Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Woblery Salmo - ewentualne problemy i serwis reklamacyjny


  • Zaloguj siÄ™, aby dodać odpowiedź
164 odpowiedzi w tym temacie

#1 OFFLINE   pitt

pitt

    JadÄ™ na ryby ... na zawsze

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 9353 postów

Napisano 13 maj 2010 - 08:45

po raz kolejny pekl mi wobler, w ostatnim czasie polamaly sie rozne modele, od horneta do warriora, zawsze woblery ze sterem i zawsze pekala glowa tuz za sterem, w 95% na skutek udrzenia w kamien na dnie ... ciekawy jestem, czy to tylko moj pech lub problem jest bardziej ogolnej natury i znany takze innym uzytkownikom, co mogloby np. oznaczac, ze salmo ma slabe punkty w procesie produkcyjnym, jakosci uzytych materialow lub w kontrukcji wabikow ... ???



mysle, ze jezeli faktycznie diabel tkwi w detalu, to kazdy producent z checia przyjmie konstruktywna krytyke po to, aby sie polepszyc :D
dodam, ze polamane woblery zawsze byly wymieniane na nowe, wiec serwis jest bardzo dobry :D

Załączone pliki

  • ZaÅ‚Ä…czony plik  P_SDR_8.jpg   137,12 KB   1591 Ilość pobraÅ„


#2 OFFLINE   Kuba

Kuba

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2417 postów

Napisano 13 maj 2010 - 10:50

Ciekawe...mnie to sie notorycznie z Dorado Invader zdarza, a i okolicznosci przyrody sa podobne. Z Salmo mniej - przynajmniej tych, które uzywam (nie jestem jakims szczególnym heavy userem)

#3 OFFLINE   kjan

kjan

    Nowy

  • Forumowicze
  • Pip
  • 40 postów
  • LokalizacjaOlsztyn

Napisano 13 maj 2010 - 12:59

Witam,
wielkie dzięki za uwagi, które oczywiście zawsze są dla nas bardzo cenne. Dla Salmo od zawsze liczyła się jakość produkowanych przynęt.

Oczywiście nowy Salmo Perch zostanie wysłany za free. Proszę o adres na PW (kolor przynęty do wyboru :D)

Krótko się ustosunkowując, mieliśmy podobne problemy w kilku modelach. Następstwem tego była zmiana nacięć sterów i inne drobne modyfikacje, po których nie mieliśmy już więcej podobnych zgłoszeń.

Każdy wobler Salmo w którym zostanie stwierdzony defekt wymieniamy. Ważne jest tylko by wadliwy egzemplarz odesłać (czasem wystarczy zdjęcie - po konsultacjach) do nas w celu oględzin i określenia ewentualnych poprawek w procesie produkcji.

Pozdrawiam
Krzysiek

www.salmo.com.pl

#4 OFFLINE   Jack__Daniels

Jack__Daniels

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2210 postów
  • LokalizacjaJelenia Góra/Horten

Napisano 13 maj 2010 - 13:24

Muszę przyznać, że bardzo podoba mi się postawa Salmo dotyczaca rozpatrywania reklamacji. Kiedyś w jednym z tematów doczytałem, że WSZYSTKIE reklamacje są uwzględniane, co zostało przez priv potwierdzone przez Piotra Piskorskiego. Jednak dalej uważam, że taka informacja powinna znajdować się w pudełku z produktem albo chociaż wrzućcie takie info do katalogu, który wspólnie z Dragonem rozrzucacie po całym kraju. Gdybym nie był uczestnikem tego forum zapewne bym się o tym fakcie w zyciu nie dowiedział. Pan Czesiek (który nie jest uczestnikiem tego forum) z Kocipółek Dolnych nie wiedział o tym, kupił 10 woblerów i 5 mu pękło, dwa urwał, z jednego wypadł ster, a na dwóch pękł lakier. Pan Czesiek, jak przystało na prawdziwego Polaka sążniście się wkur*ł i powiedział, że więcej Salmo nie weźmie.

P.S W jednym ze starszych modeli właśnie lakier mi pękł, ale dalej da sie łowić więc ja nie narzekam :D.
P.S 2 czy reklamację da się w sklepie załatwić? Zostawic wadliwy produkt, a wziąć inny. Później właściciel sklepu zwróciłby towar PH?

Pozdrawiam :D

#5 OFFLINE   pawelekk

pawelekk

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 90 postów
  • LokalizacjaGórzyca

Napisano 14 maj 2010 - 19:37

A ja powiem tak...bez przesady...Rozumiem że wymiana przynęty przy takim defekcie jak wyżej jest jak najbardziej na miejscu, ale już takie defekty jak pęknięty lakier to lekka przesada. Bo zaraz cała Polska rzuci się do wymiany przynęt bo lakier, bo rdewiejące kółka, etc. Skończy się na tym, że wobler miał złowić szczupaka a nic nie złowił i wymaga wymiany.

Najlepiej by było żeby producent wady wyeliminował całowicie i już

#6 OFFLINE   arek_755

arek_755

    Forumowicz

  • Forumowicze
  • PipPip
  • 61 postów
  • LokalizacjaGÅ‚Ä™bokie

Napisano 14 maj 2010 - 20:02

SÅ‚uszna racja @pawelekk :lol: Pozdro dla wszystkich.

#7 OFFLINE   Gumofilc

Gumofilc

    Ekspert

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 6193 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 14 maj 2010 - 23:49

A ja powiem tak...sa takie przynety, gdzie takie zdarzenie nie moze miec miejsca...z drugiej strony sa rozne sytuacje nad woda, ktore wymagaja okreslonych przynet, majacych sprecyzowane wlasnosci uzytkowe....
Duzo zalezy od preferencji, potrzeb i istniejacego stanu rynkowego...

Gumo

#8 OFFLINE   pawelekk

pawelekk

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 90 postów
  • LokalizacjaGórzyca

Napisano 15 maj 2010 - 11:35

A ja powiem tak...sa takie przynety, gdzie takie zdarzenie nie moze miec miejsca...
Gumo


A co to ? Jakieś cud przynęty, że nie może się z nimi nic stać ? Mi się wydaje, że wędkarze uważają tak, że napis SALMO lub RAPALA zobowiązuje.
Kierujemy się ceną przynęty, dlatego uważamy, że droższe przynęty nie powinny mieć defektów. Jakby slider kosztował 8 zł to nikt by nawet nie zwrócił uwagi, ze odpryskuje mu lakier

#9 OFFLINE   Mekamil

Mekamil

    Zaawansowany

  • Twórcy
  • PipPipPip
  • 2889 postów
  • LokalizacjaZgierz
  • ImiÄ™:Kamil

Napisano 15 maj 2010 - 11:46

Kierujemy się ceną przynęty, dlatego uważamy, że droższe przynęty nie powinny mieć defektów. Jakby slider kosztował 8 zł to nikt by nawet nie zwrócił uwagi, ze odpryskuje mu lakier

W wątku obok masz dyskusję o wędkach J. za stówkę i wyrazy zdziwienia, że nie są zrobione na tip top. Myślisz, że z woblerami byłoby inaczej?

#10 OFFLINE   Gumofilc

Gumofilc

    Ekspert

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 6193 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 15 maj 2010 - 12:13

A co to ? Jakieś cud przynęty, że nie może się z nimi nic stać ? Mi się wydaje, że wędkarze uważają tak, że napis SALMO lub RAPALA zobowiązuje.
Kierujemy się ceną przynęty, dlatego uważamy, że droższe przynęty nie powinny mieć defektów. Jakby slider kosztował 8 zł to nikt by nawet nie zwrócił uwagi, ze odpryskuje mu lakier

Cud przynet nie ma.
Natomiast ja tez nie wiem a co to? :D
Nie pisalem o zadnej wytworni a tylko o wyborach wedkarskich. Przy wyborach kieruje sie przede wszystkim tym co mi dana przyneta da nad woda, a w drugiej kolejnosci jakoscia (np. jestem w stanie zniesc to ze przyneta wystarczy na 1 porzadne branie...ale juz jadac dosc daleko jest to dla mnie nie do przyjecia)
W 3 kolejnosci jest dopiero cena i kieruje sie nia w zaleznosci od stanu rynkowego i sytuacji nad woda( po czesci wymienionych)

Tip top...:unsure:
Trzeba wiedziec na co patrzec...np jest dla mnie bez znaczenia ze oczy sa namalowane krzywo ale juz to ze jest za cienka warstwa lakieru juz nie...

Gumo



#11 OFFLINE   Krisu23

Krisu23

    Zniewalam okazy

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2620 postów
  • LokalizacjaPensjonat pod pstrÄ…giem

Napisano 24 maj 2010 - 13:36

Mnie się notorycznie rozlatują thrille. Nie mówię o uderzeniach o kamienie itd. Wczoraj wyjąłem nowego z pudełka i się rozleciał na pierwszej rybie. Zawsze to samo, ryba zapina się tylko za tylną kotwiczkę i wyłamuje drut z korpusu. Albo drut jest za gruby, albo tył korpusu za słabo zrobiony i są jakieś naprężenia. A odsyłał nie będę bo nie mam na to czasu. Kleję poxipem, zanurzam w lakierze i łowię dalej.

#12 OFFLINE   kjan

kjan

    Nowy

  • Forumowicze
  • Pip
  • 40 postów
  • LokalizacjaOlsztyn

Napisano 25 maj 2010 - 08:19

Witam,
@krisu23 myślę, że odesłanie wadliwego Thrilla nie będzie sprawiało dużego kłopotu, w szczególności że piszesz iż dzieje się to notorycznie. Domniemam zatem, że defekt w każdym przypadku jest podobny. Zatem wysłanie jednej sztuki z powrotem do Salmo nie będzie wielkim problemem, a może okazać się korzystne dla wszystkich. Tak jak pisałem wyżej: zależy nam na otrzymywaniu wszelkich informacji, zarówno pozytywnych, jak i słów konstruktywnej krytyki, która pomaga nam doskonalić ofertę, czy wprowadzać modyfikacje do produkcji.

Odnośnie Thrilla, sprzedajemy tysiące tych przynęt rocznie. Przynęta doskonale przyjęła się w kilku krajach i nie mieliśmy jeszcze podobnych sygnałów. Tym bardziej twoja uwaga i możliwość przyjrzenia się dokładniej powstałej wadzie jest jak najbardziej na miejscu. Oczywiście odeślemy nową przynętę.

Więcej szczegółów wysyłam na PW.

Pozdrawiam
Krzysiek

www.salmo.com.pl (nowa strona Salmo)

#13 OFFLINE   Krisu23

Krisu23

    Zniewalam okazy

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2620 postów
  • LokalizacjaPensjonat pod pstrÄ…giem

Napisano 25 maj 2010 - 12:03

Wieczorem usiądę do kompa to zrobię też fotki i podeślę do salmo.


#14 OFFLINE   bassy

bassy

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1937 postów
  • LokalizacjaLublin

Napisano 27 maj 2010 - 22:51

Ale spittin rover jest wyjątkowo udany i mój ulubiony ( chciałem też dać sygnał dla salmo ale pozytywny ) :mellow:

#15 OFFLINE   Zander Hunter

Zander Hunter

    Zandero-matic

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 809 postów
  • LokalizacjaNorthern Light

Napisano 18 maj 2012 - 10:00

Witam,
Koledzy, chciaÅ‚bym poruszyć temat jednego z modeli woblerÃÅ‚w Salmo
w ktÃÅ‚rym wedÅ‚ug mnie zastosowano zÅ‚y lakier lub wystÄ…piÅ‚ jakiÅ› inny bÅ‚Ä…d przy produkcji. Przedmiotem tego poÅ›cika jest SWEEPER 14.
UzbieraÅ‚em juÅź z 4 szt w ktÃÅ‚rych po 2- 3 wypadach pÅ‚atami schodzi lakier z farbÄ…. KupowaÅ‚em je w rÃÅ‚Åźnych sklepach w rÃÅ‚Åźnych terminach
wiÄ™c zÅ‚a partia chyba odpada. Kolega ma rÃÅ‚wnieÅź z 5 takich samych baboli
Moje pytanie do Was : czy moÅźe ktoÅ› z Was ma podobny problem ze sweeperem 14.
Aby pokazać problem wklejam zdjęcie -
jeden jest po 2 wypadach drugi po 30 rzutach. :angry:
PrzypomnÄ™ Åźe w innych modelach ten problem nie wystÄ™puje w takim stopniu.

.

Załączone pliki

  • ZaÅ‚Ä…czony plik  DSC_0068.JPG   76,8 KB   1930 Ilość pobraÅ„


#16 OFFLINE   Tommek

Tommek

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1169 postów
  • LokalizacjaPolska

Napisano 18 maj 2012 - 10:05

Witam, pisz do Salmo powinni pomÃÅ‚c :D

#17 OFFLINE   Gruzin

Gruzin

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 778 postów
  • LokalizacjaPoznaÅ„

Napisano 18 maj 2012 - 10:07

Witam, pisz do Salmo powinni pomÃÅ‚c :D


Racja, mają solidne podejście do klienta.

A nie trzymaÅ‚eÅ› czasem w jednej przegrÃÅ‚dce z jakimiÅ› gumami?

#18 OFFLINE   Zander Hunter

Zander Hunter

    Zandero-matic

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 809 postów
  • LokalizacjaNorthern Light

Napisano 18 maj 2012 - 10:07

Pisać bÄ™dÄ™ na pewno bo 9 sztuk siÄ™ tego uzbieraÅ‚o a kaÅźda to prawie 47 zÅ‚

A nie trzymaÅ‚eÅ› czasem w jednej przegrÃÅ‚dce z jakimiÅ› gumami?

Nie nie no na taki pomysł bym nie wpadł. B)


#19 OFFLINE   SÅ‚awek.Sobolewski

SÅ‚awek.Sobolewski

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2336 postów
  • LokalizacjaWarmia&Mazury, kraina 3000 jezior w dorzeczu WisÅ‚y i rzek pobrzeża BaÅ‚tyku

Napisano 18 maj 2012 - 10:15

Remigiuszuuu a gdzie ty Å‚owisz? :D moÅźe w jakiejÅ› solance?:mellow: teÅź mam 14 i 12 i jak na razie nic siÄ™ z nimi nie dzieje, kupione na przestrzeni 2 lat.

#20 OFFLINE   Zander Hunter

Zander Hunter

    Zandero-matic

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 809 postów
  • LokalizacjaNorthern Light

Napisano 18 maj 2012 - 10:23

Remigiuszuuu a gdzie ty Å‚owisz? :D moÅźe w jakiejÅ› solance?:mellow: teÅź mam 14 i 12 i jak na razie nic siÄ™ z nimi nie dzieje, kupione na przestrzeni 2 lat.

HEHEHH SOLANCE- a dzie tam, na tych samych wodach co Ty SÅ‚awku.
A tak na powaÅźnie to problem tkwi w lakierze bo w momencie kiedy kotwica przy wyrzucie uderza w bok robi siÄ™ baÅ„ka powietrza pod warstwÄ… lakieru i to dosyć spora, a po ponownym uderzeniu odpada pÅ‚atami wraz z farbÄ…. W sliderach sÄ… to punktowe nazwijmy to dziurki ktÃÅ‚re nie pÄ™kajÄ… dalej w takim tempie.




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych