Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie
BLANKI

Blanki St. Croix

blank st.croix

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1076 odpowiedzi w tym temacie

#201 Guest_White-fish_*

Guest_White-fish_*
  • Guests

Napisano 12 czerwiec 2010 - 08:22

Mógłbyś spróbować uzbroić górę jescze lżej i zastosować przelotki z seri Forecast micro, oznaczenia to BMKL. Występują w rozmiarach od 3.5-5.5


Krzyśku nie mogę na stronie Fishing-Center, Fishing-Art znaleść tych przelotek micro.

Wydaje mi się iż dół uzbroję w Hardloy'e, środek w Alconite a 4 ostatnie przelotki dam SiC w tytanach :unsure: wychodzi ok 20 czy 30 zł taniej niż w samych Alconitach...

#202 OFFLINE   Krzysiek_W

Krzysiek_W

    -

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3558 postów

Napisano 12 czerwiec 2010 - 08:46

Rozumiem w PL ich raczej nie kupisz, chyba że prywatnie od kogoś. Ale napisz do Pana Irka (może coś ma na stanie), bo Fuji też robi te rozmiary, akurat napisałem o Forecastach, bo są dosyć tanie a niczego im nie brakuje ;)

#203 Guest_White-fish_*

Guest_White-fish_*
  • Guests

Napisano 12 czerwiec 2010 - 11:56

Głównie będę zaopatrywał się w pracowni Fishing-center (poza korkiem i niektórymi blankami) tak więc trzeba dogadać się z Panem Irkiem

#204 OFFLINE   pitt

pitt

    Jadę na ryby ... na zawsze

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 9353 postów

Napisano 12 czerwiec 2010 - 17:31

mam taki kij ubrany seryjnie, gdyby go ubrac troche lzej, to bylaby prawdziwa perelka ... swiety allround na okonie

#205 Guest_White-fish_*

Guest_White-fish_*
  • Guests

Napisano 12 czerwiec 2010 - 18:33

mam taki kij ubrany seryjnie, gdyby go ubrac troche lzej, to bylaby prawdziwa perelka ... swiety allround na okonie


Właśnie dlatego @Pitt, chce go ubrać lżej.
Seryjny kij macałem w jednym ze sklepów współpracujących z portalem corona-fishing.
Pytanie tylko czy SiC w tytanach na szczycie (5,5 szczyt; 5,5; 6; 7) Alconite po środku (08L) i Hardloy na końcu (10, 16, 20) uzyskam szybszą akcje... :unsure:
W końcu SiC'i są lżejsze od Alu-ox'ów ;) więc tak bardzo nie będą obciążać góry kija.

#206 OFFLINE   pitt

pitt

    Jadę na ryby ... na zawsze

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 9353 postów

Napisano 13 czerwiec 2010 - 10:55

ja bym na ten blank nie zakladal SiC'ow tylko alconity, z tym, ze mniejsze rozmiarowo niz zbrojenie seryjne, np. tak pod kolowrotek #1000 i zylke 0.18 ... i juz masz lzej i szybciej i bez akrobacji budzetowych ...
ale to tylko takie moje :D milego trzaskania garbusow :D

#207 OFFLINE   Krzysiek_W

Krzysiek_W

    -

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3558 postów

Napisano 13 czerwiec 2010 - 11:45

@pitt dobrze Ci podpowiada. Rzuć okiem w zestawienie wagowe przelotek... Nie musisz inwestować w SIC a nawet alconite, żeby było lekko :D, a w kieszeni trochę zostanie . Można pokombinować z hardloyami i przelotkami forecast i będzie OK.

#208 Guest_White-fish_*

Guest_White-fish_*
  • Guests

Napisano 13 czerwiec 2010 - 12:20

No to chłopaki @Pitt i @Krzysiek_pomorsko dali mi do myślenia :unsure:
Zestawienie wagowe powiadacie? A gdzie mogę zdobyć tabelkę z wagami przelotek?? Embarassed

Czyżby chodziło o ten wątek: http://www.jerkbait.pl/forum/index.php?t=msg&th=12992&am p;prevloaded=1&&start=100 :unsure:

#209 OFFLINE   Krzysiek_W

Krzysiek_W

    -

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3558 postów

Napisano 13 czerwiec 2010 - 12:50

Yap, to to zestawienie.
Tu ze zdjęciami dla ułatweinia
http://www.jerkbait.pl/forum/index.php?t=msg&th=13006&am p;am p;start=0&

co prawda jeśli idzie o małe L-ki poniżej 5.5 nie ma ich w zestawieniu, ale i tak to co jest daje dużo do myślenia.

#210 Guest_White-fish_*

Guest_White-fish_*
  • Guests

Napisano 13 czerwiec 2010 - 14:20

daje dużo do myślenia.


oj daje daje :huh: w życiu nie spodziewał się ze niektóre rozmiary Hardloy'a mogą być tej samej wagi lub lżejsze od SiC'a...

#211 OFFLINE   Sławek Oppeln Bronikowski

Sławek Oppeln Bronikowski

    Zaawansowany

  • Bloggerzy
  • PipPipPip
  • 4878 postów
  • LokalizacjaŁódż
  • Imię:Sławek
  • Nazwisko:Oppeln Bronikowski

Napisano 12 październik 2010 - 18:51

No i znów zmiany w St Croix .. Oglądam właśnie katalog na 2011 , bo kije jeszcze nie dotarły , ale zwiastunów nowości jest niemało . Zniknęły z oferty Inshore Legend , co dla mnie nie całkiem jest zrozumiałe z racji ich walorów . W ich miejsce pojawi się całkiem nowa seria Legend Salt , ale już w wersji potworówek , no i poszerzy się rodzina morskich Mojo . Pierwszy raz chyba w historii St Croix zabłyśnie także karpiówkami Avida . Robaczanki !!
W segmencie ekonomicznym SCII przybywa nowa zupełnie seria Eyecon dedykowana walleye . Powieksza się też Mojo o nową serię wędzisk musky ..
A sam top czyli Legendxtreme W nowych materiałach i kompozycjach skrywających sie pod tajemniczym 3M Matrix Resin w parze z NSi resin dla ujęcia wagi oczywiście . Tournamenty bez zmian , bo to był zwykły strzał w dziesiątkę i trudno byłoby to poprawiać . I na koniec w zachowanej seri Imperial będą blanki 9'0 w czwórce WT , co mnie raduje osobiście ..

#212 OFFLINE   Friko

Friko

    SUM

  • Super moderatorzy
  • 18562 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 13 październik 2010 - 06:23

O kurcze Sławku, przyjdzie mi po polsku normalnie ponarzekać... akurat seria Inshore Legend to było coś co na przestrzeni ostatnich kilku lat najbardziej mi się w St.Croix podobało - trudno się cieszyć nowościami w tej sytuacji trochę :unsure:

#213 OFFLINE   Sławek Oppeln Bronikowski

Sławek Oppeln Bronikowski

    Zaawansowany

  • Bloggerzy
  • PipPipPip
  • 4878 postów
  • LokalizacjaŁódż
  • Imię:Sławek
  • Nazwisko:Oppeln Bronikowski

Napisano 13 październik 2010 - 21:20

Całkowicie się Pawle z tobą zgadzając , dodam zupełnie nieodpowiedzialnie , że brak choćby takich Avidów zdecydowanie mniej by mnie poruszył B) B)
Po brązowych Elite też sobie szlochałem ..

#214 OFFLINE   Friko

Friko

    SUM

  • Super moderatorzy
  • 18562 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 13 październik 2010 - 21:26

Uuuaa, to żeś pojechał :lol: czuję w tych echa przebrzmiałych sporów B) Myślę że zgon konia roboczego - Avida - byłby jednak bardziej odczuwalny, biorąc pod uwagę ilość modeli w tej serii a co za tym idzie ilość zastosowań. Inshory to była krótka ławka jednak, kilka blanków - co nie zmienia faktu, że wystających nieco ponad rynkową średnią, więc żyło nam się będzie bez nich trochę mniej kolorowo, niestety

#215 OFFLINE   Sławek Oppeln Bronikowski

Sławek Oppeln Bronikowski

    Zaawansowany

  • Bloggerzy
  • PipPipPip
  • 4878 postów
  • LokalizacjaŁódż
  • Imię:Sławek
  • Nazwisko:Oppeln Bronikowski

Napisano 13 październik 2010 - 21:34

Spory są dobre , a nawet lepsze od kłótni . Jednak tak zawsze na ogół sie zdarza że trafiamy w poszukiwaniach na esencje , albo i ich roztwory .. :D
Byle nie sake .. :D

#216 OFFLINE   Friko

Friko

    SUM

  • Super moderatorzy
  • 18562 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 13 październik 2010 - 21:40

czyli porozumienie ponad podziałami chcesz budować na niechęci do ciepłej wódki.... i słusznie! :lol:

#217 OFFLINE   Sławek Oppeln Bronikowski

Sławek Oppeln Bronikowski

    Zaawansowany

  • Bloggerzy
  • PipPipPip
  • 4878 postów
  • LokalizacjaŁódż
  • Imię:Sławek
  • Nazwisko:Oppeln Bronikowski

Napisano 13 październik 2010 - 21:46

No tak .. Chyba że jakiś tutejszy antyklerykał uczepi się i nazwy :lol:

#218 OFFLINE   Friko

Friko

    SUM

  • Super moderatorzy
  • 18562 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 13 październik 2010 - 21:53

Dopóki będzie tu panował oświecony absolutyzm, nie ma takiej opcji <_< Liczę Sławku, że będziesz trzymał rękę na pulsie i napiszesz kilka słów jak nowości dotrą do Żbika? Jeśli Cię nie brzydzi, to może być nawet o tych dolnopółkowych Mojo & Eyeconach :D

#219 OFFLINE   jamesty

jamesty

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 443 postów
  • LokalizacjaMaków Mazowiecki
  • Imię:Jakub

Napisano 16 październik 2010 - 09:24

A ja mam pytanko szukam czegoś o takich parametrach ;]
Uchwyt do multi . Wędka typu Travel 2 lub 3 składy
max 7

wyrzut 40 -100 gram moc około 30lbs ;]może w nowościach coś będzie ;] o podobnych parametrach ;]

#220 OFFLINE   hasior

hasior

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3527 postów
  • Lokalizacjatam gdzie ryby

Napisano 16 październik 2010 - 10:05

jamesty

jak w 3 składzie to są takie fajne batsony.tanio mozna kupić.wejdz na ebay.com znajdz sprzedawcę sprzedajacego blanki batson.napisz co potrzeba i on Ci załatwi co bdsz potrzebował.wszystkiego nie ma na wystawce,ale w magazynach jest troche .
wystawione ma głownie muchowe blanki





Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: blanki, blank, st.croix

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych