Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Przynęty Hand Made - pracownia LProds


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
109 odpowiedzi w tym temacie

#1 OFFLINE   Piotr Lipiec

Piotr Lipiec

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 494 postów
  • LokalizacjaStraachowice

Napisano 09 sierpień 2010 - 10:07

Witam ,kiedyś ktoś pytał o moją strone , proszę bardzo stronka już działa zapraszm serdecznie.

www.lprods.pl

Pozdrawiam PL

#2 OFFLINE   nyny

nyny

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1395 postów
  • LokalizacjaKraina Wiecznych Łowów
  • Imię:Przemek

Napisano 09 sierpień 2010 - 12:32

A ja tylko moge polecic wyroby:)))
Moje okonki baaaardzo polubily obrotowki Piotra Lipca oj polubily:)
Jak w piatek przyszly tak do dzisiaj je testowalem i mile zaskoczony jestem wyrobami, estetyka, praca i skutecznosc, wiecej mi nie potrzeba. I na kolejna wyplate chyba dobiore sobie arsenalu:)
p.s. Dzisiaj mialem pasiasta zyciowke 40+ na srebrnego longa od P. Lipca, ale poszla w trawe i tyle ja widzialem.
Trzeba jednak bedzie chyba wejsc na oczko wyzej z zylka bo na 0.14 za bardzo mam peniawe bardziej forsownie wieksze sztuki holowac...

#3 OFFLINE   remek

remek

    Administrator

  • Administratorzy
  • 26625 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Remek

Napisano 09 sierpień 2010 - 20:21

Piękne obrotóweczki!

#4 OFFLINE   w.d.wobler

w.d.wobler

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 546 postów

Napisano 09 sierpień 2010 - 21:38

...


Użytkownik w.d.wobler edytował ten post 21 styczeń 2014 - 10:17


#5 OFFLINE   morgan

morgan

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 16 wrzesień 2010 - 00:35

Siema !
Jakiś czas temu wpadły mi w ręce te obrotóweczki - LP-ki w rozmiarze 1,2. Już wtedy wydawały mi się dość ciekawe,jeżeli chodzi o konstrukcję. Łowię na spinning od 14-go roku życia, a mam 42 lata. Moimi ulubionymi rybami łowionymi na spinning, to pstrąg,kleń,jaź,okoń. Kiedy je zabrałem na kolejną wyprawę pstrągową, zauważyłem fantastyczną pracę tych blaszek, oraz perfekcyjne wyważenie. Blaszka ta rzucana pod prąd, dotykając wody natychmiast zaczyna pracę nawet w bardzo wartkim nurcie, co ważne nie bije na boki i nie skręca żyłki ( należy do nielicznych na naszym rynku, jeżeli chodzi o tą cechę ). Dodam więcej, nie jest to tylko moje wrażenie, ale i moich trzech przyjaciół po kiju, że blaszka ze skrzydełkiem typu aglia prowadzona właśnie z prądem wartkiej rzeczki (oczywiście nie tempem boleniowym ) stawia opór i odnosi się wrażenie tak jakby prowadziła się wolniej niż płynie nurt rzeki co sprawia, że mamy pełną kontrolę nad przynętą i doskonale ją czujemy (nie wiem czy dobrze to przekazałem). Jak do tej pory super się sprawdziły na małych oraz średnich rzeczkach w naszym kraju (na razie).Fantastycznie działają na: pstrągi,klenie,jazie,okonie oraz szczupaki. W naszym gronie nazywamy je magnesikami na ryby. Panie Piotrze, jesteśmy fanami tych blaszek, a z naszych pudełek zniknęły wszystkie inne obrotówki. Mam nadzieję, że te trociowe równie dobrze się sprawdzą - na pewno o tym napisze. Z czystym sumieniem polecam te blaszki obrotowe wszystkim tym, którzy chcą mieć frajdę i przyjemność z łowienia ryb (oczywiście sportowego no kill), które wymieniłem powyżej.

Pozdrawiamy z Warszawy,
Krzysiek, Darek, Artur i Robert

ps. Mam nadzieję, że napisałem dość prosto i zrozumiale, a jeżeli nie to sorry. Dla bardziej doświadczonych dodam, że te obrotówki przypominają swoją pracą i skutecznością dawne, bardzo dawne wyroby Rublexa.


#6 OFFLINE   rutra

rutra

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 480 postów
  • LokalizacjaGostynin
  • Imię:Artur
  • Nazwisko:Chmielecki

Napisano 27 listopad 2010 - 18:51

Wziąłem sobie próbnik i innych nie chcę-teraz pójdą na choinkę[bo piękne są] a wiosną do wody. Napewno wezmę ich więcej.
Pozdrawiam Wykonawcę[dzięki za fajny gratisik!].

#7 OFFLINE   Bajzi

Bajzi

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 308 postów
  • Imię:Tomek

Napisano 02 grudzień 2010 - 22:11

Miałem ostatnio przyjemność porzucać sobie blaszkami Piotra Lipca i mogę z czystym sumieniem potwierdzić pozytywne wrażenia kolegów. Obrotówki kręcą się od razu po wpadnięciu do wody i nawet przy minimalnej prędkości nie gasną. Teraz tylko czekam na styczeń żeby sprawdzić jak będą smakowały kropkom.

#8 OFFLINE   Piotr Lipiec

Piotr Lipiec

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 494 postów
  • LokalizacjaStraachowice

Napisano 24 styczeń 2011 - 18:21

Witam,każdy wobki a ja swoje blaszki,nowe kolory fluo pod trotkę, oraz nowy sposób srebrzenia większych blaszek,bardziej srebrny i trwalszy.Tu long #3 waga ok 14gr.

Załączone pliki

  • Załączony plik  long 3.JPG   118,75 KB   483 Ilość pobrań


#9 OFFLINE   remek

remek

    Administrator

  • Administratorzy
  • 26625 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Remek

Napisano 24 styczeń 2011 - 18:27

Piotrek linkować Ciebie do naszej nowej inicjatywy? Ale linkuję tylko pod warunkiem, że będziesz się udzielał i pisał o swoich wynalzakach oraz o budowie sztucznych przynęt. A tak przy okazji mógłbyś coś skrobnąć o budowie blaszek obrotówek - arcyciekawy temat moim zdaniem.

Pozdrawiam
Remek

#10 OFFLINE   Piotr Lipiec

Piotr Lipiec

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 494 postów
  • LokalizacjaStraachowice

Napisano 24 styczeń 2011 - 20:20

Chętnie skorzystam, nad jakimś małym artykulikiem myślałem zobaczymy może coś skrobnę.

#11 OFFLINE   remek

remek

    Administrator

  • Administratorzy
  • 26625 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Remek

Napisano 24 styczeń 2011 - 21:20

Świetnie, zatem dopisuję Ciebie do indexu.

Obrotówki na pstrąga uwielbiam, dlatego kilka wskazówek na co zwrócić uwagę, jak skonstruować swoją, jak dobierać do typów łowisk było by świetnym tematem - przy okazji zareklamowałbyś swój interes :D

Pozdrawiam
Remek

#12 OFFLINE   WOBLER-W1

WOBLER-W1

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1784 postów
  • LokalizacjaKonin
  • Imię:Paweł
  • Nazwisko:Brzuskiewicz

Napisano 24 styczeń 2011 - 22:27

Piękne blaszki . Przyłączam się do prośby abyś napisał coś o sposobie w jaki je wykonujesz . Pozdrawiam .

#13 OFFLINE   Piotr Lipiec

Piotr Lipiec

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 494 postów
  • LokalizacjaStraachowice

Napisano 27 styczeń 2011 - 18:39

Witam,nowa wizja blaszek trociowych, myślę że im przypadną do gustu.
Mam nadzieję,że i w tym roku się wybiorę na trotki, fakt 600km ale warto.

Załączone pliki


  • stoner lubi to

#14 OFFLINE   Piotr Lipiec

Piotr Lipiec

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 494 postów
  • LokalizacjaStraachowice

Napisano 29 styczeń 2011 - 22:21

Witam,kolejne nowe kolorki, tym razem wahadłówki skierowane pod pstrąga,długość 38mm,waga 3,5gr.

Postaram się w niedługim jakiś mały artykulik o moich przynętach napisać.

Załączone pliki


  • stoner lubi to

#15 OFFLINE   Piotr Lipiec

Piotr Lipiec

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 494 postów
  • LokalizacjaStraachowice

Napisano 29 styczeń 2011 - 22:37

Nie wiem co z tymi zdjęciami wklejam załącznik zdjęcie do 150kb i mi się nie otwiera,tylko jak chce go zobaczyć muszę specjalnie otwierać załącznik,a nie widać go od razu pod tekstem .
  • jajakub lubi to

#16 OFFLINE   WOBLER-W1

WOBLER-W1

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1784 postów
  • LokalizacjaKonin
  • Imię:Paweł
  • Nazwisko:Brzuskiewicz

Napisano 31 styczeń 2011 - 18:10

Ja tam wszystko ładnie widzę . Ładne te wahadełka i pewnie będą łowne . Pozdrawiam .

#17 OFFLINE   Piotr Lipiec

Piotr Lipiec

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 494 postów
  • LokalizacjaStraachowice

Napisano 31 styczeń 2011 - 18:53

Teraz już wiem i będzie ok.
Dzięki za słowa uznania.

#18 OFFLINE   Krzysztof Łyczek

Krzysztof Łyczek

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 04 marzec 2011 - 20:22

Panie Piotrze, jesteśmy fanami tych blaszek, a z naszych pudełek zniknęły wszystkie inne obrotówki. Mam nadzieję, że te trociowe równie dobrze się sprawdzą - na pewno o tym napisze.

Witam
Wyręczę Kolegę- trociowe już się sprawdziły. Moja ulubioną jest wersja daszek. Ta blacha pomogła mi nawet w trudnych warunkach w jakich łowię- w środku lata, jak dowiozę rodziną nad Bałtyk a sam skoro świt jeżdżę nad Słupię. To ciężki okres na rybę, miejscowi czasem i przez tydzień brania nie mają. Ta blaszka jest super- dość ciężka, nie trzeba dokładać ciężarka, bezbłędnie chodzi, do wyboru ciekawa i pełna kolorystyka.
Trafiłem na te blachy przypadkiem- Piotrek brał ode mnie przelotki, zgadaliśmy się o przynętach. Wypróbowałem i żeby więcej nie zanudzać to krótko i szczerze- polecam.

#19 OFFLINE   Piotr Lipiec

Piotr Lipiec

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 494 postów
  • LokalizacjaStraachowice

Napisano 04 marzec 2011 - 21:28

Dziękuje Krzysiu za dobre słowa,motywują mnie one dalej aby działać.
Może po niedzieli nowy wzór long 4 ok 20gr, ostatnie testy i jak wszystko będzie ok to wrzucę jakie fotki na forum.

#20 OFFLINE   Piotr Lipiec

Piotr Lipiec

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 494 postów
  • LokalizacjaStraachowice

Napisano 04 marzec 2011 - 21:31

A jeszcze jedno, tak jak obiecałem artykuł napisany i wysłany do zredagowania przez admina, tylko teraz od niego zależy kiedy się ukaże na stronie.




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych