Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie
TECH

Omotki, wstawki, rodzaje omotek

tech-rb omotka nici

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
42 odpowiedzi w tym temacie

#41 OFFLINE   trout master

trout master

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 4363 postów
  • LokalizacjaRZ
  • Imię:Arko

Napisano 29 marzec 2021 - 09:44

Może to tylko fotka tak zrobiona a w rzeczywistości są widoczne "wąsy pod spodem". :)

#42 OFFLINE   trout master

trout master

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 4363 postów
  • LokalizacjaRZ
  • Imię:Arko

Napisano 04 kwiecień 2021 - 13:21

To teraz przykład jak nie powinny wychodzić wstawki z niteczek na omotkach czyli tzw. tippety czy jakoś tak.
O te rzeczy pytałem i niestety wyszło beznadziejnie tak jak się tego spodziewałem. Niteczki-"wąsy" z tych srebrnych wstawek musza się chować pod nimi bo inaczej będą wyglądać jak u mnie na fotkach (i kiju). :(
Może wystrczy przycisnąć je mocno jedną nitką koloru omotki i będą się trzymać, ale tego nie sprawdzałem. Podejrzewam że najlepiej "wciągnąć" je pod srebrną wstawkę i tam pod spodem na pewno się zgubią z kolorem. A tak wyglądają jak na fotkach. Porażka, a miało być tak ładnie. :(
Fotki ku przestrodze. ;)
--------

Załączone pliki



#43 OFFLINE   PiotrCz

PiotrCz

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 218 postów

Napisano 04 kwiecień 2021 - 19:42

Kiepsko to wygląda. Najprostszym rozwiązaniem będzie "wciągniecie" nitki tipetu pod "spód" omotki w odwrotnym kierunku niż na załączonym zdjęciu. Szukam sposobu na zlikwidowanie wąsów. Jedynym który przychodzi mi na myśl w tej chwili to klejenie nitki bezpośrednio do blanku. Jestem w fazie testów.







Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: tech, tech-rb, omotka, nici

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych