Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Łowisko Carpshop Lakes - Żukowo


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
46 odpowiedzi w tym temacie

#1 OFFLINE   tofik

tofik

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2132 postów
  • LokalizacjaPyrlandia
  • Imię:Łukasz
  • Nazwisko:Adamek

Napisano 07 grudzień 2015 - 19:29

"Czasami człowiek musi...",ten krótki cytat idealnie oddaje powód mej decyzji ,by poszukać ryb gdzieś poza rzeką(wytrutą),jak i poza szanownym PZW.

Namiary na owe łowisko dostałem od kolegi i jak zapewne również wam, podpadła mi nazwa tego przybytku rozpusty, jednak po głębszym naświetleniu tematu zapadła decyzja o kilkugodzinnym wypadzie.

 

Szybkie przygotowanie sprzętu pod "jeziorowe" łowy, dorobienie kilku dłuższych przyponów, poświęciłem nawet kilka groszy na przynęty gumowe i dwie "blachy", co jest dla mnie rzeczą raczej obcą i można nastawić budzik  :wub:

 

Sobotni poranek przywitał nas słońcem, co dodatkowo napawało optymizmem przed pierwszym rzutem w nieznaną wodę i jakież było nasze zdziwienie, gdy pierwszy krótki rzut z 4 calową Awaruną (podobno "guma petarda  i w ogóle trzeba ją mieć" hahahha) na końcu zestawu przyniósł garbusa ok.33-34 cm  :o

 

Od tamtej chwili uśmiechy praktycznie nie znikały z naszych twarzy,a zimny wiatr przestał przeszkadzać  :)

Podsumowując, gdyby nie zachciało nam się zwiedzać wody, a łowić w okolicy pierwszego napłynięcia, to efekty byłyby jeszcze lepsze ale i tak: 3 szczupaki-77,80,85 cm i kilkanaście grubych okoni z przedziału 33-40 cm sprawiły że wróciliśmy do domów w wybornych humorach ;)

 

Wszelkie namiary na łowisko znajdziecie tu: http://carpshop.pl/c...akes/?page_id=2

 

Poniżej kilka fotek z wypadu.

Naprawdę polecam tą wodą,i wiem że będę tam regularnie wracał. :)

Załączony plik  z telefonu 263.jpg   60,41 KB   37 Ilość pobrań

Załączony plik  z telefonu 262.jpg   79,15 KB   31 Ilość pobrań

Załączony plik  z telefonu 267.jpg   53,14 KB   27 Ilość pobrań

Załączony plik  z telefonu 269.jpg   69,8 KB   26 Ilość pobrań

Załączony plik  z telefonu 271.jpg   71,31 KB   27 Ilość pobrań

Załączony plik  z telefonu 273.jpg   53,17 KB   26 Ilość pobrań

Załączony plik  z telefonu 275.jpg   61,35 KB   25 Ilość pobrań

Załączony plik  z telefonu 264.jpg   66,09 KB   26 Ilość pobrań

Załączone pliki



#2 ONLINE   Novis

Novis

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1735 postów
  • LokalizacjaŁódź
  • Imię:Piotr
  • Nazwisko:Nowicki

Napisano 07 grudzień 2015 - 19:51

No to w końcu Łukaszku połowiłeś. Wyczuwam entuzjazm w relacji, więc jesteś zadowolony. Oby tak dalej.


  • tofik lubi to

#3 OFFLINE   bar888

bar888

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 60 postów
  • Lokalizacjakalisz/ostrów wlkp
  • Imię:bartek

Napisano 07 grudzień 2015 - 20:31

Fajnie ,że się podzieliłeś możliwością wyjazdu,właśnie zarezerwowałem sobotę.



#4 OFFLINE   Kmicic

Kmicic

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 219 postów
  • LokalizacjaPoznań
  • Imię:Sebastian

Napisano 07 grudzień 2015 - 21:04

Brałem udział w zawodach na zbiorniku obok.

Myślałem że wam wiosła odpłynęły :D i dla tego tak konsekwentnie w jednym miejscu łowicie a to się okazało,że koledzy połowili.

Super


  • tofik lubi to

#5 OFFLINE   Lewy013

Lewy013

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 122 postów
  • LokalizacjaWronki
  • Imię:Dawid

Napisano 07 grudzień 2015 - 22:35

Kilka lat temu byłem na tej wodzie (8 ha), ale wtedy goniłem za karpiami. Widzę, że jest dobra tendencja tworzenia łowisk "karpiowo-spinningowych", gdzie wiosna, lato i wczesna jesień należy dla karpiarzy, końcówka roku dla spinningistów. Obowiązuje bezwzględna zasada C&R więc ryb nie zabraknie. Nie wiem czy dobrze kojarzę, ale chyba  Rybowo też tak funkcjonuje i można spotkać szczupaki z trzema cyframi w długości ciała.



#6 OFFLINE   tofik

tofik

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2132 postów
  • LokalizacjaPyrlandia
  • Imię:Łukasz
  • Nazwisko:Adamek

Napisano 08 grudzień 2015 - 21:46

@Lewy013- my łowiliśmy na większym zbiorniku,tym ponad 20ha.Na mniejszym zbiorniku tego dnia odbywały się zawody towarzyskie,o których wyżej wspomniał @Kmicic.Od właściciela wiem że  chłopaki również trochę połowili,ale szczegółów nie znam.Może @Kmicic napisze coś więcej ....... :)



#7 OFFLINE   wojciiech

wojciiech

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1617 postów
  • LokalizacjaOstrów Wielkopolski / Toruń

Napisano 08 grudzień 2015 - 22:35

Fajna woda, oby więcej takich.

No i z tego co widzę, biznes można robić n wędkarstwie?

#8 OFFLINE   tofik

tofik

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2132 postów
  • LokalizacjaPyrlandia
  • Imię:Łukasz
  • Nazwisko:Adamek

Napisano 08 grudzień 2015 - 23:28

Fajna woda, oby więcej takich.

No i z tego co widzę, biznes można robić n wędkarstwie?

Fajna i nie fajna,jakby ta woda płynęła ,to  dla mnie byłaby rajem :D .Pomijając fakt, że to nie rzeka,to spełnia według mnie pozostałe kryteria "fajności".

Jak macie okazję przeczytać na stronie łowiska,to gospodarz dba szczególnie o zarybienia głównym targetem,czyli karpiowatymi,ale jakże pięknie widać,że dzięki jednej prostej zasadzie ,czyli C&R,nasze rodzime gatunki maja się bardzo dobrze.Dodatkowo na wyobraźnię działa fakt ,że dwa z wyżej pokazanych szczupaków miały w miarę świeże ślady na ciele, po atakach starszych sióstr czy braci........ :oKolejnym plusem,odróżniającym to łowisko od zwykłego "burdeliku" jest jego rozmiar,to dwa zbiorniki 8ha i ponad 20ha,to już są normalne wody,a nie stawki wykopane po środku pola o powierzchni 50x50m.Życzę gospodarzowi jak najlepiej,a nam wędkarzom życzę żeby mieć jeszcze większy wybór w takich łowiskach........może wtedy związek zrozumie ,że wędkarstwo to nie tylko dziad w gumofilcach liczący kilogramy ryby, potrzebne do zwrotu kosztów karty na dany rok..........



#9 OFFLINE   wojciiech

wojciiech

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1617 postów
  • LokalizacjaOstrów Wielkopolski / Toruń

Napisano 08 grudzień 2015 - 23:41

Łukasz, a jak z terminami? Da się ustrzelić na luzie?

 

jak rozumiem oba zbiorniki do łowienia?

Który jest fajniejszy?



#10 OFFLINE   tofik

tofik

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2132 postów
  • LokalizacjaPyrlandia
  • Imię:Łukasz
  • Nazwisko:Adamek

Napisano 09 grudzień 2015 - 00:06

Totalnie nie mam pojęcia jak z terminami.Mniejszy zbiornik na pewno da się ogarnąć z brzegu,więc pozostaje kwestia telefonu do gospodarza.Większy zbiornik ,bez łódki ,to raczej średnio,bo ryba siedzi w "polu wikliny",a to oddalone jest sporo od brzegu.Ale z tego co wiem,to jeśli ktoś z własnym środkiem pływającym,to problemu nie będzie z miejscem.Ja z kolegą pływaliśmy na łódce wypożyczonej i na wiosłach,nie mam zatem pojęcia jakie są obostrzenia względem używania silników .......Musicie koledzy zasięgnąć takich info u gospodarza.Nie wiem również co z trollingiem itd.

Który zbiornik jest fajniejszy?Na mniejszym nie łowiłem,więc nie mogę wyrazić swojego zdania.....ale jak się urwę z domu w weekend,to właśnie na tym mniejszym chcę połowić...........wtedy będę mógł coś więcej napisać.Zbyt wiele czasu nie mam,żona na "ostatnich nogach" jest zdecydowanie ważniejsza teraz, niż wędkarstwo,ale coś tam postaram się jeszcze sprawdzić,dla samego siebie ,jak i dla Was........ ;)


  • Kaszub Bait lubi to

#11 OFFLINE   wojciiech

wojciiech

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1617 postów
  • LokalizacjaOstrów Wielkopolski / Toruń

Napisano 09 grudzień 2015 - 00:29

Z Ostrowa dwie godziny z hakiem, jak będą terminy to jadę. ;)



#12 OFFLINE   Fisher1985

Fisher1985

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 60 postów
  • Imię:Tomasz
  • Nazwisko:Fisher

Napisano 11 grudzień 2015 - 20:01

Witajcie z czystym sumieniem mogę polecić łowisko tydzień temu odbyły się tam pierwsze zawody spinningowe które organizował opiekun tej wody,Dawid Patlewicz właściciel sklepu CARPSHOP😀
Atmosfera super, mala ilosc osob( ograniczona do 20) spowodowała że nie było nadmiernego tłoku nikt z nikim się nie zarł jak to czasem bywa na zawodach. Organizator zadbał o nasze żołądki serwująca na wstępie żurek i herbatkę z prądem ;-) Każdy losował nagrody od sponsorów za kwotę minimum 100 zł nie jest to częsty obrazek więc koledzy byli bardzo zadowoleni ja również :-D zawody odbyły się w dwóch turach w przerwie zaś znowu podano jedzonko. Niestety pogoda nie dopisała strasznie wiało i przełożyło się to na wyniki. Niektórym zawodnika dopisała szczęście i trafili kilka rybek( głównie szczupak). Po zakończeniu zawodów organizator zaserwowal pieczona karkówka oraz pyszna kszanke słynna w śród osób odwiedzających owe lowisko. W skrócie POLECAM NAPRAWDE WARTO RYBKI SA I TO NIE MALE NA PEWNO TAM WROCIMY :)

#13 OFFLINE   Fisher1985

Fisher1985

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 60 postów
  • Imię:Tomasz
  • Nazwisko:Fisher

Napisano 11 grudzień 2015 - 20:05

Małe sprostowanie lowilismy na mniejszym 8h zbiorniku natomiast w między czasie na większym pozwala ekipa która połowie piękne oksy i kilka szczupak(lowili z łódki która można wypożyczyć) raz jeszcze polecam😀

#14 OFFLINE   Fisher1985

Fisher1985

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 60 postów
  • Imię:Tomasz
  • Nazwisko:Fisher

Napisano 11 grudzień 2015 - 20:10

Ha ha i z tego co czytam powyżej wynika że to Tofik złowił te piękne oksy i szupaki GRATULACJE😀😀
  • tofik lubi to

#15 OFFLINE   tofik

tofik

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2132 postów
  • LokalizacjaPyrlandia
  • Imię:Łukasz
  • Nazwisko:Adamek

Napisano 11 grudzień 2015 - 23:16

Ha ha i z tego co czytam powyżej wynika że to Tofik złowił te piękne oksy i szupaki GRATULACJE

Bo z łowieniem ryb, jest trochę jak z jazdą na rowerze,tego się nie zapomina,jak nie biorą to ich "nima"  :ph34r: 



#16 OFFLINE   Lewy013

Lewy013

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 122 postów
  • LokalizacjaWronki
  • Imię:Dawid

Napisano 13 grudzień 2015 - 19:30

@Lewy013- my łowiliśmy na większym zbiorniku,tym ponad 20ha.Na mniejszym zbiorniku tego dnia odbywały się zawody towarzyskie,o których wyżej wspomniał @Kmicic.Od właściciela wiem że  chłopaki również trochę połowili,ale szczegółów nie znam.Może @Kmicic napisze coś więcej ....... :)

A jak wygląda z dojściem z brzegu do łowiska? Czy łowisko jest dostępne na całej długości linii brzegowej czy tylko na stanowiskach karpiowych?



#17 OFFLINE   Kmicic

Kmicic

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 219 postów
  • LokalizacjaPoznań
  • Imię:Sebastian

Napisano 13 grudzień 2015 - 21:32

A jak wygląda z dojściem z brzegu do łowiska? Czy łowisko jest dostępne na całej długości linii brzegowej czy tylko na stanowiskach karpiowych?

 

Łowisko 8 ha dostępne z 20 dużych stanowisk karpiowych, gdzieniegdzie zdarzają sie przecinki w trzcinach.

Łowisko 20 ha, stanowisko co kilka-kilkanaście metrów.

Ogółnie dostęp bardzo wygodny.



#18 OFFLINE   Kozi

Kozi

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 378 postów
  • LokalizacjaŚrem

Napisano 18 grudzień 2015 - 17:13

Był może ktoś na tym łowisku w międzyczasie? Mam zamiar się tam wybrać po nowym roku...



#19 OFFLINE   drag

drag

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1654 postów
  • LokalizacjaPolska
  • Imię:Andrzej

Napisano 19 grudzień 2015 - 15:20

Cześć Panowie.

Jutro wybieram się na Żukowo.Mam zarezerwowaną krypę i jedno wolne miejsce jako że nie udalo mi sie nikogo ze znajomych namówic.

Będę łowił na większym,na miejscu chcę byc ok. 7 rano,godzina spłynięcia do ustalenia.

Gdyby ktos z Poznania był zainteresowany mogę zabrać po drodze.

Jeśli zainteresowanych będzie więcej niz jedna osoba zadecyduje kolejność zgloszenia.

Mój jedyny warunek taki jak i gospodarza wody-C&R :) .

Zapraszam na priv,pozdrowienia.



#20 OFFLINE   Kozi

Kozi

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 378 postów
  • LokalizacjaŚrem

Napisano 19 grudzień 2015 - 19:17

Daj znać po powrocie jak wyniki






Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych