Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Szczecin

miasto szczecin street fishing poland urban fishing

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1659 odpowiedzi w tym temacie

#1481 OFFLINE   Dawid.K

Dawid.K

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 179 postów
  • LokalizacjaPoznań
  • Imię:Dawid

Napisano 26 listopad 2019 - 14:33

No to po tym wydarzeniu zielonych kopyt Relaxa 7.5 cm nie będzie w promieniu 100km.

Tak czytam czasami ten wątek i dochodzę do jednego wniosku: RZEŹ.

Niestety Szczecin nie jest wyjątkiem...


  • Mazur lubi to

#1482 OFFLINE   lyha

lyha

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 322 postów
  • LokalizacjaSzczecin
  • Imię:Przemek

Napisano 26 listopad 2019 - 16:09

Dzisiaj okolice Kolumba 3 sandacze wymiarowe(60,60,50), 2 krótkie, 2 spady. Cała akcja 45 minut żerowania. Po nie całej godzinie kontaktów biczowanie wody "pusto". Cała wyprawa może 4h trwała aż zrezygnowaliśmy. 11 łodzi naliczyłem dookoła.



#1483 OFFLINE   filip0985

filip0985

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 183 postów
  • LokalizacjaSzczecin
  • Imię:Łukasz

Napisano 01 grudzień 2019 - 19:49

Chyba sandacz w Szczecinie powoli przechodzi do historii. Dzisiaj pół dnia na zero, na innych lodkach podobnie. Nawet nie wymiarów nie ma.

#1484 OFFLINE   ktm777

ktm777

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 103 postów
  • LokalizacjaSzczecin

Napisano 01 grudzień 2019 - 20:13

Na Cegielince naliczyłem dzisiaj w pewnym momencie 25 (!!!) łódek, nie wiem, czy padł choć jeden wymiar, może z 5 krótkich przez 4 godziny...



#1485 OFFLINE   filip0985

filip0985

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 183 postów
  • LokalizacjaSzczecin
  • Imię:Łukasz

Napisano 01 grudzień 2019 - 20:19

My byliśmy na Kolumba, 8 łódek, raczej na zero. Później most przy Dziewokliczu. Na początku sami, później doplenely 4 łódki. Pewnie za zasadzie, a może coś tu jest skoro oni stoją. Niestety nie było...

#1486 OFFLINE   Mateusz95s

Mateusz95s

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 200 postów
  • LokalizacjaSzczecin
  • Imię:Mateusz

Napisano 02 grudzień 2019 - 18:13

No wiecie Ci co zabierają ryby, mówią że to wina rybaków i rozstawionych sieci :P .

Chciałem kolegę zaprosić, z dalekich stron, u niego o sandacza mega ciężko, no i aż teraz głupio zaprosić, bo moje opowiadania brzmią jak bajki, patrząc na ten sezon :( . Niedługo to będzie miejsce, jak każde inne. 

PS. Łapie tylko z brzegu, może się mylę. 

Pozdrawiam zaglądających i czekających na info "że sandacz ruszył"  :rolleyes: , ja tam czekam na styczeń i rybki w kropki. 



#1487 OFFLINE   granvorka

granvorka

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 424 postów
  • LokalizacjaSzczecin

Napisano 06 grudzień 2019 - 21:25

Macie racje. Ryby nie ma, albo nie bierze. A Ci co twierdzą inaczej po prostu kłamią. Z roku na rok jest dużo gorzej. Napisze ktoś może jak w tym roku z wynikami po ciemku na bulwarach ? Jest sens wybierać się wieczorem czy szanse na złowienie czegokolwiek sięgają 0 ?



#1488 OFFLINE   filip0985

filip0985

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 183 postów
  • LokalizacjaSzczecin
  • Imię:Łukasz

Napisano 07 grudzień 2019 - 10:00

Wczoraj ok godz. 18.30 między mostem długim, a kolejowym było chyba że 4 wędkarzy. Wnioski łatwo wyciągnąć. Lepiej jechać wyżej, co prawda ryb też nie ma, ale powietrze swiezsze i ładniejsze widoki.

#1489 OFFLINE   granvorka

granvorka

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 424 postów
  • LokalizacjaSzczecin

Napisano 10 grudzień 2019 - 10:12

Naprawdę nikt nic nie napisał o słynnych Zawodach Odrzański Sandacz ? otóż moi mili w dniu 7.12.2019 r odbyły się naprawdę fajne zawody spiningowe na bulwarach w Szczecinie. Mega fajne nagrody, wpisowe 200zł (ale z tego co wiem to zawody mają też jakiś wydzwięk charytatywny) i ponad 100 wędkarzy z całej Polski na starcie. Z czego przynajmniej kilkunastu naprawdę mega fachowców. A teraz najważniejsze, jak wyniki ? Złowiono JEDNEGO SANDACZA POWYŻEJ 50cm. Kto jest za to odpowiedzialny? Czy to nie jest kpina ? Jeszcze 5 lat temu łowiąc sandacze w Szczecinie 15 razy w roku, miałem na rozkładzie przynajmniej 10 wymiarowych ryb, a niewymiarowych? grubo grubo powyżej 100-200. Dla mnie to jest wstyd i hańba, więcej nie opłacę pzw szczecin. 


  • Pescador de caña lubi to

#1490 OFFLINE   robbertzam

robbertzam

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 220 postów
  • LokalizacjaSzczecin
  • Imię:Robert

Napisano 10 grudzień 2019 - 10:50

Rzeczywiście wyniki na tych zawodach bardzo słabe ale aż tak bym nie dramatyzował. Jeszcze dwa,trzy tygodnie temu trafiały się dni, że w kilka godzin wyjmowałem 30-40 ryb, co prawda w dużej większości krótkich ale trafiały się też ryby w przedziale 50 -60 cm. Słyszałem też o rybach 80+ , ile w tym prawdy nie wiem zaznaczam pisze o 2-3 tygodniach wstecz. Parę dni emu pływałem łódką po miejscach, gdzie jeszcze niedawno fajnie żerowały grubsze ryby i  na echu widać, że są tylko gryźć nie chcą :( ...ale przyznaje - od jakichś dwóch tygodni jest gorzej (szczególnie na bulwarach).



#1491 OFFLINE   granvorka

granvorka

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 424 postów
  • LokalizacjaSzczecin

Napisano 10 grudzień 2019 - 10:55

Ja tam ciągle uważam, że jest dramat. Moje koło organizowało te 2-3 tygodnie temu dwa razy zawody. Jedne wieczorne z brzegu, drugie dzienne z łódki. Ani na jednych, ani na drugich nikt nie złowił wymiarowej ryby...

#1492 OFFLINE   azhek

azhek

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 114 postów
  • LokalizacjaWrocław

Napisano 10 grudzień 2019 - 11:08

A kto te duże ryby wyżarł? Czyżby znowu kormorany (uwaga ironia)?

#1493 OFFLINE   robbertzam

robbertzam

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 220 postów
  • LokalizacjaSzczecin
  • Imię:Robert

Napisano 10 grudzień 2019 - 11:10

Ja tam ciągle uważam, że jest dramat. Moje koło organizowało te 2-3 tygodnie temu dwa razy zawody. Jedne wieczorne z brzegu, drugie dzienne z łódki. Ani na jednych, ani na drugich nikt nie złowił wymiarowej ryby...

Nie mówie, że jest różowo też trafiają mi się dni, że wracam bez brania (ostatnio częściej :() ale jak się trafi w godziny żeru to coś tam idzie wydłubać. Przykład z niedawnego wypadu: na wodzie od 7 rano do 16tej - miedzy 12-12:30 wyjąłem 11 ryb, a przez resztę czasu tylko 4 sztuki. Wczesnej mieliśmy miejscówkę, gdzie pięknie gryzły grubsze ryby między 7tą- 9tą rano potem można było jechać do domu. 


Użytkownik robbertzam edytował ten post 10 grudzień 2019 - 11:13


#1494 OFFLINE   M a r a s

M a r a s

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1165 postów
  • LokalizacjaZS
  • Imię:Marek

Napisano 10 grudzień 2019 - 11:59

A kto te duże ryby wyżarł? Czyżby znowu kormorany (uwaga ironia)?

 

Jak będziesz miał okazję jechać A6 w kierunku Kołbaskowa to z mostów zobaczysz jak na Odrze i Regalicy ( dwa mosty )  są rozstawione siaty w porzek koryta rzeki. Może nie na całej szerokości ale są. Więcej takich "widoków" można zobaczyć pływając łódką. 

Te maleństwa na bulwarach to pewnie te ,którym udało się pewnie przepłynąć przez te oczka w siatach - IMO  


  • Krzysiek Rogalski lubi to

#1495 OFFLINE   gumowy

gumowy

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 568 postów
  • LokalizacjaDelta Odry
  • Imię:Filip
  • Nazwisko:Skywalker

Napisano 10 grudzień 2019 - 13:49

Siaty na Regalicy to pikus, w porcie to dopiero siaty stawiają na drodze migracji z zalewu na zimowiska. W 2011 w sezonie miałem na rozklacie 800 szt rok później już tylko 200


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  • Krzysiek Rogalski lubi to

#1496 OFFLINE   Mirek

Mirek

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 51 postów
  • Lokalizacjazachodniopomorskie

Napisano 12 grudzień 2019 - 23:38

Witam ! 

Ja na swoim jeziorku też mam kiepskie wyniki tej jesieni jeżeli chodzi o sandacza i szczupaka. Mam na to swoją teorię :) . W tym roku, pięknie obrodziły nasze lasy w grzyby, głównie prawdziwki. Każdy kto szedł w las, wynosił pełne kosze borowików. No więc natura musiała to jakoś sobie wyrównać, choćby  kiepskimi wynikami wędkarskimi ;) ! Równowaga jakaś musi być zachowana w przyrodzie  :P !  Pozdr, MK. 


  • Artech, kogut1982 i rapek lubią to

#1497 OFFLINE   Pescador de caña

Pescador de caña

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 462 postów
  • LokalizacjaBuenas Noches
  • Imię:Mrevansh

Napisano 21 grudzień 2019 - 18:29

Witam,

W sobotę 28.12.19 wybieram się do Moritz. Gdyby ktoś coś to można pisać na priv. 

To pierwsza taka impreza i pewnie długo ponownie tam nie zawitam, dlatego w kwestii ewentualnych reklamacji trzeba już sobie samemu poradzić. Na miejscu oczywiście oglądam i sprawdzam sprzęt, ale tylko pośredniczę przy zakupie. Kasa z góry, a ewentualna zrzutka na paliwo po zakupach (myślę że nie wyjdzie więcej niż po 50zł, w zależności od ilości chętnych). 

Nie gwarantuję że impreza wypali, bo wiadomo, zawsze może coś wypaść, ale póki co termin jest aktualny - sobota 28 grudnia :)

 

aha, mieszkam w Szczecinie, więc to info dla osób ze miasta lub okolic. Nic nie wysyłam.


Użytkownik Pescador de caña edytował ten post 21 grudzień 2019 - 18:31


#1498 OFFLINE   Luk1234

Luk1234

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 109 postów
  • LokalizacjaSzczecin/Poznań

Napisano 21 grudzień 2019 - 19:03

A co jest obecnie w promo ciekawego? Chodzi o sprzęt spiningowy, kijki/młynki



#1499 OFFLINE   Pescador de caña

Pescador de caña

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 462 postów
  • LokalizacjaBuenas Noches
  • Imię:Mrevansh

Napisano 21 grudzień 2019 - 20:07

Trzymaj gazetkę od 27 grudnia: https://moritz-bb.de/



#1500 OFFLINE   proraf

proraf

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 346 postów
  • LokalizacjaGorzów Wlkp
  • Imię:Rafał
  • Nazwisko:預言者

Napisano 29 grudzień 2019 - 17:03

czy któryś z kolegów ze Szczecina orientuje się w wysokości składek na 2020 rok.W internecie nie mogę znaleźć, a 1.01 wyprawa na troć.







Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: miasto, szczecin, street fishing, poland, urban fishing

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych