Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

PIERWSZY ODCINEK NO KILL WE WROCŁAWIU - AKCJA STREET FISHING POLAND

no kill street fishing

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
156 odpowiedzi w tym temacie

#141 OFFLINE   Mucha12

Mucha12

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 18 postów
  • LokalizacjaWrocław
  • Imię:Jan
  • Nazwisko:A.

Napisano 11 listopad 2016 - 22:10

Źle odbierasz. Nie miałem na myśli polityki wędkarskiej, tylko jako ciekawostkę. W sieci coraz częściej trafia się na takie ciekawostki na temat Wrocka.



#142 OFFLINE   DanekM

DanekM

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 745 postów
  • LokalizacjaCzęstochowa/Wrocław
  • Imię:Daniel

Napisano 11 listopad 2016 - 23:01

Ok, rozumiem że pełnomocnik podjął uchwałę i jest ona jego pdpisem prawnie usankcjonowana.

To teraz druga kwestia. Mianowicie, czy nie zostały zaproszone do dyskusji (bo mam w swej naiwności nadzieję że do takiej doszło) osoby, których inicjatywą było powstanie odcinka No-KILL? Czy zostało to potajemnie zozegrane i uchwałę przepchnięto niejeko pod stołem?

Może moje pytania są infantylne bo nie znam sposobu działania i zwyczajów panujących we wrocłąwskim Z.O. :)


Użytkownik DanekM edytował ten post 11 listopad 2016 - 23:03


#143 OFFLINE   Zed Zgred

Zed Zgred

    Zed Zgred

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1503 postów
  • LokalizacjaWrocław
  • Imię:RA-V

Napisano 11 listopad 2016 - 23:03

O, rozumiem że pełnomocnik podjął uchwałę i jest ona jego pdpisem prawnie usankcjonowana.

To teraz druga kwestia. Mianowicie, czy nie zostały zaproszone do dyskusji (bo mam w swej naiwności nadzieję że do taie doszło) osoby, których inicjatywą było powstanie odcinka No-KILL? Czy zostało to potajemnie zoszegrane i uchwałę przepchnięto pod stołem?

Dokładnie.



#144 OFFLINE   DanekM

DanekM

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 745 postów
  • LokalizacjaCzęstochowa/Wrocław
  • Imię:Daniel

Napisano 11 listopad 2016 - 23:26

Czyli standardy załatwianie spraw poniżej poziomu komentowania. Szkoda, ale może zrobić to samo? Zawiązać jakąś Inicjatywę 2017 poczekać na nowy zarząd (myślę że zawieszeni nie zostaną na stołkach - ach ta moja niepoprawnie optymistyczna naiwność) i spróbować sił? :)

Tak dla draki wystąpić o powodziowy i żeglugowy ;) I z tego drugiego po walce zrezygnować :)



#145 OFFLINE   Zed Zgred

Zed Zgred

    Zed Zgred

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1503 postów
  • LokalizacjaWrocław
  • Imię:RA-V

Napisano 11 listopad 2016 - 23:47

Możesz zrobić tak samo. Napisz petycję, pozbieraj podpisy i zrób sobie prywatne spotkanie z komisarzem :) Można wszystko jak widać.


  • DanekM i biker1 lubią to

#146 OFFLINE   gryzon

gryzon

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 175 postów
  • LokalizacjaWrocław
  • Imię:Krystian
  • Nazwisko:G

Napisano 13 listopad 2016 - 20:33

Nie jest tajemnicą że petycja o jego likwidację wyszła od zawieszonego zarządu. Sługusy tegoż zarządu, tytuujące się jako "Inicjatywa 2016", łazili po kołach i pozbierali podpisy starszych panów w ilości ok 10 z każdego koła. W ten sposób mianowali się jako przedstawiciele większości. Natomiast większość z podpisanych prawdopodobnie nie będzie łowić na kanale gdyż jest to łowisko trudne muchowo, spinningowo a co dopiero spławikowo czy gruntowo. Wody ok 50-70 cm, dużo roślinności podwodnej, miejscami dno jest wyłożone siatką w celu umocnienia dna.
Jest to piękny przykład tego na czym tak na prawdę zależało i zależy zawieszonym działaczom okręgu. Walka totalna o stołki. Aby się nażreć, nachapać i mieć z czego odcinać kupony.
Przez jeden rok we władzach były osoby "z zewnątrz". Powstał odcinek chroniony dla dobra ryb i wędkarzy. Miejsce gdzie ryb nie można było zabijać. Został on zlikwidowany ponieważ wszystko co było zrobione przez osoby "z zewnątrz" jest złe. Dlaczego? Dlatego że poczynaniami zawieszonego zarządu zajął się...prokurator.
Przez te osoby wypłynęły wałki i wałeczki. Na światło dzienne wyszła rażąca niegospodarność okręgu. I tak odcinek C&R stał się jedynie narzędziem w walce o przetrwanie i to bynajmniej nie ryb!
Mnie to już dostatecznie obrzydziło. Nie przynależę już do tego okręgu i póki się nic nie zmieni należał do niego nie będę.
Osoby utrzymujące wrocławskie koryto powinny zrewidować swoje zamiary przed wyborami i to na prawdę solidnie.
Jeśli ktoś nadal nie wie o co chodzi to napiszę w prost...chodzi o to żeby się nażreć i mieć stałą i ciepłą posadkę, która została na dzień dzisiejszy zawieszona. Tu nie chodzi o zabieranie czy wypuszczanie ryb. To tylko Wy tak myślicie :)



Kolego czy jestes w stanie odpowiedziec mi odnosnie niegospodarnosci?czy sa juz jakies konkretne zarzuty przeciw tym pseudo przedstawicielami wedkarzy? szukałem jakiś nowosci na ten temat ale nic nie ma nowego.pozdrawiam

#147 OFFLINE   Zed Zgred

Zed Zgred

    Zed Zgred

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1503 postów
  • LokalizacjaWrocław
  • Imię:RA-V

Napisano 13 listopad 2016 - 20:45

Kolego czy jestes w stanie odpowiedziec mi odnosnie niegospodarnosci?czy sa juz jakies konkretne zarzuty przeciw tym pseudo przedstawicielami wedkarzy? szukałem jakiś nowosci na ten temat ale nic nie ma nowego.pozdrawiam

Napiszę tak: księgowa płakała jak zaczęli szperać. Wszystko pewnie wypłynie w swoim czasie. Ja to już nic nie chcę mieć wspólnego z tym okręgiem. Dziękuję, do widzenia.



#148 OFFLINE   gryzon

gryzon

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 175 postów
  • LokalizacjaWrocław
  • Imię:Krystian
  • Nazwisko:G

Napisano 13 listopad 2016 - 21:19

może i płakała ale jako członek tego syfu chetnie dowiem się więcej, tylko miało być podane do wiadomości z tego co pamietam połowy października a tu nadal cisza, więc może wiesz coś wiecej:)

#149 OFFLINE   gryzon

gryzon

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 175 postów
  • LokalizacjaWrocław
  • Imię:Krystian
  • Nazwisko:G

Napisano 13 listopad 2016 - 21:21

zastanawiam się czy w tym wypadku może być jakiś pozew zbiorowy np do pzw np od nas wedkarzy.

#150 OFFLINE   strary

strary

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1929 postów

Napisano 13 listopad 2016 - 22:06

Normalnie mi przykro, że to się nie udało. Nie z powodu C&R ale z powodu Rzeki, było to wspaniałe tarlisko, matecznik, rozsadnik, przedszkole dla ryb na przestrzeni wielu kilometrów Odry, od Wielkiej Wyspy aż po Rędzin, tego tu brakuje, brakuje miejsc w których ryby mogą się wytrzeć, podrosnąć a później rozpłynąć po rzece.

Szkoda Rzeki ...


  • Karol Krause, Zed Zgred i biker1 lubią to

#151 OFFLINE   Zed Zgred

Zed Zgred

    Zed Zgred

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1503 postów
  • LokalizacjaWrocław
  • Imię:RA-V

Napisano 13 listopad 2016 - 22:20

zastanawiam się czy w tym wypadku może być jakiś pozew zbiorowy np do pzw np od nas wedkarzy.

Chcesz pisać pozew do pzw...? Qurwa qurwie łba nie urwie, szkoda czasu i energii.
 

 

Normalnie mi przykro, że to się nie udało. Nie z powodu C&R ale z powodu Rzeki, było to wspaniałe tarlisko, matecznik, rozsadnik, przedszkole dla ryb na przestrzeni wielu kilometrów Odry, od Wielkiej Wyspy aż po Rędzin, tego tu brakuje, brakuje miejsc w których ryby mogą się wytrzeć, podrosnąć a później rozpłynąć po rzece.

Szkoda Rzeki ...

Otóż to Darku. O nic tu więcej nie chodziło. Jak widać można spieprzyć wszystko aby tylko postawić na swoim.


  • newrom lubi to

#152 OFFLINE   godski

godski

    SUM

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPipPip
  • 15577 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 13 listopad 2016 - 22:21

Ku..wa. Kawałek wody C&R. Niewielki procent całości. Pewnie promil.

Banda debili. Solą w oku im to stało.


  • strary lubi to

#153 OFFLINE   w6i6e6

w6i6e6

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 360 postów
  • Lokalizacjawarszawa
  • Imię:Wiesław
  • Nazwisko:http://polamanie-kija.blogspot.com/

Napisano 14 listopad 2016 - 16:25

Ku..wa. Kawałek wody C&R. Niewielki procent całości. Pewnie promil.

Banda debili. Solą w oku im to stało.

a kawałek Kanału Żerańskiego to inaczej???

Od 01.01.2017 przestaje istnieć odcinek (a właściwie odcineczek) C&R...

 

Jak czyta się takie newsy to naprawdę człowiek dochodzi do wniosku, że do zmian u nas droga jeszcze bardzooooooooooo daleka  :angry:



#154 OFFLINE   tpe

tpe

    www.basshunting.blogspot.ie

  • PRZEDSTAWICIEL MARKI
  • PipPipPip
  • 3527 postów
  • LokalizacjaIre
  • Imię:Tomek

Napisano 15 listopad 2016 - 11:28

A ZO Krosno ustanowił łowisko C&R na górnej części zalewu Myczkowce ;)



#155 ONLINE   gringo

gringo

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 557 postów
  • LokalizacjaKraków
  • Imię:Grzegorz

Napisano 09 grudzień 2016 - 10:29

Petycja o przywrócenie poprzedniego stanu

 

 

http://www.petycje.p...wroclawiu_.html


Użytkownik gringo edytował ten post 09 grudzień 2016 - 10:30


#156 OFFLINE   marienty

marienty

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 219 postów
  • LokalizacjaWrocław

Napisano 14 grudzień 2016 - 18:39

Ku..wa. Kawałek wody C&R. Niewielki procent całości. Pewnie promil.

Jest to dokładnie 4% wód należących do Okręgu Wrocław.

 

Banda debili. Solą w oku im to stało.

 

Nie "im" szanowny kolego ale nam. Nam, wędkarzom podlegającym pod Okręg Wrocław. Winni są wszyscy. Jedni przez bierność a inni przez premedytację.

Ja jestem winny przez bierność. Już wyjaśniam.

Woda "no kill" przestała być w 100% "no kill" przez wnioski formalne i naciski kilku wrocławskich kół. Nie będę wymieniał których bo nie o to chodzi. Zarząd miał wybór albo się ugiąć i dać na to zgodę albo utracić w całości wspomniany "no kill". Okręg to koła wędkarskie a koła to My.

Jeśli nie chcecie być bierni i zależy wam na przywróceniu poprzednich zasad czyli 100% no kill to spróbujcie przeforsować to najpierw w swoich kołach! Wyjdźcie z wnioskiem, który będzie poddany pod głosowanie (przy okazji zobaczycie jakie są nastroje i podejście w waszych kołach) i przekazany (po pozytywnym przegłosowaniu) dalej do okręgu.

Niestety ja coroczne zebranie mam już za sobą ale obiecałem sobie, że choćby mieli mnie w kole zlinczować to z takim wnioskiem w przyszłym roku wyjdę.

Petycja jest fajna (tak ja też się wpisałem) bo daje ulgę na sumieniu ale nie ma mocy sprawczej. Tylko wnioski formalne!


  • pomelo (maciekd) i NMCNP lubią to

#157 Guest_Tomek O_*

Guest_Tomek O_*
  • Guests

Napisano 17 grudzień 2016 - 16:24

.


Użytkownik Tomek O edytował ten post 17 grudzień 2016 - 16:27






Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: no kill, street fishing

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych