Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Saltwater Popping Blank

blank popping saltwater gt

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
68 odpowiedzi w tym temacie

#61 OFFLINE   Bartek1978

Bartek1978

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 104 postów
  • LokalizacjaKraków

Napisano 22 marzec 2019 - 12:28

Jak ktoś chce to pożyczę Saltiga air portable. Mam najmocniejszą
  • Kuba (50cm+Perch Tracker) lubi to

#62 OFFLINE   Kuba (50cm+Perch Tracker)

Kuba (50cm+Perch Tracker)

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 297 postów
  • Imię:Kuba

Napisano 22 marzec 2019 - 16:06

Jak ktoś chce to pożyczę Saltiga air portable. Mam najmocniejszą

 

Ładny gest, ale ja podziękuję. Potrzebuję kija na dłużej, więc i tak coś muszę kupić (a do tego Saltiga AP nie wejdzie do walizki :-)). Za to chętnie przeczytałbym Twoją opinię nt. tej wędki, jeśli już nią połowiłeś. Realny zakres cw, akcja itd.


Użytkownik Kuba (50cm+Perch Tracker) edytował ten post 22 marzec 2019 - 16:16


#63 OFFLINE   Robson AVE

Robson AVE

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 21 postów
  • LokalizacjaŁódź

Napisano 23 marzec 2019 - 04:02

Taka jeszcze drobna uwaga ode mnie. Dotąd było dużo mowy o wpływie sztywności kija na wyrzut, ale jeszcze większy jest na prowadzenie popera. Po prostu miękkie kije nie dadzą rady z poperami (grzęzną w wodzie, za wolny start) już o średnio szerokimi na łbie. Kij do popa musi mieć sztywność. Np moja ulubiona saltiga GT 86 dobrze daje radę ze średnimi popkami, ale już tzw dekle 6-7cm średnicy na tym nie pójdą. Ale takie dekle ciąga bez problemu Tenriu, ale ja już na takim kiju od szczotki ja osobiście mocno się męczę, choć ruchy przy popowaniu wystarczają dużo krótsze, aby akcja była bardzo dobra i dynamiczna i wołała ryby..


  • wujek, Kuba Standera i Kuba (50cm+Perch Tracker) lubią to

#64 OFFLINE   Bartek1978

Bartek1978

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 104 postów
  • LokalizacjaKraków

Napisano 23 marzec 2019 - 09:04

Nie łowiłem za dużo, nie mam zdania oprócz tego ze to ciężka robota. Wędka jest sztywna i bardzo mocna ale nie widziałem innych wiec nie nam porównania

Ładny gest, ale ja podziękuję. Potrzebuję kija na dłużej, więc i tak coś muszę kupić (a do tego Saltiga AP nie wejdzie do walizki :-)). Za to chętnie przeczytałbym Twoją opinię nt. tej wędki, jeśli już nią połowiłeś. Realny zakres cw, akcja itd.


Użytkownik Bartek1978 edytował ten post 23 marzec 2019 - 09:06

  • Kuba Standera i Kuba (50cm+Perch Tracker) lubią to

#65 OFFLINE   wujek

wujek

    Ekspert

  • TEAM JERKBAIT
  • PipPipPipPip
  • 5781 postów
  • Imię:Jan
  • Nazwisko:Soroka

Napisano 23 marzec 2019 - 10:25

Najlepiej 5 wedek brać, jedna do popperow 150, druga do dekli, trzecia do stickbaitow, czwarta do jiga i piąta na zapas. W moim przypadku razy dwa bo z żoną jadę. Nie popadajmy w paranoje bo zaraz będziemy rozważać na temat grubości leadera jaki jest najlepszy żeby brały. Ja biorę dwa do poppera i dwa do jiga. Po jednej stelli i wystarczy.

Użytkownik wujek edytował ten post 23 marzec 2019 - 10:27


#66 OFFLINE   Robson AVE

Robson AVE

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 21 postów
  • LokalizacjaŁódź

Napisano 23 marzec 2019 - 15:53

Nie miałem na myśli nakłaniania do kupowania i zabierania pęku wędek. Są osobiście zabieram jeden średni kuj GT86 jeden do sticka i dwie jigówki. zwracam wyłącznie uwagę, że są różne style popa (i różne z tm związane specyfiki sprzętu) i każdy musi go sobie w pocie lejącym się nawet po jajach wypracować, a to sztuka wbrew pozorom nie łatwa. Resztę ocenią ryby.


  • wujek lubi to

#67 OFFLINE   Tu nie ma ryb.

Tu nie ma ryb.

    Zaawansowany

  • PRZEDSTAWICIEL MARKI
  • PipPipPip
  • 1200 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Łukasz

Napisano 23 marzec 2019 - 21:12

sprawdz jakimi liniami lecisz, w niektórych możesz zabrać tube lub parasol słoneczny za free. Jeżeli to swiss to szykuj 2000pln 

 

co do ilości wędek to po pierwszym wyjezdzie będziesz mógł mowić co jest paranoją, teraz to tylko wiesz tyle ile zobaczyłeś na youtube... 

 

Leader to też długa droga i wcale nie takie oczywiste jak by sie mogło wydawać. Pierwsze x wyjazdów to tak naprawde nauka i trzeba troche pokory żeby to zrozumieć .


Użytkownik Tu nie ma ryb. edytował ten post 23 marzec 2019 - 21:17

  • spinnerman lubi to

#68 OFFLINE   wujek

wujek

    Ekspert

  • TEAM JERKBAIT
  • PipPipPipPip
  • 5781 postów
  • Imię:Jan
  • Nazwisko:Soroka

Napisano 24 marzec 2019 - 09:14

Temat dotyczył wedek, a zaczyna się o pogodzie, tabletkach, pokorze i YouTube. Ja już wiem co biorę więc dziękuję i kończę swój udział w tym wątku.

Użytkownik wujek edytował ten post 24 marzec 2019 - 09:54


#69 OFFLINE   Cpt. Lego

Cpt. Lego

    Zaawansowany

  • Twórcy
  • PipPipPip
  • 915 postów
  • LokalizacjaKwidzyn
  • Imię:Marek

Napisano 28 marzec 2019 - 15:01

No to skończyłem :)

 

Załączone pliki







Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: blank, popping, saltwater, gt

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych