Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

NOWY KONKURS - WYGRAJ WYPRAWĘ WĘDKARSKĄ DO SZWECJI (KOLEJNA SZANSA)


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
52 odpowiedzi w tym temacie

#21 OFFLINE   olo86

olo86

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 714 postów
  • Lokalizacjabrzegi mazowieckich rzek..
  • Imię:Olaf

Napisano 16 styczeń 2016 - 18:26

Ja Ci chętnie pomogę.

Najpierw poświęc czas, który tu spędzasz, na analizę swojego pomysłu.

Spróbuj dostosować go do obowiązującego regulaminu.

Jeśli się nie uda, zastanów się nad innym pomysłem na artykuł.

A jak i to nie pomoże, stwórz własny konkurs, ufunduj nagrodę, stwórz regulamin, zgłoś się i WYGRAJ!!! 

:)



#22 OFFLINE   szczupły Krzysiek

szczupły Krzysiek

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 414 postów

Napisano 16 styczeń 2016 - 19:03

Dzięki!!! Jesteś genialny w swej prostocie...

#23 OFFLINE   Banjo

Banjo

    Zaawansowany

  • Lurebuilding Team
  • PipPipPip
  • 2761 postów
  • LokalizacjaOława
  • Imię:Sławomir
  • Nazwisko:Bednarczyk

Napisano 16 styczeń 2016 - 19:16

Jestem pewien, że dobrze:) Bardziej jednak w tej chwili zastanawia mnie jak zilustrować zdjęciami swojego autorstwa opowiadanie fantastyczne... :)

Jak popatrzysz na moje artykuły to zauważysz, że tam zdjęć nie ma. Są same rysunki przeze mnie zrobione, czyli taka moja "fantastyka". Zdjęć nie wstawiałem bo łatwiej było mi przelać swoje myśli poprzez rysunek dostosowując go do swojego przekazu. Spróbuj. Nie dalej jak wczoraj do biura wysłałem kolejny artykuł z 15 rysunkami. 


  • Friko, Sebo i szczupły Krzysiek lubią to

#24 OFFLINE   olo86

olo86

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 714 postów
  • Lokalizacjabrzegi mazowieckich rzek..
  • Imię:Olaf

Napisano 16 styczeń 2016 - 19:36

Dzięki!!! Jesteś genialny w swej prostocie...

 

Twoja aktywność na tym forum zaczyna mnie przerażać - stworzyłeś temat, który momentalnie został zamknięty, teraz podważasz zapisy regulaminu konkursu, w którym wcale nie musisz brać udziału.. Po drodze obraziłeś jeszcze parę osób, które delikatnie zasugerowały, że się wygłupiłeś.. Co dalej planujesz?

Pucz i obalenie Remka? :D


  • Friko lubi to

#25 OFFLINE   szczupły Krzysiek

szczupły Krzysiek

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 414 postów

Napisano 16 styczeń 2016 - 19:49

Jak popatrzysz na moje artykuły to zauważysz, że tam zdjęć nie ma. Są same rysunki przeze mnie zrobione, czyli taka moja "fantastyka". Zdjęć nie wstawiałem bo łatwiej było mi przelać swoje myśli poprzez rysunek dostosowując go do swojego przekazu. Spróbuj. Nie dalej jak wczoraj do biura wysłałem kolejny artykuł z 15 rysunkami.

Wybacz ale z początku myślałem, że sobie żartujesz a Ty nie dość, że robisz super robotę,to jeszcze jako jedyny faktycznie chciałeś mi pomóc. Niestety nie posiadam talentu rysownika... No i regulamin słowem nie wspomina o ilustracjach... Raz jeszcze dzięki Serdecznie pozdrawiam:)
  • Banjo lubi to

#26 OFFLINE   coma

coma

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2020 postów
  • Lokalizacjamałopolskie\łódzkie

Napisano 16 styczeń 2016 - 19:51

Później zawiąże się Komitet Obrony Krzysztofa, będą marsze i manifestacje, na które zrzucą się konkurencyjne fora ;)
  • olo86 i szczupły Krzysiek lubią to

#27 OFFLINE   szczupły Krzysiek

szczupły Krzysiek

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 414 postów

Napisano 16 styczeń 2016 - 19:58

[quote name="olo86" post="1815866" timestamp="1452969409"]

Twoja aktywność na tym forum zaczyna mnie przerażać - stworzyłeś temat, który momentalnie został zamknięty, teraz podważasz zapisy regulaminu konkursu, w którym wcale nie musisz brać udziału.. Po drodze obraziłeś jeszcze parę osób, które delikatnie zasugerowały, że się wygłupiłeś.. Co dalej planujesz?
Pucz i obalenie Remka? :D[/quote
Faktycznie czymś przerażającym jest założenie szybko zamkniętego wątku. Proponuję zgłoś to do prokuratury... Nie podważam regulaminu a jedynie staram się wyjaśnić nurtujące i wg mnie mało jasne,kweste.

#28 OFFLINE   szczupły Krzysiek

szczupły Krzysiek

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 414 postów

Napisano 16 styczeń 2016 - 19:59

Później zawiąże się Komitet Obrony Krzysztofa, będą marsze i manifestacje, na które zrzucą się konkurencyjne fora ;)

Dobre:) tylko że nijak się ma do tematu...

#29 OFFLINE   Banjo

Banjo

    Zaawansowany

  • Lurebuilding Team
  • PipPipPip
  • 2761 postów
  • LokalizacjaOława
  • Imię:Sławomir
  • Nazwisko:Bednarczyk

Napisano 16 styczeń 2016 - 20:25

Wybacz ale z początku myślałem, że sobie żartujesz a Ty nie dość, że robisz super robotę,to jeszcze jako jedyny faktycznie chciałeś mi pomóc. Niestety nie posiadam talentu rysownika... No i regulamin słowem nie wspomina o ilustracjach... Raz jeszcze dzięki Serdecznie pozdrawiam:)

Z kolegów, których znam to czasami sobie żartuję  :lol: . My się nie znamy to nie odważyłbym sobie na dworowanie z kogoś. Troszkę skłamałem, że są same rysunki  ;) . Ale cieszę się, że doceniasz moje wysiłki. Spróbuj nauczyć się jakiegoś programu graficznego. To nie jest trudne, są tutoriale, czasami filmiki na youtube. Tylko trzeba się zawziąć i już. Myślę, że jakby tekst był fajny to ilustracje przejdą (wydaje mi się, że komisja zapomniała o możliwości rysowania  :lol:). Ile tekstu napiszesz to tyle będzie i nie patrz na przepisy, regulaminy. Komisja jest elastyczna i dostosuje się  :) . Niewiele osób pisze artykuły i zapewne docenią Twoje wysiłki.

Ja też ręcznie brzydko rysuję, dlatego wykorzystuję program, ale pomysł rodzi się w głowie, potem drobny szkic w ołówku (tych rysunków nikomu nie pokazuję, bo by przestali mnie szanować, o ile szanują  :lol: ), a na koniec do komputera. Zatem do roboty i nie oglądać się na nikogo  :) .


Użytkownik Banjo edytował ten post 16 styczeń 2016 - 20:34

  • coma i olo86 lubią to

#30 OFFLINE   szczupły Krzysiek

szczupły Krzysiek

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 414 postów

Napisano 16 styczeń 2016 - 20:46

Dzięki za słowa motywacji... Właśnie tego oczekuję od mądrzejszych od siebie.

#31 OFFLINE   Banjo

Banjo

    Zaawansowany

  • Lurebuilding Team
  • PipPipPip
  • 2761 postów
  • LokalizacjaOława
  • Imię:Sławomir
  • Nazwisko:Bednarczyk

Napisano 16 styczeń 2016 - 21:00

Dzięki za słowa motywacji... Właśnie tego oczekuję od mądrzejszych od siebie.

Ja tam nie uważam się za mądrzejszego  ;) . Mam jeszcze inny pomysł. Czasu niewiele na naukę to napisz tekst, narysuj jak potrafisz a potem poproś ze znajomych o ładniejsze narysowanie, pewnie troszkę trzeba będzie potłumaczyć  :) . Potem zrób zdjęcia tych rysunków i wstaw je w tekst. Myślę, że to będzie wartość dodana do artykułu  :) . Chciałbym tutaj na forum przeczytać Twoje opowiadanie  :)


  • szczupły Krzysiek lubi to

#32 OFFLINE   bartsiedlce

bartsiedlce

    Ekspert

  • Moderatorzy
  • 6246 postów
  • LokalizacjaSiedlce
  • Imię:Bartek

Napisano 22 styczeń 2016 - 00:16

Ależ Kolego Krzyśku, nie ma obowiązku umieszczania zdjęć i filmów, to tylko możliwość. Dobry tekst obroni się, foty to deserek. 

Dawaj fajne opowiadanko, niczym nie musisz go ilustrować. 



#33 OFFLINE   szczupły Krzysiek

szczupły Krzysiek

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 414 postów

Napisano 22 styczeń 2016 - 08:10

Ależ Kolego Krzyśku, nie ma obowiązku umieszczania zdjęć i filmów, to tylko możliwość. Dobry tekst obroni się, foty to deserek. 

Dawaj fajne opowiadanko, niczym nie musisz go ilustrować. 

Kurcze a w regulaminie stoi jak byk MINIMUM 10 zdjęć...



#34 OFFLINE   Banjo

Banjo

    Zaawansowany

  • Lurebuilding Team
  • PipPipPip
  • 2761 postów
  • LokalizacjaOława
  • Imię:Sławomir
  • Nazwisko:Bednarczyk

Napisano 23 styczeń 2016 - 12:21

Kurcze a w regulaminie stoi jak byk MINIMUM 10 zdjęć...

Już Ciebie "nakręciłem" do pisania artykułu, a Ty znowu popadasz w "pesymizm"  :lol: . Nie patrz na to, napisz a ilustracje same przyjdą do głowy. Chyba, że chcesz tak tylko dyskutować w tym miejscu, troszkę tracę cierpliwość na dalszą dyskusję  :) . Napisałem cztery artykuły, które zostały tutaj opublikowane, piąty czeka na publikację i nie patrzyłem na żadne konkursy, aby mnie zmobilizowały. Podałem Tobie podpowiedzi, więc proszę nie szukaj dziury w całym. 



#35 OFFLINE   szczupły Krzysiek

szczupły Krzysiek

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 414 postów

Napisano 23 styczeń 2016 - 12:47

Kurcze Banjo Z całym szacunkiem ale chyba powinieneś to napisać do Bartsiedlce. Po co pisze On, że nie trzeba zdjęć skoro jest regulamin? Czy może lepiej postawić pytanie po co jest regulamin skoro każdy robi co i jak chce? Ja od ostatniej rozmowy z Tobą swoje wiem i intensywnie pracuję szczególnie że czas goni a wpisy w stylu Barta wprowadzają tylko niepotrzebne zamieszanie... HOWNGH

#36 OFFLINE   Banjo

Banjo

    Zaawansowany

  • Lurebuilding Team
  • PipPipPip
  • 2761 postów
  • LokalizacjaOława
  • Imię:Sławomir
  • Nazwisko:Bednarczyk

Napisano 23 styczeń 2016 - 12:56

Nie zwracaj na to uwagi, pisz i rysuj, rób zdjęcia. Myślę, że dużo artykułów nie będzie  :( . W związku z tym może mieć znaczenie takie powiedzenie:

 

"Na bezrybiu to i rak jest rybą"  :lol: .

 

Zatem może wystarczy kilka zdjęć, może jedno, któż to wie  :) .

 

Pamiętaj to tylko zabawa  :) .

 

Dalej podtrzymuję, że chciałbym przeczytać Twój artykuł, relację, opowiadanie.


Użytkownik Banjo edytował ten post 28 styczeń 2016 - 22:36


#37 OFFLINE   bartsiedlce

bartsiedlce

    Ekspert

  • Moderatorzy
  • 6246 postów
  • LokalizacjaSiedlce
  • Imię:Bartek

Napisano 23 styczeń 2016 - 15:00

Wybacz Kolego, nie miałem zamiaru wprowadzać Ciebie, ani nikogo innego, w błąd. Super, że przeczytałeś regulamin, on jest najważniejszy. Pisz, wysyłaj, czekamy niecierpliwie.

 


Użytkownik bartsiedlce edytował ten post 23 styczeń 2016 - 22:37

  • Banjo lubi to

#38 OFFLINE   remek

remek

    Administrator

  • Administratorzy
  • 26625 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Remek

Napisano 27 styczeń 2016 - 00:11

Hej,
Powoli wysyłajcie ... pozostało kilka ostatnich dni.
  • Kamil Z. i Winko lubią to

#39 OFFLINE   lesiewicz

lesiewicz

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1765 postów
  • LokalizacjaKalisz
  • Imię:Dariusz
  • Nazwisko:Lesiewicz

Napisano 28 styczeń 2016 - 19:40

A może być artykulik o lakierowaniu i renowacji kołowrotka? Właśnie jestem na końcowym etapie i jeśli taki artykuł by się nadał to postaram się przyśpieszyć.



#40 OFFLINE   mefik

mefik

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 473 postów
  • LokalizacjaKalisz
  • Imię:Maciej
  • Nazwisko:Przybylski

Napisano 28 styczeń 2016 - 22:33

Straszne problemy miałem z wysłaniem szczególnie zdjęć na adres konkursy@jerkbait.pl i nie wszystko chce się wysłać - jakieś ograniczenia pojemności skrzynki i inne dziwne problemy. Coś tam się wysłało ale to nie wszystko...

 

Wysłałem więc wszystko raz jeszcze na adres friko77@wp.pl i proszę organizatorów o potwierdzenie czy dotarł w jednym mailu tekst, a w drugim zdjęcia.






Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych