Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Użytkownicy duchy


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
6 odpowiedzi w tym temacie

#1 OFFLINE   Salmo_Salar

Salmo_Salar

    FlyFisher

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1227 postów
  • LokalizacjaBp

Napisano 07 wrzesień 2005 - 17:34

Jak na każdym innym portalu są normalni użytkownicy i duchy. Takie duchy nic nie robią, nie udzielają się na stronie i na forum, i nic nie obchodzi ich strona na której się zalogowali. Coś trzeba z tym zrobic bo i tu tacy zaczynają się pojawiać. Jakiś limit czasowy wprowadzić i po jego upływie usuwać delikwentów. Czy jest na to rada? :unsure:

#2 OFFLINE   phalacrocorax

phalacrocorax

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 794 postów
  • LokalizacjaDziekanów Leśny

Napisano 07 wrzesień 2005 - 19:24

@Salmo Salar. Forum działa dopiero ok 3 tygodnie. To chyba troche zbyt krótki czas żeby stwierdzić że ktos jest 'duchem'.

#3 OFFLINE   MARCIN--Spin

MARCIN--Spin

    Nowy

  • Forumowicze
  • Pip
  • 38 postów
  • LokalizacjaPŁOCK

Napisano 07 wrzesień 2005 - 23:37

bardzo niesluszna uwaga
ja np na jednym z lepszych, jesli nie na najlepszym forum motoryzacyjnym w Polsce, zanim zaczalem sie udzielam to przez okolo rok tylko uwaznie czytalem, bardzo mnie to wszystko ciekawilo, a praktycznie na wszystkie moje ewentualne pytania znajdowalem odpowiedzi w starych tematach na tym forum
dopiero z czasem jak juz lapalem co nieco, przychodzily mi nowe pomysly do glowy i zaczalem zabierac glos.

jak ktos ma pisac bzdury to lepiej niech sobie bedzie tym DUCHEM i czyta
taki regulamin niczego nie zmieni bo kazdy moze natrzaskac sobie kilka postow tygodniowo , postami w stylu:
-ooo super tez tak mialem
-gratulacje
-slyszlame o tym miejscu, super lowisko
-ale syfiasta woda na tym stawie, pewnie szczupaki swieca w nocy <_<

pozdrawiam

#4 OFFLINE   Waci

Waci

    Forumowicz

  • Forumowicze
  • PipPip
  • 156 postów
  • Lokalizacjato tu to tam

Napisano 08 wrzesień 2005 - 08:19

Czała masa użytkowników tylko czyta bo nie chce lub nie ma jeszcze doświadczeń by sie wypowiadać, a nie chce pisać bzdur i fantazji. Są też koledzy którzy mają dostep do internetu raczej okazjonalny i wstępują na forum raz na dłuższy czas.
Nie bardzo rozumiem dlaczego miało by się takie osoby usuwać.
Przeciez aktywnym członkom forum to w niczym nie powinno przeszkadzać, że są koledzy mniej aktywni.
Pomysł uważam za nie przemyślany i wręcz szkodliwy.
Pozdrawiam

#5 OFFLINE   remek

remek

    Administrator

  • Administratorzy
  • 26625 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Remek

Napisano 08 wrzesień 2005 - 08:20

Witam,
Są dwie kwestie. Pierwsza to użytkownicy, którzy założyli konto i wchodzą od czasu do czasu czytając wątki. Druga użytkownicy anonimowi, których z dnia na dzień przybywa (na dzień dzisiejszy jest ich około 300).
Jeśli chodzi o grupę pierwszą chwała im za założenie kont! Wiemy kogo mamy na forum, z kim ew. rozmawiać. Cieszę się, że mogę porozmawiać z nimi chociaż na privie, że są z nami. Dodatkowo jestem przekonany, że to tylko kwestia czasu kiedy zaczną pisać. Z góry dziękuję!

Druga, użytkownicy anonimowi. Na razie nie podejmuję żadnych kroków by ograniczyć dostęp do forum. Chciałbym by jerkowanie, nowoczesne spinningowanie a zwłaszcza casting rozpowszechnił się na dobre w Polsce dlatego pozostawiam ciekawskim :D wolną wolę. Jeśli ktoś zechce - zapraszam serdecznie, jeśli chce być użytkownikiem anonimowym uszanuję wybór.

Jeszcze coś od siebie. Piszę na forum bo lubię dzielić się swoimi doświadczeniami, robię to dla przyjemności. Jeśli ktoś skorzysta będę szcześliwy. Dlatego to forum. Niech służy każdemu.

jerkbait.pl - mała i skromna cegiełka w upowszechnianiu tej fantastycznej metody w Polsce.

Pozdrawiam
Remek

#6 OFFLINE   Salmo_Salar

Salmo_Salar

    FlyFisher

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1227 postów
  • LokalizacjaBp

Napisano 08 wrzesień 2005 - 18:24

Czała masa użytkowników tylko czyta bo nie chce lub nie ma jeszcze doświadczeń by sie wypowiadać, a nie chce pisać bzdur i fantazji.

Przeciez i bez zalogowania się mozna przeczytać post
Ciekawiło mnie jak taki problem skomentujecie


#7 OFFLINE   MARCIN--Spin

MARCIN--Spin

    Nowy

  • Forumowicze
  • Pip
  • 38 postów
  • LokalizacjaPŁOCK

Napisano 08 wrzesień 2005 - 20:34

jesli to w ogole mozna nazwac problemem




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych