Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Lowrance Elite 5 / 7 / 9 Ti


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2401 odpowiedzi w tym temacie

#61 OFFLINE   lukson

lukson

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 576 postów

Napisano 09 marzec 2016 - 18:31

Bawiłem się Ti 7" na targach i dotyk działał bardzo fajnie.

@ptychoo gratuluje zakupu! Będę śledził wątek bo echo mnie się spodobało..

#62 OFFLINE   siarq

siarq

    Ekspert

  • PRZEDSTAWICIEL MARKI
  • PipPipPipPip
  • 5476 postów
  • Imię:adam

Napisano 09 marzec 2016 - 18:53

Wygląda na to , że poprostu TI zastąpiła dotychczasową wersje hds gen 2. Prócz ekranu multi touch i możliwości pracy sieciowej  różnic nie zauważyłem.  W porównaniu do poprzedniej osłony HDI to wielki krok do przodu . Nie tylko pod względem bocznego sonaru , gdyż on powoli staje się standardem , ale szybkością działania i ogromne funkcji i mozliwosci


  • ballin i Jaroch lubią to

#63 OFFLINE   bigbite

bigbite

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 146 postów

Napisano 10 marzec 2016 - 00:11

Witam ja mam podobne przeżycia jak kolega wyżej , wczoraj przyszedł unit w podskokach wracałem do domu mój entuzjazm opada szybko jak przyszedł. Po pierwszy nie mogłem uruchomić ekranu dotykowego, po przeskoczeniu tego problemu okazało sie ze obraz ktory pokazuje sie przy symulacji jest kiepski delikatnie mówiąc a przy okazji nie mogłem down scan image uruchomić ( dzisiaj kolejna walka z tym) Jestem lekko podłamany bo miało być tak kolorowo a nie jest,wczoraj przeszła mi przez myśl opcja oddania tego bo szlag mnie trafiał, tym bardziej ze unit ktory do tej pory uzywałem to był mark-5x wiec skok techniki jest dla mnie duży. Wciąż zastanawiam sie czy nie dołożyć i nie wymienić na pełna opcje bo wzięłem ta po środku bo w głównej mierze chciałem go używać do tworzenia map , jak myślicie warta brać full wypas? Przydaje wam sie structure scan?
  • NARA i szczupak1 lubią to

#64 OFFLINE   siarq

siarq

    Ekspert

  • PRZEDSTAWICIEL MARKI
  • PipPipPipPip
  • 5476 postów
  • Imię:adam

Napisano 10 marzec 2016 - 07:47

Structurescan nie bardzo się nadaje do mapowania. Możesz z niej wyciągnąć tylko obraz dna structuremap. Bez batymetrii sama mapa structure musi być w dodatku odpowiednio przygotowana. Tzn dane trzeba zebrać w liniach prostych bez S bo wychodzi kicha. Sprzęt jest ok . Nie pękają :)



#65 OFFLINE   bigbite

bigbite

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 146 postów

Napisano 10 marzec 2016 - 11:32

Ok dzieki ,pewnie masz racje troche spekalem ale sami zobaczcie

Chyba można sie czepić , mnie szlag trafił wczoraj. Chyba trafiłem wybrakowana wersje 😞
Kurde dodałem film ale nie wszedł

Użytkownik bigbite edytował ten post 10 marzec 2016 - 11:34


#66 OFFLINE   siarq

siarq

    Ekspert

  • PRZEDSTAWICIEL MARKI
  • PipPipPipPip
  • 5476 postów
  • Imię:adam

Napisano 10 marzec 2016 - 13:18

Nuu dawaj zapodaj film ;)


  • TomaszN. lubi to

#67 OFFLINE   bigbite

bigbite

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 146 postów

Napisano 10 marzec 2016 - 16:12

Nie mogę wkleić używając telefonu, postaram sie jeszcze a jak nie to pozniej z domu

#68 OFFLINE   rafalc

rafalc

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 198 postów
  • Lokalizacjadolny slask
  • Imię:rafal

Napisano 10 marzec 2016 - 21:10

Kolego Bigbite zapodaj tego filma boś cień wątpliwości zasiał,popatrzymy o co kaman


Użytkownik rafalc edytował ten post 10 marzec 2016 - 21:15


#69 OFFLINE   siarq

siarq

    Ekspert

  • PRZEDSTAWICIEL MARKI
  • PipPipPipPip
  • 5476 postów
  • Imię:adam

Napisano 10 marzec 2016 - 21:50

To że nie mogłeś downscan odpalić ,to może być jeszcze kwestia demo. Tzn jeśli pliki tam zawarte tego nie posiadaj to nie zobaczysz. Ja taki sam morał miałem z ss3d chciałem w demo się pobawić a tu lipa. Brak danych tego pliku w symulacji. Jak chcesz wyślę Ci loga odpalić i będziesz widział.  Jakośc taka sobie bo warunki słabe na priv mail jak cos



#70 OFFLINE   nurek28

nurek28

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1573 postów
  • LokalizacjaMazury

Napisano 10 marzec 2016 - 22:26

Przetwornik włożyć do wody i powinno hulać.



#71 OFFLINE   bigbite

bigbite

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 146 postów

Napisano 11 marzec 2016 - 01:12

Ok tak działa touch screen, powinno byc je...ć screen


#72 OFFLINE   godski

godski

    SUM

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPipPip
  • 15584 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 11 marzec 2016 - 01:37

Coś nie tak jest. Na targach wszystko było OK. Może nie tak jak w nowych smartach ale działało.



#73 OFFLINE   bigbite

bigbite

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 146 postów

Napisano 11 marzec 2016 - 02:18

Wiec tak touch screen zaczął działać jak marzenie ale wciąż nie mogę włączyć down image
widać go na tym małym obrazku ktory wciskam ale pozniej sie nie pokazuje dodam ze przetwornik pływa w wanie, większego akwenu w pobliżu nie było , myślicie ze ro może być problemem?

Użytkownik bigbite edytował ten post 11 marzec 2016 - 02:20


#74 OFFLINE   bigbite

bigbite

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 146 postów

Napisano 11 marzec 2016 - 03:36

To znowu ja. Siarq dzieki za mobilizacje gdy by nie ty w sobotę wyslal by to gdzie pieprz rośnie już wszystko było spakowane. Dzisiaj po restarcie całego urządzenia podjąłem ostatnia próbę i udało sie 👍 Uśmiech i radość z zakupu znów powróciła na twarz.Wszystko działa jak należy. Dzieki panowie i sorry za zamieszanie

#75 OFFLINE   ptychoo

ptychoo

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 592 postów
  • LokalizacjaWąbrzeźno
  • Imię:Krzysztof

Napisano 11 marzec 2016 - 06:27

A dlaczego masz w symulacji język angielski? Specjalnie tak ustawiłeś? DSI zobaczysz jak zmienisz widok w strukturze.
A echu pomógł tylko twardy reset, czy również ładowałeś baterię?

Użytkownik ptychoo edytował ten post 11 marzec 2016 - 06:28


#76 OFFLINE   bigbite

bigbite

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 146 postów

Napisano 11 marzec 2016 - 12:13

Ptychoo
Wiec język angielski jest dlatego bo kupiłem za granica( wiadomo dla czego)
W sumie po ruchach mego palucha widać jaki wkurw... ny byłem bo nic tam nie działa tak jak powinno tak jak widać , szczerze mówiąc wszystko ruszyło i działa ,(reset tylko w systemie bo twardego nie mogłem znaleść jak go zrobić ,przegladalem link ktory wkleiłeś i sieć ale tam tez nie znalazłem ) może i był i gdzieś minąłem ,ale krew mi oczy z nerwów zalała 😄 Baterii nie ładowałem.
Powiem tak ,teraz codziennie będę go włączał i niech chodzi w domu jak w sklepie bo troche sie nim rozczarowałem i nie będę teraz zachwalał jaki jest dobry bo już taki mam, czas to zweryfikuje. Raz mu sie pomerdalo i boje sie ze to nie pierwszy i nie ostatni raz ( oby nie)czasem właśnie są takie uroki nowinek

Użytkownik bigbite edytował ten post 11 marzec 2016 - 12:15


#77 OFFLINE   siarq

siarq

    Ekspert

  • PRZEDSTAWICIEL MARKI
  • PipPipPipPip
  • 5476 postów
  • Imię:adam

Napisano 11 marzec 2016 - 12:47

Nie wszedłeś popierwsze w si tylko w boczny tam należy zmienić w opcjach sonaru jako widok l+p tylko l tylko p czy w dol. To raz

 

Dwa. To jest pierwszą wersja softu i jak to z softem za czas jakiś wyjda latki. Normalne. Nigdy pierwszy soft nie jest ostatnim. Mówię o czywiscie o sprzęcie który się aktualizuje



#78 OFFLINE   bigbite

bigbite

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 146 postów

Napisano 11 marzec 2016 - 17:23

Macie racje, mój błąd. Zgłupiałem poprostu , przeskok ze zwykłego mark 5x był nie na moja głowę 😄

#79 OFFLINE   ptychoo

ptychoo

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 592 postów
  • LokalizacjaWąbrzeźno
  • Imię:Krzysztof

Napisano 11 marzec 2016 - 21:23

Spadek napięcia do 12,7V i znowu dotyk nie żyje. Hard reset gówno daje. Soft pisany na szybkiego w kiblu przed premierą.
WiFi rifi działa, udało mi się połączyć z siecią domową i sklepem Lowrance.

#80 OFFLINE   siarq

siarq

    Ekspert

  • PRZEDSTAWICIEL MARKI
  • PipPipPipPip
  • 5476 postów
  • Imię:adam

Napisano 11 marzec 2016 - 21:47

12.7 ? Toż ile masz na wyjściu :) z softem w eltkach starszych też na początku były przygody. Jak nie inf o 10 min zapisu , to restarty, zwiechy. Później się już uporali. Szkoda tylko że kosztem użytkowników. Jednak do sezonu jeszcze chwila i na pewno wypuszcza aktualizacje. Także chłopaki się nie stresujcie. Tylko trzeba będzie zaś paczki słać do dystrybutora...jak mnie to Wqrwia. .. cały świat klika i ma a my jak w średniowieczu gońcow wysylamy




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych