Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Okulary ARCTICA

okulary

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
48 odpowiedzi w tym temacie

#41 OFFLINE   Skryty

Skryty

    Forumowicz

  • Twórcy
  • PipPip
  • 165 postów
  • Lokalizacjaokolice Lipska
  • Imię:Michał
  • Nazwisko:P.

Napisano 03 styczeń 2016 - 11:08

dzięki za odp chyba rzeczywiście wezmę solano, choć jakoś ostatnio temat mi z głowy "wyparował", chyba przez te mrozy, jak tak dalej będzie to o wędkowaniu będę myślał ale dopiero koło marca - kwietnia. Może to i dobrze, przez zimę może trafi się jakaś okazja... 



#42 OFFLINE   Gofer2005

Gofer2005

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 961 postów
  • LokalizacjaPoznań
  • Imię:Łukasz

Napisano 03 styczeń 2016 - 11:55

Nie wiem po co sie tak kolega nakręca? krótko jestem na tym portalu ale widze mase postów ze jak tanie to od razu beeeee. Tak jak  ktos pyta o kijek to od razu wpisy ze ten za 200 zł to kaszana ale jak kosztuje 1000 zł to bajka.... :) Kolego Skryty bierz te za 1000zł  z filtrami kolowymi itp, itd bo te za 59zł sie do niczego nie nadają... Pozdrawiam....

Co się kolega dziwi ? że dobre nie musi być drogie?

To dla czego nowa Corsa jest tańsza od nowej Insigni ?

Kiełbasa Polska od parówki Pikok

Czy też wakacje w Ciechocinku od wakacji na Bali

Dlaczego ? bo w każdym przykładzie użyte są droższe materiały



#43 OFFLINE   Wiktor

Wiktor

    Zaawansowany

  • Giełda komercyjna
  • PipPipPip
  • 1304 postów
  • LokalizacjaGdańsk

Napisano 03 styczeń 2016 - 12:25

dzięki za odp chyba rzeczywiście wezmę solano, choć jakoś ostatnio temat mi z głowy "wyparował", chyba przez te mrozy, jak tak dalej będzie to o wędkowaniu będę myślał ale dopiero koło marca - kwietnia. Może to i dobrze, przez zimę może trafi się jakaś okazja... 

tez polecam Solano to w końcu okulary projektowane przez specjalistów od optyki. Polecam odwiedzić salony optyczne w swojej okolicy i sprawdzić co maja ciekawego. W tej chwili w optyce to nie sezon na "słońce" wiec można trafić grube przeceny.

Sklepy sprzedające Solano można znaleźć pod linkiem http://solano-eyewea.../index.php?p=10

Pozdrawiam

Wiktor



#44 OFFLINE   padmix

padmix

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 31 postów
  • LokalizacjaGrudziądz
  • Imię:Paweł

Napisano 03 styczeń 2016 - 13:53

Z racji, że noszę okulary korekcyjne używałem bursztynowych nakładek Solano. Trochę głupio się w nich wygląda ale spełniały swoje zadanie. Pół roku temu zmieniłem je na Arctica S-125 z wbudowaną ramką na szkła korekcyjne i jestem bardzo zadowolony. Polaryzacja w Solano i Arctica stoi na bardzo podobnym poziomie.



#45 OFFLINE   przemo_w

przemo_w

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2263 postów
  • Imię:Przemek

Napisano 03 styczeń 2016 - 15:09

Kolego @gofer2005 jezeli stac cie na drogie rzeczy kupuj drogie i nie próbuj mi wmowic zr tanie sie nie nadaja. Spytaj babci czy dziadka gdzie by woleli spedzic wakacje? Ty wolisz Bali a ja Mazury. Czy Insignia lepsza od Corsy ? Corsa jeździ a Insignie stoja w serwisie ( sprawdzone bo miałem taka małpe firmową) co do żarcia to uwielbiam mortadele z Intermarche ty lubisz Kiełbase Polską :-) wez pod uwage ze nie kazdego stac na te lepsze rzeczy... A marketing w Polsce stoi na najwyzszym poziomie a to wiem bo jestem przedstawicielem. Podam ci jeden przykład tej głupoty i nie mam nic wpolnego z branza optyczna. Moj klient kupil palete chinskich okularow przeciwslonecznych ,kilkaset sztuk. Cona za szt w zakupie 1.80 brutto i jak je sprzedawal po 5 zloty to nikt nie chcial bo szmelc a jak wystawil 50zl to sie sprzedaly jak cieple bulki. Moje zdanie jest takie ze nie zawsze cena odzwierciedla jakosc....

#46 OFFLINE   marcin186

marcin186

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 542 postów
  • LokalizacjaRadom
  • Imię:Marcin

Napisano 03 styczeń 2016 - 16:58

Babcia i dziadek powiedzieliby, że biednego nie stać na tanie rzeczy ;-)

#47 OFFLINE   Skryty

Skryty

    Forumowicz

  • Twórcy
  • PipPip
  • 165 postów
  • Lokalizacjaokolice Lipska
  • Imię:Michał
  • Nazwisko:P.

Napisano 03 styczeń 2016 - 19:24

co do ceny wiadomo, że z założenia co droższe to lepsze, choć oczywiście nie zawsze jak pisze kolega Przemow, dlatego pytałem czy okulary za 50 zł to nie to samo co za 70 - 80 zł, śmiem twierdzić że tak. Wiadomo, że corsa gorsza od insigni ale tu nie ma różnicy 20 zł, tylko kilka czy kilkadziesiąt tysięcy... Kończąc temat okularów, bo widzę że zrobił się z tego jakiś "głębszy" wywód, na pewno jest różnica między tymi za 70 zł, a tymi za 700 zł, mnie bardziej chodziło o różnicę między 50 a 70 zł. Przeglądając różne oferty nie dziwi już chyba że w jednym sklepie coś kosztuje te "przysłowiowe" 50 a w drugim to samo 70... 



#48 OFFLINE   Wiktor

Wiktor

    Zaawansowany

  • Giełda komercyjna
  • PipPipPip
  • 1304 postów
  • LokalizacjaGdańsk

Napisano 03 styczeń 2016 - 19:46

Koledzy wyjaśniłem na pierwszej stronie skąd się biorą różnice cenowe w soczewkach polaryzacyjnych. Fakt ze pomiędzy cenami 50 a 70 zl to możne być jedyne różnica w marzy  ;)



#49 OFFLINE   Skryty

Skryty

    Forumowicz

  • Twórcy
  • PipPip
  • 165 postów
  • Lokalizacjaokolice Lipska
  • Imię:Michał
  • Nazwisko:P.

Napisano 03 styczeń 2016 - 20:06

Koledzy wyjaśniłem na pierwszej stronie skąd się biorą różnice cenowe w soczewkach polaryzacyjnych. Fakt ze pomiędzy cenami 50 a 70 zl to możne być jedyne różnica w marzy  ;)

o to to..:)







Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: okulary

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych