Skocz do zawartości

• Zaloguj korzystając z Facebooka      Logowanie »   
Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Echosondy Garmin echoMAP 71/72/73/91/92 SV

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1024 odpowiedzi w tym temacie

#1021 OFFLINE   all6111

all6111

Nowy

• +Forumowicze
  • Pip
  • 29 postów
  • LokalizacjaBrzeg.Lipki.Głogów
  • Imię:Marek

Napisano 09 czerwiec 2017 - 07:33

Pytanko TVG macie właczone na wodzie od 1 do 9 m czy tą funkcje właczac dopiero na dużej głebokosci, poza tym czy właczacie filtr zakłócen, echo  garmin 91 sv  poza tym jak rozpoznajecie na tradycyjnym sonarze czy dno jest twarde czy miekkie  ..

#1022 OFFLINE   Maciejb

Maciejb

Nowy

• Forumowicze
  • Pip
  • 1 postów
  • LokalizacjaWojkowice
  • Imię:Maciej
  • Nazwisko:Bąk

Napisano 12 czerwiec 2017 - 13:21

Witam Kolegów i Koleżanki.

Kupiłem echosonde Garmina echomap73sv jest to wersja na rynek Amerynański, mam problem z opanowaniem funkcji tego urządzenia instruckja jest bardzo nie jasna. W związku z tym czy jest osoba, która byłaby mi w stanie pomóc? Chodzi mi głównie o funkcje tworzenia map oraz zapisywania na nich miejsc.

Pozdrawiam, Maciek.

#1023 OFFLINE   kamson

kamson

Nowy

• +Forumowicze
  • Pip
  • 23 postów
  • LokalizacjaMazury

Napisano 13 czerwiec 2017 - 09:53

Witam Kolegów i Koleżanki.

Kupiłem echosonde Garmina echomap73sv jest to wersja na rynek Amerynański, mam problem z opanowaniem funkcji tego urządzenia instruckja jest bardzo nie jasna. W związku z tym czy jest osoba, która byłaby mi w stanie pomóc? Chodzi mi głównie o funkcje tworzenia map oraz zapisywania na nich miejsc.

Pozdrawiam, Maciek.

Wchodzisz w "mapa nawigacyjna", wciskasz "menu" potem "Quickdraw" i "uruchom zapis". Pływasz, a mapa się robi...

Jeśli chcesz zaznaczyć punkt po prostu wciskasz przycisk "mark". W ten sposób tworzysz waypointa, którego możesz edytować i opisać.

• radekc1991 lubi to

#1024 OFFLINE   Michał

Michał

Nowy

• +Forumowicze
  • Pip
  • 40 postów
  • LokalizacjaŁódź
  • Imię:Michał
  • Nazwisko:Sopiński

Napisano 14 czerwiec 2017 - 04:29

(...) Jeśli chcesz zaznaczyć punkt po prostu wciskasz przycisk "mark". W ten sposób tworzysz waypointa, którego możesz edytować i opisać.

A jak sobie radzicie z opisywanie Waypointów? Garmin nie pozwala chyba stworzyć dwóch punktów o tej samej nazwie. Na kilku jeziorach mam pooznaczane górki. Zabawa z kolejnymi numerami, które się nie powtarzają) jest kłopotliwa. Macie jakiś patent na to? Pod tym względem Lowrance był bardziej elastyczny.

#1025 OFFLINE   all6111

all6111

Nowy

• +Forumowicze
  • Pip
  • 29 postów
  • LokalizacjaBrzeg.Lipki.Głogów
  • Imię:Marek

Napisano 14 czerwiec 2017 - 15:16

Możesz dodawać synbole do nazw albo poprostu je mumeruj np górka 1 górka 2  chyba zaden gps nie ma tak by nazwa byla taka sama pomimo że wspołrzedne sa inne pozdrawiam ..

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych