Skocz do zawartości

• Zaloguj korzystając z Facebooka      Logowanie »   
Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

SPOTKANIE KUJAWSKO-POMORSKIE (Bydgoszcz) jerkbait.pl - 24.01.2017 (18:00) - temat spotkania BOLEŃ. Więcej informacji w wątku zapisów -> WĄTEK Zapraszamy!

Zdjęcie

Lowrance Elite 7 Ti / 9 Ti

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
548 odpowiedzi w tym temacie

#541 OFFLINE   siarq

siarq

Zaawansowany

• +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1201 postów
  • Lokalizacjalegnica
  • Imię:adam

Napisano 12 grudzień 2016 - 07:33

Na to wychodzi. Jest taka a nie inna polityka lowrance/navico .a dystrybutorowi to pasuje . Bądź musi tanyczyc tak jak.mu zagrają. Prawdy nie dojdziemy . Możemy gdybać i opierać się na tym co twierdzi Parker.

#542 OFFLINE   roberto77

roberto77

Forumowicz

• +Forumowicze
  • PipPip
  • 181 postów

Napisano 12 grudzień 2016 - 09:31

Pomijając problemy w użytkowaniu ,awaryjność  i wszelkie tego typu aspekty jak podejście dystrybutora do klienta a skupiając się tylko na cenie to jestem w stanie zrozumieć że cena z usa podniesiona o koszt transportu ,cło i vat jest w pełni zrozumiała .Jednak nie bez przyczyny jest wyższa i to nie tylko na echosondy z parkera . Silniki mercurego też są droższe od tohatsu a to dokładnie to samo i jakoś tohatsu może być sporo tańsze . Siarq nie musimy opierać siena tym co twierdzą . Możemy mieć własne zdanie 

#543 OFFLINE   siarq

siarq

Zaawansowany

• +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1201 postów
  • Lokalizacjalegnica

Napisano 10 styczeń 2017 - 22:11

a tu porownanie 3 serii lowrance

Załączone pliki

#544 OFFLINE   roberto77

roberto77

Forumowicz

• +Forumowicze
  • PipPip
  • 181 postów

Napisano 15 styczeń 2017 - 11:45

Wie ktoś jaka moc przetwornika totalscan ? Szukam tej informacji i albo podają N/A  albo jakieś 30000(rms 250w ) .Co najmniej dziwne te oznaczenia , jak coś jest ukrywane to widać coś do ukrycia jest . Elite ti ma 500 w ale co innego moc echosondy a co innego moc przetwornika .

Użytkownik roberto77 edytował ten post 15 styczeń 2017 - 11:46

#545 OFFLINE   siarq

siarq

Zaawansowany

• +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1201 postów
  • Lokalizacjalegnica

Napisano 15 styczeń 2017 - 12:20

Jeśli nie ma tej info w karcie katalogowej to zostaje Ci serwis dystrybutora. Może będą wiedzieć..., nie mniej jednak jeden z kolegów tu na forum porównywał obrazowanie z Total scan z lSS HD i ten drugi wypadł lepiej
  • maniek1972 lubi to

#546 OFFLINE   sejek

sejek

Nowy

• +Forumowicze
  • Pip
  • 12 postów
  • LokalizacjaCZARNE woj. Pomorskie
  • Imię:Łukasz

Napisano 15 styczeń 2017 - 18:29

Witam 

Dzisiaj byłem na rybach na lodzie ze swoja elite 7ti wsadziłem w dziurę przetwornik total scan i zonk, Sprzęt nowy wziąłem do testów na lodzie. W grudniu sprzedałem elite 7 chirp i nie bylo takich numerów jak z ti. tzn. za chiny nie mogłem jej ustawić nie wiem czy może przetwornik zepsuty czy co ? Obraz z echa był cały kolorowy czerwony itd. raz pokazywało 3m głębokości raz 1,8 nie było widać dna nawet jak głębokośc ustawiałem ręcznie. Czułość i i inne opcje nic nie pomagały. może ktoś spotkał się z takim problemem. Szkoda tylko, że nie zrobiłem zdjęć. Nadmienię, że w ustawieniach przetwornika mam ustawiony total scan. Najlepsze jest to że wiem co robię jeżeli chodzi o ustawienia bo to nie moja pierwsza echosonda po za tym kolega posiada hds8 gen 3 i jezeli chodzi o opcje to niczym się nie różni. A tu taki zonk. Coś jak na tym filmie:  nieraz wchodził tylko biały ekran a.le kawałek taki jak by klin. Chyba serwis tylko zostanie. PS. jak zrobić twardy reset bo nie da rady tak jak w hds8.

#547 OFFLINE   siarq

siarq

Zaawansowany

• +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1201 postów
  • Lokalizacjalegnica

Napisano 15 styczeń 2017 - 19:39

Wpierw zrób twardy reset. W menu sprawdź czy nie masz pdf z instrukcją (w Hds jest).
Znasz orientacyjna głębokość gdzie wkładałes przetwornik ? Nie było to przypadkiem na płytkiej wodzie około 1-1,5m ?
Zanim wyślesz zrób reset i sprawdź ponownie. Sprawdź tryb dsi i boczny. Ustaw raz jeszcze przetwornik w menu. PozostawiaLes w przeremblu na chwilę?
A hds 8 to chyba gen 1. Gen 3 ma 7.9.12"

Użytkownik siarq edytował ten post 15 styczeń 2017 - 19:41

#548 OFFLINE   sejek

sejek

Nowy

• +Forumowicze
  • Pip
  • 12 postów

Napisano 15 styczeń 2017 - 21:24

Głębokość to około 4m w tym miejscu. Robiłem wszystko tylko nie twardy. Zobaczę jeszcze z tym resetem

#549 OFFLINE   sejek

sejek

Nowy

• +Forumowicze
  • Pip
  • 12 postów

Napisano 15 styczeń 2017 - 21:27

Ok pomyłka z tym 8 szybo myślę :-) 7

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych