Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Moje zderzenie z GPS’em


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 OFFLINE   HUNTER

HUNTER

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 256 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 22 maj 2006 - 07:22

@ JERRY

Pytałeś Jurku o GPS jaki kupić itp. Ja mam najprostszy model iFinder GO firmy LOWRANCE. Jego funkcje w pełni zadowolą każdego wodniaka motorowodniaka i wędkarza. Jest dość prosty w obsłudze ma funkcje dostosowane do prostego zakresu nawigacji, przy jego pomocy możemy oznaczać ciekawe miejsca z dokładnością do ok. 5m! zapisywać trasy i następnie pływać po nich bez widoczności w te i z powrotem. Jedynym mankamentem mojego GO jest brak szczegółowej mapy Polski i to że dość szybko zużywa baterie (akumulatorki) – choć patrząc na inne modele pod tym względem jest też przyzwoity. Ty nie będziesz miał problemu z mapami ponieważ modele GO posiadają szczegółową mapę USA i Kanady, a zapasowe bateryjki można wziąć do kieszeni.
Nie będę się rozpisywał o tym jak korzystać z GPSa ponieważ mam go niedawno, poznałem i wykorzystuje jedynie te funkcje, które mnie interesują a są to: oznaczanie punktów programowanie tras i pływanie po nich szczegóły tych operacji znajdziesz w instrukcji obsługi. Powiem tylko jedno, użytkowanie GPSa jest bardzo proste, mnie „rozgryzienie mojego zajęło tydzień, po tym czasie umiałem już go biegle obsługiwać. Myślę że na Twoje potrzeby, które mi przedstawiłeś GO jest bardzo dobrym wyborem. Kup sobie GO.
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych