Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie
MIASTO

Warta / Poznań miasto Doznań

poznań street fishing poland urban fishing

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
298 odpowiedzi w tym temacie

#221 OFFLINE   esox81

esox81

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 206 postów
  • LokalizacjaPoznań
  • Imię:Patryk

Napisano 05 wrzesień 2019 - 20:42

O ile wiem nie ma tam takiej możliwości dlatego tacham że sobą ponton

#222 OFFLINE   Mordeo

Mordeo

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 301 postów
  • LokalizacjaPoznań

Napisano 07 wrzesień 2019 - 10:53

Jak masz hak to ci mogę moją łódkę wynająć. Będziesz zachwycony.

#223 OFFLINE   esox81

esox81

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 206 postów
  • LokalizacjaPoznań
  • Imię:Patryk

Napisano 16 wrzesień 2019 - 08:18

"Brak instynktu samozachowawczego" dziś rano wyskoczylem na 2 godzinki przed pracą nad Wartę w centrum Poznania wyniki marne czyli zero ale widoki bomba biczuje wodę z uporem maniaka a jegomość sąsiad coś tam targa więc słucham i w końcu pytam co złapał i słyszę sandacz myślę ok, z ciekawości wedkarskiej idę zobaczyć a tam w foliówce z marką jednej z sieci handlowych na brzegu skacze sandacz hm z 35 cm mówię trochę krótki co, i słyszę że takie są najlepsze więc odpowiadam chyba do akwarium i szybka wymiana zdań z kolegą po kiju przeradza się w pyskowkę z nutką agresji po stronie klienta i powiem szczerze mam umiejętności i warunki fizyczne by zrobić koledze w 15 sekund tatar z buzi, ale odpuszczam i idę do domu po drodze dumam jakim trzeba być ćmokiem by mając sprzęt za setki złotych łasić się na małego sandaczyka narażając się na mandat i wpie... L dopuki tak będziemy robić my wędkarze to na nic nam jojczenie na puste wody ograbione przez kłusownikow itd smutne ale prawdziwe

#224 OFFLINE   Mordeo

Mordeo

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 301 postów
  • LokalizacjaPoznań

Napisano 16 wrzesień 2019 - 12:10

"Brak instynktu samozachowawczego" dziś rano wyskoczylem na 2 godzinki przed pracą nad Wartę w centrum Poznania wyniki marne czyli zero ale widoki bomba biczuje wodę z uporem maniaka a jegomość sąsiad coś tam targa więc słucham i w końcu pytam co złapał i słyszę sandacz myślę ok, z ciekawości wedkarskiej idę zobaczyć a tam w foliówce z marką jednej z sieci handlowych na brzegu skacze sandacz hm z 35 cm mówię trochę krótki co, i słyszę że takie są najlepsze więc odpowiadam chyba do akwarium i szybka wymiana zdań z kolegą po kiju przeradza się w pyskowkę z nutką agresji po stronie klienta i powiem szczerze mam umiejętności i warunki fizyczne by zrobić koledze w 15 sekund tatar z buzi, ale odpuszczam i idę do domu po drodze dumam jakim trzeba być ćmokiem by mając sprzęt za setki złotych łasić się na małego sandaczyka narażając się na mandat i wpie... L dopuki tak będziemy robić my wędkarze to na nic nam jojczenie na puste wody ograbione przez kłusownikow itd smutne ale prawdziwe

Ja to takich kiedyś to tak załatwiłem: zapytałem, czy nie mają nie pieniędzy? Oni w konsternacji patrzą, o co mi chodzi. Ja się pytam, czy nie mają pieniędzy, bo jak nie to im dam i sobie będą mogli jedzenie kupić. Ich miny bezcenne.

A tego to bym załatwił tak, że bym powiedział jak nie wypuści to dzwonię po policję. Krótka piłka.


Użytkownik Mordeo edytował ten post 16 wrzesień 2019 - 12:11

  • esmar lubi to

#225 OFFLINE   esox81

esox81

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 206 postów
  • LokalizacjaPoznań
  • Imię:Patryk

Napisano 16 wrzesień 2019 - 15:28

Wyrzuci do wody rybę i po sprawie a jak spróbujesz go zatrzymać bez dowodu to ty jesteś napastnikiem w tym momencie śliska sprawa ale w takich przypadkach marzy się wyciągnąć blachę straży rybackiej

#226 OFFLINE   cegli

cegli

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 28 postów
  • LokalizacjaOstrów Wlkp.
  • Imię:Przemek

Napisano 17 wrzesień 2019 - 06:54

Poleciłbym odejść po cichu nie uprzedzając "wędkarza" i zawiadomić odpowiednie służby, jeżeli któraś będzie w pobliżu to wyciągną konsekwencje.

 

PSR Poznań: 61 853 18 71, tel. kom: 509 333 789

SSR Poznań: 517-585-849 lub dla powiatu poznańskiego: 517-585-842

 

Oczywiście pozostaje też policja i PZW. 

 

Pozapisywać numery w komórce i interweniować na nieprawidłowości. 

 

Wiem że "uprzejme donosy" to nic przyjemnego, ale w tym przypadku to dbanie o nasze wody.



#227 OFFLINE   esox81

esox81

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 206 postów
  • LokalizacjaPoznań
  • Imię:Patryk

Napisano 17 wrzesień 2019 - 07:11

Powiem Ci jak to jest w praktyce kilka lat temu spiningując w Czapurach bardzo wcześnie rano zauważyłem jak chłopcy z pontonu walą prądem na Warcie zadzwoniłem na policję i psr podając dokładną i prostą lokalizację i czekałem prawie 2 godziny w krzaczorach i się nie doczekałem żenujące ale taka jest rzeczywistość

#228 OFFLINE   cegli

cegli

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 28 postów
  • LokalizacjaOstrów Wlkp.
  • Imię:Przemek

Napisano 17 wrzesień 2019 - 11:16

Domyślam się że wiele zgłoszeń może przejść bez echa, ale może przez te kilka lat coś się zmieniło i chociaż SSR by zareagowała.

Zgłaszajmy każdy przypadek to może wymusimy poruszenie d... z fotela jaśnie panów. 



#229 OFFLINE   esox81

esox81

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 206 postów
  • LokalizacjaPoznań
  • Imię:Patryk

Napisano 17 wrzesień 2019 - 11:33

Dobrze powiedziane

#230 OFFLINE   esmar

esmar

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 17 postów
  • LokalizacjaPoznań

Napisano 17 wrzesień 2019 - 19:29

Wracając z pracy, widzę potencjalne miejscówki warte uwagi, dzisiaj się tam wpasowałem przed 11 i po godzinie machania na drugiej główce jeden bolek 50 cm na hermesa, niby nic ale cieszy bo z przyczajki - z nasady główki z przysiadu. Jutro powtórka :-)


  • eRKa lubi to

#231 OFFLINE   esox81

esox81

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 206 postów
  • LokalizacjaPoznań
  • Imię:Patryk

Napisano 17 wrzesień 2019 - 19:40

Też dziś byłem na 2 godz do południa i zero kontaktu ja łowilem siekami ale rybki nie chciały współpracować

#232 OFFLINE   mateusztur11

mateusztur11

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 16 postów
  • LokalizacjaOpole
  • Imię:Mateusz
  • Nazwisko:Tur

Napisano 19 wrzesień 2019 - 21:14

Witam, jak wygląda z głębokością na Malcie?
  • Kacper Kniaź lubi to

#233 OFFLINE   esox81

esox81

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 206 postów
  • LokalizacjaPoznań
  • Imię:Patryk

Napisano 20 wrzesień 2019 - 05:10

Wczoraj miałem na kiju rybkę która zrobiła mi U z wędki na blanku pacyfic bay do 50 gr obstawiam sumka lub dużego sandała szkoda że nie udało się nawet zobaczyć 30 s walki i dupa guma wyskoczyła z wody jak z procy

#234 OFFLINE   Mordeo

Mordeo

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 301 postów
  • LokalizacjaPoznań

Napisano 22 wrzesień 2019 - 14:45

Ja byłem w piątek i tragedia, gumy, woblery, obrotówki i wahadlowki. Nawet trącenia.

#235 OFFLINE   esox81

esox81

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 206 postów
  • LokalizacjaPoznań
  • Imię:Patryk

Napisano 22 wrzesień 2019 - 19:30

Poczekajmy aż zrobi się chłodniej

#236 OFFLINE   Mateo90

Mateo90

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 360 postów
  • LokalizacjaPoznań

Napisano 07 październik 2019 - 05:06

Panowie, w okolicach Poznania coś się dzieje ?:)
W przyszłym tygodniu zaczynam urlop i gdzieś bym sobie wyskoczył.
Myśle o jeziorze Debno w Steszewie, łowił ktoś tak ostatnio?

#237 OFFLINE   esox81

esox81

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 206 postów
  • LokalizacjaPoznań
  • Imię:Patryk

Napisano 07 grudzień 2019 - 20:58

no i jak tam chłopaki łowicie ? ja koszę sporo sandaczy na Warcie co prawda żadne potwory ale zawsze coś sie dzieje ostatnio padł u kolegi ładny szczupły taki ok 5 kg 



#238 OFFLINE   hamerhed

hamerhed

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 208 postów
  • Lokalizacjapoznań/giżycko
  • Imię:arek

Napisano 08 grudzień 2019 - 13:19

czesc

u mnie pojedyncze sandacze 50 - 65, wlasciwie same nocniki. Dzienne wypady najczesciej na zero. wiec szalu nie ma



#239 OFFLINE   mmgg

mmgg

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 42 postów
  • LokalizacjaPoznań
  • Imię:Michał

Napisano 08 grudzień 2019 - 13:38

Czy łowicie w mieście czy poza ?
Ja byłem wczoraj na jakieś 2 godziny 15-17, okolice Naramowic - niestety na zero

#240 OFFLINE   esox81

esox81

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 206 postów
  • LokalizacjaPoznań
  • Imię:Patryk

Napisano 08 grudzień 2019 - 16:24

Łowię w mieście najwięcej brań jest ok 22 do 1 w nocy ale od rana też nie jest najgorzej ostatnio miałem miłą niespodziankę

Załączone pliki







Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: MIASTO, poznań, street fishing, poland, urban fishing

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych