Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Produkty marki SIMMS

wodery buty do brodzenia simms

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1322 odpowiedzi w tym temacie

#1061 OFFLINE   gulf

gulf

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2700 postów
  • LokalizacjaRoztocze
  • Imię:Mateusz

Napisano 15 listopad 2020 - 12:54

Witam, przymierzam się do zakupu zestawu prodry (poprzedniej wersji raczej ze względu na cenę) ze stanów na black friday, nie mam zbytniego doświadczenia w zakupach w usa więc może możecie polecić jakieś sklepy które warto obserwować. Ktoś ma jakieś doświadczenie w korzystaniu z takich firm jak polamer? Z tego wątku wyczytałem że na mnie (190cm wzrostu, 105kg wagi) będzie pasował rozmiar xl, dobrze myślę? Z góry dzięki za wszelką pomoc. Pozdrawiam

Ja myslę , że dobrze celujesz w rozmiar XL  . Poza tym jeżeli znajdziesz ciekawą promocję to bierz od razu i nie czekaj na black friday . 


  • Og2 lubi to

#1062 ONLINE   sslonio

sslonio

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 732 postów
  • LokalizacjaLublin
  • Imię:Tomek

Napisano 21 listopad 2020 - 00:52

Ktoś może ma koszule Simmsa Bugstopper Shirt z aktualnej kolekcji w rozmiarze L lub XL i poratuje zmierzeniem jednego wymiaru. W sklepach w PL od ręki nie jest dostępna więc może ktoś pomoże :-) to jest ten model jak na foto poniżej, może różnic się też kolorystycznie.

Załączone pliki


Użytkownik sslonio edytował ten post 21 listopad 2020 - 00:55


#1063 OFFLINE   Alek.

Alek.

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 278 postów
  • Lokalizacjaraz tu, raz tam

Napisano 22 listopad 2020 - 20:53

Witam.

Informacja prosto z Montany.

Wszelkie reklamacje sprzętu Simmsa będą  rozpatrywane z dużym opóźnieniem. Gdy spytałem się, ile będzie trwało to opóźnienie uzyskałem odpowiedz, że ok.1-2 miesiące ( dotychczas rozpatrywali od ręki ). Oczywiście zaistniała sytuacja wynika z pandemii w USA. 


  • Wiktor lubi to

#1064 OFFLINE   Maciej 77

Maciej 77

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 499 postów
  • LokalizacjaSzczecin
  • Imię:Maciej
  • Nazwisko:Drewnicki

Napisano 23 listopad 2020 - 13:08

Do  Tomka  sslonio : mam  tę  koszulę  w  nieco  ciemniejszym  odcieniu  .

Normalnie  noszę   wielkość  L  natomiast   musiałem  zejść  na  M   . Simms  jak dla  mnie  w koszulach  ma  nieco  zawyżoną  rozmiarówkę  . L ma  w  klatce  obwód  107-114  cm    M  99-104  cm .

Przydałoby  się  coś  pomiędzy  ...  Tak  czy  inaczej  koszula  jest   super  na  ciepłe/gorące    dni   sprawdziła  mi  się   na  wypadach pstrągowych  .



#1065 OFFLINE   Mysha

Mysha

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 974 postów
  • LokalizacjaOstrołęka

Napisano 23 listopad 2020 - 16:39

Mam L-kę. Potwierdzam- jest super. Normalnie noszę XL, ta L-ka mogłaby być na mnie minimalnie mniejsza.


  • S.N. lubi to

#1066 ONLINE   sslonio

sslonio

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 732 postów
  • LokalizacjaLublin
  • Imię:Tomek

Napisano 23 listopad 2020 - 17:31

Koledzy @Maciej 77 oraz @Mysha wysłałem do Was prośbę o info na priv. Będę wdzięczny za pomoc :-)

#1067 OFFLINE   Wiktor

Wiktor

    Zaawansowany

  • Giełda komercyjna
  • PipPipPip
  • 1304 postów
  • LokalizacjaGdańsk

Napisano 24 listopad 2020 - 09:16

Witam.

Informacja prosto z Montany.

Wszelkie reklamacje sprzętu Simmsa będą  rozpatrywane z dużym opóźnieniem. Gdy spytałem się, ile będzie trwało to opóźnienie uzyskałem odpowiedz, że ok.1-2 miesiące ( dotychczas rozpatrywali od ręki ). Oczywiście zaistniała sytuacja wynika z pandemii w USA. 

Montana ma wyniki epidemiologiczne jak województwo łódzkie i reklamacje zajmą im 2 miesiące :) :) :) 

Ktoś tu sobie jaja robi :)


  • WojtekCIN i S.N. lubią to

#1068 OFFLINE   Kacper.K

Kacper.K

    Zaawansowany

  • Moderatorzy
  • 2132 postów
  • LokalizacjaSzczecin/Lębork

Napisano 24 listopad 2020 - 15:58

Może reklamowane rzeczy najpierw leżą 3 tygodnie w środku dezynfekującym zanim ktokolwiek weźmie je do ręki :D


  • Wiktor i gulf lubią to

#1069 OFFLINE   Wiktor

Wiktor

    Zaawansowany

  • Giełda komercyjna
  • PipPipPip
  • 1304 postów
  • LokalizacjaGdańsk

Napisano 24 listopad 2020 - 21:18

Może reklamowane rzeczy najpierw leżą 3 tygodnie w środku dezynfekującym zanim ktokolwiek weźmie je do ręki :D


A to bardzo możliwe

#1070 OFFLINE   Filip14

Filip14

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 400 postów
  • LokalizacjaMałopolskie
  • Imię:Filip

Napisano 25 listopad 2020 - 16:32

Planuję zakup butów simms freestone z okazji zbliżającego się ''black friday". Możecie polecić sklepy muchowe z USA wysyłające zamówienia do PL?  :D



#1071 OFFLINE   Alek.

Alek.

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 278 postów
  • Lokalizacjaraz tu, raz tam

Napisano 26 listopad 2020 - 02:32

Planuję zakup butów simms freestone z okazji zbliżającego się ''black friday". Możecie polecić sklepy muchowe z USA wysyłające zamówienia do PL?  :D

Nie licz kolego na porządne obniżki. Jak obserwuje te "piątki", to przeceny na sprzęt wędkarski są iluzoryczne.


  • Filip14 lubi to

#1072 OFFLINE   francisco scaramanga

francisco scaramanga

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1245 postów

Napisano 13 grudzień 2020 - 14:34

Hej
Czy ktoś orientuje się kto aktualnie w Polsce jest dystrybutorem Simms i gdzie najtaniej kupię te produkty?

#1073 OFFLINE   Niedzielny

Niedzielny

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3780 postów

Napisano 13 grudzień 2020 - 17:15

„Oficjalnie” zakupisz w Głowatce albo u Gawlika. Najtaniej, raczej prywatny import.

#1074 OFFLINE   Kacper.K

Kacper.K

    Zaawansowany

  • Moderatorzy
  • 2132 postów
  • LokalizacjaSzczecin/Lębork

Napisano 13 grudzień 2020 - 17:28

Ja zaopatruje sie w Caddis, oczywiście na wyprzedaży w stanach i jeśli dodatkowo wysyłka jest na kilka osób to jest sporo taniej. No ale to inny rynek więc i innymi prawami się rządzi...
  • Wiktor lubi to

#1075 OFFLINE   Krab

Krab

    Zaawansowany

  • PATRON
  • PipPipPip
  • 714 postów
  • Lokalizacjanad Drwęcą
  • Imię:Krzysztof
  • Nazwisko:Bartosiak

Napisano 13 grudzień 2020 - 19:50

Dystrybutora jako takiego nie ma. Raczej polega to na podpięciu się pod dużego operatora z Niemiec. Najtaniej towar wystawia hunt-fish, ale są nieprzejednani w kwestii rabatów. Głowatka z automatu nalicza rabaty, jednak wyjściowe ceny ma wyższe niż hunt-fish. Osobiście najlepiej dogaduje się ze sklepem Salar. Rabat jak się pogada to dają, towar na stanie mają. Czego więcej oczekiwać.
  • Wiktor lubi to

#1076 OFFLINE   Wiktor

Wiktor

    Zaawansowany

  • Giełda komercyjna
  • PipPipPip
  • 1304 postów
  • LokalizacjaGdańsk

Napisano 13 grudzień 2020 - 19:54

Simms jest w dużej ilości sklepów, skończyła się hegemonia Maćka Wilka kilka lat temu. Osobiście najczęściej kupuje za granicą ale jak już w PL to Caddis.pl 



#1077 OFFLINE   peryskop

peryskop

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 125 postów
  • LokalizacjaTU i tam ale raczej tam
  • Imię:Piotr

Napisano 13 grudzień 2020 - 20:23

Dystrybutora jako takiego nie ma. Raczej polega to na podpięciu się pod dużego operatora z Niemiec. Najtaniej towar wystawia hunt-fish, ale są nieprzejednani w kwestii rabatów. Głowatka z automatu nalicza rabaty, jednak wyjściowe ceny ma wyższe niż hunt-fish. Osobiście najlepiej dogaduje się ze sklepem Salar. Rabat jak się pogada to dają, towar na stanie mają. Czego więcej oczekiwać.

Z tego co rozmawiałem w sklepie hunt-fish to biorą od dystrybutora na europę z Norwegi. Ile w tym prawdy nie wiem.


  • Wiktor i azhek lubią to

#1078 OFFLINE   Krab

Krab

    Zaawansowany

  • PATRON
  • PipPipPip
  • 714 postów
  • Lokalizacjanad Drwęcą
  • Imię:Krzysztof
  • Nazwisko:Bartosiak

Napisano 13 grudzień 2020 - 20:29

Z tego co rozmawiałem w sklepie hunt-fish to biorą od dystrybutora na europę z Norwegi. Ile w tym prawdy nie wiem.


Mi telefonicznie co prawda, że z Niemiec :)
Nieistotne. Jedynie wydaje mi się, że wszyscy korzystają z tego samego źródła.

#1079 OFFLINE   peryskop

peryskop

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 125 postów
  • LokalizacjaTU i tam ale raczej tam
  • Imię:Piotr

Napisano 13 grudzień 2020 - 20:36

Fakt że mam blisko jak coś trzeba przymierzyć na miejscu  a potem napisać do Wiktora za ile załatwi :)


  • Wiktor lubi to

#1080 OFFLINE   Wiktor

Wiktor

    Zaawansowany

  • Giełda komercyjna
  • PipPipPip
  • 1304 postów
  • LokalizacjaGdańsk

Napisano 14 grudzień 2020 - 10:17

Fakt że mam blisko jak coś trzeba przymierzyć na miejscu  a potem napisać do Wiktora za ile załatwi :)

Coraz ciężej z tym załatwianiem. Niektóre sklepy już nie obsługują Europy a nawet nie wejdziesz do sklepu z polskim IP. 
pamietam jak pierwszy raz wszedłem na ebay nie w PL tylko w Kanadzie to były inne serwisy, strasznie jesteśmy rąbani niestety. 







Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: wodery, buty do brodzenia, simms

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych