Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Decathlon, opinie o sklepie


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
36 odpowiedzi w tym temacie

#1 OFFLINE   daniel_lisek

daniel_lisek

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 29 postów
  • Imię:Daniel

Napisano 20 październik 2015 - 19:26

Właśnie przeglądam ofertę sklepu i patrzę że darmowa przesyłka we wszystkich zakupach! kupował ktoś coś ? http://www.decathlon...bior-sklep.htmlbrzmi ciekawie



#2 OFFLINE   Jano

Jano

    mode raptor

  • Moderatorzy
  • 3206 postów
  • LokalizacjaPoznań

Napisano 20 październik 2015 - 19:31

baaardzo wielu korzystało, większość chwali, ja też...

ale...wystarczy poszukać

http://jerkbait.pl/t...e-i-outdoorowe/



#3 OFFLINE   Durzy

Durzy

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 634 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Andrzej

Napisano 20 październik 2015 - 19:31

Kupował. I to parę razy.
Za każdym razem wszystko było ok.

#4 OFFLINE   Granturismo

Granturismo

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 151 postów
  • LokalizacjaBeskid Mały
  • Imię:Grzesiek

Napisano 20 październik 2015 - 20:34

W Decathlonie sprzęt wędkarski jest raczej kiepskiej klasy, zresztą jak wszystko inne (sprzęt turystyczny, rowerowy, nurkowy, itp). Czasem jednak można trafić na coś przyzwoitego za niewielkie pieniądze. Duży plus za możliwość zwrotu do miesiąca czasu. 



#5 ONLINE   bartsiedlce

bartsiedlce

    Ekspert

  • Moderatorzy
  • 6252 postów
  • LokalizacjaSiedlce
  • Imię:Bartek

Napisano 20 październik 2015 - 20:58

Klasy może i kiepskiej, ale jakości całkiem przyzwoitej. Mało znana marka nie równa się kiepski produkt. 


  • jerzy i Pisarz.......ewski Piotr lubią to

#6 ONLINE   slawek_2348

slawek_2348

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1679 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Sławomir
  • Nazwisko:Zdunek

Napisano 20 październik 2015 - 21:11

Klasy może i kiepskiej, ale jakości całkiem przyzwoitej. Mało znana marka nie równa się kiepski produkt. 

Wcale bym się nie ździwił gdyby okazało się że pod marką np. Caperlan kryją się wyroby  znanych firm



#7 OFFLINE   Granturismo

Granturismo

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 151 postów
  • LokalizacjaBeskid Mały
  • Imię:Grzesiek

Napisano 20 październik 2015 - 21:38

Ten Carpelan to outsourcing, nie żadna firma. Decathlon podobnie jak wielu importerów (np. Jaxon) zamawia sprzęt z bieżącej oferty producentów, najczęściej chińskich i jedynie nakleja swoje logo. Takich stoisk ze sprzętem wędkarskim na targach kantońskich jest mnóstwo. Większość to oczywiście dziadostwo, które można obejrzeć (i kupić) na Aliexpres, ale zdarzają się też i przyzwoite produkty. Takie powiedzmy podróbki szczytowych modeli Shimano czy Daiwy można kupić za 200-300zł :)



#8 OFFLINE   MichałM

MichałM

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 864 postów
  • Imię:Michał

Napisano 20 październik 2015 - 22:06

Warto zwrócić uwagę na politykę gwarancyjną w Decathlonie. Ostatnio spodobał mi się multik caperlana i jeżeli zdecyduje się na zakup to będę spokojny o serwis bo jeżeli coś się z nim stanie to najprawdopodobniej po prostu dostanę od ręki nowy i tyle



#9 OFFLINE   Pisarz.......ewski Piotr

Pisarz.......ewski Piotr

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2661 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Piotr

Napisano 20 październik 2015 - 22:11

Stosunek cena- jakość towaru, jest bardzo dobry w Decathlonie :)  Nawet ten z najniższej półki cenowej trzyma odpowiedni poziom. No i ta procedura załatwiania spraw gwarancyjnych , nie do pobicia . :)


  • sajdol1 lubi to

#10 OFFLINE   Jano

Jano

    mode raptor

  • Moderatorzy
  • 3206 postów
  • LokalizacjaPoznań

Napisano 21 październik 2015 - 09:16

Warto zwrócić uwagę na politykę gwarancyjną w Decathlonie. Ostatnio spodobał mi się multik caperlana i jeżeli zdecyduje się na zakup to będę spokojny o serwis bo jeżeli coś się z nim stanie to najprawdopodobniej po prostu dostanę od ręki nowy i tyle

Miałem tak z zegarkiem sportowym z GPS (m.in. do joggingu) znanej marki, za niemałą kwotę... zawiesił się na amen, kaplica.

Poszedłem do sklepu, 5 min. 3-4 pytania od obsługi i informacja, że nie wymienią ale oddadzą kasę i mogę sobie od razu z półki wziąć nowy jak jest, a jak nie to zamówią... wziąłem nowy, chodzi bez problemu od kilku lat

Ujęli mnie takim podejściem i mają wiernego klienta, od czasu do czasu coś kupię


Użytkownik Jano edytował ten post 21 październik 2015 - 09:17


#11 OFFLINE   Kmicic

Kmicic

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 219 postów
  • LokalizacjaPoznań
  • Imię:Sebastian

Napisano 21 październik 2015 - 11:13

Ja zaryzykowałbym stwierdzenie, że "Decathlon zaniósł sport pod strzechy".

Mam tu na myśli, że sprzęt sportowy ( stroje, akcesoria itp) w szerokim przedziale cenowym są dostępne praktycznie dla każdego.

Także aby zacząć przygodę choćby z bieganiem nie trzeba wykładac na starcie tysika...

Co do jakości obsługi reklamacji itp. oceniam bardzo dobrze.


  • Wojtek B., thug i Pisarz.......ewski Piotr lubią to

#12 OFFLINE   sajdol1

sajdol1

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 697 postów
  • LokalizacjaWawa

Napisano 21 październik 2015 - 11:22

Dla mnie jeden z lepszych sklepów, w których nie dopłacamy za markę. Odzież świetnej jakości.


  • Wojtek B. i Pisarz.......ewski Piotr lubią to

#13 OFFLINE   coloumb

coloumb

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 670 postów

Napisano 21 październik 2015 - 13:10

Dziwne, ale niektore decathlonowskie dziwolagi sa lowne. Mam takiego, co lowil latem od okonia do suma, przez szczupaka, bolenia i sandacza. Cos sie we wodzie zmienilo i juz nie lowi, ale co polowilem to moje 😊
  • Pisarz.......ewski Piotr i daniel_lisek lubią to

#14 OFFLINE   Prus

Prus

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 94 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Marcin
  • Nazwisko:P.

Napisano 22 październik 2015 - 15:59

Mam kilku znajomych którzy używają odzieży Caperlana i jak dotychczas ją sobie chwalą. Osobiście zdecydowałem się w tym roku na kurtkę do brodzenia, zobaczymy jak sobie da radę. Mam również okulary Prosky 2 i jestem z nich bardzo zadowolony, myślę że, nie odbiegają jakością od dużo droższych okularów innych firm.


  • Pisarz.......ewski Piotr lubi to

#15 OFFLINE   range1970

range1970

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 274 postów
  • LokalizacjaMazury
  • Imię:Robert

Napisano 22 październik 2015 - 19:31

Po półtora roku puściły neoprenowe spodniobuty. Zero pytań, poprosili o jedno zdjęcie (byle jakie, tyle, żeby stwierdzić, że to ich produkt) - zwrot kasy na konto, sami przysłali kuriera. W mojej rodzinie jest duże kilkadziesiąt pozycji kupionych u nich - 100% satysfakcji.


  • Prus lubi to

#16 OFFLINE   coma

coma

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2022 postów
  • Lokalizacjamałopolskie\łódzkie

Napisano 22 październik 2015 - 21:09

Po półtora roku puściły neoprenowe spodniobuty. Zero pytań, poprosili o jedno zdjęcie (byle jakie, tyle, żeby stwierdzić, że to ich produkt) - zwrot kasy na konto, sami przysłali kuriera. W mojej rodzinie jest duże kilkadziesiąt pozycji kupionych u nich - 100% satysfakcji.

 

Możesz napisać który konkretnie model spodniobutów zaczął Ci cieknąć?



#17 OFFLINE   tomasz196209

tomasz196209

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 40 postów
  • LokalizacjaPoznań
  • Imię:Tomek

Napisano 22 październik 2015 - 21:34

Od wielu lat ubieram się w decathlonie i nie wyobrażam sobie robić tego w innym sklepie .



#18 OFFLINE   Piotr Boruch

Piotr Boruch

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 602 postów
  • LokalizacjaKraków/Nowy Sącz
  • Imię:Piotr
  • Nazwisko:Boruch

Napisano 22 październik 2015 - 21:38

Kupilem jakoś w lecie podbierak taki na łódeczkę. Przyjechał w wyznaczonym terminie pięknie zapakowany. Dlugo szukałem w pudełku między workami zabezpieczającymi z powietrzem znalazłem kosz i karteczkę że to Daria specjalnie dla mnie zapakowała ten produkt. jednak dalsze poszukiwania nie przyniosły rezultatu i okazało się  że mam piękną kartkę kosz ale nie mam sztycy do podbieraka. Zadzwoniłem więc do Decathlonu podziękowałem że to Daria specjalnie dla mnie zapakowała ten produkt po czym troszkę uszczypliwie poprosiłem Pana supervisora działu żeby przeszkolił  Darię z czego składa się podbierak....Pan przeprosił i za trzy dni miałem kolejny ale już kompletny podbierak a tamten kosz dostałem jako gratis ...łał....tym razem to Marcin zapakował dlamnie ten produkt


  • coma i Prus lubią to

#19 ONLINE   slawek_2348

slawek_2348

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1679 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Sławomir
  • Nazwisko:Zdunek

Napisano 23 październik 2015 - 05:53

Kupilem jakoś w lecie podbierak taki na łódeczkę. Przyjechał w wyznaczonym terminie pięknie zapakowany. Dlugo szukałem w pudełku między workami zabezpieczającymi z powietrzem znalazłem kosz i karteczkę że to Daria specjalnie dla mnie zapakowała ten produkt. jednak dalsze poszukiwania nie przyniosły rezultatu i okazało się  że mam piękną kartkę kosz ale nie mam sztycy do podbieraka. Zadzwoniłem więc do Decathlonu podziękowałem że to Daria specjalnie dla mnie zapakowała ten produkt po czym troszkę uszczypliwie poprosiłem Pana supervisora działu żeby przeszkolił  Darię z czego składa się podbierak....Pan przeprosił i za trzy dni miałem kolejny ale już kompletny podbierak a tamten kosz dostałem jako gratis ...łał....tym razem to Marcin zapakował dlamnie ten produkt

..bo sztycę od pierwszego podbieraka pewnie połamali na grzbiecie Darii...... B)


  • Prus lubi to

#20 OFFLINE   range1970

range1970

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 274 postów
  • LokalizacjaMazury
  • Imię:Robert

Napisano 23 październik 2015 - 09:05

Możesz napisać który konkretnie model spodniobutów zaczął Ci cieknąć?

Ten:

http://www.decathlon...id_8304143.html


  • coma lubi to




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych