zawody ktoś się wybiera? Ja tak :) Szukam trochę informacji :)

#1367 OFFLINE   robbertzam

robbertzam

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 220 postów
  • LokalizacjaSzczecin
  • Imię:Robert

Napisano 06 grudzień 2018 - 22:43

Coś tam dziubie, kilkanaście dzisiaj wieczorem siadło, w tym jeden wymiar ale najbardziej ucieszyły mnie trzy okonie wszystkie 30cm+.

Nowy tutaj jestem ale ciekawe wody ma ten Szczecin :)

Latem złowiłem więcej boleni niż przez całe moje życie, jesienią wiadomo sandacze/sandaczyki,piękny okoń się pojawił... no i płocie na spinning to dla mnie coś nowego i nie to, że UL - walą w czterocalowe gumy, czasami kilka z rzędu i wszystkie za pysk, a obok siedzi pan  z gruntówką bez brania  :doh: .

Dziwne te szczecińskie wody, inne od wszystkich na których do tej pory łowiłem, a trochę już wody w życiu widziałem. Co wypad jakieś nowe zaskoczenie, a przecież znam zaledwie skrawek tutejszych akwenów. Lubie mieć w głowie tan znak zapytania kiedy zjawiam się na tutejszych łowiskach  :)


Użytkownik robbertzam edytował ten post 06 grudzień 2018 - 22:44


#1368 OFFLINE   salmon1977

salmon1977

    Zaawansowany

  • Twórcy
  • PipPipPip
  • 1561 postów
  • LokalizacjaIńsko-STARGARD
  • Imię:GrzehU

Napisano 08 grudzień 2018 - 20:01

Wymiar ze środy z ołowianej wody.Zabawe psuła lodowa pokrywka.Kopyto na 10g .prowadzonej wolno nad dnem z chwilowym opadem.Lipa.

Załączone pliki



#1369 OFFLINE   Luk1234

Luk1234

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 109 postów
  • LokalizacjaSzczecin/Poznań

Napisano 08 grudzień 2018 - 20:19

Na Odrzańskim Sandaczu dziś coś tam połapali...18 wymiarów, największy 61 cm.



#1370 OFFLINE   szuler666

szuler666

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 22 postów
  • LokalizacjaSzczecin/Essen
  • Imię:Jacek

Napisano 08 grudzień 2018 - 20:56

He he ogólnie to dopiero po 12 zaczęły skubać, a przy kolejowym to byś igły nie wcisnął chłop przy chłopie, ja trafiłem dwa na opad z tego 1 wymiarka 53, kumpel na dropa 55 i też jeszcze jednego 40ka a wszystko to w ciągu jakiś 30 minut, przed końcem, stanęliśmy tak na wprost lux fisha bo bliżej mostu brak miejca😡

#1371 OFFLINE   karkoszek

karkoszek

    Zaawansowany

  • PRZEDSTAWICIEL MARKI
  • PipPipPip
  • 1783 postów
  • LokalizacjaGryfino
  • Imię:Rafał
  • Nazwisko:Lures.pl

Napisano 08 grudzień 2018 - 21:21

Ja tam poszedłem pod most i między facetami było z 8 metrów miejsca to stanąłem przy samym przystanku.
Tam jeden niewymiar mi wyjechał.
Natomiast jestem strasznie zniesmaczony po imprezie.
Przyszedł organizator do kumpli. Jeden coś tam marudził, że miał suma i musiał wypuścić. Na co organizator "Ja wam nie kazałem sumów wypuszczać.". Zawody na żywej rybie, a widziałem jak starsi Panowie pakowali okonia do torby. Przy tym inny delikwent strasznie się zdenerwował, że on wcześniej miał większego i wypuścił, bo nie wiedział, że można brać wszystko poza sandaczem.
Sandacza sporo, głównie poniżej 50 cm. Pewnie wyjechało ich kilkaset. Powyżej 50cm widać ile. Pewnie 90% sandaczy na dropa. Białorybu podchaczonego pewnie z tysiąc sztuk. Momentami czułem się jak na wyprawie dorszowej na morzu.
Nie polecam, ponownie nie zawitam.
Poziom sportowy w porównaniu do SFP - niebo, a ziemia.

#1372 OFFLINE   WojtekCIN

WojtekCIN

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1170 postów

Napisano 08 grudzień 2018 - 23:56

Ja tam poszedłem pod most i między facetami było z 8 metrów miejsca to stanąłem przy samym przystanku.Tam jeden niewymiar mi wyjechał.Natomiast jestem strasznie zniesmaczony po imprezie.Przyszedł organizator do kumpli. Jeden coś tam marudził, że miał suma i musiał wypuścić. Na co organizator "Ja wam nie kazałem sumów wypuszczać.". Zawody na żywej rybie, a widziałem jak starsi Panowie pakowali okonia do torby. Przy tym inny delikwent strasznie się zdenerwował, że on wcześniej miał większego i wypuścił, bo nie wiedział, że można brać wszystko poza sandaczem.Sandacza sporo, głównie poniżej 50 cm. Pewnie wyjechało ich kilkaset. Powyżej 50cm widać ile. Pewnie 90% sandaczy na dropa. Białorybu podchaczonego pewnie z tysiąc sztuk. Momentami czułem się jak na wyprawie dorszowej na morzu.Nie polecam, ponownie nie zawitam.Poziom sportowy w porównaniu do SFP - niebo, a ziemia.


https://youtu.be/PD0UT-KaLu0

#1373 OFFLINE   lyha

lyha

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 322 postów
  • LokalizacjaSzczecin
  • Imię:Przemek

Napisano 10 grudzień 2018 - 21:52

Jak tam u was połowy panowie?

Dziś wyskoczyłem nad wodę  po ok. tygodniu przerwy trochę wiało i padało sporo . 

Przed 2h 1 rzut i sandałek 40 się trafił. Później cisza i tony białej ryby więc łowienie na dropa przestało mieć sens. Uzbroiłem okoniówkę i 12 garbusków, parę malutkich sandaczyków (25cm max) w 40minut, masę nie zaciętych brań ryby wręcz rozszarpywały mi keitechy 2'', i jedna obcinka szczupakowa (na 9 metrach?) co mnie zdziwiło. Jutro założę 3'' i zobaczymy czy będzie selektywność- liczę na wymiarowego sandacza na tym kiju .



#1374 OFFLINE   szuler666

szuler666

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 22 postów
  • LokalizacjaSzczecin/Essen
  • Imię:Jacek

Napisano 02 styczeń 2019 - 14:19

Noworoczny wypad na Bulwary uważam za udany łącznie 9 sztuk z tego 2 nie wymiary a z 5 sztuk powyżej 50 cm, plus około 10 nie zacietych guma ściągnięte lub bez ogonka tak że trzeba jeszcze poprobowac
  • Krzysiek Rogalski lubi to

#1375 OFFLINE   Luk1234

Luk1234

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 109 postów
  • LokalizacjaSzczecin/Poznań

Napisano 02 styczeń 2019 - 18:49

Opad czy drops?



#1376 OFFLINE   Krzysiek Rogalski

Krzysiek Rogalski

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 848 postów
  • LokalizacjaMiędzyzdroje

Napisano 02 styczeń 2019 - 19:35

Noworoczny wypad na Bulwary

uważam za udany

łącznie 9 sztuk

z tego 2 nie wymiary

 

Prawie jak Mickiewicz :lol:


  • coma i granvorka lubią to

#1377 OFFLINE   granvorka

granvorka

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 424 postów
  • LokalizacjaSzczecin

Napisano 02 styczeń 2019 - 19:37

Same wymiary biorą, niezły hit

#1378 OFFLINE   szuler666

szuler666

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 22 postów
  • LokalizacjaSzczecin/Essen
  • Imię:Jacek

Napisano 02 styczeń 2019 - 22:24

Wszystkie na opad dzisiaj tylko 3 40, kolega zaliczył 50 ale i warunki zdecydowanie inne jak wczoraj.

#1379 OFFLINE   granvorka

granvorka

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 424 postów
  • LokalizacjaSzczecin

Napisano 13 styczeń 2019 - 21:11

Panowie, podpowie ktoś gdzie mogę pobawić się z okonkami na wodach pzw Szczecin w tej chwili ? Nie musi być ich dużo, nie muszą być duże. A może jeździ ktoś i szuka towarzysza ? Proszę pisać na priv, z góry bardzo dziękuję za wszelkie podpowiedzi



#1380 OFFLINE   Krzysiek Rogalski

Krzysiek Rogalski

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 848 postów
  • LokalizacjaMiędzyzdroje

Napisano 13 styczeń 2019 - 21:23

Myślałeś o rzece Świniec w Kamieniu Pomorskim? Łatwy dojazd drogą S3, parking przy rzece, dostępne brzegi.

Piszę na otwartym forum, bo to przecież żadna tajna miejscówka. A nawet jak więcej osób tam pojedzie to nie zaszkodzi, gdy autochtoni zobaczą, że istnieją bardziej sportowe metody połowu niż praktykowane przez niektórych miejscowych ;)







Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: miasto, szczecin, street fishing, poland, urban fishing

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych