Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie
MIASTO

Warta / Poznań miasto Doznań

poznań street fishing poland urban fishing

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
298 odpowiedzi w tym temacie

#21 OFFLINE   AdasCzeski

AdasCzeski

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1322 postów
  • LokalizacjaPoznań
  • Imię:Adam
  • Nazwisko:Czeski

Napisano 16 czerwiec 2015 - 17:10

Co tam Malta... dziś widziałem trzech młodych adeptów sztuki wędkarskiej łowiących w Parku Wilsona, w tej sadzawce vis a vis popiersia Wilsona.

 

Dla osób nie znających Poznania w Parku Wilsona jest sadzawka, w której sobie kaczuszki pływają i robią tyle kupki, że zwykle wiosną woda jest spuszczana i zbiera je - wraz z zalegającymi na dnie wszelkimi innymi "pomysłami" spacerowiczów - spychacz, a latem zakwit jest taki, że można chyba po tej wodzie chodzić. 

 

Niemniej raz podczas karmienia kaczek z córką wydawało mi się, że widziałem rybę... stąd apeluję do kolegi Łukasza o zmianę nazwy wątku na Poznań miasto Wyzwań. :)  


  • joker, czaro73 i Gofer2005 lubią to

#22 OFFLINE   teethar

teethar

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 331 postów
  • LokalizacjaWLKP
  • Imię:Bartek
  • Nazwisko:Bie...ski

Napisano 18 czerwiec 2015 - 01:00

Na betonach muchowałem w zeszłym roku, wyrobiłem sobie doskonały refleks bo ukleje bioro aż miło :) a tak to klonków trochę bierze na duże sarniaki, robale



#23 Guest_mikolaj_*

Guest_mikolaj_*
  • Guests

Napisano 18 czerwiec 2015 - 16:39

A może tytuł wątku "Poznań miasto wyznań" ? "Wyznam ci gdzie złowiłem tego szczupaka cztery lata temu. Znasz tą przelaną główkę gdzie zatrzymuje się większość papieru toaletowego... Tak , właśnie tą gdzie zwykle wyławiasz prezerwatywy..." :)
Z tym boleniem to niestety jak z dużym kleniem. Przeniósł się na patelnie gdy nastała moda na jego łowienie. Niemniej ciągle ładne bolenie idzie złowić , raczej w miejscach niezadeptanych, o nietypowych porach. No i ja ciągle jakoś kocham tą rzekę.

#24 OFFLINE   czaro73

czaro73

    Forumowicz

  • PRZEDSTAWICIEL MARKI
  • PipPip
  • 362 postów
  • LokalizacjaPoznań
  • Imię:Czaro

Napisano 19 czerwiec 2015 - 09:11

Co tam Malta... dziś widziałem trzech młodych adeptów sztuki wędkarskiej łowiących w Parku Wilsona, w tej sadzawce vis a vis popiersia Wilsona.

 

Dla osób nie znających Poznania w Parku Wilsona jest sadzawka, w której sobie kaczuszki pływają i robią tyle kupki, że zwykle wiosną woda jest spuszczana i zbiera je - wraz z zalegającymi na dnie wszelkimi innymi "pomysłami" spacerowiczów - spychacz, a latem zakwit jest taki, że można chyba po tej wodzie chodzić. 

 

Niemniej raz podczas karmienia kaczek z córką wydawało mi się, że widziałem rybę... stąd apeluję do kolegi Łukasza o zmianę nazwy wątku na Poznań miasto Wyzwań. :)

Ciekawe, czy to też jest woda PZW  ;)



#25 OFFLINE   Karpiu95

Karpiu95

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 884 postów
  • LokalizacjaTurek/Warszawa
  • Imię:Robert
  • Nazwisko:Karpiński

Napisano 21 czerwiec 2015 - 20:52

Witam , należę do koła w okręgu konińskim , ale studiuję w Poznaniu i chciałbym opłacić sobie składkę też tutaj ,aby spróbować swoich sił na odcinku miejskim Warty. Wie ktoś może gdzie powinienem się zgłosić i czy będę to mógl załatwić w przeciągu 1 dnia(na przykład jutro) ?? Z góry dzięki za pomoc. 

PS: Dzieje się coś na słynnych 'betonach' ?



#26 OFFLINE   Jano

Jano

    mode raptor

  • Moderatorzy
  • 3206 postów
  • LokalizacjaPoznań

Napisano 21 czerwiec 2015 - 21:12

http://www.pzw.poznan.pl/zezwolenia/



#27 OFFLINE   Nissenel

Nissenel

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 101 postów
  • LokalizacjaPoznań
  • Nazwisko:Sebastian

Napisano 21 czerwiec 2015 - 21:18

Dziś byłem na spacerze, właśnie na betonach, paru spinningistów, rozmawiałem z dwoma i bez efektów, no i dziadki z reklamówkami pełnymi krąpików itp..... :blink:



#28 OFFLINE   Karpiu95

Karpiu95

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 884 postów
  • LokalizacjaTurek/Warszawa
  • Imię:Robert
  • Nazwisko:Karpiński

Napisano 21 czerwiec 2015 - 21:21

No tak tylko tutaj za bardzo nie ma określone gdzie mam sie zgłosić w mojej sprawie.



#29 OFFLINE   Robas

Robas

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2119 postów
  • LokalizacjaPoznań
  • Imię:Robert

Napisano 22 czerwiec 2015 - 07:08

Witam , należę do koła w okręgu konińskim , ale studiuję w Poznaniu i chciałbym opłacić sobie składkę też tutaj ,aby spróbować swoich sił na odcinku miejskim Warty. Wie ktoś może gdzie powinienem się zgłosić i czy będę to mógl załatwić w przeciągu 1 dnia(na przykład jutro) ?? Z góry dzięki za pomoc. 

PS: Dzieje się coś na słynnych 'betonach' ?

podjedz do sklepu wędkarskiego na Hetmańskiej /Rolna lub na pętle tramwajową na Alejach Solidarności tam załatwisz pozwolenie , albo tak jak podpowiedział @Jano na Znanieckiego do ZG



#30 OFFLINE   Karpiu95

Karpiu95

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 884 postów
  • LokalizacjaTurek/Warszawa
  • Imię:Robert
  • Nazwisko:Karpiński

Napisano 22 czerwiec 2015 - 16:17

Dzieki za odpowiedź, skladka juz oplacona i pierwsze rybki w Poznaniu zaliczone :)

#31 OFFLINE   Jano

Jano

    mode raptor

  • Moderatorzy
  • 3206 postów
  • LokalizacjaPoznań

Napisano 22 czerwiec 2015 - 18:34

Dzieki za odpowiedź, skladka juz oplacona i pierwsze rybki w Poznaniu zaliczone :)

okok.gif



#32 OFFLINE   Karpiu95

Karpiu95

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 884 postów
  • LokalizacjaTurek/Warszawa
  • Imię:Robert
  • Nazwisko:Karpiński

Napisano 24 czerwiec 2015 - 17:14

Gdzie na odcinku miejskim szukac kleni , jazi , boleni? Próbowalem kolo mostu sw.rocha ale trafialy sie tylko okonie i szczupaczek. Szukac dalej w tamtej okolicy czy radZicie zmienic miejsce? Z gory dzięki za pomoc , jestem nowy w Poznaniu :)

#33 OFFLINE   Jano

Jano

    mode raptor

  • Moderatorzy
  • 3206 postów
  • LokalizacjaPoznań

Napisano 24 czerwiec 2015 - 17:27

Gdzie na odcinku miejskim szukac kleni , jazi , boleni? Próbowalem kolo mostu sw.rocha ale trafialy sie tylko okonie i szczupaczek. Szukac dalej w tamtej okolicy czy radZicie zmienic miejsce? Z gory dzięki za pomoc , jestem nowy w Poznaniu :)

Noooo, wybrałeś chyba najbardziej uczęszczane miejsce :P

szukać możesz właściwie wszędzie, z bardziej charakterystycznych miejsc: okolice mostów, port starołęka, port garbary, wzdłuż ul. starołęckiej

najlepiej odejść kawałek za miasto...



#34 OFFLINE   markus53

markus53

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 12 postów
  • Imię:Marek

Napisano 28 czerwiec 2015 - 10:07

Jeśli już chcesz łowić w mieście, to bolki stoją pod każdym mostem. Tylko teraz do wody się trudno dostać. Tłok jak na rynku :)



#35 OFFLINE   OlekD

OlekD

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 203 postów
  • LokalizacjaGdzieś nad Wartą

Napisano 28 czerwiec 2015 - 11:47

Ryba w Warcie jest tylko trzeba swoje wychodzić. W porównaniu z ubiegłym rokiem jest bardzo dużo szczupaka, nie  jakieś okazy (50+) ale frajda jest bo biorą często i gęsto. Medalowe sandacze, bolenie, sumy- na te ryby potrzeba wytrwałości i odpowiedniej miejscówki a takich w Poznaniu i okolicach jest kilka.

 

AdasCzeski- czy to z Tobą rozmawiałem po holu suma? Stałem na drugim brzegu. Jeśli nie to byłem świadkiem podobnej akcji w tym samym czasie :)


Użytkownik OlekD edytował ten post 28 czerwiec 2015 - 11:59


#36 OFFLINE   AdasCzeski

AdasCzeski

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1322 postów
  • LokalizacjaPoznań
  • Imię:Adam
  • Nazwisko:Czeski

Napisano 28 czerwiec 2015 - 12:19

Olek, nie ze mną. Ja w tym roku suma nie wyholowałem. Niemniej mam taki zamiar. Od środy można zacząć próbować i ponoć fajne upały mają być.  



#37 OFFLINE   pmiszk1

pmiszk1

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 874 postów
  • LokalizacjaPoznań
  • Imię:Paweł

Napisano 28 czerwiec 2015 - 15:57

Szukam kogos kto dobrze zna Warte tj. miewa na niej wyniki 😀. Z mojej strony ponton z silnikiem i wola sukcesow 😀. Info na priv

#38 OFFLINE   OlekD

OlekD

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 203 postów
  • LokalizacjaGdzieś nad Wartą

Napisano 28 czerwiec 2015 - 16:43

Ja również liczę na sumka w tym roku, sprzęt gotowy, prognozy optymistyczne...będzie się działo!


Użytkownik OlekD edytował ten post 30 czerwiec 2015 - 14:33


#39 OFFLINE   OlekD

OlekD

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 203 postów
  • LokalizacjaGdzieś nad Wartą

Napisano 02 lipiec 2015 - 21:26

No i się zaczęło :D

Załączony plik  Sumek183cm.png   1,02 MB   81 Ilość pobrań



#40 OFFLINE   tobiasz

tobiasz

    tobihandmade.com

  • Twórcy
  • PipPipPip
  • 927 postów
  • LokalizacjaWronki
  • Imię:Tobiasz
  • Nazwisko:Perz

Napisano 03 lipiec 2015 - 05:28

Ładne sumicho, jaka metoda? :)







Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: MIASTO, poznań, street fishing, poland, urban fishing

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych