Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Produkty marki SIMMS

wodery buty do brodzenia simms

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1322 odpowiedzi w tym temacie

#801 OFFLINE   Alek.

Alek.

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 278 postów
  • Lokalizacjaraz tu, raz tam

Napisano 02 luty 2019 - 22:51

Sprawdziłem obie stopy i moje również nie są większe niż 28cm, co sugerujecie, brać 44/11 Simms 12?

Jak nie łowisz w zimie, w ciepłej wodzie bierz 11, a jak zima to radzę nr 12.

Pamiętaj, że jak ciasno będziesz miał w bucie( działa jeszcze ciśnienie wody), woda pobiera 20 razy więcej ciepła niż powietrze z organizmu, to przy niedostatecznym ukrwieniu będziesz miał permanentnie zimno, aż do przejmującego bólu. 

But przymierzony w sklepie musi mieć luz i wtedy w wodzie będzie dobry.

Łowię w wodzie o tem.1-3 stopnie przez ok.2 miesiące w roku i doświadczyłem także źle dobranych butów i wiem o czym pisze.


Użytkownik Alek. edytował ten post 02 luty 2019 - 22:53

  • Wiktor i coma lubią to

#802 OFFLINE   Wiktor

Wiktor

    Zaawansowany

  • Giełda komercyjna
  • PipPipPip
  • 1304 postów
  • LokalizacjaGdańsk

Napisano 02 luty 2019 - 22:59

Cywilnie noszę EU 42 czyli US 9 

Z tabeli SIMMS wynika że powinienem kupić buty w rozmiarze 10 i takie mam, model G3

Buty są ok jest luz i pełen komfort



#803 OFFLINE   Wędkarz87

Wędkarz87

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1347 postów

Napisano 02 luty 2019 - 23:19

A nie prościej podjechać do mnie i przymierzyć? ;)


Tyle że ja celuję w inny model, nie wiem czy tam nie będzie różnic...

#804 OFFLINE   Wędkarz87

Wędkarz87

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1347 postów

Napisano 02 luty 2019 - 23:24

Jak nie łowisz w zimie, w ciepłej wodzie bierz 11, a jak zima to radzę nr 12.
Pamiętaj, że jak ciasno będziesz miał w bucie( działa jeszcze ciśnienie wody), woda pobiera 20 razy więcej ciepła niż powietrze z organizmu, to przy niedostatecznym ukrwieniu będziesz miał permanentnie zimno, aż do przejmującego bólu. 
But przymierzony w sklepie musi mieć luz i wtedy w wodzie będzie dobry.
Łowię w wodzie o tem.1-3 stopnie przez ok.2 miesiące w roku i doświadczyłem także źle dobranych butów i wiem o czym pisze.


Podając te rozmiary masz na myśli ten rozmiar "Simmsowy" sprecyzuj proszę vo ja się już gubię :) łowione będzie cały rok, w zimno też.

#805 OFFLINE   Wędkarz87

Wędkarz87

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1347 postów

Napisano 02 luty 2019 - 23:33

Cywilnie noszę EU 42 czyli US 9 
Z tabeli SIMMS wynika że powinienem kupić buty w rozmiarze 10 i takie mam, model G3
Buty są ok jest luz i pełen komfort


Czyli jeśli mam normalnie w butach na codzień 44 to wg. tabeli mam zamówić simms 12 dobrze mówię? I to już będzie z tym zapasem na grubą skarpetę na zimę?

#806 OFFLINE   ryba7

ryba7

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 338 postów
  • LokalizacjaRzeszów

Napisano 03 luty 2019 - 08:33

Na codzień noszę rozmiar 41/42. Mierzyłem ostatnio pierwszy wypust butów Simms Freestone rozmiar 11. W skarpecie neoprenowej stopa się zmieściła Ale było bardzo ciasno. Całorocznie używam butów Trapera rozmiar 12. W zimie mam miejsce na bardzo grube skarpety i jest trochę luzu.

Użytkownik ryba7 edytował ten post 03 luty 2019 - 08:33


#807 OFFLINE   Wiktor

Wiktor

    Zaawansowany

  • Giełda komercyjna
  • PipPipPip
  • 1304 postów
  • LokalizacjaGdańsk

Napisano 03 luty 2019 - 11:05

Na codzień noszę rozmiar 41/42. Mierzyłem ostatnio pierwszy wypust butów Simms Freestone rozmiar 11. W skarpecie neoprenowej stopa się zmieściła Ale było bardzo ciasno. Całorocznie używam butów Trapera rozmiar 12. W zimie mam miejsce na bardzo grube skarpety i jest trochę luzu.

Stare Freestone się kurczyły z wiekiem :)

Też mam jeszcze rozmiar 11 i są na mnie za małe a noszę 42 :) 



#808 OFFLINE   Tomasz90

Tomasz90

    Nowy

  • Forumowicze
  • Pip
  • 3 postów
  • LokalizacjaKaszebe
  • Imię:Tomasz
  • Nazwisko:Norde

Napisano 20 luty 2019 - 12:35

Ktoś może używa kurtki riffle? Sprawdza się na deszcz i wiatr? 



#809 OFFLINE   mack

mack

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1194 postów
  • LokalizacjaWro
  • Imię:Maciek

Napisano 20 luty 2019 - 19:56

Ku przestrodze. ..

Tak wyglądają nowe buty simms intruder po 10 dniach łowienia w tropikach, głównie na surfie atolu koralowego. Simms zignorował mój mail i nie wstawił mojej negatywnej opinii o tym bublu na stronę.

Załączone pliki


  • coma i Grzegorz78 lubią to

#810 Guest_Kwinto_*

Guest_Kwinto_*
  • Guests

Napisano 20 luty 2019 - 20:23

Nie wstawianie (cenzurowanie) niektorych negatywnych opini o produktach na stronie Simms to norma. Mialem tak z Simms Kinetic Promaloft Jacket. Dwa razy podchodzilem z negatywna opinia. Dwa razy nie opublikowali. Wiec napisalem na stronie Cabela's. Jest tam chyba do dnia dzisiejszego. 


Użytkownik Kwinto edytował ten post 20 luty 2019 - 20:24


#811 OFFLINE   Paweł nizinny

Paweł nizinny

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 612 postów
  • LokalizacjaOstrołęka
  • Imię:Paweł
  • Nazwisko:Stypiński

Napisano 20 luty 2019 - 21:22

Nie wstawianie (cenzurowanie) niektorych negatywnych opini o produktach na stronie Simms to norma. Mialem tak z Simms Kinetic Promaloft Jacket. Dwa razy podchodzilem z negatywna opinia. Dwa razy nie opublikowali. Wiec napisalem na stronie Cabela's. Jest tam chyba do dnia dzisiejszego. 

Ryszard, co było nie tak z kurtką ?



#812 Guest_Kwinto_*

Guest_Kwinto_*
  • Guests

Napisano 20 luty 2019 - 21:48

Nagminnie odpruwaly sie szwy, zamek sie zacinal na jednej kieszeni, na drugiej po miesiacu sie popsul, wieszkak pod kapturem od razu sie przetarl i urwal. Kurtka jakosciowo absolutnie nie warta pieniedzy. Moja jest pomaranczowa i przyznam, ze mi sie podoba ale to tyle dobrego.


  • Paweł nizinny lubi to

#813 OFFLINE   wujek

wujek

    Ekspert

  • TEAM JERKBAIT
  • PipPipPipPip
  • 5785 postów
  • Imię:Jan
  • Nazwisko:Soroka

Napisano 21 luty 2019 - 08:06

Simms ogólnie dość nonszalancko podchodzi do klijenta, ale cóż ciuchy mają fajne, a w temacie ubrań damskich nie mają konkurencji i długo mieć nie będą, dla tego wiedzą że mogą sobie na tę nonszalancję pozwolić.


Użytkownik wujek edytował ten post 21 luty 2019 - 08:06


#814 OFFLINE   mack

mack

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1194 postów
  • LokalizacjaWro
  • Imię:Maciek

Napisano 21 luty 2019 - 12:11

Nie wiem jak w damskich, ale w męskich  dla mnie alternatywą jest patagonia. Nie miałem jeszcze rzeczy z patagonii, która by mnie zawiodła. Co ciekawe, produkty Patagonii w realu prezentują się zazwyczaj dużo lepiej niż na zdjęciach w katalogach. Dopiero jak się to weźmie do ręki to widać wysoką jakość wykonania i materiałów. Z serwisu gwarancyjnego / pogwarancyjnego patagonii nie korzystałem jeszcze, bo nie było potrzeby,ale opinie na amerykańskich forach są zazwyczaj pozytywne....

Generalnie poza butami do brodzenia (po wpadce z intruderami tez się to skończy) od jakiegoś czasu nie kupuję już produktów simmsa. Stosunek ceny do jakości tych rzeczy jest bardzo niekorzystny.


  • wujek, gregox i Grzegorz78 lubią to

#815 OFFLINE   Maxs

Maxs

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 69 postów

Napisano 21 luty 2019 - 16:12

Nie ma któryś z kolegów może dostępu do Simmsa G4 Pro Hip Packa ciemnego lub ewentualnie jasnego w dobrych pieniądzach ? Dość ze ciężko z dostępnością,to jak pytałem często już brakowało towaru mimo „dostępny w magazynie „ a i ceny dość rozbieżne .

#816 OFFLINE   peresada

peresada

    Tug is the Drug....

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2287 postów
  • LokalizacjaBow River

Napisano 21 luty 2019 - 18:40

Simms ogólnie dość nonszalancko podchodzi do klijenta, ale cóż ciuchy mają fajne, a w temacie ubrań damskich nie mają konkurencji i długo mieć nie będą, dla tego wiedzą że mogą sobie na tę nonszalancję pozwolić.

 

sam nie jestem jakims wielkim fanem simmsa bo wole patagonie, ale opisze moj ostatni "claim" 

uzywam bardzo moim zdaniem dobrych rekawiczek Simms Wool Half-finger Glove.

same rekawiczki sa rewelacyjne. welna ktora jest w nich uzyta swietnie grzeje dlonie nawet jezeli wsadzimy rece do wody.

przez chwile jest zimo, a potem robi sie w lapy cieplutko. naprawde polecam.

wracajac do meritum. moja zona wyprala je kiedys w goracej wodzie i sie skurczyly ( dla mnie nie do uzytku)

napisalem maila do simma z opisem co sie stalo, costumer service poprosilo o adres i za tydzien otrzymalem nowa pare bez zadnych dodatkowych kosztow.

swietne podejcie do klienta :-)

pozdrowka


  • wujek, Alek. i malinabar lubią to

#817 OFFLINE   peresada

peresada

    Tug is the Drug....

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2287 postów
  • LokalizacjaBow River

Napisano 21 luty 2019 - 18:43

Nie wiem jak w damskich, ale w męskich  dla mnie alternatywą jest patagonia. Nie miałem jeszcze rzeczy z patagonii, która by mnie zawiodła. Co ciekawe, produkty Patagonii w realu prezentują się zazwyczaj dużo lepiej niż na zdjęciach w katalogach. Dopiero jak się to weźmie do ręki to widać wysoką jakość wykonania i materiałów. Z serwisu gwarancyjnego / pogwarancyjnego patagonii nie korzystałem jeszcze, bo nie było potrzeby,ale opinie na amerykańskich forach są zazwyczaj pozytywne....

Generalnie poza butami do brodzenia (po wpadce z intruderami tez się to skończy) od jakiegoś czasu nie kupuję już produktów simmsa. Stosunek ceny do jakości tych rzeczy jest bardzo niekorzystny.

toc to sama prawda :-)

patagonia robi kapitalny sprzet.


Użytkownik peresada edytował ten post 21 luty 2019 - 18:46


#818 OFFLINE   mack

mack

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1194 postów
  • LokalizacjaWro
  • Imię:Maciek

Napisano 21 luty 2019 - 19:35

costumer service poprosilo o adres i za tydzien otrzymalem nowa pare bez zadnych dodatkowych kosztow.
swietne podejcie do klienta :-)
pozdrowka


Kurcze, wygląda ze simms ma podejście do polskiego klienta jak administracja Trumpa do polskiego rządu.
Następnym razem poproszę Cię o pośrednictwo, jak będę chciał złożyć reklamację na jakiś produkt simmsa

#819 OFFLINE   peresada

peresada

    Tug is the Drug....

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2287 postów
  • LokalizacjaBow River

Napisano 21 luty 2019 - 21:00

moze i masz racje. nastepnym razem wal smialo :-)



#820 OFFLINE   Niedzielny

Niedzielny

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3780 postów

Napisano 27 luty 2019 - 08:30

Simms już sam nie wie jak opisywać rozmiarowki swoich butów...

Dla przykładu:

Rivershed


Rivertek 2 Boa


Na języku podana rozmiarówka, 3 z 4 parametrów identyczne, czwarty parametr EU rożny... I bądź tu mądry...

Użytkownik Żbiku edytował ten post 27 luty 2019 - 08:34

  • coma lubi to





Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: wodery, buty do brodzenia, simms

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych