Skocz do zawartości

• Zaloguj korzystając z Facebooka      Logowanie »   
Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie
BLANKI

Blanki FishingArt Blaas

blank fishing art blaas

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
124 odpowiedzi w tym temacie

#121 ONLINE   krisspin

krisspin

Forumowicz

• +Forumowicze
  • PipPip
  • 183 postów
  • LokalizacjaLubuskie

Napisano wczoraj, 22:15

Zawsze można miec mikado od ręki.

Jak się nie ma nic konstruktywnego do napisania to czasami warto po prostu nic nie pisać zanim się rozpęta kolejną niepotrzebną gównoburzę.

Szkoda, że firma, która robi bardzo dobre blanki zaczyna traktować jako normę brak dotrzymywania ustalonych przez siebie terminów. 

Użytkownik krisspin edytował ten post wczoraj, 22:16

#122 OFFLINE   Andru77

Andru77

Zaawansowany

• +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1295 postów
  • LokalizacjaRoztocze

Napisano wczoraj, 22:38

Na towar luksusowy trzeba swoje poczekac, tak jast z wieloma rzeczami. Ja czekalem 3 miesiace na plytki do lazienek z czego 1 miesiac to byl poslizg. Moglbym kupic np w castoramie od reki ale nie chcialem tego co moze miec kazdy. Tu taka sama sytuacjia albo czekamy na cos fajnego liczac się z poslizgiem albo masowa produkcja.

#123 OFFLINE   milijon

milijon

Forumowicz

• +Forumowicze
  • PipPip
  • 129 postów
  • Lokalizacjavistula/aug
  • Imię:Adam

Napisano dziś, 06:30

Na towar luksusowy trzeba swoje poczekac, tak jast z wieloma rzeczami. Ja czekalem 3 miesiace na plytki do lazienek z czego 1 miesiac to byl poslizg. Moglbym kupic np w castoramie od reki ale nie chcialem tego co moze miec kazdy. Tu taka sama sytuacjia albo czekamy na cos fajnego liczac się z poslizgiem albo masowa produkcja.

Po to sa ustalane terminy na 5 tyg do przodu, zeby nie bylo opoznien, a blanki nie sa towarem luksusowym tylko uzytkowym. Powinna byc jakas informacja na temat opoznienia i nie byliby tematu, a nie glucha cisza ze strony producenta.

#124 OFFLINE   Maciej 77

Maciej 77

Forumowicz

• +Forumowicze
  • PipPip
  • 318 postów
  • LokalizacjaSzczecin
  • Imię:Maciej
  • Nazwisko:Drewnicki

Napisano dziś, 09:56

Panowie   przełom  roku  i  święta   są  zwykle  nieco  trudne  : urlopy , wyjazdy , problemy  logistyczne  . Sam  niedawno  zamawiałem  blank  w F.A.  i kontakt z P. Krzysztofem  był przez  cały czas  wzorcowy  wraz  z  konsultacją

na temat zbrojenia  itd . Zamówienie  złożyłem  tak  , aby blank  dostać  max do połowy grudnia  ...otrzymałem  w sumie ca  +/-  w terminie , ale  te  kilka  dni  różnicy  jak dla  mnie  to nic  jak zobaczyłem  blank  :) Takiego odczucia  wszystkim

piszącym tu życzę  .....

#125 OFFLINE   Fatso

Fatso

Zaawansowany

• Twórcy
  • PipPipPip
  • 1997 postów
  • LokalizacjaWarszawa, Choszczówka
  • Imię:Michał

Napisano dziś, 11:23

Niedawno odebrałem dwa blanki. Były gotowe z lekkim poślizgiem, o czym zostałem poinformowany. Zresztą, nie miałem z tym żadnego problemu. Było to właśnie w okolicach Bożego Narodzenia i Nowego Roku, więc opóźnienia tym bardziej mogą się zdarzyć. Poza tym, blank / gotowa wędka nie jest czymś, co jest niezbędne do terminowej realizacji inwestycji, czy innych przedsięwzięć gospodarczych. Nie jest też przedmiotem, niezbędnym do życia. To wyłącznie kwestia naszej przyjemności, naszego hobby, więc nie ma co zębami zgrzytać. A w sprawie braku kontaktu: zawsze można zadzwonić  :rolleyes: 

Pozdrawiam,

Fatso

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: blanki, blank, fishing art, blaas

Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 1 gości, 1 anonimowych