Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Sprzęt Kuying - opinie


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
265 odpowiedzi w tym temacie

#1 OFFLINE   i_de

i_de

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 39 postów

Napisano 02 wrzesień 2015 - 20:09

Coś mi wcięło ten temat, więc raz jeszcze... Czy ktos może wie coś na temat wędziska, może ktoś uzywał albo zechce rzucic okiem -  Kuying teton 662 (jakie wykonanie, jaka akcja, bardziej do gum czy twardych, do której z popularnych wędek można byłoby ją przyrównać  itp.)

 

Strona producenta -  http://www.kuyingmalaysia.weebly.com

 

film z łowienia -

 

Ps. czy warto dać za nią ok. 400 zł.

 

pozdr.


Użytkownik i_de edytował ten post 02 wrzesień 2015 - 20:20


#2 OFFLINE   sacha

sacha

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1724 postów
  • LokalizacjaW-wa
  • Imię:Dariusz
  • Nazwisko:Krystosiak

Napisano 02 wrzesień 2015 - 20:34

http://www.luafls.co...roduct_id=2953 i jak widać cena wynosi 1600 NT.

Przeliczyłem :rolleyes: http://pl.coinmill.c...r.html#TWD=1600na samym dole masz złotówki i za nówkę wychodzi 185,50  :P . Ale dolicz cło, przesyłkę i to że byłbyś jednym z niewielu który ma taką wędkę.


  • ati lubi to

#3 OFFLINE   woblerek48

woblerek48

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1178 postów
  • LokalizacjaBiała Podlaska

Napisano 02 wrzesień 2015 - 20:58

u mnie strona producenta co podałeś nie działa....


  • mietek lubi to

#4 OFFLINE   sacha

sacha

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1724 postów
  • LokalizacjaW-wa
  • Imię:Dariusz
  • Nazwisko:Krystosiak

Napisano 02 wrzesień 2015 - 21:02

u mnie strona producenta co podałeś nie działa....

U mnie też ale zalinkowałam sklep z Taiwanu.



#5 OFFLINE   i_de

i_de

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 39 postów

Napisano 02 wrzesień 2015 - 22:23

u mnie strona producenta co podałeś nie działa....

Nie wiem czemu, ale link kończy się na "com", ale jak się kliknie to już inaczej adres wygląda - trzeba wykasować końcówkę adresu do słowa html.

 

Ps. również witam wszystkich, przywitanie też wcięło jakoś w sierpniu jeszcze...

 

pozdr.



#6 OFFLINE   PiernikTorunski

PiernikTorunski

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 399 postów
  • LokalizacjaToronto Kuj-Pom
  • Imię:Sławek

Napisano 03 wrzesień 2015 - 18:16

Jesli ktoś z was by zamawiał ten kijek to ja sie pisze i prosze o kontakt ze mną na prv.
Thk i pzdr.

#7 OFFLINE   Herwald

Herwald

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 21 postów
  • Lokalizacjawarszawa
  • Imię:Kuba

Napisano 04 wrzesień 2015 - 20:45

Jeden gość z olx nimi handluje. Sprzedaje je po 430zł z tego co pamiętam. Może w tym tygodniu podam do niego kontakt jak wpadnie jego kumpel.



#8 OFFLINE   universo SpinWorld

universo SpinWorld

    Forumowicz

  • Twórcy
  • PipPip
  • 189 postów
  • LokalizacjaRadom

Napisano 24 styczeń 2016 - 12:38

Na początku chcę napisać że to żadna reklama, ktoś się pytał ja znam odpowiedzi więc odpowiadam :)

 

Ja robiłem testy z ta wędką na filmikach, i łowiłem cały sezon na ten model, i zaznaczę jeszcze że wszyscy moi koledzy wędkarze którzy mieli to wędzisko w łapie już takie samo maja u siebie:) według mnie warto, kijek bardzo filigranowy 80gr wagi , bardzo cienki blank, jednocześnie pod przynęta zachowuje swoją sztywność,i określić go można jako fast pod przynęta,  dopiero pod ryba dostaję pełnego ugięcia, bardzo ładnie przekazuje brania, komponenty do budowy fuji , rozbierałem jeden kijek z ciekawości , pod uchwytami tuleje poliuretanowe, jest tam jakiś taki niby rezonans ale dopóki nie rozebrałem to myślałem ze to coś więcej, raczej nic nie daje, rękojeści z fajnej mocnej korkogumy, bardzo trwałe, pierścionki anodowane. Wykonanie poprawne.

 

Tu jeszcze filmik jak siada na niego okoń 40 cm na jaskółkę na główce 8gr w pełni widać prace tego kijka.

 

https://www.youtube....bed/0bvOXVjngVA

 

Kijek pięknie ładuje się podczas wyrzutu , i można go przeciążyć, nie zachęcam ale ja rzucałem nawet 15gr + guma, oczywiście do tego kijek nie jest stworzony ale jak ktoś się uprze:) mnie na taki zestaw na tym kijku siadł szczupak 97 cm i dałem radę go z brzegu wyholować, tez gdzieś jest filmik ale nie będę robił reklamy, a po za tym siadł w nocy i mało widać z pracy kija.

 

Jeszcze kwestia czy warto w takiej cenie, według mnie warto w 100% cena co podał kolega ze strony producenta nic nie mówi, koszty przesyłki   podwajają cenę kija, z tego co teraz się orientuje, koszty wychodzą za kij z przesyłką około 340 zł doliczyć cło + jakiś zarobek jak ktoś ma w planie wychodzi podobna cena w okolicach 450 zł.

 

 


  • Bednar14 lubi to

#9 OFFLINE   lukastrance

lukastrance

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 247 postów
  • LokalizacjaBydgoszcz
  • Imię:Łukasz

Napisano 24 styczeń 2016 - 15:16

Widziałem filmiki i mocno się nad tym kijem zastanawiam, na aliexpress do kupienia za 75$ + ewentualny podatek w celnym
http://s.aliexpress.com/2Ebi2UZv

Wysłane z mojego LG-P760 przy użyciu Tapatalka

#10 OFFLINE   Grzegorz B.

Grzegorz B.

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 407 postów
  • LokalizacjaStargard

Napisano 08 marzec 2016 - 13:13

Od wczoraj mam i ja :)

Nad wodą nie testowałem, ale na sucho kijek zdecydowanie mi pasuje! Waga naprawdę robi wrażenie. Przelotki równo położone. Akcja bardzo przyjemna, raczej szybka (ewentualnie umiarkowanie-szybka, trudno mi jednoznacznie ocenić). Głębokie ugięcie pod obciążeniem. Sprawia wrażenie bardzo czułej.  Niestety, dopatrzyłem się drobnych niedoskonałości. Blank (dokładniej dolna część) jest zarysowany w kilku miejscach i zabrudzony (prawdopodobnie lakierem). Nic wielkiego, naprawdę trzeba się postarać aby to dojrzeć ale faktem jest, że wędki w tym przedziale cenowym, pochodzące od naszych krajowych dystrybutorów raczej nie mają takich niedoskonałości. Górny skład i część dolnego pokryte są chyba wyjątkowo cienką warstwą lakieru (przesuwając palcem wyraźnie czuć granice zwojów oplotu węglowego).

Jednak ocena za całokształt jak najbardziej pozytywna. Nie mogę się doczekać testów na okoniach  :D



#11 OFFLINE   FRS1985

FRS1985

    Zaawansowany

  • Zbanowani
  • PipPipPip
  • 921 postów
  • LokalizacjaZachód

Napisano 08 marzec 2016 - 13:34

Jakie poniosłeś koszty kolego ? Widzę teraz ok 49baksów i prawdopodobnie brak opłaty celnej , cena kozak , blank widziałem gdzieś ma sporo mięsa ? Latem połowię , na przełomie czarwca jak śniegi zejdą.



#12 OFFLINE   Grzegorz B.

Grzegorz B.

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 407 postów
  • LokalizacjaStargard

Napisano 08 marzec 2016 - 14:11

Zgadza się, 49 + przesyłka. Celnicy się nie przyczepili. Nie wiem co rozumiesz przez mięso, blank sprawia wrażenie b. delikatnego ale fotki z ugięć i podnoszenia 1kg przez model UL uspokajają.



#13 OFFLINE   FRS1985

FRS1985

    Zaawansowany

  • Zbanowani
  • PipPipPip
  • 921 postów
  • LokalizacjaZachód

Napisano 08 marzec 2016 - 19:19

znaczy chodziło o to , że niby ma fest ścianki , ( grubość znaczy). tak gdzieś widziałem. jak dasz radę wrzuć proszę fotkę



#14 OFFLINE   Grzegorz B.

Grzegorz B.

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 407 postów
  • LokalizacjaStargard

Napisano 08 marzec 2016 - 20:02

Raczej nie rzuciło mi się w oczy, żeby były specjalnie grube. Fotka jest na stronie producenta



#15 OFFLINE   David2k14

David2k14

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 64 postów
  • LokalizacjaŁęczna
  • Imię:David

Napisano 28 marzec 2016 - 20:46

Ma ktoś jeszcze ten kijek?



#16 OFFLINE   Minibam

Minibam

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 93 postów

Napisano 03 kwiecień 2016 - 20:43

Gdyby ktoś zamawiał ten kij to i ja chętnie się dołączę z zamówieniem.

A pewnie  uzbierało by  się takich osób trochę.



#17 OFFLINE   dolot

dolot

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 181 postów
  • LokalizacjaKielce
  • Imię:Piotr
  • Nazwisko:Kozieł

Napisano 03 kwiecień 2016 - 23:04

Tak niech jedna osoba zamówi 10 to napewno celny puści haha nieopłacalne tymbardziej że przesyłka i tak jest darmo na Ali

#18 OFFLINE   DAMIR

DAMIR

    Zaawansowany

  • Twórcy
  • PipPipPip
  • 977 postów
  • Lokalizacjapomorskie

Napisano 17 kwiecień 2016 - 21:39

Kolega posiada ten kij od 2015 i nie narzeka. Stosuje go głównie do połowu okoni ale na ,,komercji" wyholował na niego suma 83 cm.
Osobiście widziałem jak pracuje pod miarowym szczupakiem.Akcja paraboliczna czyli coś czego nie lubię :(

#19 OFFLINE   Grzegorz B.

Grzegorz B.

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 407 postów
  • LokalizacjaStargard

Napisano 23 maj 2016 - 10:25

Wczoraj zabrałem pierwszy raz wędkę nad wodę. Wiadomo, że testy na sucho są niepewne, więc byłem bardzo ciekawy jak wędka się spisze podczas łowienia.

Chociaż okonie żerowały raczej słabo, to trafił się garbus 40 cm. W sumie był to chrzest bojowy dla wędki o jakim można pomarzyć :)

Teraz już wiem na pewno, że kijek zostaje. Pięknie ładuje, jest czuły a hol na nim to przyjemność. Jest wystarczająco szybki i sztywny do komfortowego podbijania lekkich przynęt a pod rybą pracuje już całość. Łowiłem na jaskółki i gumki na główkach od 3,5 do 7 gr.

 

Załączony plik  20160522_102359.jpg   66,16 KB   138 Ilość pobrań


  • Bolesław i DP Fishing lubią to

#20 OFFLINE   tomasxt

tomasxt

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1087 postów
  • LokalizacjaStargard
  • Imię:Tomasz

Napisano 23 maj 2016 - 11:45

Gdzie ten kij kupiłeś, aliexpres ? I jak wyszedł cenowo


  • DP Fishing lubi to




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych