Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie
AUTORSKI

Pracownia,, Pstrągman''

pracownia autorski-rb

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1158 odpowiedzi w tym temacie

#881 OFFLINE   Kogut Fishing

Kogut Fishing

    Pozytywnie zakręcony...

  • Twórcy
  • PipPipPip
  • 1189 postów
  • LokalizacjaKielce
  • Imię:Filip

Napisano 04 czerwiec 2018 - 21:05

Przeglądając profil autora zastanawiałem się kto zrobił podobny kijek do mojego. Teraz już wiem Nie wpadłbym na to ;) Kuraki mam nadzieje, że i w tym sezonie dadzą czadu.

#882 OFFLINE   Darek K

Darek K

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 385 postów
  • LokalizacjaŁódź
  • Imię:Darek

Napisano 07 czerwiec 2018 - 07:09

Muchowy Travel 8' #3  w 7 składach

 

Jaki to blank?



#883 OFFLINE   pstrągman

pstrągman

    Zaawansowany

  • Twórcy
  • PipPipPip
  • 804 postów
  • Lokalizacjalubelskie

Napisano 07 czerwiec 2018 - 09:28

To akurat blank ,,no name'' z Ebaya .



#884 OFFLINE   Darek K

Darek K

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 385 postów
  • LokalizacjaŁódź
  • Imię:Darek

Napisano 07 czerwiec 2018 - 16:25

Dzięki



#885 OFFLINE   pstrągman

pstrągman

    Zaawansowany

  • Twórcy
  • PipPipPip
  • 804 postów
  • Lokalizacjalubelskie

Napisano 10 czerwiec 2018 - 21:08

CD Taiaha 8'6'' 25lb .Wędka zrobiona specjalnie do łowienia ,,głowatek'' na duże woblery.

1l3Qh-G79dUW.JPG?v=21l3Qh-1VTZs0.JPG?v=21l3Qh-eOWYZ3.JPG?v=21l3Qh-HOxRWP.JPG?v=21l3Qh-9LfILB.JPG?v=21l3Qh-am9x0y.JPG?v=21l3Qh-JUxcMS.JPG?v=2



#886 OFFLINE   pstrągman

pstrągman

    Zaawansowany

  • Twórcy
  • PipPipPip
  • 804 postów
  • Lokalizacjalubelskie

Napisano 10 czerwiec 2018 - 21:12

F.A. Blaas Slim 7'6'' 10lb  2-13g , bardzo szybka,mocna pstrągówka o głębokim ,progresywnym ugięciu.

TLgh1-1oWelg.JPG?v=5TLgh1-sBq4N4.JPG?v=4TLgh1-wAsnXL.JPG?v=4TLgh1-1zggAt.JPG?v=2TLgh1-OPVAa0.JPG?v=5TLgh1-5MsYsw.JPG?v=5



#887 OFFLINE   pstrągman

pstrągman

    Zaawansowany

  • Twórcy
  • PipPipPip
  • 804 postów
  • Lokalizacjalubelskie

Napisano 10 czerwiec 2018 - 21:17

Coś pod sandacza z brzegu i nie tylko. Kraag XF 313 cm 8-37g 22lb. Uzbrojony w uchwyt Matagi TVS 17 ,Fuji T2 i barwioną na czarno i zalaną żywicą korkogumę.

qkVrL-pkJh17.JPG?v=2qkVrL-Z8rUuU.JPG?v=2qkVrL-BkDUtv.JPG?v=2qkVrL-r63TND.JPG?v=2qkVrL-qbK9Ge.JPG?v=2qkVrL-B3kKo0.JPG?v=2qkVrL-0db6lB.JPG?v=2



#888 OFFLINE   Profil_Nieaktywny

Profil_Nieaktywny

    Sparta Rods

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3476 postów
  • Imię:Łukasz
  • Nazwisko:Borucki

Napisano 10 czerwiec 2018 - 21:39

Kraag zniszczył system.....piekny , te elementy rękojeści w lakierze z czego są jeśli to nie tajemnica ?

#889 OFFLINE   maykel

maykel

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 590 postów
  • Imię:Michał

Napisano 10 czerwiec 2018 - 23:16

Kraag zniszczył system.....piekny , te elementy rękojeści w lakierze z czego są jeśli to nie tajemnica ?

barwioną na czarno i zalaną żywicą korkogumę.
  • Profil_Nieaktywny lubi to

#890 OFFLINE   Andru77

Andru77

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1779 postów
  • LokalizacjaRoztocze

Napisano 11 czerwiec 2018 - 19:01

Widziałem tego super UL. Masz fotki ugięcia? Pewnie nie miałeś go nad wodą, ale moze wlasciciel by kilka zdań napisał jak go trochę potestuje. Myślę, że poza mną kilku kolegów z chęcią się czegoś o nim dowiedzieli.

#891 OFFLINE   Mateo1989

Mateo1989

    Zaawansowany

  • Twórcy
  • PipPipPip
  • 794 postów
  • LokalizacjaSopot
  • Imię:Mati
  • Nazwisko:W

Napisano 11 czerwiec 2018 - 20:23

Kozacki ten kraag !!! Z morethanem piękną parę by tworzyli :) 


  • pstrągman lubi to

#892 OFFLINE   trout master

trout master

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 4352 postów
  • LokalizacjaRZ
  • Imię:Arko

Napisano 11 czerwiec 2018 - 20:51

CD Taiaha 8'6'' 25lb .Wędka zrobiona specjalnie do łowienia ,,głowatek'' na duże woblery.

 

 

Cacy. :)

Przelotki jakoś słabo wyglądają i ich rozstaw jakiś taki .... antyczny. Napiszesz coś więcej?



#893 OFFLINE   pstrągman

pstrągman

    Zaawansowany

  • Twórcy
  • PipPipPip
  • 804 postów
  • Lokalizacjalubelskie

Napisano 14 czerwiec 2018 - 22:33

Cacy. :)

Przelotki jakoś słabo wyglądają i ich rozstaw jakiś taki .... antyczny. Napiszesz coś więcej?

Jak to słabo ? ,antyczny?? dwie stopy tez się czasami używa .  :)



#894 OFFLINE   pstrągman

pstrągman

    Zaawansowany

  • Twórcy
  • PipPipPip
  • 804 postów
  • Lokalizacjalubelskie

Napisano 14 czerwiec 2018 - 22:34

Widziałem tego super UL. Masz fotki ugięcia? Pewnie nie miałeś go nad wodą, ale moze wlasciciel by kilka zdań napisał jak go trochę potestuje. Myślę, że poza mną kilku kolegów z chęcią się czegoś o nim dowiedzieli.

Czy chodzi Ci Andrzej o tego Matagi XUL do 1g?



#895 OFFLINE   SzymonP

SzymonP

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 347 postów
  • LokalizacjaGdańsk

Napisano 17 czerwiec 2018 - 11:15

Kraag zniszczył system.....piekny , te elementy rękojeści w lakierze z czego są jeśli to nie tajemnica ?

 

Faktycznie wygląd rękojeści jest interesujący i robi wrażenie. Ciekawe jednak jak będzie się to sprawowało od strony użytkowej. Pierwsze co przychodzi na myśl to czy nie będzie problemu ze ślizganiem się takiej rękojeści w dłoniach.

Dodatkowo na tak wykonaną rękojeść będzie trzeba bardzo uważać. Przy łowieniu sandaczy ciężko jest obchodzić się ze sprzętem jak z jajkiem. Przypuszczam, że po kilku miesiącach intensywnego użytkowania rękojeść taka może zamienić się w jedną wielką rysę.


  • skalek-77 i robertk lubią to

#896 OFFLINE   Andru77

Andru77

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1779 postów
  • LokalizacjaRoztocze

Napisano 18 czerwiec 2018 - 09:07

Czy chodzi Ci Andrzej o tego Matagi XUL do 1g?

Tak. Może go dla siebie zrobiłeś?


Użytkownik Andru77 edytował ten post 18 czerwiec 2018 - 09:07


#897 OFFLINE   pstrągman

pstrągman

    Zaawansowany

  • Twórcy
  • PipPipPip
  • 804 postów
  • Lokalizacjalubelskie

Napisano 20 czerwiec 2018 - 19:03

Tak. Może go dla siebie zrobiłeś?

Niestety ,klient był szybszy  :)


  • Andru77 lubi to

#898 OFFLINE   pstrągman

pstrągman

    Zaawansowany

  • Twórcy
  • PipPipPip
  • 804 postów
  • Lokalizacjalubelskie

Napisano 20 czerwiec 2018 - 19:18

Faktycznie wygląd rękojeści jest interesujący i robi wrażenie. Ciekawe jednak jak będzie się to sprawowało od strony użytkowej. Pierwsze co przychodzi na myśl to czy nie będzie problemu ze ślizganiem się takiej rękojeści w dłoniach.

Dodatkowo na tak wykonaną rękojeść będzie trzeba bardzo uważać. Przy łowieniu sandaczy ciężko jest obchodzić się ze sprzętem jak z jajkiem. Przypuszczam, że po kilku miesiącach intensywnego użytkowania rękojeść taka może zamienić się w jedną wielką rysę.

A niby dlaczego ma wyglądać jak jedna rysa.Mam w swoim  jednym kiju zalakierowany koniec,łowie już tym ze 2 lata i żadnych rys tam nie widzę,No chyba że komuś wędka służy do podpierania się.

To samo z rękojeścią.Zawsze wędkę o coś opieram,nigdy nie kładę na ziemi .Użytkuje niektóre  bardzo intensywnie i je nie oszczędzam,co nie znaczy że nie szanuję.To nie są patyki za 100 zł i jakaś  minimalna dbałość o sprzęt się należy.


  • Łukasz 24 lubi to

#899 OFFLINE   SzymonP

SzymonP

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 347 postów
  • LokalizacjaGdańsk

Napisano 22 czerwiec 2018 - 16:57

To nie są patyki za 100 zł i jakaś  minimalna dbałość o sprzęt się należy.

 

Ale ja przecież nie piszę, że ktoś ma tym sprzętem łoić krowy i go nie szanować. Są jednak takie miejsca i sytuacje gdzie zwyczajnie nie da się rozczulać nad kijem. Nie wyobrażam sobie takiego uchwytu np. do nocnego łowienia sandaczy na wiślanej opasce, gdzie balansujesz chodząc po ciemku po kamieniach itd. Nawet gdybym się bardzo starał i tak prędzej czy później porysowałbym ten uchwyt gdzieś w ciemności. Podobnie sprawa ma się pewnie na łódce gdy odhaczasz rybę i kij trzeba gdzieś odstawić. Nie zawsze da się też kij o coś oprzeć. Staram się tego unikać, ale jeśli nie mam wyjścia kładę kij na ziemi. Ot takie moje zdanie.

 

PS. Bardzo lubię Twój styl klasycznych rękojeści A'la Hardy w kijach pstrągowych i trociowych. To jest to  :)



#900 OFFLINE   pstrągman

pstrągman

    Zaawansowany

  • Twórcy
  • PipPipPip
  • 804 postów
  • Lokalizacjalubelskie

Napisano 24 czerwiec 2018 - 18:53

Ale ja przecież nie piszę, że ktoś ma tym sprzętem łoić krowy i go nie szanować. Są jednak takie miejsca i sytuacje gdzie zwyczajnie nie da się rozczulać nad kijem. Nie wyobrażam sobie takiego uchwytu np. do nocnego łowienia sandaczy na wiślanej opasce, gdzie balansujesz chodząc po ciemku po kamieniach itd. Nawet gdybym się bardzo starał i tak prędzej czy później porysowałbym ten uchwyt gdzieś w ciemności. Podobnie sprawa ma się pewnie na łódce gdy odhaczasz rybę i kij trzeba gdzieś odstawić. Nie zawsze da się też kij o coś oprzeć. Staram się tego unikać, ale jeśli nie mam wyjścia kładę kij na ziemi. Ot takie moje zdanie.

 

PS. Bardzo lubię Twój styl klasycznych rękojeści A'la Hardy w kijach pstrągowych i trociowych. To jest to  :)

Ten Kraag był zrobiony tak ,jak życzył sobie tego klient. Może dla siebie bym tak nie zrobił ,ale jak to mówią ,,klient naćpannnnn'' :lol: .

Co do trzymania, nic się nie ślizga,wrażenie podobne jak malowany uchwyt matagi.







Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: autorski, pracownia, autorski-rb

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych