Skocz do zawartości

• Zaloguj korzystając z Facebooka      Logowanie »   
Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Poczekalnia a istniejące wątki

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
9 odpowiedzi w tym temacie

#1 OFFLINE   slawek_2348

slawek_2348

Zaawansowany

• +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1399 postów
  • Lokalizacjaওয়ারশ
  • Imię:Sławomir
  • Nazwisko:Z....k

Napisano 01 luty 2016 - 18:50

Czy każdy nowy wątek musi wylądować w "Poczekalni"???

Na przykładzie wątku @Wurana o windzie trolingowej:

w dziale "Sprzęt motorowodny i elektronika wędkarska" funkcjonują już przynajmniej 3 wątki o windach trolingowych i downriggerach. Czy nie prościej i łatwiej podczepić się pod istniejący wątek (choć niekoniecznie o upragnionym tytule?).

Tylko przybędzie roboty dla modów żeby łączyć istniejące wątki.

Inna rzecz to gdy nie ma do czego przylepić, ale zawsze jest Cafe.

Jeszcze inną sprawą jest używane w postach nazewnictwo (plecionka. pletka,pleciuga, linka), (wędka, wędzisko, kij, kijaszek, patyk, itp), (kołowrotek, kręcioł, młynek, nawijak, itp) co często utrudnia lub wprost uniemożliwia korzystanie z i tak nie najlepszej wyszukiwarki,

Użytkownik slawek_2348 edytował ten post 01 luty 2016 - 18:52

#2 OFFLINE   Sebo

Sebo

C&R

• +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2454 postów
  • Imię:Sebastian

Napisano 01 luty 2016 - 20:50

Absolutnie nie każdy wątek musi tu wylądować ;)

Uwierz że nie przybędzie nam pracy, wręcz przeciwnie.

Jeśli tylko bardziej obeznani użytkownicy w "wyszukiwarce" pomogą :) 

#3 OFFLINE   bartolomeo213

bartolomeo213

Forumowicz

• +Forumowicze
  • PipPip
  • 154 postów
  • Imię:Bartłomiej

Napisano 02 luty 2016 - 10:19

Takie przerzucanie do wątków tez nie jest dobre podam przykład mój kolega chce zakupić konkretny model butów firmy korkers zadał pytanie na ich temat bo potrzebuje w miarę pilnie opinii na ich temat gdyż nosi się z zamiarem ich kupna jego pytanie zostało przezucone do wątku w którym ktoś napisał na temat obuwia do brodzenia tej firmy.Posty były z 2009 czy 2010 roku nikt tam nie zagląda a i jeśli ktoś chciałby wyrazić opinie na ten temat tez nieźle musiałby się naszukac.Kolega nie uzyskał żadnej odpowiedzi a temat zaginął w czelusciach pozatym wujek google i inne fora tez na ich temat nic nie mówią.Moj znajomy jest w podeszłym wieku z internetem powoli go zaznajamiamy i pyta mnie dlaczego moderator usunął jego temat i przeniósł go do czelusci w taki sposób ciężko było mi odpowiedzieć na jego pytanie

#4 OFFLINE   Sebo

Sebo

C&R

• +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2454 postów

Napisano 02 luty 2016 - 10:45

Takie przerzucanie do wątków tez nie jest dobre podam przykład mój kolega chce zakupić konkretny model butów firmy korkers zadał pytanie na ich temat bo potrzebuje w miarę pilnie opinii na ich temat gdyż nosi się z zamiarem ich kupna jego pytanie zostało przezucone do wątku w którym ktoś napisał na temat obuwia do brodzenia tej firmy.Posty były z 2009 czy 2010 roku nikt tam nie zagląda a i jeśli ktoś chciałby wyrazić opinie na ten temat tez nieźle musiałby się naszukac.Kolega nie uzyskał żadnej odpowiedzi a temat zaginął w czelusciach pozatym wujek google i inne fora tez na ich temat nic nie mówią.Moj znajomy jest w podeszłym wieku z internetem powoli go zaznajamiamy i pyta mnie dlaczego moderator usunął jego temat i przeniósł go do czelusci w taki sposób ciężko było mi odpowiedzieć na jego pytanie

I ten przykład jest idealny na ten dział.

Mamy wielu "wyszukiwawczy" na forum , i jeśli było by jakiekolwiek zainteresowanie to w 14 dniu uzyskał by odpowiedź.

Po tym czasie można podpiąć pod istniejący podobny wątek lub jeśli nie będzie zainteresowania , leci do kosza a nie zaśmieca portal.

I właśnie tu bez obawy takie osoby mniej obeznane w internecie mogą bez obaw zadać "banalne" co dla niektórych pytanie.

#5 OFFLINE   Sebo

Sebo

C&R

• +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2454 postów

Napisano 02 luty 2016 - 10:47

Np. taki temat pojawił się w dziale spining 

http://jerkbait.pl/t...-made-in-japan/

Czy temat wniesie coś merytorycznego dla portalu??? tego nie wiemy na ten moment jak się rozwinie.

W tym momencie jest to tylko zapytanie o części i obawiam się że nic więcej w nim się nie pojawi.

Musimy się nauczyć tego działu a ułatwi to wszystkim życie :)

#6 OFFLINE   Majo

Majo

Zaawansowany

• +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1093 postów

Napisano 02 luty 2016 - 11:17

Wyszukiwarka nie powiem, czasami działa masakrycznie.:)

#7 OFFLINE   zielan

zielan

Forumowicz

• +Forumowicze
  • PipPip
  • 100 postów
  • LokalizacjaSarajewo
  • Imię:Łukasz
  • Nazwisko:Zieliński

Napisano 05 kwiecień 2016 - 19:28

Wyszukiwarka jest tragiczna... lepiej działa google.pl plus hasło jerkbait do wyszukiwanej frazy.

#8 OFFLINE   Karol_Dominik

Karol_Dominik

Nowy

• Forumowicze
  • Pip
  • 3 postów
  • LokalizacjaWładysławowo
  • Imię:Karol
  • Nazwisko:Dominik

Napisano 06 grudzień 2018 - 18:18

Dla czego Panowie nie mogę dodać ogłoszenia odnośnie poszukiwania i chęci zakupu Wędki. Dragon Moderate 2.90cm 10-35cw  W dziale (kupię,zamienię,sprzedam)

Użytkownik Karol_Dominik edytował ten post 06 grudzień 2018 - 18:19

#9 ONLINE   coma

coma

Zaawansowany

• +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1753 postów
  • Lokalizacjamałopolskie\łódzkie

Napisano 06 grudzień 2018 - 18:21

Dla czego Panowie nie mogę dodać ogłoszenia odnośnie poszukiwania i chęci zakupu Wędki. Dragon Moderate 2.90cm 10-35cw  W dziale (kupię,zamienię,sprzedam)

A regulamin czytałeś?

http://jerkbait.pl/t...l/#entry1852946

#10 OFFLINE   Karol_Dominik

Karol_Dominik

Nowy

• Forumowicze
  • Pip
  • 3 postów
  • LokalizacjaWładysławowo
  • Imię:Karol
  • Nazwisko:Dominik

Napisano 06 grudzień 2018 - 18:48

Przepraszam najmocniej,lecz jestem nowy na forum i wszystkiego jeszcze nie przeczytałem. Dzięki za podesłanie linka,teraz wszystko jasne. Jak to mówią, trzeba się wdrążyć :D Pozdro

• Friko lubi to

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych