Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Rzeka Sava z FISHING CAMP CROATIA - crofishing


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
26 odpowiedzi w tym temacie

#21 OFFLINE   Pistol

Pistol

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 79 postów

Napisano 08 luty 2016 - 11:17

Właśnie wróciliśmy z nad Savy. Rzeka jak najbardziej trudna przez swoje nieuregulowanie, trzeba trafić w stan wody to na pewno, jednak niska woda gwaranuje wyników. My byliśmy na własną rękę nie z Crofishing; z braku czasu na pisanie opowiadań podaję nr tel. 603700893



#22 OFFLINE   Del Toro

Del Toro

    Ekspert

  • Moderatorzy
  • 7985 postów
  • LokalizacjaLondyn, UK

Napisano 08 luty 2016 - 11:23

Właśnie wróciliśmy z nad Savy. Rzeka jak najbardziej trudna przez swoje nieuregulowanie, trzeba trafić w stan wody to na pewno, jednak niska woda gwaranuje wyników. My byliśmy na własną rękę nie z Crofishing; z braku czasu na pisanie opowiadań podaję nr tel. 603700893

 

Jakbys jednak znalazl chwile czasu to napisz wrazenia :) Pewnie szybciej niz zawracanie Tobie glowy przez telefon ;)


  • Martin77 i Mr.Happy lubią to

#23 OFFLINE   Dragar

Dragar

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 16 postów
  • LokalizacjaWieluń
  • Imię:Rafał

Napisano 18 styczeń 2017 - 18:16

Ktoś był ostatnio nad  Savą, bądź wybiera się w najbliższym czasie?



#24 OFFLINE   Sensu

Sensu

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 27 postów
  • LokalizacjaChrzanów
  • Imię:Adam

Napisano 23 czerwiec 2017 - 19:42

Witam

 

Wybieramy się w tym roku ze znajomymi na własną rękę nad Savę. Jest to nasz pierwszy wypad nad tą rzekę i w związku z tym mam pytanie, czy znajdzie się któryś z kolegów kto tam był, żeby trochę podpowiedzieć co, gdzie i jak?



#25 OFFLINE   gil70

gil70

    Nowy

  • Forumowicze
  • Pip
  • 1 postów
  • LokalizacjaKatowice
  • Imię:Leszek

Napisano 03 styczeń 2019 - 10:59

Witam kolegów. Byłem w maju 2016 z fishing camp, woda normalny stan. Nastawiony byłem na sandacze, złowiłem tylko dwa krótkie sandacze, szczupaki, trzy krótkie sumy i dużo boleni (brały bardzo dobrze). Chcę w tym roku wybrać się na Sawę pod namiot. Czy ktoś już biwakował nad Sawą? Jeżeli tak to prosiłbym o jakiekolwiek informacje.


  • analityk i olabo lubią to

#26 OFFLINE   Del Toro

Del Toro

    Ekspert

  • Moderatorzy
  • 7985 postów
  • LokalizacjaLondyn, UK

Napisano 10 marzec 2019 - 16:40

Filmik nie wedkarski, ale warto zerknac :) Swietne zdjecia podwodne.

 


  • malinabar lubi to

#27 OFFLINE   Rodzynek

Rodzynek

    Nowy

  • PATRON
  • Pip
  • 32 postów
  • LokalizacjaPabianice
  • Imię:Jarosław

Napisano 20 czerwiec 2019 - 20:26

Cześć, czy ktoś z Was łowił może na przygranicznym odcinku Savy, po słoweńskiej stronie, od ujścia rzeki Krk do granicy? Będę w tych okolicach i trochę czasu na rybki wygospodaruję. Interesuje mnie boleń, podobno jest go tam trochę, czy szykować się na inne gatunki? Kolejne pytanie to licencje, znalazłem tylko, że to odcinek 20 i dniówka 15 EUR - niestety brak informacji o dłuższych licencjach - czy są takie?
A może lepszą opcją będzie przyujściowy odcinek Krk, bądź chorwacka cześć Savy, od granicy do Zagrzebia?
Generalnie wszelkie rady, wskazówki mile widziane i za nie z góry dziękuję.




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych