Skocz do zawartości

• Zaloguj korzystając z Facebooka      Logowanie »   
Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie
BLANKI

Blanki FishingArt Blaas

blank fishing art blaas

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
146 odpowiedzi w tym temacie

#141 OFFLINE   Voiteh

Voiteh

Forumowicz

• +Forumowicze
  • PipPip
  • 428 postów
  • LokalizacjaTarnów
  • Imię:Wojtek

Napisano 03 luty 2019 - 19:13

Witam. Czy ktoś może używa SLF906-2N lub SLF966-2N ?

Ja miałem SLXF966-2N,co chcesz wiedzieć?

#142 OFFLINE   Tom Rob

Tom Rob

Forumowicz

• +Forumowicze
  • PipPip
  • 312 postów
  • LokalizacjaDąbrowa Górnicza
  • Imię:Robert

Napisano 03 luty 2019 - 19:17

O SLXF jest trochę info,ale nic kompletnie nie mogę znaleźć o SLF.
Konkretnie interesuje mnie zasięg woblerami od 2 do 4 g.

Użytkownik Tom Rob edytował ten post 03 luty 2019 - 19:19

#143 ONLINE   bartosz311287

bartosz311287

Forumowicz

• +Forumowicze
  • PipPip
  • 300 postów
  • Imię:Bartosz
  • Nazwisko:Jagodziński

Napisano 03 luty 2019 - 20:37

Zasięg bardzo dobry :) latają naprawdę na spore odległości. Do tego żyłeczka 0,14 lub plecionka, używałem ygk egi metal 0.4-0.6PE. Mam model o oczko mniejszy niż kolego Cię interesuje SLF866-2N. Praca kija pod rybą naprawdę piękna. Udało się złowić parę około 70 cm bolków. Ugięcie paraboliczne

• Tom Rob i Voiteh lubią to

#144 OFFLINE   J-O-K-E-R

J-O-K-E-R

Forumowicz

• +Forumowicze
  • PipPip
  • 229 postów
  • LokalizacjaNiepołomice
  • Imię:Tomek

Napisano 03 luty 2019 - 23:53

Mam SLF-9610-2N
Bardzo fajny blank do woblerów i drobnych przynęt. Nie flakowaty, ale i nie szybki, ugina się w parabolę. Świetnie miota od 3-4 gramów. Podczasj prowadzenia większe twarde silniej pracujące przynęty dość mocno uginają szczytówkę. Z SDR 5 cm w nurcie robi się niekomfortowo. Twórca wędki (Tomek Wielgus) twierdzi, że budował ją z przeznaczeniem do łowienia dorosłych kleni i "lekkich" boleni. W istocie smukłe, lżejsze, drobno pracujące boleniówki w stylu Siek Siga czy Hunter Spirit latają z tego kija jak z procy a nie gną go w pół. Miodzio. Średnie pękate kleniówki obsługuje równie dobrze. Do najmniejszych pchełek jest SLF-966

Zmierzając do końca wywodu miałem w ręku też wędkę zbudowaną na SLF-966. Blank bardzo cienki w dole, elastyczny, ładuje się pod samym sobą. Nie łowiłem, ale dokładnie obejrzałem na sucho mając do porównania m.in ww wersję 10 funtową i mojego Avida 96lm2. W moim odczuciu znakomite uzupełnienie SLF9610, jako subtelny brat do przynęt rodem z piórnika muszkarza. Na pewno nie jest to kleniowy uniwersał. Raczej specjalistyczna jaziowo-kleniowa wędka do najmnijeszych żuczków, wirówek 00 i mikrojigów.

Mimo wszystko jak ktoś się zastanawia nad SLF 966 to polecałbym przynajmniej wziąć do ręki szybszą i bardziej sprężystą SLXF. Wydaje się nieco bardziej uniwersalna.

Użytkownik J-O-K-E-R edytował ten post 03 luty 2019 - 23:54

• Tom Rob lubi to

#145 OFFLINE   Tomek2828

Tomek2828

Nowy

• +Forumowicze
  • Pip
  • 8 postów
  • LokalizacjaŻary
  • Imię:Tomasz

Napisano 05 luty 2019 - 21:47

Witam planuje zrobić kij pod szczupaka w pracowni Fischingrod.pl:),pan poleca jako bazę Blank Kraag nano XF 8-37gr dokładnie SKXF1022-2N miał ktoś styczność z tym blankiem?Jest warty swojej ceny?

Użytkownik Tomek2828 edytował ten post 05 luty 2019 - 21:49

#146 OFFLINE   Tom Rob

Tom Rob

Forumowicz

• +Forumowicze
  • PipPip
  • 312 postów
  • LokalizacjaDąbrowa Górnicza
  • Imię:Robert

Napisano 05 luty 2019 - 22:28

Dzięki za podpowiedzi😀 Zamiast kupowania w ciemno rozsądniej będzie wybrać się do FA i pomachalem kilkoma blankami. Do tej pory łowiłem Graphiteleaderem Corto 792L-HS, ale trochę brakowało mi zasięgu.

#147 OFFLINE   J-O-K-E-R

J-O-K-E-R

Forumowicz

• +Forumowicze
  • PipPip
  • 229 postów
  • LokalizacjaNiepołomice
  • Imię:Tomek

Napisano 06 luty 2019 - 20:28

Tom  Rob. Nie będzie łatwo oglądnąć to co Ci się wyśni. Pan Krzysztof nie ma na stanie całej oferty a jedyny moment kiedy można coś zobaczyć to po zdjęciu z formy a przed wysyłką... Trzeba pisać, dzwonić i pytać.

• Tom Rob lubi to

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: blanki, blank, fishing art, blaas

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Google (1)