Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

NOWY KONKURS - WYGRAJ WYPRAWĘ WĘDKARSKĄ DO SZWECJI (KOLEJNA SZANSA)


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
52 odpowiedzi w tym temacie

#1 OFFLINE   Friko

Friko

    SUM

  • Super moderatorzy
  • 18564 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 07 styczeń 2016 - 20:03

WYGRAJ WYPRAWĘ WĘDKARSKĄ DO SZWECJI !!!

 


Co zrobić żeby wygrać? Wystarczy w terminie do 30 stycznia 2016 roku napisać i przesłać artykuł u na adres : konkursy@jerkbait.pl

 

Szczegóły przedstawiamy poniżej w Regulaminie Konkursu.



Regulamin Konkursu:


I Postanowienia ogólne

 

§ 1
Niniejszy Regulamin określa warunki, na jakich odbywa się Konkurs, którego celem jest wyłonienie dwóch najlepszych artykułów, zgłoszonych do Konkursu i opublikowanych na portalu jerkbait.pl.

 

§ 2

1. Organizatorem Konkursu jest portal jerkbait.pl
2. Sponsorem Konkursu jest biuro wędkarskich podróży ZEW PRZYGODY

zew.png

 

Nagroda:
(opis Sponsora)

 

 Udział w wyprawie grupowej do Szwecji w maju 2016 roku dla dwóch autorów najlepszych artykułów. W ramach nagrody zwycięzcy mają zapewnione : zakwaterowanie, pełne ubezpieczenie, korzystanie z łodzi z silnikiem spalinowy oraz paliwo startowe (5l), opiekę przedstawiciela biura podróży ZEW PRZYGODY na miejscu.  Organizator zapewnia również możliwość skorzystania z transportu busem na miejsce i z powrotem. Uczestnicy będą we własnym zakresie pokrywali część kosztów dojazdu oraz biletów promowych (negocjujemy zniżkę) jak i koszty eksploatacyjne na miejscu (prąd, paliwo do łodzi).

 

Partner Logistyczny:

 

Partnerem logistycznym wyprawy do Szwecji została firma Unity Line. Bardzo dziękujemy za włączenie się w realizację naszego projektu. Co to oznacza?

 

Unity Line pokryje koszty:

- transportu obu busów wraz z uczestnikami wyprawy - w obie strony

- kabin dla uczestników 

- wyżywienia na promie (posiłek zostanie ustalony)

- opłat paliwowych

- wynajęcia sali konferencyjnej na potrzeby uczestników wraz  z udostępnieniem sprzętu multimedialnego 

 

Prawdopodobnie, ponieważ to zależy od kapitana jednostki oraz panujących w trakcie rejsu warunków, unikatowa rzecz - wizyta na mostku kapitańskim podczas rejsu.

 

Unity Line, organizator morskich podróży do Skandynawii, zaprasza na pokłady swoich promów. Flotę armatora stanowi 7 jednostek kursujących pomiędzy Świnoujściem a południową Szwecją. Flagową jednostką jest m/f Polonia – jeden z nowocześniejszych i najbezpieczniejszych promów pływających po wodach Bałtyku. W ofercie Unity Line są między innymi: wyjazdy integracyjne połączone ze zwiedzaniem Skandynawii, rodzinne wycieczki na Bornholm, weekendowe wyjazdy do Kopenhagi, pakiety hotelowe w najpiękniejszych miastach w Szwecji i Danii oraz rejsy specjalne połączone z zabawą na promie. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą: www.unityline.pl

 

 

PARTNER LOGISTYCZNY WYPRAWY Z ZEWEM PRZYGODY

 

UL.JPG

 

 

II Uczestnicy Konkursu i jego przebieg


§ 3

1. Uczestnikami Konkursu mogą być wszyscy pełnoletni Forumowicze jerkbait.pl.

2. W celu wzięcia udziału w Konkursie Uczestnik przesyła artykuł na adres konkursy@jerkbait.pl lub friko77@wp.pl. Uwaga: wysyłając artykuł prosimy podać nick używany na forum

3. Warunki techniczne jakie musi spełniać artykuł aby został zakwalifikowany do udziału w konkursie:

(i) tematyka wędkarska - szeroko rozumiana - przykładowo: relacja z wyprawy wędkarskiej, opowiadanie wędkarskie lub inny artykuł tematycznie mieszczący się w założeniach portalu jerkbait.pl

(ii) objetośc minimalna tekstu 1500 znaków bez spacji (mniej więcej jedna strona tzw. maszynopisu czcionką Times New Roman 12 przy standardowych ustawieniach strony) tutaj link jak przygotować artykuł do wysłania: http://jerkbait.pl/p..._artykulow.html

(iii) minimum 10 zdjęć (lub zdjęć i filmów) przesłanych jako odrębne pliki [prosimy nie wklejać zdjęć do tekstu artykułu tylko w odpowiednich miejscach w tekście podawać nazwy plików ze zdjeciami / filmami do umieszczenia). Maksymalna dopuszczalna łączna długość filmów - 5 minut.

4. Każdy Uczestnik może przesłać tylko 1 artykuł

 

§ 4
1. Konkurs rozpoczyna się dnia 8 STYCZNIA 2016 roku a kończy się 30 STYCZNIA 2016 roku (czas trwania Konkursu) - w tym czasie Uczestnicy mogą  wysyłać artykuły na adres konkursy@jerkbait.pl lub friko77@wp.pl

2. Rozstrzygnięcie Konkursu nastąpi w terminie do 28 lutego 2016 roku i będzie przebiegało w dwóch etapach:

(i) Organizator Konkursu  opublikuje artykuły spełniające wymogi niniejszego Regulaminu

(ii) Forumowicze jerkbait.pl w formie anonimowego głosowania zorganizowanego w postaci ankiety umieszczonej na jerkbait.pl wybiorą 2 najlepsze artykuły

3. W konkursie nie bierze udział JERKBAIT.PL TEAM ani grono redaktorów i moderatorów.

 

§ 5
Uczestnik Konkursu musi dysponować pełnymi prawami autorskimi w stosunku do przesłanego artykułu i zdjęć. Uczestnik Konkursu zwalnia jerkbait.pl z odpowiedzialności z tytułu opublikowania przez jerkbait.pl artykułu przesłanego przez Uczestnika na Konkurs.


§ 6
Przystępując do Konkursu Uczestnicy wyrażają zgodę na rozpowszechnianie artykułów i zdjęć oraz udzielają jerkbait.pl  nieodpłatnie upoważnienie do korzystania z przesłanego artykułu i zdjęć w celach prezentacyjnych, promocyjnych i reklamowych.
 

III Odbiór Nagrody

 

§ 7 
1. Nagrodę w Konkursie funduje Sponsor Konkursu.
2.  Wszelkie ustalenia dotyczące odbioru Nagrody zwycięzca Konkursu ustala bezpośrednio ze Sponsorem Konkursu.
3. Nie jest możliwa wypłata równowartości Nagrody w postaci pieniężnej; zwycięzca Konkursu  jest uprawniony do przeniesienia prawa do realizacji Nagrody na inną osobę wyłącznie za uprzednią zgodą Sponsora Konkursu oraz Organizatora  Konkursu



IV Postanowienia końcowe


§ 8
Organizator Konkursu zastrzega sobie możliwość wprowadzenia zmian do niniejszego Regulaminu Konkursu z mocą obowiązującą od daty ogłoszenia tych zmian.

 

 

zew_unity.jpg



#2 OFFLINE   Friko

Friko

    SUM

  • Super moderatorzy
  • 18564 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 07 styczeń 2016 - 20:06

Przypominam że w poprzedniej edycji konkursu dwaj Forumowicze wygrali  bez głosowania - ponieważ wpłynęły dwa artykuły. Tym razem nieco poszerzyliśmy tematykę artykułów - zachęcam do udziału, szanse na wygraną jak pokazują dotychczasowe doświadczenie są bardzo duże !  

 

Zwłaszcza że, tak jak poprzednim razem, również i w tej edycji nagradzane wyprawą do Szwecji bedą DWA artykuły !


  • Kamil Z. lubi to

#3 OFFLINE   olo86

olo86

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 714 postów
  • Lokalizacjabrzegi mazowieckich rzek..
  • Imię:Olaf

Napisano 07 styczeń 2016 - 20:11

Teraz mogę to powiedzieć z czystym sumieniem - piszcie!! ;)

Bo we dwóch z Wojtkiem (woblerwz) nie ogarniemy wszystkich szwedzkich szczupaków ;)



#4 OFFLINE   Winko

Winko

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 534 postów
  • LokalizacjaGorlice
  • Imię:Tomasz
  • Nazwisko:Winiarski

Napisano 08 styczeń 2016 - 05:35

No to tym razem na pewno zdążę  :D

Pierwszą edycję nieco przespałem - o jeden dzień ale za to tym razem mam czas na spokojnie odpowiednio się przygotować  ^_^

Bardzo podoba mi się zakres tematyczny- napisałem artykuł do którego przymierzałem się już od dłuższego czasu. Nie będzie to żadne opowiadanie czy też poradnik z nad wody dotyczący konkretnej  metody lecz ... coś co uważam że powinno zainteresować szerokie grono czytelników  ;)



#5 OFFLINE   joker

joker

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 5133 postów
  • LokalizacjaWzgórze Tumskie nad Wisłą
  • Imię:Robert
  • Nazwisko:Ciarka

Napisano 08 styczeń 2016 - 17:00

Dawaj Tomku.

 

Swojego tematu nie uda mi się uzupełnić ze względu na aurę, która nie pozwala mi na zrobienie odpowiednich zdjęć do poszerzenia artykułu. Więc mój do konkursu już czeka u chłopaków :)


  • remek, Sebo i Winko lubią to

#6 OFFLINE   Winko

Winko

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 534 postów
  • LokalizacjaGorlice
  • Imię:Tomasz
  • Nazwisko:Winiarski

Napisano 10 styczeń 2016 - 04:42

Ja również wczoraj ukończyłem pisanie moich wypocin - wysłane!

Bardzo fajnie że temat konkursowy w tej edycji jest bardzo obszerny gdyż już od dłuższego czasu chodził mi po głowie pomysł na artykuł bardzo ściśle z moim wędkarstwem związany :D


Użytkownik Winko edytował ten post 10 styczeń 2016 - 04:46


#7 OFFLINE   szczupły Krzysiek

szczupły Krzysiek

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 414 postów

Napisano 14 styczeń 2016 - 10:32

A nie uważacie, że minimum 10 zdjęć lub lilmów, to trochę zbyt dużo na jedną stronę i 1500 znaków?


Użytkownik szczupły Krzysiek edytował ten post 14 styczeń 2016 - 10:39


#8 OFFLINE   olo86

olo86

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 714 postów
  • Lokalizacjabrzegi mazowieckich rzek..
  • Imię:Olaf

Napisano 14 styczeń 2016 - 23:05

Może w drugą stronę? Czy te 1500 znaków to nie zbyt nisko ustawiona poprzeczka? ;)

 

a tak poważnie - nie róbmy sobie jaj - regulamin jest święty ;)


  • Winko lubi to

#9 OFFLINE   Winko

Winko

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 534 postów
  • LokalizacjaGorlice
  • Imię:Tomasz
  • Nazwisko:Winiarski

Napisano 15 styczeń 2016 - 05:27

A nie uważacie, że minimum 10 zdjęć lub lilmów, to trochę zbyt dużo na jedną stronę i 1500 znaków?

 

Wierz mi ze to żadna wyśrubowana granica nie do zdobycia. Artykuł powinien jednak być stosunkowo dłuższy w porównaniu np. ze średniej długości postem z tematu wieści z nad wody gdzie klepiemy dwa trzy zdania i wklejamy góra dwie fotki!? Należy się cieszyć że minimum 1500set znaków nie jest górną normą bo wierz mi że mając ciekawy temat skończył by się niedaleko tuż za wstępem. Wiem bo sam zgłosiłem pracę w której w zasadzie nie ma wiele na pierwszy rzut oka wiele do napisania a trochę tego jednak wyszło tak samo jak w 10ciu fotkach również zbytnio bym się nie wyrobił. Jak dla mnie dużym ograniczeniem jest sam limit na 5cio minutowy filmik - jeden co dopiero łączna długość. 

Proponuję Ci zacząć pisać a szybko przekonasz się że to żadna wyśrubowana granica  ;)


  • remek, Friko i Piotrek Milupa lubią to

#10 OFFLINE   szczupły Krzysiek

szczupły Krzysiek

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 414 postów

Napisano 15 styczeń 2016 - 10:13

Wierz mi ze to żadna wyśrubowana granica nie do zdobycia. Artykuł powinien jednak być stosunkowo dłuższy w porównaniu np. ze średniej długości postem z tematu wieści z nad wody gdzie klepiemy dwa trzy zdania i wklejamy góra dwie fotki!? Należy się cieszyć że minimum 1500set znaków nie jest górną normą bo wierz mi że mając ciekawy temat skończył by się niedaleko tuż za wstępem. Wiem bo sam zgłosiłem pracę w której w zasadzie nie ma wiele na pierwszy rzut oka wiele do napisania a trochę tego jednak wyszło tak samo jak w 10ciu fotkach również zbytnio bym się nie wyrobił. Jak dla mnie dużym ograniczeniem jest sam limit na 5cio minutowy filmik - jeden co dopiero łączna długość. 

Proponuję Ci zacząć pisać a szybko przekonasz się że to żadna wyśrubowana granica  ;)

Myślę, że są jednak osoby lubiące krótkie formy i dla nich jest to jednak niesprawiedliwe... W tej edycji może faktycznie za późno na zmiany ale chyba warto pomyśleć o tym na przyszłość...


#11 OFFLINE   Friko

Friko

    SUM

  • Super moderatorzy
  • 18564 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 15 styczeń 2016 - 14:11

Regulamin określa minimalne kryteria jakie musi spełnić artykuł, żeby został dopuszczony do udziału w konkursie. Moim zdaniem są one niewygórowane ale to dlatego, że wychodzimy z założenia iż w sytuacji w której użytkownicy będą głosowac na dwa najlepsze artykuły - to każdy Autor będzie się starał żeby jego artykuł był jak najbardziej atrakcyjny i miał szansę na uzyskanie jak największej liczby głosów. Dlatego zapewne sami Autorzy podniosą poprzeczkę.


  • Kamil Z. i Winko lubią to

#12 OFFLINE   szczupły Krzysiek

szczupły Krzysiek

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 414 postów

Napisano 15 styczeń 2016 - 14:57

Rozumiem to ale proszę wyobrazić sobie tekst na jedną stronę z 8 zdjęciami i 2 filmami...



#13 OFFLINE   Winko

Winko

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 534 postów
  • LokalizacjaGorlice
  • Imię:Tomasz
  • Nazwisko:Winiarski

Napisano 16 styczeń 2016 - 05:58

Rozumiem to ale proszę wyobrazić sobie tekst na jedną stronę z 8 zdjęciami i 2 filmami...

 

Ja osobiście nie muszę sobie tego wyobrażać. Mój tekst ma około 5000 znaków, 11 zdjęć oraz krótki filmik a prawdę mówiąc wcale nie pisałem wprost o rybach?

Jak dla mnie to takie kryteria z szacunkiem ale określił bym nawet że jest to konkurs w formie zabawy! Temat jest tak szeroko rozległy że każdy może swoich sił spróbować, nawet początkujący młody adept wędkarstwa może opisać jeden ze spędzonych dni z wędziskiem w ręku na rybach. Tak jak sugeruje Friko to tylko określone minimum aby niemal każdy z zarejestrowanych userów mógł wziąć udział w zabawie. Podejrzewam że więcej problemów byłoby gdyby były podane górne ograniczenia np. 2000 znaków i 5 zdjęć  ;)


  • Friko, joker i Piotrek Milupa lubią to

#14 OFFLINE   szczupły Krzysiek

szczupły Krzysiek

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 414 postów

Napisano 16 styczeń 2016 - 07:28

Wiem że nie musisz ale spróbuj...
A co z opowiadaniami będącymi fikcją literacką? Skąd mam wziąć 9 zdjęć i jedno wideo wschodniej Amazonki, bo np tam dzieje się akcja mojego opowiadania?

Użytkownik szczupły Krzysiek edytował ten post 16 styczeń 2016 - 07:29


#15 OFFLINE   remek

remek

    Administrator

  • Administratorzy
  • 26625 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Remek

Napisano 16 styczeń 2016 - 12:49

Narysuj coś. Bedzie oryginalnie - a jak wygrasz to nagrodą podzielisz się ze mną za rozwiązywanie problemów, ktorych nie ma :)
  • Piotrek Milupa, Wojtek B., TOMI803 i 1 inna osoba lubią to

#16 OFFLINE   szczupły Krzysiek

szczupły Krzysiek

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 414 postów

Napisano 16 styczeń 2016 - 13:35

Wow! To, że Twój umysł czegoś nie dostrzega, nie oznacza, że tego czegoś nie ma...

#17 OFFLINE   mi106

mi106

    Zaawansowany

  • Twórcy
  • PipPipPip
  • 526 postów

Napisano 16 styczeń 2016 - 13:56

Oj Krzysiek....jeżeli poświeciłbyś tyle samo czasu na pisanie artykułu co na zadawanie pytań to książka by z tego wyszła....bierz się za pisanie bo czas ucieka...


  • Piotrek Milupa lubi to

#18 OFFLINE   szczupły Krzysiek

szczupły Krzysiek

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 414 postów

Napisano 16 styczeń 2016 - 16:35

Wybacz Kolego ale nie widzę nic złego w wyjaśnianiu niejasności. Kto pyta, nie błądzi; Nie ma głupich pytań... Wg mnie zasady są conajmniej dziwne i mam nadzieję, że w kolejnej edycji zostaną opracowane na właściwym poziomie. mam też prawo prosić o ich wyjaśnienie Szkoda tylko, że nikt nie zada sobie trudu by rozwiać moje wątpliwości a w odpowiedziach spływa jedynie hejt...

#19 OFFLINE   Banjo

Banjo

    Zaawansowany

  • Lurebuilding Team
  • PipPipPip
  • 2761 postów
  • LokalizacjaOława
  • Imię:Sławomir
  • Nazwisko:Bednarczyk

Napisano 16 styczeń 2016 - 16:52

Chyba, źle odczytałeś wymagania. Sam tekst na stronę A4 plus do tego dziesięć zdjęć lub filmów, a nie na jednej stronie A4 tekst i dziesięć zdjęć. Da się to zrobić, zwłaszcza dla minimalistów  :) .


  • Friko lubi to

#20 OFFLINE   szczupły Krzysiek

szczupły Krzysiek

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 414 postów

Napisano 16 styczeń 2016 - 17:55

Jestem pewien, że dobrze:) Bardziej jednak w tej chwili zastanawia mnie jak zilustrować zdjęciami swojego autorstwa opowiadanie fantastyczne...:)




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych