Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie
BLANKI

Blank Phenix Karabela FX 794-2 na pstrągi

blank phenix pstrąg

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
24 odpowiedzi w tym temacie

#21 OFFLINE   popper

popper

    Ekspert

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 9461 postów
  • LokalizacjaDolny Śląsk
  • Imię:Waldek

Napisano 12 wrzesień 2015 - 07:20

Mateusz.

Kijek poskładany w 2009 jeśli dobrze kojarzę więc starsza seria. Drugi, fabryczny, stoi na zapasie ale porównując, też raczej z tych starszych.

Qrcze. A jednak są kijki na dożywocie? :ph34r:


  • Jozi i gulf lubią to

#22 OFFLINE   Rheinangler

Rheinangler

    Ekspert

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 5352 postów
  • LokalizacjaDusseldorf
  • Imię:Arek
  • Nazwisko:Wałęga

Napisano 12 wrzesień 2015 - 09:27

Waldek gdyby 6 lat oznaczało dożywocie to mielibyśmy niezłą jatkę dookoła...

Oczywiście aluzję rozumiem  ;) 

6 lat przy obecnym zalewie wszelkiej "nowości" i "wspaniałości" to brzmi na prawdę mocno  ;)


Użytkownik Rheinangler edytował ten post 12 wrzesień 2015 - 09:28


#23 OFFLINE   popper

popper

    Ekspert

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 9461 postów
  • LokalizacjaDolny Śląsk
  • Imię:Waldek

Napisano 12 wrzesień 2015 - 11:45

Arku. Miałem na myśli, że przez ten czas, mimo wspomnianego zalewu nowości, wciąż nie znalazłem godnego następcy.

#24 OFFLINE   Rheinangler

Rheinangler

    Ekspert

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 5352 postów
  • LokalizacjaDusseldorf
  • Imię:Arek
  • Nazwisko:Wałęga

Napisano 12 wrzesień 2015 - 12:28

Tak też myślałem Waldek,- dlatego napisałem że aluzję zrozumiałem  ;)

Takie kije się trzyma i już, bez względu na ich nazwę, miliony modułów - czy ich brak, czerpiąc radość za każdym razem z łowienia nimi...

Ba - często jest też tak, że kij taki obrasta wspomnieniami z holu pięknych ryb, szczęśliwych chwil i tzw zaufania do niego co powoduje, że nawet jak coś w jakimś momencie pasuje bardziej to nawet nie kołata się myśl o wymianie tylko o ewentualnym uzupełnieniu...

I chyba wiem co mówię :rolleyes:  bo mam to samo ze szklakami czy innymi kompozytami węglowo-szkalnymi, które są u mnie od.... no od końca ubiegłego wieku ;) i tych modeli co mi pasowały i nadal pasują nigdy nie brałem pod uwagę przy tzw wymianach na coś tam.... To co pasuje zostaje a to co mierzi wychodzi,- proste i bez ideologii aczkolwiek nie trendy  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:

I choć to temat na całkiem inny wątek muszę powiedzieć, że z tzw hippergalaktyczne nowości, których trochę przerzucam zostały w okresie ostatnich trzech lat tylko trzy wędki a kolejne trzy jeszcze aplikują do tej pozycji w tzw szafie....


Użytkownik Rheinangler edytował ten post 12 wrzesień 2015 - 12:35

  • popper i Jozi lubią to

#25 OFFLINE   gulf

gulf

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2700 postów
  • LokalizacjaRoztocze
  • Imię:Mateusz

Napisano 12 wrzesień 2015 - 13:21

Pytałem o ten blank myśląc  , że coś przeoczyłem tzn FC w ofercie ma na czerwono czyli niedostepny . Długo czekałem bo pan Irek dał mi nadzieję , że blanki pojawią się w sprzedaży ale niestety nie ma i nie wiadomo kiedy będą . O starej serii nie miałem pojęcia , że były takie modele . Miałem BR do 21 g i chyba 2.35 , uniwersalność i piekna praca pod obciążeniem . Ja wolę kije bardziej specjalistyczne do metody , którą łowię . Szukam więc starej serii , już ogłoszenie wisi w dziale K , może uda mi się kupić . Jeżeli nie to pozostaje nadzieja , że jadnak kiedyś CD wyprodukuje BR-kę o tych parametrach  :) 







Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: blanki, blank, phenix, pstrąg

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych