Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Targi rękodziela wędkarskiego - Mrzeżyno 18-20 wrzesień 2015


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
273 odpowiedzi w tym temacie

#1 OFFLINE   danielg

danielg

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 77 postów
  • LokalizacjaMrzeżyno
  • Imię:Daniel
  • Nazwisko:Grombik

Napisano 08 lipiec 2015 - 08:45

Witam całą redakcję i wszystkich użytkowników.
 
Bardzo dziekuję wszystkim za wyciągnięcie do mnie pomocnej dłoni i zaufanie, które mi daliście jako organizatorowi. Dziekuję Remku, wszystkim adminom i moderatorom. Wasz patronat medialny jest dla mnie wyjatkowo cenny, ponieważ w swoich zasobach zkupiacie wielu wartościowych wykonawców.
 
Nie ukrywam, ze zorganizowanie takiej imprezy jako pionierskiej-bo pierwszej jest wyjatkowo trudne. Mimo wielu przeciwnościom, braku zaangażowania w projekt władz lokalnych, braku bezinteresownego zainteresowania mediów udaje nam się stworzyć coś wyjątkowego.
 
Proszę Was koledzy o wspólne zaangażowanie w imprezę i wspólna budowę czegoś historycznego. Postarajmy się stworzyć cos niepowtarzalnego, coś co bogatsze kraje obserwują i będą nam zazdrościć. niestety stworzenie takiej imprezy w naszym kraju to droga przez mękę, tym bardziej zapraszam wszystkich, bo im więcej potu i krwi mnie to kosztuje tym wieksza mam satysfakcję.
 
Największym wkładem z waszej strony w budowanie imprezy bedszie wasze wsparcie dla mnie i udzial w tym wyjątkowym wydażeniu. Przyjaciele, wszyscy którzy mieliście okazje mnie poznać, rozmawiac i  chodzić na rybki wiecie jakim jestem człowiekiem. Wiecie, że wszystko czego się podejmuję musi miec jakiś dodatkowy cel. Wiecie, że nie powiem i nie napisze żadnego slowa, które mogłoby byc nieprawdą.
 
Dziekuję bardzo wszystkim, którzy mimo skomasowanego ataku na moją osobę postanowili mi pomóc i zaufać. Dziekuję Wam za każde przychylne slowo, miłego priva, telefony ze wsparciem. To chyba najważniejsze. Bo ta impreza stworzona zostanie jako wyjątkowa, o wyjatkowym charakterze, która ugości Was a waszym rodzinom pokaże dużo bogatsze oblicze wędkarstwa. Przekonamy wszystkich bliskich, że wedkarstwo to nie jest tylko kij i woda, że w wędkarstwie jest wiele ciekawych rzeczy i że mamy przyjaciele bardzo wiele jeszcze do zrobienia. Organizując targi chcialem pokazać coś wyjątkowego o czym często zapamiętamy, dlatego nasz program, nasi wystawcy, fotografia wedkarstka, towarzystwa przyjaciół rzek pozwolą nam się zatrzymać na krótką chwilę refleksji. A z targów wrócimy jako dużo szczęśliwsi i usatysfakcjonowani.
 
Gwarantuję Wam że program targów będzie opracowany w taki sposób aby każdy kto do nas przyjedzie wrócił szczęśliwy do domu, zobaczyl i poznał mnóstwo przyjaciół z forum, nauczył i dowiedziall sie wielu cikawych rzeczy.
 
Gwarantuję Wam wyjątkową atmosferę i wyjątkową zabawę.
 
Jako oprganizator  gwarantuję Wam:
- minimum 50 wystawców
- pokazy i warsztaty rekodzieła
- ciekawą konferencję;
- spotkanie z przyjaciółmi z Towarzystw Przyjaciół Rzek;
- mnóstwo konkursów i nagród;
- 1-wszy otwarty konkurs fotografii wędkarskiej z wieka galeria najlepszych prac;
- wystawę Średniowiecznego Rybactwa;
- fotogalerię Historia Mrzeżyna;
- wyjątkowa atmosferę i integrację.
 
Jako Wielki Pakiet Promocyjny dla wystawców i naszych gości:
- darmowy festyn dla Waszych rodzin z Wędkarskim Rekodzielem; z konkursami dla dzieci;
- promocyjne noclegi za 50% obowiązujące cennika w wyznaczonych obiektach;
- promocyjne atrakcje za 50% ceny na parki rozrywki rodzinnej i różne atrakcje w okolicy (stadnina
  koni Pestka w Mrzeżyniei, spływy kajakowe, Paintball, Park Linowy w Mrzeżynie, Muzeum Fort
  Rogowo, Muzeum Multimedialne w Trzęsaczu i jeszcze kilka innych które są w fazie negocjacji);
- zniżka 50% w wybranej gastronomii;;
- wyjątkowa atmosferę i integrację;
- kilka dodatkowych atrakcji które sa w fazie ustaleń;
 
Kochani to wszystkow dla Was i Waszych Rodzin.
Unieśmy sie ponad wszystkie podziały i zbudujcie coś wyjątkowego.
To wszystko przecież dla Nas - skorzystajmy z tej wyjatkowej okazji i spotkajmy się razem.
 
Zapraszam bardzo serdecznie
Wasz przyjaciel i organizator
 
Daniel Grombik
(służę pomocą i radą w każdej sprawie)

Użytkownik remek edytował ten post 12 lipiec 2015 - 15:32


#2 OFFLINE   danielg

danielg

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 77 postów
  • LokalizacjaMrzeżyno
  • Imię:Daniel
  • Nazwisko:Grombik

Napisano 08 lipiec 2015 - 08:49

A oto oficjalna ulotka targów której 30.000 sztuk pojechało w Polskę  

Załączony plik  DL_ulotka_nowa.jpg   129,68 KB   31 Ilość pobrań

Użytkownik remek edytował ten post 12 lipiec 2015 - 15:32

  • Sambor lubi to

#3 OFFLINE   spinnerman

spinnerman

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 4601 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 10 lipiec 2015 - 22:34

Bardzo  ciekawa i słuszna inicjatywa.Trzymam kciuki i życzę powodzenia.



#4 OFFLINE   danielg

danielg

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 77 postów
  • LokalizacjaMrzeżyno
  • Imię:Daniel
  • Nazwisko:Grombik

Napisano 12 lipiec 2015 - 10:42

Kochani muszę Wam coś szybko napisać bo się w kilku kwestiach moglismy nie zrozumiec.

Napiszę Wam kochani co siedzi w mojej małej głowce i co ja myślę o celach i sposobie organizacji imprezy. Przepraszam za ewentualne błedy, ale nie ma czasu aby poswiecić temu dluższą chwilkę.

 

-  Organizując nasze Targi budujemy Polską Markę Rękodzieła w Polsce i za granica, to bardzo trudne zadanie, uczestnicząc w imprezie przyczyniamy sie do zmiany wizerunku naszego rękodziela, ludzie z całego Swiata usłyszeli, że to wlasnie u nas w Polsce jes taka impreza. Jeśli to wypali, to każdy rękodzielnik zyska już na samej nazwie Polskie Rękodzieło, a rekodzieło z Polski będzie bardziej szanowane i osiągalo  lepsze ceny;

 

-  Rola edukacyjna. Wiekszośc wędkarzy nigdy nie zastanawiala się czym się różni przyneta seryjna od rekodzieła. Teraz poprzez nasza imprezę wielu kolegow wędkarzy zaczeło zauważać dlkaczego tak na prawdę warto kupic rękodzieło, sami dochodzą do wniosku, że powinno kosztować więcej, że mogą nabyć coś wyjatkowego, coś tylko dla siebie i niepowtarzalnego.cy, poświecony czas na testy i udoskonalenia, że w każdej rzeczy artysta zostawia kawalek siebie.  Poza tym ludzie tacy jak moja żona, która nigdy hie wędkuje i ma czasami pretensje o czas który temu poswięcam, mimo wszystko zaczeła zauważać drugie oblicze wędkarstwa, otwierają się na temat i dostrzegaja w tym coś więcej.

 

- integracja. Wielu z nas mimo wielu prób nie mialo okazji na wspólne spotkania i integrację. To niepowtarzalna okazją do tego aby spotkać się na żywo, porozmawiać, a przede wszystkim zacieśnić współpracę i poruszyc wspólnie wiele ważnych tematów. (cena rękodzieła, organizacja sprzedaży, czy warto i jak zalegalizować dzialalnośc) To jedyna taka okzaja, okazja na fizyczne spotkanie i podziekowanie kolegom za pomoc, za dobre rady, wypicie piwka i wspólną zabawe. Nigdy wczesniej nie bylo takiej okazji albo brakowalo wszystkim czasu. Tym razem mamy okazję powiedzieć stop, rzucić wszystko, połaczyć targi z rodzinnym wypoczynkiem, zabawić się i wymienić doświadczeniami. To nieoceniona wartośc dodana imprezy.

 

- Intergracja z nabywcami. Otóż musze Wam napisać o czyms ważnym, cos co boli mnie najbardziej ( jako nabywcę rękodzieła) Zawsze marzylem o tym aby kiedys miec możliwość spotkania z ludzmi od których kupuję przynety.  Bardzo wazne dla mnie jest aby spotkac przyjaciela, któremu tyle zawdzięczam,dażę go szacunkiem, zwykła ludzka sprawa, zrobić zdjęcie, porozmawiać, podać dloń. Dla mnie to normalne i bardzo ważne. Miło kiedy również wykonawca, ktory od wielu lat sprzedaje nam przynety będzie widzial taką samą potrzebę, chęć spotkania z nami i szacunek do nas jako nabywców. Dla mnie to bardzo ważne, tak się buduje wyjątkową więź, szacunek i zaufanie. Dla mnie to niesamowite i bezwartościowe. Źle się czuję, kiedy slysze od kogoś, kogo daże szacunkiem i od kogo zamawiam rękodzieło, że on nie widzi potrzeby przyjazdu na targi, nie ma w tym żadnego interesu i nie musi się wystawiać ( na bazarach) obrażając mnie i moich wystawców. Podchodzenie do kogos innego jako slabszego i gorszego jest trochę malo przyzwoite. Kto powiedzial, że ktoś kto robi coś krócej musi robić je gorzej. Tu nie czas jest wyznacznikiem ale pasja, serce do tego i precyzja. Taka okazja - to coś wyjatkowego. Nie pisze tego, aby się wymądrzać tylko po to, aby pokazać drugą stronę madalu, ważne sprawy dla wystawcy i klienta. Chce pokazać co myslimy. Czy to tylko ineres jest ważny??? Panowie.

 

- Budowanie oficjalnej sieci sprzedażowej za granicę, kraj i legalizacja działalności gospodarczej. Ta impreza ma dać szansę wielu ludziom na legalizację dzialalności, aby otworzyły sie przed nimi wielkie możliwości, aby w końcu mogli zacząc godnie żyć, rzucic pracę po godzinach i zacząc legalnie zarobkować. Ile tak można, wiem że wiele. Było by wspaniale, kiedy ludzie mogliby się zając tym co najbardziej kochają, aby mogli się rozwijać i legalnie zarobkować. To ogramna szansa dla wielu małych firm i mikroprzedsiębiorstw. Mamy pierwsze przykłady że tak można, że to mozliwe. Otwórzmy razem te dzwi dla nas i dla innych.

 

- promocja rękodziela i popularyzacja. Celem targów jest promocja rękodzieła, edukacja i uświadamianie wędkarzy, że warto inwestować w rękodzieło. Aby wybór przynęt nie byl przypadkowy, tylko świadomy i przemyślany. Aby wszystko w naszych rękach bylo celowo kupione i uzywane. Dajmy szansę naszej branży  wzmocnić się na stałe.

 

- pokazanie wędkarstwa z całkowicie innej strony. Program targów ma charakter edukacyjny i handlowy. Opracowując program targów zaplanowałem wszystko tak aby pokazać drugą stronę wędkarstwa, te lepszą na ktorą często nie zwracamy uwagi. Program i oprawa ma przekonać wszystkich odwiedzających, że wędkarstwo to nie tylko kij i woda, tylko cos wyjątkowego, cos wspaniałego, cos co tematycznie jest bardzo złożone i obszerne.

 

- budowa wizerunku wędkarskiego. Nie przeszkadza Wam kochani że jak powiecie wędkarze, to wszyscy, władze, media i sponsorzy postrzegaja nas z perspektywy branży biednej i malo opłacalnej, mimo tego że są nas prawie 2 miliony wszędzie jesteśmy lekceważeni. Dla wszystkich wędkarz kojarzony dalej jest jako "STARSZY ZAROŚNIĘTY PAN, UBRANY W BECHATKE MORO, SIEDZĄCY NA WIADERKU PO FARBIE,W GUMOWCACH, NO I OCZYWIŚCIE TRZYMAJĄCY ŻUBRA W RĘKU". Zawalczmy kochani o szacunek nasz i zmianę wizerunku. Jest nas tak wielu, a do tej pory nie było żadnej oferty skierownej wyłacznie dla nas,

 

- Interes. Najgorsza i najtrudniejsza częśc organizacji. Organizacją targów zająłem się dlatego że kilku kolegów ktorzy zajmują się rękodzielem poprosiło mnie o pomoc, mówili mi że to niesprawiedliwe że nie mają możliwości uczsetniczyć w targach bo po prostu ich na to nie stać. Twierdziliście że byłoby super jakby ktoś Was wkońcu zauważyl. Dlatego podjąłem się tak trudnego wyzwania.  Niestety przekonałem sie że wiekszośc ludzi jak nie ma w tym prywatnego interesu i korzyści nie podejmnie wyzwania. Kochani dlaczego w naszym kraju jest tak że jak ktoś na czymś nie zarobi to nie kiwnie palcem aby pomóc innym  Wiem, że większość z Was ma dużo zamówień, na tę chwile nie jesteście w stanie przyjmować dodatkowych zlecen, ale chcialbym abyście spojrzeli na imprezę moimi oczami, ocenili ją z perspektywi misji i celu, oceni jej wagę, dostrzegli pomocowy charakter. Czy nie warto przyjechać i spotkać pasjonatów z całej Polski? Może warto pomóc innym, wystartować młodszym kolegom, zbudować solidne fundamenty, udowodnic sobie nasza wartośc i siłe.

 

- konkurencja. Musimy pamietac o jednym, że w świecie interesu nigdy nie jest tak, że jak jest na coś zapotrzebowanie to nikt tego nie zobaczy. Otóż musimy mieć swiadomośc tego, że konkurencja nie śpi. Kraje bloku wschodniego coraj prężniej wykonują rękodzielo, podobnie Chorwaci, Serbowie i inni. Nie pozwólmy tak wspaniałej branży w której jesteśmy pionierami stracić swoje możliwości i potencjał. Obrońmy Polską Markę Rękodzieła i pozwólmy się rozwijać. Ile Polskich branży upadlo, w których jako Polacy byliśmy jednymi z najlepszych na Swiecie? Tylko przez brak wsparcia władz i mediów, braku zrozumienia i pomocy traciliśmy cos w czym jesteśmy tacy dobrzy. Czy tym razem też tak będzie? Nie!!! Tym razem to my wyprzedzamy konkurencję, pochylmy się odrobinę, czasami warto. Jeśteśmy pierwsi i najlepsi. To ogromna szansa dla nas wszystkich.

 

Kochani pisze to bardzo krótkie wyjasnienie abyście wiedzieli jakie są cele organizacji tej imprezy. Chce abyście wszyscy wiedzieli czym się kieruję i co mamy do zrobienia, Jak widzicie to wyjątkowo ważna impreza nie tylko dla Rekodzielników ale również wszystkich wedkarzy. Pokażemy wszystkim, że wędkarstwo jest bardzo wartościowe i ma wiele ciekawych aspektów. Zapracujmy na zmianę wizerunku i sposobu postrzegania nas jako branży w która warto inwestowac. Unieśmy sie ponad wszelkie trudności i zbudujmy razem coś wyjątkowego. Nie patrzmy wyłacznie na własny interes. Mamy niepowtarzalną okazję zbudować coś jako pierwsi w Europie i prawdopodobnie na Świecie, coś wyjątkowego. Sprawmy aby już pierwsza edycja była bardzo mocna. Gwarantuję Wam - cały swiat nam się przygląda, mój profil fb polubiło 90-kolegów z Japonii, 110 z USA, wileu z Kanady i wielu krajów Europejskich. To wielkie wyzwanie i niepowtarzalna okazja dla nas Polaków. W końcu zróbmy w tym kraju coś dobrego, coś czego wszystcy będa nam zazdrościć.

 

Do tego wszystkiego potrzebuję Waszego wsparcia i pomocy. To wszystko kochani dla Nas. Skorzystajmy z tej okazji. Potrzebuję Waszego wsparcia w uczstnictwie w imprezie jako wystawców i jako odwiedzających. Jesteście mi potrzebni, każdy może swoją obecnością wnieść cos wspanialego, dołożyć kolejną małą ale bardzo ważną cegielkę do budowania solidnego fundamentu pod kolejne edycje. Dajcie się przekonać i zaufajcie mi jako organizatorowi, jak mnie poznacie zobaczyćie jakim jestem człowiekiem, Zawsze możecie na mnie liczyć, potwierdzą ten fakt wszyscy ktorzy mieli przyjemnośc ze mną się przyjaźnić. Nie patrzmy kochani na wszystko z perspektywy dnia dzisiejszego i wyłacznie korzyści finansowych. Zobaczmy cos więcej, popatrzmy czego oczekujemy od takiej imprezy i co chcielibyśmy zmienić. Mam nadzieję że zobaczycie w tej imprezie taki sam cel i wartośc jaką ja.

 

Opracowując warunki organizacji imprezy pomyślalem o wszytskim. Oferty promocyjne na noclegi i atrakcje dla dzieci i rodziny maja Was zachęcić do przyjazdu i połaczenie imprezy w wielkie 2-dniowe świetowanie z wieloma atrakcjami dla bliskich. to jest pierwsza tego typu impreza, która zadba o wasze rodziny, gzdie każdy wyjedzie z wyjątkową satysfakcją.

 

Proszę Was nie odbierajcie tekstu jako krytyki kogokolwiek, po prostu chciałem Was przekonać. To moje spojrzenie na sprawę, organizacji i celów takiej imprezy.

 

Zapraszam Was wszystkich do wsparcia imprezy i do wspólnego świetowania.

Zapraszam kolejnych wystawców.

 

Pozdrawiam

Wasz Przyjaciel

Danbiel Grombik


Użytkownik danielg edytował ten post 12 lipiec 2015 - 23:46


#5 OFFLINE   RokiFishBoa

RokiFishBoa

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1037 postów
  • Imię:Zbigniew

Napisano 12 lipiec 2015 - 20:57

Trudno trafić na ten wątek. Może zmienić jego lokalizację na tym portalu? Inicjatywa chwalebna - tylko klaskać. Niestety obawiam się o brak odzewu. 


  • platynowłosy, Adrian B. i danielg lubią to

#6 OFFLINE   Tomek88

Tomek88

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3209 postów
  • LokalizacjaGrójec
  • Imię:Tomasz
  • Nazwisko:Zienkiewicz

Napisano 12 lipiec 2015 - 21:29

Kolega natrudził się okrutnie pomimo tego odzew w wątku niewielki.

Lokalizację na portalu można by zmienić, może nawet wyróżnić na głównej, ale niestety lokalizacji fizycznej to nie zmieni. To chyba główna bariera :)


  • danielg lubi to

#7 OFFLINE   danielg

danielg

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 77 postów
  • LokalizacjaMrzeżyno
  • Imię:Daniel
  • Nazwisko:Grombik

Napisano 12 lipiec 2015 - 22:57

Drodzy koledzy - psychologia tłumu. Nie wiem dlaczego własnie Ci ktorzy mają dużo mądrych przemyśleń i są bardzo wartościowi boją się czasami reakcji innych i braku akceptacji? Ale tak już jest. Szybciej ludzie reagują na coś negatywnego. Tak my reagujemy jako Polacy.

 

Ale spokojnie dajmy wszytskim więcej czasu. Przeprowadzam setki rozmów każdego tygodnia, tysiące miesięcznie. Jest tu na formu wielu którzy ze mną osobiście rozmawiało i zgadzają się ze mną w wielu sprawach. Poczekajmy trochę. Uwzględnijmy że jest weekend, po niedzieli będzie lepiej. Kiiedy można z wędką wyjść nad wodę darmo szukać wielu przed monitorem. SEZONOWOSC. Zimą byłoby dużo bardziej aktywnie w temacie.

 

Gwarantuję Wam że impreza się odbędzie i że będzzie doskonała. Będzie tak dlatego że pomaga wielu ludzi a jeszce więcej czeka w blokach, nie wspominając o tych co nam kibicują. Patrzy na nas wielu cudzoziemców. Reszta w naszych rękach. Już wkrótce więcej ciekawych informacji, potwierdzonych.

 

Pozdrawiam Kochani i głowa do góry, bedzie dobrze. Bardzo dziękuję za polubienia.



#8 OFFLINE   PLECIONA

PLECIONA

    Zaawansowany

  • Forumowicz+ bez giełdy
  • PipPipPip
  • 835 postów
  • LokalizacjaBydgoszcz

Napisano 13 lipiec 2015 - 06:04

Widzę, ze impreza zapowiada się dobrze. Z atrakcjami dla rodzin to świetny pomysł! Planuję przyjechać, mam nadzieję, że wszystko się uda :).

Użytkownik PLECIONA edytował ten post 13 lipiec 2015 - 06:06

  • danielg lubi to

#9 OFFLINE   danielg

danielg

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 77 postów
  • LokalizacjaMrzeżyno
  • Imię:Daniel
  • Nazwisko:Grombik

Napisano 13 lipiec 2015 - 21:52

tak bedzie super - pochwale sie ide udało nam się ostatnio zalatwić:

 

Mamy już "PATRONAT MARSZAŁKA WOJEWÓDZTWA ZACHODNIOPOMORSKIEGO OLGIERDA GEMBLEWICZA"  Pan Marszałek Olgierd Gemblewicz docenił nasze starania i inicjatywę i postanowił wesprzeć nas swoim patronatem.

 

Nasz cel jest wyjątkowy i bardzo szlachetny, osiągamy trudne ale nie małe sukcesy. Ostatnie 2 tygodnie są potwierdzeniem prestiżu imprezy i dobrego kierunku działania. Trzymajcie kciuki bo jeszcze dużo do zrobienia, ale gwarantuje będzie wyjątkowo.

 

Pozdrawiam
Wasz przyjaciel Daniel

Załączony plik  Kopia logo marszałka.jpg   24,7 KB   23 Ilość pobrań


Użytkownik danielg edytował ten post 18 lipiec 2015 - 18:01

  • patu lubi to

#10 OFFLINE   danielg

danielg

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 77 postów
  • LokalizacjaMrzeżyno
  • Imię:Daniel
  • Nazwisko:Grombik

Napisano 18 lipiec 2015 - 18:00

Mamy już również Patronat Kuriera Szczecińskiego

 

Redakcja kuriera zdecydowała się nas wesprzeć

 

Załączony plik  kurier.jpg   12,88 KB   22 Ilość pobrań


Użytkownik danielg edytował ten post 18 lipiec 2015 - 18:04

  • patu lubi to

#11 OFFLINE   danielg

danielg

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 77 postów
  • LokalizacjaMrzeżyno
  • Imię:Daniel
  • Nazwisko:Grombik

Napisano 18 lipiec 2015 - 18:06

nawiązaliśmy również współpracę  z lokalną rozgłośnią radiową

 

Załączony plik  Radio-Plus-Gryfice-Zawsze-w-Rytmie.jpg   30,53 KB   18 Ilość pobrań


  • patu lubi to

#12 OFFLINE   danielg

danielg

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 77 postów
  • LokalizacjaMrzeżyno
  • Imię:Daniel
  • Nazwisko:Grombik

Napisano 18 lipiec 2015 - 18:14

A taraz najwazniejsze. Mamy wspaniałego patrona medialnego z którym współpraca to czysta przyjemność.

 

Załączony plik  Jerkbait_logo-01.jpg   21,67 KB   17 Ilość pobrań


  • patu, Piotrek Milupa i G_rzegorz lubią to

#13 OFFLINE   danielg

danielg

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 77 postów
  • LokalizacjaMrzeżyno
  • Imię:Daniel
  • Nazwisko:Grombik

Napisano 21 lipiec 2015 - 20:20

Kochani pochwalimy się Wam końcowym plakatem-zamówiliśmy kolejne 3 000 sztuk

 

500 sztuk leci na Śląsk i 500 sztuk na Mazowsze.

z tamtąd przy waszej pomocy zbudujemy dystrybucję na okolicę.

Jeśli ktoś może i chce pomóc nam w rozesłaniu plakatów proszę o priv.

 

chodzi nam głownie o okolice-miasta i miasteczka wokolo (nawet do 100km)

- od Katowic

- Warszawa i miasta ościenne;

- Poznań i wokoło

- Wrocław,

- Mazury

 

Dziękuję za pomoc



#14 OFFLINE   danielg

danielg

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 77 postów
  • LokalizacjaMrzeżyno
  • Imię:Daniel
  • Nazwisko:Grombik

Napisano 22 lipiec 2015 - 17:23

Załączony plik  BANER_plot.jpg   61,48 KB   15 Ilość pobrań


Użytkownik danielg edytował ten post 22 lipiec 2015 - 17:26


#15 OFFLINE   danielg

danielg

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 77 postów
  • LokalizacjaMrzeżyno
  • Imię:Daniel
  • Nazwisko:Grombik

Napisano 28 lipiec 2015 - 20:03

Kochani oto bieżąca lista wystawców.
Oprócz wymienionych nazwisk jest zgłoszonych kilka osób ale czekam na 100% potwierdzenia (umowa).

1. Dariusz Furgoł; (koguty)
2. Bartosz Szala; (ubrania, sprzet)
3. Zbigniew Oczoś; (muchy)
4. Bartłomiej Bartodziej ; (woblery)
5. Łukasz Motowidełko; (woblery)
6. Grzegorz Sydoriak; (woblery)
7. Tomasz Domański; (woblery)
8. Janusz Ryczkowski; (woblery)
9. Adam Szwanka; (woblery)
10. Jacek Grzeszczyk; (starbajty i woblery)
11. Piotr Lipiec; (pracownia: wędziska i blachy)
12. Piotr Mołdoch; (pracownia: wędziska i woblery)
13. Marcin Malicki (woblery)
14. Dariusz Kalista; (blachy)
15. Grzegorz Wadecki; (obrotówki i wahadła)
16. Waldemar Giżanowski; (turystyka wędkarska - dorsze)
17. Przemysław Samborski; (woblery)
18. Tomasz Gorgolik; (woblery)
19. Igor Olejnik; (obrotówki i wahadła)
20. Andrzej Wołkowski; (obrotówki i wahadła)
21. Łukasz Will; (smużaki)
22. Marcin Drozdowski; (woblery)
23. Wojciech Kudlacz; (mucha i turystyka wędkarska)
24. Piotr Prażmowski; (jerki)
25. Tomasz Mokras. (spławiki retro)
26. Piotr Gadus; (turystyka wędkarska – łosoś i dorsze)
27. Michał Mytko, Tomasz Mańczak - ART-ROD (wędziska)
28. Art.-Rod; (obrotówki)
29. Irek Gębski; (woblery)
30. Piotr Matusiak (pracownia, woblery, gumy)
31. Dariusz Jankowski; (wędziska, podlodówki, murmyszki, woblery)
32. Krzysztof Sowa; (przewodnik wędkarski)
33. Grzegorz Sidor; (woblery, rzeźby ryb)
34. Matthew G. Hauge; (woblery, jigi ze Szwecji)
35. Northrods. (pracownia wędkarska)

 

36. Daniel Grombik ORGANIZATOR
PATRONI MEDIALNI I GOŚCIE HONOROWI
37. Wędkarski Świat Redakcja wędkarska
38. Jerkbait Forum wędkarskie
39. Kol. Karol Zacharczyk Gość honorowy
40. Z wędką nad wodę w Polskę i Świat -Telewizja wędkarska

 

Szykuje się nam kilka niespodzianek, ale czekajcie cierpliwie.
Jestem dobrej myśli.
Gwarantuję Wam-będzie się działo.

Pozdrawiam
Daniel Grombik

11800110_386171731572807_356014564535063

Użytkownik danielg edytował ten post 30 lipiec 2015 - 21:38


#16 OFFLINE   danielg

danielg

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 77 postów
  • LokalizacjaMrzeżyno
  • Imię:Daniel
  • Nazwisko:Grombik

Napisano 28 lipiec 2015 - 20:04

ZAPRASZAM KOCHANI DO DYSKUSJI !!!!!

 

NAPISZCIE COŚ.

BEDZIECIE TAM ZE MNĄ?



#17 OFFLINE   Piotr Lipiec

Piotr Lipiec

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 494 postów
  • LokalizacjaStraachowice

Napisano 28 lipiec 2015 - 21:09

Ja będę , wprawdzie  chyba coś ok 700km mam, ale wiem że warto tam być .Prace nad moimi przynętami w pełni ,będzie w czym wybierać , może uda się jeszcze jakieś kijki złożyć do prezentacji jak czas pozwoli .


  • Kuballa44 i danielg lubią to

#18 OFFLINE   G_rzegorz

G_rzegorz

    Zaawansowany

  • Twórcy
  • PipPipPip
  • 1342 postów
  • LokalizacjaKujawsko pomorskie
  • Imię:Grzegorz

Napisano 28 lipiec 2015 - 21:19

Też bardzo chętnie bym wpadł :D Jak Kumpli namówię to przyjedziemy...w końcu aż tak daleko nie mamy :P

Być może do zobaczenia!


  • danielg lubi to

#19 OFFLINE   godski

godski

    SUM

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPipPip
  • 15565 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 28 lipiec 2015 - 21:53

Gdyby ktoś z W-wy jechał to chętnie. Może się zorganizujemy.


  • danielg lubi to

#20 OFFLINE   danielg

danielg

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 77 postów
  • LokalizacjaMrzeżyno
  • Imię:Daniel
  • Nazwisko:Grombik

Napisano 29 lipiec 2015 - 04:36

Pamiętajcie koledzy że oprócz targów mamy tam dla Was i waszych rodzin, dzieciaczków dwa dni darmowego festynu.

Możecie przyjechac na ten weekend w z 50% rabatem na noclegi z mozliwością przedłużenia pobytu do 7 dni.

Czyli możecie sobie zrobić spóźnione wakacje za 50% obowiązującego cennika. Ostatnie lata pokazaly że czerwiec i wrzesien są ładniejsze pogodowo od lipca i sierpnia. Do tego rusza się już rybka, troć, okoń i sandacz.

 

Poza tym kochani gwarantuję Wam jako moim gościom wszystkie parki rozrywki w okolicy dla dzieci za 50% obowiązującego cennika.

Wystarczy byc na targach i otrzymać bon promocyjny. Poza tym wiele konkursów z nagrodami, a nasi wystawcy zrobią warsztaty rękodzieła, pokażą swoje sposoby robienia przynęt.

 

Zachęcam serdecznie. Zamowcie tylko pogodę bo nie wiem jakie układy mam z Najwyższym???

Pomogę we wszystkim co mogę. Pozdrawiam






Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych