Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie
BLANKI

Blanki FishingArt Blaas

blank fishing art blaas

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
208 odpowiedzi w tym temacie

#121 OFFLINE   krisspin

krisspin

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 193 postów
  • LokalizacjaLubuskie

Napisano 16 styczeń 2019 - 22:15

Zawsze można miec mikado od ręki.

Jak się nie ma nic konstruktywnego do napisania to czasami warto po prostu nic nie pisać zanim się rozpęta kolejną niepotrzebną gównoburzę.

Szkoda, że firma, która robi bardzo dobre blanki zaczyna traktować jako normę brak dotrzymywania ustalonych przez siebie terminów. 


Użytkownik krisspin edytował ten post 16 styczeń 2019 - 22:16


#122 OFFLINE   Andru77

Andru77

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1779 postów
  • LokalizacjaRoztocze

Napisano 16 styczeń 2019 - 22:38

Na towar luksusowy trzeba swoje poczekac, tak jast z wieloma rzeczami. Ja czekalem 3 miesiace na plytki do lazienek z czego 1 miesiac to byl poslizg. Moglbym kupic np w castoramie od reki ale nie chcialem tego co moze miec kazdy. Tu taka sama sytuacjia albo czekamy na cos fajnego liczac się z poslizgiem albo masowa produkcja.

#123 OFFLINE   milijon

milijon

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 130 postów
  • Lokalizacjavistula/aug
  • Imię:Adam

Napisano 17 styczeń 2019 - 06:30

Na towar luksusowy trzeba swoje poczekac, tak jast z wieloma rzeczami. Ja czekalem 3 miesiace na plytki do lazienek z czego 1 miesiac to byl poslizg. Moglbym kupic np w castoramie od reki ale nie chcialem tego co moze miec kazdy. Tu taka sama sytuacjia albo czekamy na cos fajnego liczac się z poslizgiem albo masowa produkcja.


Po to sa ustalane terminy na 5 tyg do przodu, zeby nie bylo opoznien, a blanki nie sa towarem luksusowym tylko uzytkowym. Powinna byc jakas informacja na temat opoznienia i nie byliby tematu, a nie glucha cisza ze strony producenta.

#124 OFFLINE   Maciej 77

Maciej 77

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 496 postów
  • LokalizacjaSzczecin
  • Imię:Maciej
  • Nazwisko:Drewnicki

Napisano 17 styczeń 2019 - 09:56

 Panowie   przełom  roku  i  święta   są  zwykle  nieco  trudne  : urlopy , wyjazdy , problemy  logistyczne  . Sam  niedawno  zamawiałem  blank  w F.A.  i kontakt z P. Krzysztofem  był przez  cały czas  wzorcowy  wraz  z  konsultacją

 

na temat zbrojenia  itd . Zamówienie  złożyłem  tak  , aby blank  dostać  max do połowy grudnia  ...otrzymałem  w sumie ca  +/-  w terminie , ale  te  kilka  dni  różnicy  jak dla  mnie  to nic  jak zobaczyłem  blank  :) Takiego odczucia  wszystkim

 

piszącym tu życzę  .....



#125 OFFLINE   Fatso

Fatso

    Zaawansowany

  • Twórcy
  • PipPipPip
  • 2626 postów
  • LokalizacjaWarszawa, Choszczówka
  • Imię:Michał

Napisano 17 styczeń 2019 - 11:23

Niedawno odebrałem dwa blanki. Były gotowe z lekkim poślizgiem, o czym zostałem poinformowany. Zresztą, nie miałem z tym żadnego problemu. Było to właśnie w okolicach Bożego Narodzenia i Nowego Roku, więc opóźnienia tym bardziej mogą się zdarzyć. Poza tym, blank / gotowa wędka nie jest czymś, co jest niezbędne do terminowej realizacji inwestycji, czy innych przedsięwzięć gospodarczych. Nie jest też przedmiotem, niezbędnym do życia. To wyłącznie kwestia naszej przyjemności, naszego hobby, więc nie ma co zębami zgrzytać. A w sprawie braku kontaktu: zawsze można zadzwonić  :rolleyes: 

Pozdrawiam,

Fatso



#126 OFFLINE   Del Toro

Del Toro

    Ekspert

  • Moderatorzy
  • 7985 postów
  • LokalizacjaLondyn, UK

Napisano 17 styczeń 2019 - 12:07

Czekalem na blanki z innej pracowni nie dwa tygodnie dluzej, a 9 czy 10 miesiecy  :D Swiat sie nie zawalil  B)



#127 OFFLINE   Maciej 77

Maciej 77

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 496 postów
  • LokalizacjaSzczecin
  • Imię:Maciej
  • Nazwisko:Drewnicki

Napisano 17 styczeń 2019 - 12:19

no tak ale to inna  sprawa  totalna  olewka  albo sytuacja losowa  ....w normalnych  warunkach   zakładam  że  nikt  nie  chciałby     mieć  do  czynienia  z taką  pracownią .......a i pewnie  trzeba było się  tłumaczyć  za nieswoje  grzechy  ...

 

W przypadku  F.A  ca tydzień   jeszcze  nożna  przetrawić   ....chociaż   jakieś  info  jest  zawsze  w  dobrym  tonie ...



#128 OFFLINE   uvex

uvex

    Forumowicz

  • PATRON
  • PipPip
  • 284 postów
  • LokalizacjaSkarżycho
  • Imię:Robert

Napisano 17 styczeń 2019 - 12:47

Osobiście naczekałem się niejednokrotnie i to nie licho, ale było warto :lol: Życzę cierpliwości ;)

Ps. Gdyby kiedyś kasa się ponownie zgadzała, to również z przyjemnością podenerwuję się za sprawą F.A :lol:



#129 OFFLINE   wujek

wujek

    Ekspert

  • TEAM JERKBAIT
  • PipPipPipPip
  • 5781 postów
  • Imię:Jan
  • Nazwisko:Soroka

Napisano 17 styczeń 2019 - 17:49

Może nie wszyscy wiedzą ale Krzysztof Zieliński często jezdzi za granicę na ryby i możliwe że dla tego są obsuwy,ale tak naprawdę 2tyg to żadna obsuwa. Jak zamawiałem kije z pracowni nigdy nie cisnałem z terminem.

#130 OFFLINE   Hubertus

Hubertus

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1847 postów
  • LokalizacjaŁódź

Napisano 20 styczeń 2019 - 22:54

Z moich informacji wynika że Krzysztof ma  problem z dostawcą jednego z  prepregów węglowych z japonii.


  • szczupak1 lubi to

#131 OFFLINE   szczupak1

szczupak1

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 812 postów
  • LokalizacjaDaleko od domu.

Napisano 26 styczeń 2019 - 11:06

A czy zauważył ktoś brak powtarzalności określonego modelu blanku ?

Widziałem też przegrubiony blank w części szczytowej.

Wada rażąca w oczy jak cholerka. I na tym zrobiono wędkę. Nie wiem czy kolega to reklamował.

Takie cuda moim zdaniem są nie dopuszczalne.



#132 OFFLINE   uvex

uvex

    Forumowicz

  • PATRON
  • PipPip
  • 284 postów
  • LokalizacjaSkarżycho
  • Imię:Robert

Napisano 29 styczeń 2019 - 12:04

A czy zauważył ktoś brak powtarzalności określonego modelu blanku ?

Widziałem też przegrubiony blank w części szczytowej.

Wada rażąca w oczy jak cholerka. I na tym zrobiono wędkę. Nie wiem czy kolega to reklamował.

Takie cuda moim zdaniem są nie dopuszczalne.

 

Posiadam wędkę wykonaną na krzywym blanku. Model to Kraag SKF867-2N wzmocniony do 8 lb krzywizna w niczym mi nie przeszkadza. Zdarzały się też zamienione blanki. Wiem jedno, na pewno p. K. Zieliński nie przechodzi obojętnie obok czyjegoś problemu. Jednakże nieraz wymaga to czasu.

Osobiście jeszcze raz mogę z czystym sumieniem polecić same blanki jak i wędki wykonane w F.A. I nie jestem w tym poglądzie odosobniony.



#133 ONLINE   Andrzej Stanek

Andrzej Stanek

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 4086 postów
  • LokalizacjaŚLĄSK

Napisano 29 styczeń 2019 - 12:40

A czy zauważył ktoś brak powtarzalności określonego modelu blanku ?

Widziałem też przegrubiony blank w części szczytowej.

Wada rażąca w oczy jak cholerka. I na tym zrobiono wędkę. Nie wiem czy kolega to reklamował.

Takie cuda moim zdaniem są nie dopuszczalne.

 

Ku-wa facet, masz coś do Zielińskiego napisz, zadzwoń, przekaż mu swoją wiedzę. Pie-dolisz farmazony (anonim, cycki tylko widzę...) a słowo w eter leci... Są światowe firmy które mają podobne problemy ale jakoś tego nikt nie uwzględnia. To jest praca ludzkich rąk, powtarzalna w istocie, jednak nie automat. Nie pasuje nie kupuję, nie zamawiam. Przerobiłem wile kijów z tej pracowni, polskie i zachodnie blanki, złego słowa od strony technicznej nie powiem, to że czasem mijamy się w czasie - bywa. Gotowce leżą w sklepach czekają na kupujących... 



#134 OFFLINE   krzysju

krzysju

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 357 postów
  • LokalizacjaKraków

Napisano 29 styczeń 2019 - 13:19

Przypomina mi to nalot "stolicznych" rodbuilderów  na KZ  gdy dysponował on jako pierwszy ?  w PL przelotkami Alps.

Nie pasuje nie kupuję.

Każdą reklamację spokojnie rozpatrzy.

Pamiętam jak przy mojej pierwszej wędce podałem złe parametry dolnika , pytał mnie  kilka razy czy jestem pewien  - a ja uparcie powtarzałem , że tak ma być... . 

Ale jak to odebrałem  to  faktycznie było jak to opisałem  , czyli do d..py ,ale to z mojej winy :)

 

Bez słowa i wyrzutów  poprawka  i jest OK.

Wystarczy normalny kontakt. 


  • Jozi, minnow i uvex lubią to

#135 OFFLINE   Jozi

Jozi

    Ekspert

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 9664 postów
  • LokalizacjaBieszczady
  • Imię:Józek

Napisano 29 styczeń 2019 - 16:52

Przypomina mi to nalot "stolicznych" rodbuilderów  na KZ  gdy dysponował on jako pierwszy ?  w PL przelotkami Alps.

Nie pasuje nie kupuję.

Każdą reklamację spokojnie rozpatrzy.

Pamiętam jak przy mojej pierwszej wędce podałem złe parametry dolnika , pytał mnie  kilka razy czy jestem pewien  - a ja uparcie powtarzałem , że tak ma być... . 

Ale jak to odebrałem  to  faktycznie było jak to opisałem  , czyli do d..py ,ale to z mojej winy :)

 

Bez słowa i wyrzutów  poprawka  i jest OK.

Wystarczy normalny kontakt. 

Taki kraj,  tacy ludzie...

Najlepiej obrzucić błotem, gdzie są maile, telefony czy inne formy kontaktu?

Do pewnych standardów trzeba dorosnąć, nie wszystkim to jest dane....


  • Rheinangler lubi to

#136 OFFLINE   ŁukaszK

ŁukaszK

    Forumowicz

  • Twórcy
  • PipPip
  • 487 postów
  • LokalizacjaKrK

Napisano 29 styczeń 2019 - 17:57

A czy zauważył ktoś brak powtarzalności określonego modelu blanku ?
Widziałem też przegrubiony blank w części szczytowej.
Wada rażąca w oczy jak cholerka. I na tym zrobiono wędkę. Nie wiem czy kolega to reklamował.
Takie cuda moim zdaniem są nie dopuszczalne.


Widzę, że szczupak1 znany na naszym forum pod poprzednim loginem "Albatros" nadal prowokuje i wywołuje g.... burzę.

#137 OFFLINE   Maju91

Maju91

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 44 postów
  • LokalizacjaOkolice Rzeszowa
  • Imię:Rafał

Napisano 30 styczeń 2019 - 01:06

Cześć,

Posiadam kijek na blanku sls 9010-2n, jestem z niego bardzo zadowolony. Jednak zastanawiam się nad wersją 15lb, do bolenia i klenia na większe przynety. Jest ktoś kto miał wędki na tych blankach w ręku i byłby mi w stanie porównac wersję 10 i 15lb? W zakresie rzutowym i pracą pod rybą.

Pozdrawiam


Użytkownik Maju91 edytował ten post 30 styczeń 2019 - 01:07


#138 OFFLINE   Wojt@l

Wojt@l

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 43 postów
  • LokalizacjaStrużki / Połaniec
  • Imię:Wojtek

Napisano 30 styczeń 2019 - 07:26

Cześć,

Posiadam kijek na blanku sls 9010-2n, jestem z niego bardzo zadowolony. Jednak zastanawiam się nad wersją 15lb, do bolenia i klenia na większe przynety. Jest ktoś kto miał wędki na tych blankach w ręku i byłby mi w stanie porównac wersję 10 i 15lb? W zakresie rzutowym i pracą pod rybą.

Pozdrawiam

Witaj,

napisz, czy poleciłbyś ten blank na Sandacza dla przynęt twardych (woblery 5.5 - 8g.), czy nie jest za "miękki" w szczycie i co myślisz o tym, gdybyś miał mocniejszy model Blaas Slim SLS9015-2N (cw 5-25g.) Twoja opinia, przypuszczenia ;)


Użytkownik Wojt@l edytował ten post 30 styczeń 2019 - 07:28

  • Gary lubi to

#139 OFFLINE   Maju91

Maju91

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 44 postów
  • LokalizacjaOkolice Rzeszowa
  • Imię:Rafał

Napisano 31 styczeń 2019 - 23:06

Witaj,

napisz, czy poleciłbyś ten blank na Sandacza dla przynęt twardych (woblery 5.5 - 8g.), czy nie jest za "miękki" w szczycie i co myślisz o tym, gdybyś miał mocniejszy model Blaas Slim SLS9015-2N (cw 5-25g.) Twoja opinia, przypuszczenia ;)

Nie wypowiem sie, nigdy sandaczy nie łowiłem. Głównie to klenie i bolenie :D


Użytkownik Maju91 edytował ten post 31 styczeń 2019 - 23:07


#140 OFFLINE   Tom Rob

Tom Rob

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 531 postów
  • LokalizacjaDąbrowa Górnicza
  • Imię:Robert

Napisano 03 luty 2019 - 18:00

Witam. Czy ktoś może używa SLF906-2N lub SLF966-2N ?





Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: blanki, blank, fishing art, blaas

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych