Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Niwka k/Tarnowa


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
43 odpowiedzi w tym temacie

#21 OFFLINE   jerzy6

jerzy6

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 703 postów

Napisano 17 sierpień 2016 - 13:02

Tak to nie z Tobą rozmawiałem.



#22 OFFLINE   aroaro

aroaro

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 61 postów
  • LokalizacjaTarnów

Napisano 22 sierpień 2016 - 11:47

Panowie nie narzekajcie, w nogach śpicie, g. wiecie;)) (miłej lektury;))

http://imageshack.co...2592/HV3HAM.jpg



#23 OFFLINE   polny

polny

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 300 postów
  • LokalizacjaTarnów
  • Imię:Grzegorz

Napisano 22 sierpień 2016 - 19:46

Hehe no no. Kurde nie wiedziałem w jakim raju żyję. Może I Discovery będzie tu jakieś programy kręcić o okazach na np. "oazie spokoju" w Komorowie....
  • piotrmr i aroaro lubią to

#24 OFFLINE   lysy69

lysy69

    Zaawansowany

  • Twórcy
  • PipPipPip
  • 611 postów
  • LokalizacjaTarnów
  • Imię:Paweł

Napisano 22 sierpień 2016 - 21:35

Panowie nie narzekajcie, w nogach śpicie, g. wiecie;)) (miłej lektury;))

http://imageshack.co...2592/HV3HAM.jpg

Prawdziwe eldorado w tym moim okręgu  :)  :)  :)  :) . Chyba będę musiał skorzystać z usług tego Pana bo na Niwce widzę tylko muł, wodorosty i samowolkę a nie sandacze. Komorów oazą spokoju  :D  :D  :D no fakt , mniej luda niż na Niwce ale to samo co tam. A tak poważnie, nie ma co się smucić i martwić, mamy przecież dwa nowe, rybne i ekskluzywne łowiska S1 i S2 . ŚMIECH PRZEZ ŁZY .


  • piotrmr i aroaro lubią to

#25 OFFLINE   aroaro

aroaro

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 61 postów
  • LokalizacjaTarnów

Napisano 23 sierpień 2016 - 11:33

szczególnie S1 jest bardzo ekskluzywne, relacja ze spławikowych mistrzostw koła azoty, dość humorystyczna /chyba też przez łzy

http://www.pzwazoty....nosci/czytaj/76


  • Paweł R. lubi to

#26 OFFLINE   Elton

Elton

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 389 postów
  • LokalizacjaTarnów

Napisano 23 sierpień 2016 - 11:56

Wybitnie zawodnicza woda jak na coś, co kilka lat temu było polem ryżowym z trzcinami, a wyniki podlodowych mistrzostw koła przyprawiają o palpitację serca :P



#27 OFFLINE   miko169

miko169

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 7 postów
  • LokalizacjaK-ce
  • Imię:Mikołaj

Napisano 24 sierpień 2016 - 09:33

Lowil ktoś ostatnio na Komorowie ? Który przejazd najlepszy pod względem szczupaka ?

#28 OFFLINE   szikakaaa

szikakaaa

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 24 postów
  • LokalizacjaTarnów

Napisano 24 sierpień 2016 - 12:22

Ach te Krzysztofy, powinni stworzyć team... Po co tylko pisać takie bzdury, za którymi kompletnie nic nie idzie.

Myślałem, że w tej kwestii nic mnie nie zaskoczy... a tu bęc!



#29 OFFLINE   polny

polny

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 300 postów
  • LokalizacjaTarnów
  • Imię:Grzegorz

Napisano 21 listopad 2016 - 09:41

Koledzy Waszym zdaniem z której strony Niwka będzie najlepsza pod jesiennego szczupaka z brzegu ??  ( wysoki brzeg przy lesie ??)



#30 OFFLINE   Dygnitorz

Dygnitorz

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 64 postów
  • LokalizacjaSzczucin/Kraków
  • Imię:Jacek

Napisano 21 listopad 2016 - 12:15

To tam jeszcze nie zjedli wszystkiego?

#31 Guest_Tomasz Bociek_*

Guest_Tomasz Bociek_*
  • Guests

Napisano 24 listopad 2016 - 14:42

Polny, kilka lat temu szczupak około 55cm występował w bardzo dużych ilościach, w niektórych miejscach było niemal pewne, że taki pistolet uwiesi się, ale jak widać, nie przełożyło się to na teraźniejszość. Nieduży sandacz też się trafiał przy połowach szczupaków, teraz takich przypadków brak. Zna ktoś historię pewnego stawu na dwudniakach, który nie należał do PZW, ot można było łowić na nim bez zezwoleń? Okazało się, że jest tam masa dużych sandaczy i szczupaków. Wszystko trwało może 3 sezony i skończyło się... Dopóki ludzie postępuja egoistycznie, bezmyślnie, pazernie, dopóty takie losy będą spotykać łowne niegdyś łowiska. Wędkarstwo poszło niezwykle do przodu. Skuteczne gumy, woblery, techniki prowadzenia przynęt, sondy które ułatwiają namierzenie ryb itd... a w Polsce jak wiadomo mięsiaże dominują natomiast na kogoś, kto wypyszcza rybę, patrzą jak na wariata...

Popieram to co piszesz. Ja akurat często sezon zaczynam od Dwudniaków. Mało kto tam zagląda, wsiadam na ponton i szukam szczupaków do czasu aż las nie wyjdzie wyżej lustra wody :unsure:  czyli całe 2-3 tygodnie :lol: . Drapieżnika jest tam jeszcze sporo, ale drobnego. Sandacza nie złowiłem tam od kilku lat, a jak o jakimś usłyszę to nie w kontekście jak walczył lub ile miał cm tylko jak smakował :wacko: ...... Jest tam za to ogromny jaź w dużych ilościach. Trafia się sporadycznie boleń. A jak coś złowię to :ph34r:  :ph34r:  :ph34r:  odczepianie w wodzie bo już wiadać z drugiego brzegu jak ,,smakosze,, ostrzą widły.. Co do Niwki to kiedyś jeszcze tam jeździłem ze względu na piaszczysty brzeg- rodzina - . Przestałem tam jeździć, dlaczego? Ano dlatego że mam dosyć tekstów typu: Kur.... Staszek, wpierd.... go w podbierak, jak hu...u holujesz, zerwie się a taki  skurw...... duży, prawie 1.5 kg :blink:  Ludzie, ile jeszcze to będzie trwać...


  • jerzy6 i piotrmr lubią to

#32 OFFLINE   jerzy6

jerzy6

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 703 postów

Napisano 24 listopad 2016 - 18:19

dokładnie też tak często słyszałem i przestałem jeździć...



#33 OFFLINE   polny

polny

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 300 postów
  • LokalizacjaTarnów
  • Imię:Grzegorz

Napisano 24 listopad 2016 - 18:45

Późną jesienią jest ok bo pusto nad brzegami....bo przy ładnej pogodzie w weekend na takim np Komorowie to jak na odpuście

#34 Guest_Tomasz Bociek_*

Guest_Tomasz Bociek_*
  • Guests

Napisano 24 listopad 2016 - 19:41

Późną jesienią jest ok bo pusto nad brzegami....bo przy ładnej pogodzie w weekend na takim np Komorowie to jak na odpuście

Dokładnie i to jak by co najmniej rozdawali coś za darmo. Ścisk jak w galerii przed świętami. 



#35 OFFLINE   polny

polny

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 300 postów
  • LokalizacjaTarnów
  • Imię:Grzegorz

Napisano 24 listopad 2016 - 19:56

Zostaje Dunajec a tam z drapieżnika to okonie :)

#36 Guest_Tomasz Bociek_*

Guest_Tomasz Bociek_*
  • Guests

Napisano 24 listopad 2016 - 20:13

Zostaje Dunajec a tam z drapieżnika to okonie :)

Albo ciernik, no ja przynajmniej kiedyś jednego widziałem z tym że z drzewa przyglądała mu się już wszędobylska wiejska straż kłusownicza :ph34r: . Tak że chyba z rybek w Tarnowie to zostaje.... dział rybny w Tesco. Pozdrawiam.


  • piotrmr lubi to

#37 OFFLINE   polny

polny

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 300 postów
  • LokalizacjaTarnów
  • Imię:Grzegorz

Napisano 24 listopad 2016 - 21:42

To cza to popier......I na wisłe śmigać nie ma tak daleko

#38 Guest_Tomasz Bociek_*

Guest_Tomasz Bociek_*
  • Guests

Napisano 25 listopad 2016 - 07:08

Też dobry kierunek. Popieram. Większa rzeka łatwiej się obroni. Pozdrawiam.

#39 OFFLINE   didson

didson

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 3 postów
  • LokalizacjaTarnów

Napisano 23 maj 2018 - 21:46

Panowie, łowi ktoś jeszcze na Niwce? Byłem kilka razy w tym miesiącu i udało się złowić 2 szczupaki, ale malutkie - 45 i 51cm i 1 okoń na 27cm. Według wykazu zarybień do Niwki wpuszczono w zeszłym roku pstrąga tęczowego. Czy komuś udało się je złowić?



#40 OFFLINE   polny

polny

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 300 postów
  • LokalizacjaTarnów
  • Imię:Grzegorz

Napisano 24 maj 2018 - 07:31

Ja ostatnie sezonybywałem bardzo regukarnie i same szczupaki ok 50 cm i okonie 38 cm ale to cza trafic w dzien , godzine. Sandacza i pstrąga nie widziałem. Teraz powstaja tam dodatkowe kilkanascie domków i będzie już raczej po łowisku




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych