Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Sprzęt Kuying - opinie


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
265 odpowiedzi w tym temacie

#241 OFFLINE   Slig

Slig

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 14 postów

Napisano 25 styczeń 2023 - 19:54

Mógłby ktoś z całą pewnością potwierdzić, że to są FUJI guides, czy może FUJI guide rings? ;)

Mam Superlita do 10g z początku drugiej serii (pianka zamiast korka) i w tej cenie co wtedy go kupiłem około 340 zł to po prostu łooooo... Czułość jakość wykonania na poziomie tańszych kijów JDM . Nie mówiąc już o naszym rynku z tego okresu, kiedy go kupiłem. Za ta śmieszną kasę był bezkonkurencyjnym wyborem. I po kilku sezonach dalej jest jednym z moich ulubionych patyków okoniowych i często do niego wracam, mimo że mam las patyków JDM .


Co do przelotek nie wiem jak teraz, ale w moim są Fuji Alconite.

Choć to bardzo dobry kij obecnie już tak nie błyszczy na tle konkurencji a szczególnie w regularnej cenie. Uważam, że można znaleźć coś równie ciekawego, a nawet lepszego u naszych rodzimych producentów. Choćby wspomniane tutaj Sky Dream czy Black Crystal.
  • Przemek_M lubi to

#242 OFFLINE   S.N.

S.N.

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 4536 postów
  • LokalizacjaMazowieckie. Lubelskie.
  • Imię:Sławek
  • Nazwisko:Nikt

Napisano 26 styczeń 2023 - 06:23

Miałem kilka różnych patyków z Chin. Chyba 3 czy nawet 4 mam do dzisiaj. Biorąc pod uwagę cenę to były całkiem dobre kije, a niektóre nawet rekomendowałem jako warte zakupu. Tyle, że to wszystko było dość dawno temu bo aktualnie zakupy na aliex mają sens pod warunkiem dobrej promocji. W przeciwnym wypadku lepiej poszukać alternatywy w naszych sklepach bo i cenowo może się okazać bardziej korzystnie i co też nie bez znaczenia gwarancja też jakaś tam jest.

#243 OFFLINE   emrys

emrys

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 31 postów

Napisano 12 luty 2023 - 19:44

Mam Superlita do 10g z początku drugiej serii (pianka zamiast korka) i w tej cenie co wtedy go kupiłem około 340 zł to po prostu łooooo... Czułość jakość wykonania na poziomie tańszych kijów JDM . Nie mówiąc już o naszym rynku z tego okresu, kiedy go kupiłem. Za ta śmieszną kasę był bezkonkurencyjnym wyborem. I po kilku sezonach dalej jest jednym z moich ulubionych patyków okoniowych i często do niego wracam, mimo że mam las patyków JDM .


Co do przelotek nie wiem jak teraz, ale w moim są Fuji Alconite.

Choć to bardzo dobry kij obecnie już tak nie błyszczy na tle konkurencji a szczególnie w regularnej cenie. Uważam, że można znaleźć coś równie ciekawego, a nawet lepszego u naszych rodzimych producentów. Choćby wspomniane tutaj Sky Dream czy Black Crystal.

Chetnie poznam propozycje od rodzimych producentow. W wersji do 10G i krotsze kije to mozna znalezc cos ciekawego. Choc obecnie za np. SkyDream /super kijek/ to mozna miec prawie dwa Superlite w promocji. Ale znalezienie odpowiednika Superlite do 15G (tubular nie wklejka jak ten do 10g), waga 100G, ubrany w Fuji itd itd. to juz niestety wyzwanie. Jak na razie widze tylko cos sensownego pomiedzy kijami Favorite, ale one tez tanie nie sa - 



#244 OFFLINE   PABL0

PABL0

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 67 postów

Napisano 14 luty 2023 - 22:01

Potrzebuję pomocy. Połamałem szczytówkę w Battle Songu przy wodowaniu i mogą wysłać mi nową, ale koszt szczytówki jest mniejszy niż koszt wysyłki. Mogą za to dorzucić ją do zamówienia z inna wędką. Jeśli ktoś będzie zamawiał i mógłby pomóc to proszę na PW. Przesyłkę do mnie w PL i kontakt z kuyingiem zorganizuję.

Jeśli ktoś nie bawi się w ali, ale chciałby wędkę kuying to mogę ogarnąć zamówienie i przy okazji dorzucić do zamówienia szczytówkę.

Użytkownik PABL0 edytował ten post 14 luty 2023 - 22:05


#245 OFFLINE   SzczupakRzeczny

SzczupakRzeczny

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 79 postów

Napisano 23 czerwiec 2023 - 22:36

Szukam opinii na temat :
Kuying Leadership LSC-762L
2,28 cm 8lb do 7g

Ktoś użytkuje i chciałby podzielić się opinia ?

#246 OFFLINE   Marcyś

Marcyś

    Zaawansowany

  • PRZEDSTAWICIEL MARKI
  • PipPipPip
  • 846 postów
  • LokalizacjaGdańsk
  • Imię:Marcin
  • Nazwisko:Bielecki

Napisano 09 marzec 2024 - 12:38

Cześć

Myślę, że to dobre miejsce do zamieszczenia informacji.

Jeśli ktoś szuka Tetonów to nie trzeba importować z aliexpress tylko można na miejscu.

Póki co Tetony, jak tylko zainteresowanie będzie odpowiednie to zaopatrzymy się w inne modele.

 

Troszkę sociali:
https://www.facebook...GwXSQwwNxVkqSNl

I foty jako dowód :)

20240309-120524.jpg
 
20240309-120539.jpg
 
20240309-120552.jpg
 


#247 OFFLINE   GroPerch

GroPerch

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 325 postów
  • LokalizacjaPółnocny Wschód i Wwa
  • Imię:Filip

Napisano 09 marzec 2024 - 20:34

Cześć
Myślę, że to dobre miejsce do zamieszczenia informacji.
Jeśli ktoś szuka Tetonów to nie trzeba importować z aliexpress tylko można na miejscu.
Póki co Tetony, jak tylko zainteresowanie będzie odpowiednie to zaopatrzymy się w inne modele.

Troszkę sociali:
https://www.facebook...GwXSQwwNxVkqSNl
I foty jako dowód :)
20240309-120524.jpg

20240309-120539.jpg

20240309-120552.jpg

Czad! Zastanawiało mnie czy ktoś wpadnie na taki pomysł, no i jest 😁
Naprawdę przyzwoite ceny.

Użytkownik GroPerch edytował ten post 09 marzec 2024 - 20:48


#248 OFFLINE   mathew.stepnicki

mathew.stepnicki

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 330 postów

Napisano 10 marzec 2024 - 09:12



Czy kolega bedzie mial tez dostep do dodatkowych elementow szczytowych?


Sent from my SM-S908B using Tapatalk

Użytkownik mathew.stepnicki edytował ten post 10 marzec 2024 - 09:13


#249 OFFLINE   Przemek_M

Przemek_M

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 200 postów
  • LokalizacjaLublin

Napisano 10 marzec 2024 - 15:40

Pewnie będzie miał. Strach tylko pomyśleć ile taki element będzie kosztował. Niedawno tetony były po okolo 250-300zl.. teraz pewnie tyle będzie kosztowała szczytowka.

#250 OFFLINE   Marcyś

Marcyś

    Zaawansowany

  • PRZEDSTAWICIEL MARKI
  • PipPipPip
  • 846 postów
  • LokalizacjaGdańsk
  • Imię:Marcin
  • Nazwisko:Bielecki

Napisano 10 marzec 2024 - 15:52

Tak, liczę na owocną współpracę zarówno Kuying jak i Was, klientów :D Wtedy będę mógł to rozwinać:)

Ceny są jakie są. Wiele rzeczy 4 lata temu kosztowało mniej, konkurecyjne produkty też. 

Mathew jaki element potrzebujesz i do jakiego modelu? 
Pozdrawiam


  • Sebulba lubi to

#251 OFFLINE   Barteek_k

Barteek_k

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 1 postów
  • LokalizacjaKraków
  • Imię:Bartłomiej
  • Nazwisko:Kozień

Napisano 10 marzec 2024 - 17:02

Marcyś, ja bym potrzebował część szczytową do Tetona TTS622SUL.  Jest szansa?


  • delux64 lubi to

#252 OFFLINE   Marcyś

Marcyś

    Zaawansowany

  • PRZEDSTAWICIEL MARKI
  • PipPipPip
  • 846 postów
  • LokalizacjaGdańsk
  • Imię:Marcin
  • Nazwisko:Bielecki

Napisano 11 marzec 2024 - 08:10

Marcyś, ja bym potrzebował część szczytową do Tetona TTS622SUL.  Jest szansa?

Jest i to pewna. Tylko przy kolejnej dostawie a muszę wpierw troszkę stock zmniejszyć :)

Także jak komuś leży złamas to idzie to załatwić, tylko nie na wczoraj :)



#253 ONLINE   teetee

teetee

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 22 postów

Napisano 11 marzec 2024 - 14:49

To ja się również pochwalę, że na facebookowej grupie Aliexpress też otrzymałem bana. Ta grupa służy właścicielowi do zarabiania na linkach afiliacyjnych. Wy klikacie, robicie zamówienie, a on zgarnia kilka procent z wartości Waszego zakupu. Acha i te odwiedziny zapisują się w postaci pliku cookies, więc jak kupicie cokolwiek przez kolejne 30 dni, to on i tak zgarnie kasę, dlatego tak broni "interesu".

 

A co do kijków i kręciołów z aliexpress to polecam kanał na youtube właściciela strony tanispinng.pl

Testuje i omawia ciekawy sprzęt od chińczyków, więc zakupy robią się mniej w ciemno. 

 

Sam ostatnio dokonałem zakupu kilku kijów Kyorim i Purelure i jestem mega zadowolony.


Użytkownik teetee edytował ten post 11 marzec 2024 - 14:51

  • Przemek_M, Umbra i Andżej lubią to

#254 OFFLINE   Andżej

Andżej

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 487 postów
  • LokalizacjaWrocław

Napisano 11 marzec 2024 - 15:09

Najciekawszy z kijów Kuyinga to moim zdaniem Superlite. Szukam wędki, która zastąpi u mnie Kongera Mikrosa - czyli mocnej okoniowej wklejki. Rozważałem Tsurinoyę Dexterity II, Pureluj Zero do 6 i 10g, no i właśnie Superlite, ale ten ostatni cenowo na Aliku był ostatnimi czasy niezbyt zachęcający.



#255 ONLINE   Bolesław

Bolesław

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 500 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 11 marzec 2024 - 18:19

Najciekawszy z kijów Kuyinga to moim zdaniem Superlite. Szukam wędki, która zastąpi u mnie Kongera Mikrosa - czyli mocnej okoniowej wklejki. Rozważałem Tsurinoyę Dexterity II, Pureluj Zero do 6 i 10g, no i właśnie Superlite, ale ten ostatni cenowo na Aliku był ostatnimi czasy niezbyt zachęcający.


Łowiłeś ? Nie za sztywny ? Fajny chyba tylko to wykonanie.. miałem w ręku na sucho i w porównaniu do tetona to fajans w estetyce tapety na ścianie budki z chińszczyzną.. no ale nie ma wedek o takiej akcji w tej cenie... wiec też rozważam. Przerobię co się ta..😅

Użytkownik Bolesław edytował ten post 11 marzec 2024 - 18:20


#256 OFFLINE   Andżej

Andżej

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 487 postów
  • LokalizacjaWrocław

Napisano 12 marzec 2024 - 09:32

Łowiłeś ? Nie za sztywny ? Fajny chyba tylko to wykonanie.. miałem w ręku na sucho i w porównaniu do tetona to fajans w estetyce tapety na ścianie budki z chińszczyzną.. no ale nie ma wedek o takiej akcji w tej cenie... wiec też rozważam. Przerobię co się ta..

Widziałem tylko na wideo i czytałem pozytywne opinie (choćby Slig wyżej się wypowiada w superlatywach). Zakładając, że mówimy o Superlite?



#257 ONLINE   Bolesław

Bolesław

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 500 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 12 marzec 2024 - 13:12

Widziałem tylko na wideo i czytałem pozytywne opinie (choćby Slig wyżej się wypowiada w superlatywach). Zakładając, że mówimy o Superlite?


Tak, z tym że ja mam na myśli takiego o cw. 08-15g.

#258 OFFLINE   hotpoint

hotpoint

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 148 postów
  • LokalizacjaBarlinek
  • Imię:Ardiansson

Napisano 12 marzec 2024 - 13:16

Zapomnij o 0,8 g. 3-4 g minimum z tego kija.



#259 OFFLINE   Andżej

Andżej

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 487 postów
  • LokalizacjaWrocław

Napisano 12 marzec 2024 - 14:13

Zapomnij o 0,8 g. 3-4 g minimum z tego kija.


0,7g minimum to ma Arion do 5g, więc się nie dziwię, że kij do 15 0,8 nie rzuca :D
Ciekawe, na ile ten do 10g ma dolne cw przekłamane.

#260 ONLINE   Bolesław

Bolesław

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 500 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 12 marzec 2024 - 14:20

Zapomnij o 0,8 g. 3-4 g minimum z tego kija.


Też te wartości są dla mnie abstrakcyjne. Masz ten kij ? Napiszesz o nim coś wiecej ? Wchodzi w pracę czy sztywny jest bardzo ?




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych