Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Woblery Salmo - ewentualne problemy i serwis reklamacyjny


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
164 odpowiedzi w tym temacie

#141 OFFLINE   Grzesiek34

Grzesiek34

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 137 postów
  • LokalizacjaSandomierz
  • Imię:Grzesiek

Napisano 06 październik 2012 - 13:02

No dokładnie tak wyglądała sprawa z moim woblerem.
Zwróciłem również uwagę na pracę "mojego"woblera,ale to jakoś zostało pominiete.
I co z tego wynika-bo nie bardzo rozumię tłumaczenie kol.Yokozuna.
Dalej podtrzymam swoją tezę że świat nie kończy się tylko na jednym modelu.
Pozdrawiam Grzesiek

#142 OFFLINE   Yokozuna

Yokozuna

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 71 postów

Napisano 06 październik 2012 - 15:24

Panie Grzegorzu,
praca pańskiego wobblera także została sprawdzona i nie zauważyłem żadnych, nawet najmniejszych problemów. Przynęta pod tym względem była jak najbardziej w porządku.
Jeżeli nie jest Pana zadowolony z tego jak została załatwiona reklamacja (wynika to z Pańskiego wpisu powyżej) to proszę napisać co zostało zrobione nie tak, z przyjemnością wyciągnę wnioski na przyszłosć.
Do zobaczenia na rybach.
Marcin Popowicz

#143 OFFLINE   tomas

tomas

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 541 postów
  • LokalizacjaElblag
  • Imię:Tomasz
  • Nazwisko:Sieński

Napisano 06 październik 2012 - 15:26

No dokładnie tak wyglądała sprawa z moim woblerem.
Zwróciłem również uwagę na pracę "mojego"woblera,ale to jakoś zostało pominiete.
I co z tego wynika-bo nie bardzo rozumię tłumaczenie kol.Yokozuna.
Dalej podtrzymam swoją tezę że świat nie kończy się tylko na jednym modelu.
Pozdrawiam Grzesiek

Fakt,są jeszcze inne woblery Salmo :)

#144 OFFLINE   pitt

pitt

    Jadę na ryby ... na zawsze

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 9353 postów

Napisano 07 październik 2012 - 02:59

Fakt,są jeszcze inne woblery Salmo :)

no to jeszcze wypada napisac nagane do rapali :)

#145 OFFLINE   na ryby

na ryby

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 124 postów
  • LokalizacjaKaszuby

Napisano 07 październik 2012 - 17:27

No ta "modna strategia marketingowa "związana z wymianąwoblerów wcale nie działa tak sprawnie w Salmo,od połowy sierpnia(wysyłka THRILA) trochę czasu już minęło. :lol: Dobrze że świat nie konczy się na SALMO.
Pozdrawiam Grzesiek


kol. Grzesiek34 chyba sam nie wierzysz w to co piszesz. Jak dobrze zrozumiałem (do czego sam się przyznajesz) firma Salmo obeszła się z Tobą jak z jajkiem, załatwiając sprawę z największym profesjonalizmem (co w dzisiejszych czasach zdarza się coraz rzadziej). Z tego co zrozumiałem w ciągu miesiąca otrzymałeś zupełnie nową przynętę. Co jeszcze mieli zrobić abyś był w pełni zadowolony? Napiszę wprost jak Ci się cokolwiek w Salmo nie podoba to ich produktów po prostu nie kupuj i nie komentuj. Gwarantuję bez Ciebie jako klienta, firma Salmo nie zbankrutuje.


Co do kotwic i kółek łącznikowych, nigdy żaden z tych elementów mnie nie zawiódł, mam tu na myśli hol szczupaków 100 cm+ i dźwiganie sieci rybackich, żaków i tego typu zaczepów. Nie widzę w tej kwestii żadnego problemu ogólnie pojętego, w szerokim zakresie.

Teraz trochę matematyki uproszczonej. Zgaduję że w Polsce nie ma wędkarza, (spiningisty/castingowca), który by nie miał w swojej torbie przynęty Salmo, jednej lub więcej. Szacuje się że w Polsce jest około 1 000 000 wędkarzy, niech 200 000 z nich będzie wędkarzem (spiningistą/castingowcem) to 200 000, a moim zdaniem dużo więcej przynęt Salmo trafiają do polskich wód. Nie ma opcji (statystycznie) żeby w którejś coś nie odpadło, poodpryskiwało, nie odgięło się, itp. Natomiast żeby być obiektywny nie możne być sytuacji że w całej partii, serii lakier odpada tak jak w prezentowanych powyżej sweeperach, czy stery.

Smutną prawdą ale prawdziwą jest też to że firma Salmo to firma która nie może patrzeć tylko i wyłącznie na Polski rynek, bo w skali świata na którym handluje, Polski rynek nie jest szczególnie atrakcyjny, bo mały. Na plus zasługuje w ogóle fakt że szef czy pracownicy tej firmy angażują się w dyskusje na forum, bo jakoś nie spotkałem się z takim zachowaniem ze strony innych firm handlujących na naszym rynku sprzętem wędkarskim. Dla mnie to wyraźny sygnał, że podchodzą do swojej pracy niezwykle profesjonalnie i dobrem nadrzędnym jest dla nich klient - wędkarz.

Nie widzę też opcji, żeby przynęta ze spotkania z rybą taką jak szczupak, a właściwie po kilku takich spotkaniach, miała wygląd przynęty "z salonu". Rysy, dziury, odpryski lakieru w miejscu wbicia dużych przednich zębów szczupaków muszą być bo inaczej przynęta musiała by być zrobiona z metalu (polecam Algę 3) a nie z pianki. Jeśli dla kogoś to podstawa do reklamacji to gratuluję, wg mnie niektórzy wyraźnie zaczynają nadużywać uprzejmości firmy i wcześniej czy później to się skończy, kwestia czasu.

Właśnie reklamacja. Gratuluję kol. @skiner, że co roku pakuje uszkodzone przynęty w karton i śle do Salmo i otrzymuje nowe (rozumiem że noszą normalne ślady użytkowania patrz akapit wyżej). Jak tak dalej będzie to Salmo odeśle wszystkie, kartony, paczki i koperty do nadawcy. Żadna inna firma nie uznała by takiej reklamacji, nie wierzycie próbujcie, reklamować tak uszkodzone woblery innych firm. Odeślą Was do sklepu gdzie poproszą Was o dowód zakupy itd itp nie jeden z nas to przechodził wszak wszyscy jesteśmy konsumentami. Jest jeszcze inna strona medalu. Nikt z Was nie kupuje przynęt od Salmo. Zakładam hipotetycznie jeśli jerk kosztuje 40 zł w FM (to po drodze zarobiło Salmo jako producent, Dragon jako dystrybutor i FM jako sprzedawca), odsyłając te przynęty raz lub więcej do Salmo za każdym razem (chyba że tylko naprawia) Salmo odsyła nową przynętę i płaci za nią Salmo, a nie Dragon czy FM. Jak tak dalej będzie i wszyscy zaczną odsyłać wszystkie porysowane przynęty do Salmo, to eldorado nowych przynęt się skończy.

Zacząłem od kol. @Grzesiek34 i z przymrużeniem oka na nim skończę. Panie Piotrze mam w domu widelec, na który jak nabiję kotleta i mocno nim potrzącham to kotlet spada, a i nóż mam jeszcze w komplecie. Jak mocno nożem kroję, to na talerzu czarne rysy widać. Odeślę do Salmo ten nóż i widelec i poproszę o taki zestaw żeby kotlety nie spadały, a talerz się nie rysował. Jak nie, to będę po forach pisał jak kol. @Grzesiek34, jak to firma Salmo jest słaba i be. A tak na poważnie gratuluję firmie Salmo sukcesu, życzę dalszego rozwoju i jak najwięcej normalnych klientów, którzy więcej czasu spędzają na rybach a nie przed komputerem, tymi przed komputerem bym się nie przejmował.
  • Taps i eRKa lubią to

#146 OFFLINE   damian22777

damian22777

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 267 postów

Napisano 07 październik 2012 - 19:19

Zgadzam się z powyższym postem w 100%. Właśnie tego brakowało w tym temacie.

Użytkownik damian22777 edytował ten post 07 październik 2012 - 19:19


#147 OFFLINE   Krzysiek_W

Krzysiek_W

    -

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3558 postów

Napisano 07 październik 2012 - 20:11

Tak...głos społeczności wirtualnej w eterze bywa mniej zrozumiały niż korespondencja na czerstwej skórce od chleba w klasztorze franciszkanów, w okresie ślubów milczenia . Skórka taka bidna, czy problem tak nieważki, że nie bardzo idzie się rozczytać?

#148 OFFLINE   guciolucky

guciolucky

    NO release NO glory

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 4898 postów
  • LokalizacjaOlsztyn

Napisano 07 październik 2012 - 22:10

A czy jest ktoś w stanie, na obecnym etapie dyskusji, napisać jaki jest jej cel? Działania mające sens muszą mieć określony co najmniej jeden cel, osobiście nie jestem w stanie doszukać się takowego a to może oznaczać, że...?

#149 Guest_mikolaj_*

Guest_mikolaj_*
  • Guests

Napisano 14 październik 2012 - 22:26

Salmo z odchodzącą farbą w pudełkach to były slidery 7 cm w kolorze ABL, Yokozuna. Farba odchodziła tworząc bąble. Zdjęć Sweeperów nie będę robił, efekt podobny, jak na tych z początku wątku. Wysyłać też nie chcę, to tylko woblery, które sam mogę poprawić.

#150 OFFLINE   Yokozuna

Yokozuna

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 71 postów

Napisano 15 październik 2012 - 06:52

mikolaj, dziękuję za informację.
M.

#151 OFFLINE   markverc

markverc

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 165 postów
  • LokalizacjaNDZ
  • Imię:Marek

Napisano 15 październik 2012 - 18:49

Szczupaki lubią ranne rybki, a jak widać "ranne" woblery, jerki itd. też im w niczym nie przeszkadzają B)
markverc

#152 OFFLINE   aigle

aigle

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 464 postów
  • LokalizacjaKraina Wiecznych Łowów
  • Imię:Tomek

Napisano 15 październik 2012 - 22:16

Tak...głos społeczności wirtualnej w eterze bywa mniej zrozumiały niż korespondencja na czerstwej skórce od chleba w klasztorze franciszkanów, w okresie ślubów milczenia . Skórka taka bidna, czy problem tak nieważki, że nie bardzo idzie się rozczytać?

... popłakałem się , opluwając monitor.
Warto czytać między wierszami , czasem trafi się na perełkę :D

#153 OFFLINE   Adrian Tałocha

Adrian Tałocha

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 986 postów
  • LokalizacjaKraków
  • Imię:Adrian
  • Nazwisko:Tałocha

Napisano 07 sierpień 2018 - 13:45

Proszę admina o przeniesienie do odpowiedniego działu.

 

Podczas moich wędkarskich przygód okazało się, że sumy bardzo zasmakowały w wobkach Salmo. Po kilku rybach zarówno boxery jak i executor pozbyły się sterów, a executor również części korpusu.

 

Widziałem kiedyś wywiad z Piotrem Piskorskim, gdzie mówił o tym że zawsze można odesłać taką przynętę, a oni ją wymieniają na nową.

 

Zadzwoniłem do firmy i zapytałem, czy jest to prawda i od razu uzyskałem informację, że tak i gdzie mam wysłać przynęty, w 2 dni po wysyłce otrzymałem maila z informacją że sprawa załatwiona pozytywnie i że dziękuję za uwagi.

 

Jak dla mnie wielki plus i być może wiele osób o tym nie wie, a może komuś taka wiedza się przyda.


Użytkownik Adrian Tałocha edytował ten post 07 sierpień 2018 - 14:09


#154 OFFLINE   elpojo

elpojo

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 874 postów
  • LokalizacjaWrocław

Napisano 10 sierpień 2018 - 12:35

Całkiem niedawno dwa Thrille z polamanymi na kamieniach korpusami i Hornet ze złamanym sterem wymieniono mi bezpłatnie na nowe. Wielki szacun dla firmy Salmo za takie gesty względem klientów 👏
  • michal7709 lubi to

#155 OFFLINE   eRKa

eRKa

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2592 postów
  • Lokalizacjacentralna Polska
  • Imię:Romek
  • Nazwisko:K

Napisano 10 sierpień 2018 - 13:39

Taaa.... ja to bym jeszcze reklamował wszystkie te woblery Salmo które pozostały na zaczepach.

Co to kurnia ma być? Za mocne kółka łącznikowe i kotwice pozakładali...

 

Ciekawe czy komuś do głowy by przyszło reklamować zużycie opon po przejechaniu iluś tam km?



#156 OFFLINE   Elton

Elton

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 389 postów
  • LokalizacjaTarnów

Napisano 11 sierpień 2018 - 10:39

Lidl też miał akcje zadowolenia z jakości produktu albo zwrot kasy... Auta pełne towaru nawet nie ruszały z parkingu, tylko opróżniano opakowania prawie całkowicie i potem zwrot. Długo to nie trwało...

Jak się łowi, popełnia błędy rzucając po opaskach czy filarach mostu itp. to ciężko wg mnie wymagać coś od kogoś. Ludzie bez skrupułów mają w życiu lżej...


  • starydrwal, Hesher i eRKa lubią to

#157 OFFLINE   jerry hzs

jerry hzs

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3338 postów
  • LokalizacjaChicago

Napisano 12 sierpień 2018 - 15:50

temu Misiu sie oczko odkleilo ...jak Yoko zyc ...no jak ?.................


  • Piotrek Milupa i eRKa lubią to

#158 OFFLINE   Tomek TJ

Tomek TJ

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 922 postów
  • LokalizacjaSosnowiec
  • Imię:Tomasz
  • Nazwisko:J

Napisano 14 sierpień 2018 - 13:08

Serwus Jerry! 


  • jerry hzs lubi to

#159 OFFLINE   seba666

seba666

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 257 postów
  • LokalizacjaStalowa Wola

Napisano 14 październik 2019 - 20:00

Witam zauważyłem że Salmo thrill 7 cm występują w wersji wagowej 12 i 13 gram . Różnią się czymś ?

#160 OFFLINE   eRKa

eRKa

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2592 postów
  • Lokalizacjacentralna Polska
  • Imię:Romek
  • Nazwisko:K

Napisano 15 październik 2019 - 14:34

Masą 1 g...


  • cyprys19, Sebastian Lovec-Rapy i morrum lubią to




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych