Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Jaki blank pod wahadło 15-30 gram ?

blank

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
23 odpowiedzi w tym temacie

#21 ONLINE   przemofight

przemofight

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 379 postów

Napisano 12 wrzesień 2015 - 09:22

Nie zawsze co nowe to lepsze... sam łowię na spina Dam New Dimension 2,4m 10-30g i jak dla mnie ten blank jest rewelacyjny .Jak dla mnie ideał na szczupaka i okonia...

Łowiłem dotychczas na wiele różnych modeli spiningów, co prawda fabrycznych, nie z pracowni ale żaden nie dorównuje Damowi. W dobie wysokomodułowych konstrukcji większość wędkarzy chce iść z postępem kupując nowości, które tak naprawdę nie zawsze spełniają oczekiwania. W starszych modelach blank pracuje parabolicznie i ugina się progresywnie wraz z obciażeniem nawet do samego korka i nie trzasnie.

Te kije mają dusze... z pewnością gdyby te blanki odciążyć to wówczas by pokazały co potrafią... Ale to tylko moje zdanie.
  • popper i CM Punk lubią to

#22 Guest_Erin_*

Guest_Erin_*
  • Guests

Napisano 13 czerwiec 2019 - 09:12

Witam.

 

Poszukuję blanku pod wahadłówki. Ma pracować z Algami 1-2, Gnomami 1-2, może nawet w rozmiarze 3. Długość w przedziale 2,60 - 2,75m. Kij w zasadzie na dużą rzekę.

 

Doradźcie coś Panowie !  :)



#23 OFFLINE   Karpiu95

Karpiu95

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 884 postów
  • LokalizacjaTurek/Warszawa
  • Imię:Robert
  • Nazwisko:Karpiński

Napisano 13 czerwiec 2019 - 09:40

Moze avid?

#24 OFFLINE   Andru77

Andru77

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1779 postów
  • LokalizacjaRoztocze

Napisano 13 czerwiec 2019 - 12:40

Nie wiem ile ważą te wahadła bo jeśli zakładam wahadełko to Hetflaisz lub Kalista ewentualnie Duda, używam Kraag SKXF 9616-2N jedni uważają że to blank tylko pod gumę u mnie robi za uniwersał na bolenia, szczupaka i sandacza. Przynęty to gumy, woblery, ww wahadłówki. Jeśli będzie za mocny to jest i o oczko lżejszy.  Kilku znajomych wybrało ten model jak i ten właśnie ciut słabszy po tym jak połapali moim.Właśnie jako taki uniwersał. 


  • jacek.hetflaisz lubi to





Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: blank

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych