Skocz do zawartości

 • Zaloguj korzystając z Facebooka      Logowanie »   
 • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

REGULAMIN GIEŁDY jerkbait.pl


 • Zamknięty Temat jest zamknięty
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 OFFLINE   remek

remek

  Administrator

 • Administratorzy
 • 26607 postów
 • LokalizacjaWarszawa
 • Imię:Remek

Napisano 07 wrzesień 2015 - 09:05

1. Z działu „Giełda” jerkbait.pl korzystać mogą Użytkownicy posiadający uprawnienia nadane przez administratora. Administrator zastrzega sobie prawo do modyfikacji uprawnień w każdym czasie, bez podania przyczyn. Od dnia wejścia w życie niniejszego regulaminu (07.09.2015) do korzystania z Giełdy uprawnieni są Użytkownicy zarejestrowani na portalu jerkbait.pl dłużej niż 30 dni.

2. Zamieszczanie ogłoszeń na Giełdzie jest bezpłatne dla Użytkowników dokonujących sprzedaży / zakupu / wymiany towarów na użytek osobisty tj. sprzętu używanego, bądź nadwyżek sprzętu nowego w ilościach nie wzbudzających wątpliwości, że zostały nabyte na użytek osobisty. Wszelkie ogłoszenia "grzecznościowe" będą usuwane.Osoby prowadzące sprzedaż komercyjną tj. sprzedaż towarów zakupionych z zamiarem dalszej odsprzedaży, przed umieszczeniem ogłoszenia zobowiązane są do kontaktu z supermoderatorem @Friko w celu uzgodnienia indywidualnych warunków korzystania z Giełdy.

3. Dopuszczalne jest zamieszczanie ogłoszeń dotyczących jedynie przedmiotów związanych z wędkarstwem.

4. Zakazane jest umieszczanie ogłoszeń naruszających porządek prawny lub dobre obyczaje, w szczególności zawierających ofertę sprzedaży nielegalnych kopii materiałów podlegających ochronie prawem autorskim.

5. Treść ogłoszenia musi zawierać:
(i) tytuł wskazujący na treść ogłoszenia
(ii) opis przedmiotu ogłoszenia uwzględniający istotne cechy towaru
(iii) ogłoszenie sprzedaży musi zawierać cenę sprzedaży oraz ilość / liczbę sztuk oferowanego towaru
(iv) ogłoszenie sprzedaży lub zamiany musi zawierać aktualne zdjęcie przedmiotu a także informację o stanie fizycznym / technicznym / wadach widocznych i ukrytych
(v) jeżeli ogłoszenie zamieszczone jest również w innych mediach – informację o tym fakcie, z zastrzeżeniem postanowień pkt. 6 poniżej

6. Na Giełdzie jerkbait.pl zakazane jest organizowanie aukcji przedmiotów, jak również zamieszczanie linków do aukcji oraz umieszczanie ogłoszeń zamieszczanych w tym samym czasie na portalach aukcyjnych (również OLX.pl). Niedozwolone jest również zamieszczanie linków do aukcji lub ogłoszeń charytatywnych.

7. Ogłaszający ma możliwość edycji ogłoszenia przez 60 minut od publikacji, później jest to zablokowane. Aktualizacja / zmiana treści ogłoszenia następuje wyłącznie poprzez dodanie nowego postu przez ogłaszającego. Zakazane są wszelkie próby obchodzenia zasad aktualizacji ogłoszeń, w szczególności poprzez wielokrotne wystawianie tego samego towaru na sprzedaż/ wymianę lub kolejnego ogłoszenia kupna. Ogłoszenie wystawiane jest na okres 15 dni i po tym okresie sprzedający może wystawić przedmiot ponownie.

8. Osoby zainteresowane ogłoszeniem zgłaszają chęć rezerwacji, zadają pytania dotyczące właściwości przedmiotu ogłoszenia poprzez wiadomości prywatne, emaile lub telefonicznie jeśli podano w ogłoszeniu (sposób kontaktu podany w ogłoszeniu).

9. Po zakończonej transakcji osoba ogłaszająca jest zobowiązana dopisać nowy post informujący że ogłoszenie nie jest już aktualne wpisując np. SPRZEDANE, NIEAKTUALNE (i) zgłosić fakt nieaktualności ogłoszenia moderatorowi, który niezwłocznie usuwa nieaktualne ogłoszenie.

10. Administrator zastrzega sobie prawo do usuwania ogłoszeń starszych niż 15 dni liczonych od daty wystawienia.

11. Administrator/właściciel portalu jerkbait.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności związanej z transakcjami przeprowadzanymi na portalu (udostępnia jedynie miejsce do ogłoszeń). Za treść ogłoszeń odpowiedzialność ponosi osoba, która je zamieszcza.

12. Komentowanie zakończonych transakcji na portalu jerkbait.pl jest zakazane – w szczególności administracja portalu nie pośredniczy w wyjaśnianiu sporów pomiędzy stronami transakcji oraz nie prowadzi w jakiejkolwiek formie archiwizacji czy dokumentacji transakcji, która mogłaby służyć jako materiał dowodowy.

13. Naruszenie niniejszego regulaminu lub równoważnych z nim zaleceń i decyzji moderatorów może powodować konsekwencje w postaci (i) edycji lub usunięcia wpisów na portalu (ii) przyznania punktów ostrzeżeń (iii) czasowego ograniczenia możliwości tworzenia treści na portalu (iv) blokady konta (ban).

14. W przypadku wątpliwości co do interpretacji postanowień niniejszego regulaminu bądź uzasadnionego wniosku o odstąpienie od jego stosowania w danym przypadku – przed zamieszczeniem ogłoszenia / wpisu należy uzyskać zgodę moderatora – pozwoli to uniknąć nieprzyjemnych konsekwencji związanych z naruszeniem regulaminu.#2 OFFLINE   remek

remek

  Administrator

 • Administratorzy
 • 26607 postów
 • LokalizacjaWarszawa
 • Imię:Remek

Napisano 04 marzec 2016 - 16:47

Z dniem dzisiejszym modyfikujemy treść pkt. 1 regulaminu:

1. Z działu „Giełda” jerkbait.pl korzystać mogą Użytkownicy posiadający uprawnienia nadane przed administratora. Administrator zastrzega sobie prawo do modyfikacji uprawnień w każdym czasie, bez podania przyczyn. Od dnia wejścia w życie niniejszego regulaminu (16.09.2015r) do korzystania z Giełdy uprawnieni są Użytkownicy zarejestrowani na portalu jerkbait.pl dłużej niż 30 dni.

#3 OFFLINE   Friko

Friko

  SUM

 • Super moderatorzy
 • 18208 postów
 • LokalizacjaWarszawa

Napisano 04 czerwiec 2019 - 21:27

Z dniem dzisiejszym modyfikujemy treść pkt. 5 regulaminu:

 

5. (…)

 

(iii) ogłoszenie sprzedaży musi zawierać cenę sprzedaży oraz ilość / liczbę sztuk oferowanego towaru


 • Jozi, Del Toro, woblery z Bielska i 1 inna osoba lubią to